بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

فرمول سه ستاره کردن

3 2,552

سه ستاره کردن مپ های حریف چه دروارها و چه در اتک ها بسیار مورد توجه بازیکنان میباشد و هرگاه حرف از سه ستاره کردن مپ هایی میشود بسیاری از کاربران به فیلم ها و آموزش ها سعی میکنند روی بیاورند و فقط میتوانند با استفاده از فیلم ها سه ستاره کنند. امروز میخواهیم به شما فرمول سه ستاره کردن را آموزش دهیم.

فرمول سه ستاره کردن

چگونه میتوان حمله سه ستاره کرد؟

گاهی اوقات با خود فکر میکنید که سه ستاره کردن مپ ها بسیار سخت و دشوار خواهد بود ولی بسیاری از وقت ها اینطور نیست و سختی ان به این دلیل است که به خود تلقین سخت بودن میکنید ولی وقتی شروع به حمله میکنید میبینید به راحتی مپ سه ستاره شد.پس سعی کنید همیشه با امید به حمله بروید حتی اگر حمله خراب شد سعی نکنید برای بارهای دیگر ناامید باشید.

سه ستاره کردن بسیار برای پلیرهای لیگ بالا اهمیت دارد زیرا هرچه ستاره بیشتر باشد کاپ بیشتری برای آن ها خواهد داشت و حتی پاداش لیگ بیشتری نیز به همراه خواهد داشت.

3-ستاره-کردن-کلش

3 ستاره کردن دهکده هنر است

چرا هنر است؟اجازه دهید حملات مختلف را توضیح دهم:

حملات 0 ستاره :کسانی که فقط برای جمع کردن منابع میروند و هدف ان ها ستاره گرفتن نیست و تنها جمع آوری منابع میباشد.

حملات 1 ستاره:کسانی که میخواهند فقط تاون هال را بزنند و یا گاهی اوقات افرادی برای اینکه در حملا خود کاپ از دست ندهند سعی میکنند حداقل یک ستاره کنند.

حملات 2 ستاره:کسانی که سعی دارد دهکده ای را به طور کامل نابود کنند ولی تنها دو ستاره دریافت میکنند و یا کسانی که قصد دارند به مرکز مپ برسند و تاون هال را بزنند که این باعث گرفتن دو ستاره میشود.

با توجه به این نکات بالا باید دانسته باشید که چرا هنر است؟زیرا هر فرد برای زدن سه ستاره هیچ یک از این نکات بالا هدفشان نیست و فقط به قصد گرفتن سه ستاره به حمله میروند ولی گاهی اوقات است بعضی از شما با خود میگویید به حمله با این دهکده میروم برای گرفتن ستاره و برای شما مهم این است که هرچه ستاره بیشتر بگیرید بهتر است.

پس حمله 3 ستاره چیست؟

حمله سه ستاره هیچ وقت ترکیب نیروهای خاصی را ندارد.آن ها مراحل مختلف برای گرفتن سه ستاره در اتک ها است.پس حمله سه ستاره هیچ وقت نیرو و یا اسپل خاصی نیاز ندارد بلکه به فکر شما و هدف شما در حمله هایتان نیاز دارد.اگر هدف شما تنها رفتن به مرکز مپ باشد احتمال ان که مپ سه ستاره شود به نصف خواهد رسید ولی اگر هدف شما سه ستاره کردن مپ باشد بی شک مپ را میتوانید به راحتی سه ستاره کنید.باید این را در نظر داشته باشید که در  حمله هایتان سعی کنید پس از اینکه نیروهای مهاجم خود را فرستادید نیروهای پاکسازی پایه را در پشت سر ان ها بفرستید منظور از نیروهای پاکسازی پایه نیروهایی میباشد که نقش نابود کردن باقی وسایل مپ را دارند.

حمله سه ستاره تسخیر کردن مپ حریف نیست بلکه نابود کردن تک تک قسمت های آن مپ است

هیچ وقت به این فکر نکنید که بخواهید یک مپ را کلا یکجا نابود کنید بلکه باید برای تک تک دفاعی ها و حتی باقی وسایل مپ برنامه ریزی کنید که چگونه تک تک آن را نابود کنید و این تک تک نابود کردن در جمع به یک مپ تشکیل میشود و شما میبینید که توانستید یک مپ را نابود کنید.

فرمول سه ستاره کردن

سه ستاره کلش اف کلنز

میدانم که شما منتظر هستید تا یک استراتژی برای این موضوع بدهیم ولی بدانید همیشه یک استراتژی نمیتواند همه دهکده هارا نابود کند و در کنار استراتژی باید هدف و مقصدی داشته باشیم. در این قسمت به شما چند نکته نیز برای سه ستاره کردن به شما توضیح میدهیم:

اختصاص سربازان

اولین شرط سه ستاره کردن در حملات خود همیشه اختصاص دادن سربازان خود میباشد که شما اگر به درستی سربازان خود را رها کنید که آموزش رها کردن سربازهارا در پست های قبل توضیح داده بودیم میتوانید قدم اول را برای سه ستاره کردن طی کنید ولی اگر نیروهای خود را بی دف و نادرست رها کنید به طوری که هر نیرو برای خود سرگردان باشد در حمله قطعا حمله شما با شکست مواجه میشود.

طراحی حملات و تخریب

peka_vs_tesla

 

گام دوم برای سه ستاره کردن طراحی نوع حمله خود است که چگونه میخواهید تک تک وسایل مپ هارا نابود کنید و اگر با برنامه ریزی پیش بروید بدانید که قطعا پیروز میدان خواهید بود و پس از برنامه ریزی میتوانید به راحتی تخریب کنید.

قبل از حمله باید اینگونه سوال هارا از خود بپرسید:

چگونه میتوان پکا را از شر تسلا در مپ نجات داد؟

چگونه میتوان از ضربه تله ها در امان ماند و اسیب به سربازن وارد نشود؟

چگونه میتوان با دفاع هوایی مقابله کرد زمانیکه میخواهید هوایی حمله کنید؟

55r

استقرار نکردن همه نیروها در یک زمان

گاهی وقت ها شده طرف بر اثر استرسی که دارد تمام نیروهای خود را که واقعا زمان و موقع رها کردنش نیست رها میکند و ممکن است با شکست مواجه شود.سعی کنید هیچ وقت در حملات خود استرس نداشته باشید و نیروهای خود را به یک دفعه استقرار نکنید زیرا این امر موجب نابودی یکجا نیروهای شما خواهد شد.

1qq

امیدوارم از این مطلب درس مفیدی گرفته باشید و بیهوده عمل های وقت تلف کنی انجام ندهید و سعی کنید با هدف و برنامه ریزی کار خود را پیش ببرید.

موفق باشید…

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
3 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
شنتیا

سلام.میشه عکسی که گذاشتی بالا مطلبتو بردارم.میخوام.ممنون میشم بگی

سعید

مپ وار تاون 10 ضد والکری
تورو خدا :((((((

wolf streem

خخخخخ

?>