بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آینده اکانت مهندسی در بازی کلش اف کلنز

46 9,018

اکانت مهندسی در طی سال گذشته برای تمام کلشرهایی که در وار حضور دارند موضوعی پر سر و صدا بوده است .

سوپرسل در آپدیت‌های اخیر با تغییرات و بهبودهایی در خصوص الگوریتم حریف‌یابی کلن وار سعی در رفع مشکل این اکانت‌ها داشته ، اما مشکل تاثیر این اکانت‌ها با وزن وار مخصوص به خود بر سیستم حریف‌یابی کلن وار همچنان برای بسیاری از کلشرها باقی مانده است .

 

اکانت های مهندسی

اکانت مهندسی

مشکل اینجاست که بسیاری از کلن های عادی برای لذت بردن از بازی در طول هفته 1 یا 2 وار را انجام می‌دهند و همچنان میل و اشتیاق برای پیروزی در کلن وار در آن‌ها دیده می‌شود .

پلیرهای این کلن ها با اکانت‌‌های اصلی خود که سال‌ها روی آن‌ها وقت گذاشته‌اند در وار شرکت می‌کنند .

وقتی در کلن وار با کلنی با اکانت‌های مهندسی روبرو می‌شوند شانس زیادی نخواهند داشت و وار را خواهند باخت .

چرا اکانت های مهندسی مشکل بزرگی‌ هستند ؟

منظور از اکانت مهندسی این است که شما تمرکز اصلی خود را روی آپگرید تاون هال میگذارید تا به نیروهای تهاجمی قوی‌تری دسترسی داشته باشید ، بدون آن‌که ساختمان‌های دفاعی جدید را بسازید .

اینگونه است که این بیس ها دارای وزن وار کم‌تری می‌شوند ، این بیس‌ها در دفاع 3 استار را به حریف می‌دهند ، اما نکته قابل توجه این است که می‌توانند 6 استار را در حمله به بیس‌های حریف کسب کنند .

البته این نکته هم بسیار مهم است که بخاطر وزن وار پایین کلن حریف دارای بیس‌های ضعیف‌تری خواهد بود ، که این اکانت‌های مهندسی با توجه برتری خود در نیروهای تهاجمی به راحتی بیس های حریف را در هم می‌کوبند .

اول از همه باید تاکید کنم این تقلب نیست ، زیرا از هیچ باگی در بازی یا نرم افزاری استفاده نمی‌شود ، آن‌ها فقط آپگریدهای خود را هوشمندانه انجام می‌دهند زیرا طریقه الگوریتم حریف‌یابی کلن وار را درک کردند .

از لینک زیر می‌توانید مطلب آموزشی در خصوص محاسبه وزن وار را بخوانید .

محاسبه وزن وار برای کلن وار – اکانت مهندسی

 

مشکل سوپرسل برای از بین بردن این استراتژی

به نظر من سوپرسل در اقدامات اخیر خود اشتباهاتی در خصوص مقابله با اکانت‌های مهندسی کرده که منجر به وضعیت کنونی شده که باید با این وضع بسازد .

از یک سمت ما پلیرهایی را داریم که مدت‌هاست در حال آپگرید و قوی کردن بیس خود در دفاع و حمله هستند و این این گروه از پلیرها از وارهای نا مناساوی بسیار ناراضی هستند .

از سمت دیگر پلیرهایی دیگر را داریم که عاشق کلن وار هستند و مدتهاست آپگریدهای خود را بر اساس وزن وار انجام می‌دهند .

هر دوی این 2 گروه در صورتی که سوپرسل در برابر این استراتژی اقدامی اشتباه را انجام دهد ، حق این را دارند که ناراحت و ناراضی بشوند .

پلیرهای عادی ( حدود 80% کل بازیکنان ) در صورت حل نشدن این مشکل از روند بازی ناامید می‌شوند .

دیگران در صورت از بین رفتن برتری بیس مهندسی خود در کلن وار ، از وقت و زمانی که برای ساخت اکانت مهندسی خود صرف کردند ناامید و ناراحت می‌شوند .

سوپرسل باید این مشکل را دقیقا زمانی که اکانت‌های مهندسی معرفی شدند و بخاطر موفقیت و برتری در کلن وار محبوب شدند بررسی و حل می‌کرد .

افراد بیشتر و بیشتری به سمت استراتژی مهندسی آمدند و شروع به الویت بندی آپگریدهای خود کردند و در حال حاضر تعداد آن‌ها بسیار زیاد است و صدای آن‌ها نیز از سمت سوپرسل شنیده می‌شود .

من کاملا درک می‌کنم که صاحبان اکانت‌های مهندسی در صورت از بین رفتن برتری آن‌ها در کلن وار و سیستم حریف یابی بسیار عصبی می‌شوند ، زیرا آن‌ها وقت بسیاری برای رسیدن به این نقطه صرف کردند و تلاش بسیاری ( حتی بیشتر از پلیرهای عادی ) برای مهندسی کردن اکانت خود کردند .

نکته مهم : وقتی راجع به اکانت مهندسی صحبت می‌کنم منظورم اکانت‌های مهندسی حرفه ای ، با ساختمان‌های دفاعی تاون 8 و 9 و هیروهای مکس لول 45 ( حداقل لول 40 ) است ، که در میان ما ایرانی ها هم این افراد بسیار زیاد هستند .

 

راه حل برای مشکل مهندسی

مشکل کاملا واضح و شفاف است و نیازمند یک راه حل دقیق و حساب شده  است .

بهترین ایده های مطرح شده تا کنون :

  • تعیین یک الگوریتم خاص برای اینکه کلن‌هایی با اکانت‌های مهندسی رو در روی هم قرار بگیرند
  • تعیین حداقل آپگریدهای مورد نیاز برای آپگرید به تاون هال لول بعد ( مانند بیلدر بیس )

موضوعی که کاملا مشخص است ، این است که سوپرسل در خصوص اقدام بعدی خود در مورد اکانت‌های مهندسی به نتیجه‌ای نرسیده و نباید انتظار تغییری در بازی در این مورد باشیم . ( حداقل نه به این زودی )

 

نتیجه گیری

به شخصه در مورد وضعیت به وجود آمده بسیار ناراحتم زیرا راه حل این مشکل باعث ناراحتی ها و ناامیدی زیادی برای کلشرهای بسیاری خواهد شد ، در حالی که وضعیت بازی بهبود خوبی داشته و در سایر قسمت های بازی بالانس خوبی دیده می‌شود .

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
46 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
بهزاد

به من یک تان ۱۰ بدید

نفس بریده

نمیدونم چرا هرکاری هم میکنم بازم داخل سرچ لوت خوب بهم نمیده نهایتا۳۰۰اخرشه یا اینکه ی تاوانهال بالاتر نشون میده من تاوانهال 10هستم از نظر اتکی هم قوی هستم و خوب اتک میزنم ولی سرچ مناسب بهم نمیده.راهنمایی میخوام

رضا

سلام ، منم تاون هستم، کاپم 1700 هست ، بسیار لوت های عالی میاد ، کاپ طلاییت و پیدا کن ببین کجا برات لوت بهتری پیدا میشه

پارسا

سلام اولا هرکسیکه اکانت مهندسی داره قرار نیست بزارن داخل وار دوما من خودمم میخام اکانت مهندسی بسازم بخاطر اینکه از نیروهاش برای اکانت های توی وار استفاده کنم و فکر نمیکنم اشتباه باشه

باید برای اینکه اکانتهای مهندسی تو وار نباشند یک سری قوانین خاص اعمال بشه

و سوم اینکه توی وار هیچ توازن وجود نداره مثلا وار قبلی ما ۵نفره اس کردیم دونفر تان ۱۰یه نفر تان ۹ دونفر تان۵ حریفمون سه تا تان۱۰ داشت دو تا تان ۹ این کجاش توازنه بنظر من کلا ضعیف کشیه

رضا

سلام کسی نیس جواب سوال منو بده

رضا

سلام دوستان کلن 12 دارم و حدود 20 اکانت از خودم دارم که هیچ زمانی ب دستگاه ثالثو مود و چیزی وصل نشدن کلنم بالای 325 برد 30 باخت و8 مساوی داره اکانتامم استار واراشون حدود 1600 هستن چند وقته سرچ وار به 24 ساعت میکشه وار پیدا نمیکنه هیچ توضیحیم از سوپرسل قسمت توضیحات کلن نیومده تعلیق یا هرچی میخوام بپرسم مشکل کجاس ممنون از بزرگان و دوستان بدوگیم تشکر

Pari.naz.afg.7

سلام من خودم کلن دارم لوله کلنم ۱۱‌ و چهارتا اکانت مهندسی دارم که همشون نیرو مکث هست ولی نظرم اینه که وار عادلانه باشه بهتره چون واقعا بعضیا چند سال جون کندن دفاعی هیرو نیرو قوی کردن حالا یکی میاد با نیرویه مکث که پنج ماه روش کار کرده طرفو صاف میکنه واقعا نامردیه

1001

درود
به دنیایی که طفلانش عصا از کور میدزدند
من از ناباوری آنجا محبت جستجو کردم

بازی جوانمردانه کیلویی چند ؟

دنیا دست یه مشت پدرسوخته هستش . ما هم باید پدرسوختگی رو خیلی وقت پیش یاد میگرفتیم

کلن اگه درست مهندسی بشه ؛ پدر در میاره ……………………. خیلی هم دلتون بخواد .
والسلام

Reza

قشنگی بازی به همین نابرابری هاس
من یه کلن زدم دوسه ماهه هنوز نباختین روبرومونم همه جور واری اورده همرو یا بردیم یامساوی تازه وقتی اکانت مهندسی باشه تو وار سخت تر هم میاره

reza

من ۴ تا اکانت مهندسی تان۹ دارم و خودم سه تا کانت معمولی تکلیف من چی میشه ایا???

امیر حسین

من که حال خودمو با اکانت مهندسی کردم کلن های عالی و عشق حال هر کلنی رام میدن الانم زیاد برام مهم نیست هر چی بشه ?
دراگم مکسه 6???

Atefeh Atifa

سلام بنظر من برای حل این مشکل باید از لول نیرو ها و هیرو ها در محاسبه وزن اکانت استفاده کرد تا در وار ها این اکانت ها وزن بیشتری داشته باشند و حریف انها قوی تر باشد

حسین

بنظر من اگه همه اعضای کلنی که تو وار به یه کلن پر مهندس خوردن، فعال و اتکر باشن، خیلی مشکلی پیش نمیاد.بزنن همه مپارو سه کنن بشینن ببینن مهندسا چیکار میکنن. فقط وقتی ممکنه مشکل پیش بیاد که نفرای اول کلن بی مهندس، گند بزنن و نتونن مپای اول حریف رو سه کنن. اما نفرای اول کلن پرمهندس اگه گند بزنن مهندسای پایینی میتونن جبران کنن. این مشکل کلن بی مهندس، نصفش دقیقا بخاطر گندیه که نفرای اول کلن میزنن. تا امروز که من با کلن پرمهندس وار زدم، دیدم و تجربه کردم که اگه این حریفمون یخورده شعور… بیشتر بخوانید »

alireza.leo

سلام باشه چشم میدم اکانت های غیر مهندسی خوب عالی وارد کنن یا بساززن ما بزاریم تو وار که شما مهندسین با شعور با فکر با عقل دیگه نمیدون با چیییی راحت به بازیتون برسید اخه ادم ناحسابی وقتی داخل وار نفر اول شما با نفر اول ما هرکدوم هم دیگر رو دو میکننن بعد از پایین یه اکانت زاقارت ……………. بیاد نفر اول مارو سه کنه به این چی میگن اقا برید فکر کنید حریف مقابلش با هم یکسان بودن زدن مساوی دو ستاره شدن بعد یه کیوی پریده وسط اومده نفر اول ما رو سه کرده خب شما… بیشتر بخوانید »

مالدینی

شما ببخشش حسینو. دفعه بعد اول از شما اجازه میگیره بعد هر چی خواست اپ میکنه. دیگه طرف اجازه نداره تو بیس شخصی خودش چیو اپ کنه چیو اپ نکنه!

alireza.leo

مالدینی یا مالیدنی ببین مپ خودشه درست ولی مپ خودشو باید طبق یه اصولی که تعیین شده اپ کنه خب بگید به سوپرسل دفاعی رو جمع کنه همه عین هم با شیم من نمیتونم صبر کنم ببینم یه مالیدنی بیاد با چس اکانت بزنه تمام زحمات دوساله منو ببره صاف کنه توام عین من اپ کن مپت رو تا قشنگ همه چی برابر باشه بعد اتک بزنیم ببینیم که کی چی بلده نه ناجوان مردانه با تون هالل یازده فقط نیرو مکس کرده بیای تون هال ده رو بنی صاف کنی حالا فهمیدی چرا حسین باید اجازه بگیره

Hamzeh

رفیق عزیز این هنر مهندسی هاست که طوری اپگرید کنه که توی وار دست بذارم داشته باشن

علی

سلام بنظر من باید از لول نیرو ها و هیرو ها در محاسبه وزن اکانت استفاده کرد چون اکانت های مهندسی لول نیرو های بالاتری نسبت به دفاع این اکانت ها دارد و با این کار بیس های قوی تری رو به روی این اکانت ها قرار خواهند گرفت

YAGooT

نظر هر کسی مهمه ، به عقیده ی من مپ های مهندسی ی ایراد بزرگ تو بازیست ، به این علت که شخصی کلی زمان صرف اپگیرید دفاعی و نیروها میکنه و این انصاف نیست با مپ مهندسی بیاد 3 بشه ، بارها برام پیش اومده که تو وار 20 یا 25 نفره شماره 25 تاون 11 بوده اومده شماره 1-2 مارو 3 یا 2 کرده ، گند زده به نتیجه وار ، بالانس وار باید طوری باشه که نهایتش یکی بتونه 2-3 شماره پایین بالای خودشو بزنه نه اینکه 24 شماره پایین تر رو بیای 2 بزنی ، این… بیشتر بخوانید »

alireza.leo

ای ول داداش مرسی از حرفات به نظر من با شعار “”اکانت دوپینگی”” پیش بریم تا نسلشون از بین بره و بازی به حالت عادی خودش برگرده
#اکانت دوپینگی باید از بین بره
#اکانت دوپینگی باید از بین بره
#اکانت دوپینگی باید از بین بره

Hamzeh

یاقوت جان اون زمانی که میری با یک هیرو من مهندس رو غارت میکنی و بعدش میای با افتخار ریدلی رو تو ماند اشتراک میزاری باید به فکر اکانتای مهندسی میبودین

شتری

دوستان لطفا الکی حرف نزنید هر چیزی روی این کره خاکی یه فواید و مزایایی داره.همچنین معایبی داره. مزایای مپ های مهندسی ستاره گرفتن راحت در وار…لوت…افزایش کاپ…و خیلی چیز های دیگه هست خیلی هم مپ مهندسی خوبه از لحاظ فواید ولی یه طرف دیگه مشکل هم داره دیگه ولی خواهشا الکی نظر ندین مرسی از سایت بدوگیم.

میلاد

فقط اکانت مهندسیو عشقه من تان 11 مهندسی دارم بولر3 سه واردن 10

علیرضا

ب اکانت آشغال افتخار نمیکنن

alireza.leo

اکانت دوپینگیی اکانت دوپینگی اکانت دوپینگی

AmiR aLi ClasheR

سلام با اين اكانت هاي مهندسي گند زدن به وار من تان ٩ فول مكس هستم همه چيزام فول فول رو به روم يازده مهندسي ميده كه معلومه تازه اكانتشو مهندسي كرده بعد من مجبورم پايين تر بزنم بعد اون كه عمرا يك سال هم باشه براي اكانتش زحمت كشيده باشه با دراگ و گرند واردن و كويين و كينگ مياد سه ميزنه منو هر بيسي چيدم تان ٩ اصلا نتونسته بزنه ولي اين مهندسياي لعنتي ميان رعد مكس ميندازن با دراگ شيش ميزنن به خودشون هم افتخار ميكنن،افتخار اين نيست با نيروي قوي ادم ضعيف تر از خودتو بزني… بیشتر بخوانید »

علیرضا

دوست عزیز از اینکه حرف دل من رو زدید فوق العاده تشکر میکنم.دقیقا هم اینطوری هست و سوپرسل باید و باید و باید و حتما این کسایی ک مپ مهندسی دارن رو بن داءمی بکنه و هیچ بخششی در کار نباشه.ب امید روزی ک همه ی مپ های مهندسی و مزاحم بی مصرف از بین برن و عدالت بمونه و جامعه کلشر ها خلوت تر بشه هوا ب بقیه برسه.مرسی از اینکه حرف دل منو زدی.

علیرضا

از اینکه حرف دل منو زدی فوق العاده تشکر میکنم ازت.دقیقا هم اینجوریه مپ های مهندسی خیلی اشغال و بدرد نخور و بی مصرف هستن ب امید روزی که توی کلش مپ مهندسی نباشه و جامعه کلشر ها خلوت شه و ی خرده هوا ب بقیه برسه.بن داعمی بشن خیلی علیه ی معضل از بین میره و عدالت پیش میاد.ایشالله این اکانتا سر ب نیس بشن ک همیشه مزاحم وار و کلن ما هستن.

alireza.leo

دمت گرم علیرضا اسم این کار رو بزارید دوپینگ کلشی تا بلاخره بهش رسیدگی بشه دوپینگ همه جا ممنونع حتی در بازی

alireza.leo

دمت گرم امیر جان اسم این کار دوپینگ کلشی بهش میگن و نا جوان مردانه است

علیرضا

سلام.اتفاقا آشغال ترین و بی مصرف ترین اکانت از نوع مهندسی هست و کسایی که یگن خیلی ارزش داره سخت در اشتباه هستن.چون نه بازی لذت خواهد داشت و نه کاپ میبرید بالا مگ اینکه روزی بیستا اتک بزنین.اعتراض یا جواب نا پسند ممنوع. با تشکر از سایت بدو گیم خیلی خوب هست.

Balakhan

ساختن اکانت مهندسی به این راحتیا نیست که در موردش حرف میزنید. اکانت مهندسی به علت دفاعی های ضعیف، با هر اتکی با خاک یکسان میشه. ارتقای اکانت مهندسی بسیار سخت و خسته کنندست. ارزششم از اکانت های کامل بالاتره

alireza.leo

اشکان باز هم اعلام میکنم این کار از تقلب بدتره و یه دوپینگ به حساب میاد و دوپینگ در کل جهان ممنوع

راوند

سلام و درود و عرض خسته نباشید بیش از 4.5 ساله که کلش بازی میکنم از زمانی که هنوز هیچ هیرویی توی بازی نبود و ماکسیمم لول تاون هال 8 بود !! از زمانی که کلن وار به کلش اضافه شد یعنی در حدود 2 سال پیش تا الان همیشه دغدغه ای بین ما کلشرهای قدیمی بود و اون هم همین اکانتهای مهندسی تاون هالهای 8.5 9.5 , 10.5 و … بوده هنوز هم هست و نتونستیم چاره ای براش پیدا کنیم …!!! علیرغم پیامهایی که برای سوپرسل راجع به این اکانتهای مهندسی به کرات فرستادیم طی قریب به 2.5… بیشتر بخوانید »

alireza.leo

اشکان جان درسته کار هوشمندانه است ولی به نظر من درست نیست از قدیمم گفتن هر وقت ماهی رو از اب بگیری تازه است ولی دیگه تازه هم نیست چون کلش عمر مفید خودشو کرده و شده بچه بازی محلی برای درامد زدایی و کارهایی دیگه که اسمشم نمیبرم ، به نظر منم سوپرسل از سر ناچاری و اینکه نمیتونه کاری کنه دهکده دوم رو به بازی اورد وگرنه باید زودتر فکرش رو میکرد

alireza.leo

عزیز دل اینا کاری که باید داخل دهکده ی اصلی انجام میدان اوردن روی دهکده دوم که تا دفاعی همه رو نخری تونهال اپ کردن تعطیل هر چیزی چاره ای داره اگر بخوان الانم همین طور پاین به اشکان هم گفتم تنها راحش گذاشتن یه برنامه جلوی کار این اکانت اکنت هاس ه چی بطور مثال تونهال ده طرف اکانت مهندسی داره باید اجازه ورود به وار داده نشه تا تمام دفاعی تونهال نه رو بخره بعد که خرید دوباره بره داخل وار اگرم خوشش نیومد که بهتر کلا اکانت بزاره کنار دل من یه نفر خنک میشه ما عادت… بیشتر بخوانید »

لیدر

داداش من الان 6 تا مهندسی توپ دارم هیرو سوم لول 20 و دو تا هیرو دوم هم هر کدوم بالای 30 هستن دیوارها هم مکث حالا به نظرت کسی که دفاع نداره بیاین دفاع رو اجباری کنن فرقی به حال اون نفر نداره مهندسی جوری هست می تونه شماره های بالا رو حدف قرار بده و حالا بیان کاملا مهندسی رو 3 بزنن بازم فرقی نمی کنه به حال ماجرا نداره اینقدر حال می ده نفر اخر بیاد نفر اول رو بزنه مخصوصا 3 ستاره چند سری اتفاق افتاده کلا یه سری لفت دادن رفتن بیرون کلی خندیدیم سر… بیشتر بخوانید »

alireza.leo

اره داداش برای تو جالبه این کار ولی برای اون کسی که زحمت کشیده دوبرابر تو نشسته مپش رو کامل اپ کرده خیلی سخت تره (اقا اشکان بفرما) برادرمون 6 مهندسی توپ داره پس اپ کردنشم سخت نیست راحت اپ میشه و در مورد اینکه خیلی حال میده این کار یه جور نامردیه تو وار یه جور دوپینگ کردن که نفر اخر بیاد نفر اول رو بزنه رقابت باید جوان مردانه باشه نه این رغیب 50 کیلویی بیاد 120 کیلویی رو بزنه بعدشم بخنده اون خنده ی برد نیست خنده نامردیه ناجوان مردیه کار هوشمندانه ی هم نیست دقیقا مستاق… بیشتر بخوانید »

علیرضا

انقدر حال میده شما مزاحمای اصلی بن بشید.دارم برای اون روز لحظه شماری میکنم.

alireza.leo

این مشکل باید حل بشه این نمیشه که من وار استارت کنم دقیقا واضح ما برتری داریم ولی چون طرف مقابل 3 تا اکانت مهندسی دارن راحت وار رو فول استار میکنن در متن گفته شده خیلی سختی میکشه کسی که اکانت مهندسی درست میکنه سختی نداره لازم نیست طلا خرج کنه اکسیر هم با ربات به راحتی گیر میاد با بربر ارچر میزاره ربات از شب تا صبح اتک میزنه اکسیر فول میشه میزنه نیرو اپ میکنه بعد من که دارم معمولی بازی میکنم طرف با یه اکانت مصقره بیاد گند بزنه به بازی به نظر من سوپرسل باید… بیشتر بخوانید »

alireza.leo

خخخخخخ اشکان جان خودت دیگه متخصص رباتی چرا بنده حقیر میام پشتیبانی میگم اون قسمت چهار دقیقه رو اضافه کن که دیگه اتک نخورم واسه اینکه دیگه خیلی راحت بشم م با ربات کار کردم بیشتر افراد هم که به سایت شما میان با ربات کار کردن کافیه وصلش کنی تلگرامت و هی بهش بگی بره داخل بازی دیگه اتک نمیخوره ولی من مجبورم سه گزینه جمع کنم یعنی هم طلا هم اکسیر هم دارک ولی اینا نه طلا براشون ارزش نداره چون دفاع ندارن در مورد حرف اول هم که گفتی دیگه نمیشه کاری کر د چرا نشه میشه… بیشتر بخوانید »

رضا

سلام دوستان کلن 12 دارم و حدود 20 اکانت از خودم دارم که هیچ زمانی ب دستگاه ثالثو مود و چیزی وصل نشدن کلنم بالای 325 برد 30 باخت و8 مساوی داره اکانتامم استار واراشون حدود 1600 هستن چند وقته سرچ وار به 24 ساعت میکشه وار پیدا نمیکنه هیچ توضیحیم از سوپرسل قسمت توضیحات کلن نیومده تعلیق یا هرچی میخوام بپرسم مشکل کجاس ممنون از بزرگان و دوستان بدوگیم تشکر

علی

سلام داداش تا کولیدر یا لیدر کلن نباشی نمیتونی ضرر و ناعادلانه بودن وار رو با اکانت مهندسی درک کنی چون خیلیا ک حرفاشونو خوندم اصن مهم نیس برد وار یا باخخت وار خیلیا هم ک اتکر نیستن کلا و تانهال مندسی رو دوس دارن چون میخان با گوبلین برن لوت بزنن ازشون ی جورایی دله دزدی پس خودتو خسته نکن من قید برد و بالا بردن کلن رو بلکل زدم فقط ب وارلیستم میگم بزنید برا استار وارتون ک حداقل ایکسپی بگیریم ولی انگیزه برا بازی بلکل ندارم دیگه

?>