بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آموزش استراتژی GoVaHo

13 514

امروز میخواهم استراتژی ترکیبی govaho را به شما آموزش بدهم.نیروهای اصلی این استراتژی عبارتند از:گولم،والکری و هوگ رایدر.شما میتوانید از این استراتژی در تاون هال 8 به بعد،به خوبی استفاده کنید.با ایران کلش همراه باشید…

در اپدیت اخیری که آمد ،تغیرات مهمی در والکری به وجود آمد.از جمله اضافه شدن 1 لول دیگر و تغیرات مانند سریعتر حمله کردن به اهداف.این امر باعث شده که والکری در تاون هال 8 به بعد یک نیرو پر قدرت و مخوف به شمار بیاید.اتفاقا این استراتژی در تاون هال 11 زیاد استفاده می شود که بیشتر اوقات هم سبب 3 ستاره شدن حریف است!

ترکیب نیروها

 

A

معمولا از این ترکیب ها برای اسپل استفاده می شود

  • 4 اسپل زلزله + 2 اسپل سم + 1 اسپل هیل
  • 4 اسپل زلزنه + 1 اسپل هیل
  • 3 اسپل هیل + 2 اسپل سم

بیشتر بازیکن ها در این استراتژی از 4 اسپل هیل استفاده می کنند البته زیاد هم اجباری نیست و ارزش آن را ندارد که منتظر آماده شدن آن بمانید. توجه کنید که نابود کردن نیروهای کلن کستل حریف و تله های اسکلتی مهمتر است.استفاده از 1 اسپل هیل بهتر است و آن را باید زمانی که به وسط مپ رسیدید استفاده کنید تا بتوانید جانی تازه به والکری ببخشید.

از چند والکری باید استفاده کنیم؟

بغییر از برسی مپ حریف،شما باید تعداد هوگ ها و والکری هایتان را تخمین بزنید.معمولا از 10تا15 هوگ و 6تا8 والکری استفاده می کنند.توجه کنید که برای ساختمان های بیرونی هم تعدادی هوگ بگذارید.

از چه نیرویی در کلن کستل استفاده کنیم؟

به دوستانتان بگویید که به شما فقط والکری و اسپل سم بدهند.

نیروهایمان باید در چه سطحی باشند؟

دقت کنید که برای استفاده از استراتژی govaho،باید لول نیروهای اصلی شما(گولم،والکری و هوگ) باید بالا باشد.توجه کنید که حتما از هوگ رایدر لول بالا استفاده کنید،اگر او در لول 2 باشد خیلی ضعیف است و چه در این استراتژی و استراتژی دیگر که به هوگ رایدر نیاز دارید اصلا به خوبی عمل نمی کند و نکته دیگر که درخواست هوگ رایدر با لول بالا در این استراتژی هم زیاد موثر نیست.

حتماً بخوانید  مپ وار کیوکای برای تاون هال 8

استراتژی حمله GoVaHo

ایده ی اصلی این استراتژی چیست؟

1.بیرون کشیدن نیروهای کلن کستل=>استفاده از اسپل پویزن(سم) و ویزارد برای کشتن آنها=>استفاده از اسپل زلزله

2.استفاده از والکری و مستقر کردن نیروهای محافظ(بربر کینگ+گولم+ویزارد)برای حمله و رسیدن به مرکز مپ.

3.نابود کردن ساختمانه های مرکز مپ.

4.حواستان به ساختمان های دفاعی بیرون مپ باشد.

5.مستقر کردن هوگ ها برای نابودی ساختمان های دفاعی بیرون مپ،در زمانی که دفاعی های داخل مپ نابود شده باشند،هوگ ها بدون آن که ضربه ای ببینند،کار خودشان را میکنند.

دقت کنید که باید از اسپل زلزله به درستی استفاده کنید.اگر این کار را اشتباه انجام بدهید و نتوانید راه را باز کنید، نیروهای محافظتان به راحتی کشته می شوند.اگر مپ حریف شما دارای 3 لایه دیوار بود،شما میتوانید از والبرکر برای لایه ی اول و از زلزله برای لایه های بعدی مپ استفاده کنید.چون که استفاده از والبرکر برای لایه های درونی مشکل است و به احمال زیاد نرسیده به دیوار کشته می شوند.

خطرناک ترین چیزی که والبرکر هارا تهدید می کند،وسایل دفاعی با حالت ضربه ی spash است.که می تواند چند نیرو را در یک منطقه هم زمان به ان ها اسیبب برساند.نمونه ی بارز آن را مورتار میتوان گفت که باید مراقب والرکر ها باشیم که تووسط آن نابود نشوند.و  به نکته هم دقت کنید که والبرکر ها را در منطقه خالی و تنهایی نفرستید تا مورد هدف ساختمان های دفاعی قرار نگیرند.

حتماً بخوانید  آپدیت جدید XMOD 2.3.5 برای نسخه جدید کلش اف کلنز-هماهنگ با کلش 8.332.16

چرا باید از GoVaHo استفاده کنیم؟چرا از GoVaLo استفاده نکنیم؟

در استراتژی govalo تهدیدات اصلی ایر دیفنس ها هستند که شما باید با استفاده از بالون ها آن ها را نابود کنید اما به غیر از ایر دیفنس ها که خودشان تهدید به حساب می ایند ، ایرسوییپر هم مزاحم بالون ها است که کار را دشوارتر می کند.اما در استراتژی govaho،جاینت بمب ها تهدید به حساب می آیند که اگر شما بتوانید با همان نیروهای محافظ و پیشمرگ آن ها را خنثی کنید باعث می شود هوگ ها به راحتی کارشان را انجام دهند.

از کدام سمت باید حمله را آغاز کنیم؟

شما باید از جایی حمله را شروع کنید که حدس میزنید جاینت بمب ها قرار دارند.بهتر است بربر کینگ را رها کنید تا آن را خنثی کند.

چطور نیروهای کلن کستل را گول بزنیم؟

شما با 2تا3هوگ میتوانید آن ها را فریب بدهید.وقتی نیروهای گولم و والکری را مستقر می کنید به سمت آن ها میروند و ان ها را نابود میکنند اما اگر نیروی هوایی در کلن کستل بود ،والکری و گولم نمیتوانند کاری انجام بدهند پس باید از ویزار استفاده بکنیم.شاید چند ویزارد نابود شوند پس حتما چند ویزارد نگهدارید.بهتر است از اسپل سم هم برای نابودیشان استفاده کنید.

امیدوارم از این استراتژی نهایت استفاده را ببرید.اگر سوالی یا نظری داشتید حتما با ما در میان بگذارید.موفق و پیروز باشید…

13
دیدگاه بگذارید

avatar
7 نظرات چندتایی
6 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
10 نظرات مدیران
aliعلیرضا رحیمیانdemondavoodairatin آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
ali
مهمان
ali

این ترکیب عالی و من برای تاون 9و 11با کمی تغییر استفاده میکنم و جواب هم میگیرم،در بدترین حالت دو میشه مخصوصا تاون 9،بعدش هم خدمت دوست عزیز درسته اکسیر سیاه زیاد استفده میشه اما مهم برد وار برد وار هم برا منابع نیست بیشتر برای پیشرفت کلن و داشتن ستاره وار بالاست منابع به راحتی بیرون یافت میشه من 24 ساعت تونستم 40000اکسیر سیاه بزنم اونم کل 24 ساعت بازی نکردم شاید 13 ساعت یا کم تر ،خاستی ببینی بیا کلن بهت نشون بدم مرسی و خشته نباشید استراتژِ عالی من فیلم اتک هامو دارم نیاز بود براتون بفرستم… بیشتر بخوانید »

demon
مهمان
demon

اموزش هاتون همش شده اموزش به تازه کارا
حمله های اختصاصی تاون 10 و 11 به صورت جداگانه با استراتژی های مخصوص و مپ های معروف به همراه تصویر هم تو دستور کار قرار بدید بد نیست
کم نیستن بازیکن های حرفه ای ایران کلش…

علیرضا رحیمیان
مشترک

حتما در دستور کار هست اما ما باید همه ی طیف ها را مورد بررسی قرار بدهیم.

davood
مهمان

واسه ی تان نه میشه استفاده کرد ؟؟؟؟
به نظرم واسه تان نه 3 تا هیل یه سرعت با پویسون یا 3 سه تا هیل زلزله خوب باشه

airatin
مهمان

سلام هوگ پنج خوبه؟ بعدشم گالمم هم چهاره و والکریم یک والکری یک اشکال داره؟ وبعدش توی اتک نگفتین بالن لازم داریم با بالون ها چیکار باید بکنیم؟

amir mohammad.com
مشترک
amir mohammad.com

سلام من میخواستم بدونم اگه رباط تک کاربره بخرم میتونه برای دو تا اکانت اتک بزنه مثلا یک روز این اکانت یک روز اون یکی

کینگ تو رینگ
مهمان
کینگ تو رینگ

واقعا از این اتک خوشم میاد ولی اگه میشه فیلم هم درباره ی فیلم ها بزارید

مصطفی
مهمان
مصطفی

با عرض خسته نباشی لطفا از ترکیب های بگین که اکسیر سیاه کمتری استفاده کنه،این جوری که حتی با برد وار باز هم ضرر است

amirreza
مهمان
amirreza

دوست عزیز.اگر که از اکسیر سیاه استفاده شود در عوض طلا و اکسیر بیشتری بدست می آید.

?>