بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

حمله زمینی یا حمله هوایی؟

5 950

بسیار استراتژی های مختلف وجود دارد و بسیاری از آن ها بسیار موثر میباشد اگر به درستی در مپ ها استفاده شود. شما با ارتقا سطح تاون هال خودتون متوجه خواهید شد که کم کم آن استراتژی های قبلی اثر خود را از دست خواهد داد و باید دنبال استراتژی جدیدی بگردید که گاهی اوقات این کار بسیار مشکل است.هر یک از شما بسیار حمله زمینی و هوایی انجام داده اید. در این پست میخواهیم به شما نکات مثبت و منفی حمله هوایی و زمینی را آموزش دهیم که حمله زمینی یا حمله هوایی؟

حمله زمینی یا حمله هوایی؟

حمله زمینی در مقابل حمله هوایی

در هر دو نیاز به مهارت ها و تکنیک های مختلف است.

نکات مثبت و منفی حملات زمینی

در حمله زمینی برد یا باخت شما فقط به سطح دیوارهای حریف بستگی دارد و در این نوع حمله حرف اول را دیوارها میزنند یعنی شما در این نوع حمله فقط باید با دیوارها سر و کله بزنید و حتی بعد دیوارها با دفاعی ها باید سر و کله بزنید و باید مهارت های خوبی داشته باشید تا بتوانید حمله خود را با پیروزی به پایان رسانید.

wallbreaker-destroy-wall
حمله زمینی یا حمله هوایی؟ – Ground Attacks or Air Attacks –

در این نوع حمله نیز باید سعی کنید با مهارت بالا و انداختن نیروها به موقع پیروز باشید ولی اگر یکی از نیروهای را دیر یا کمی جابه جا بیندازید این میتواند طیف حمله شما را با خرابی مواجه کند و شما در حمله خود با شکست مواجه شوید.

نکات مثبت و منفی حملات هوایی

در این نوع حمله اصلا نیازی به مهارت نیست و شما میتوانید بدون هیچ مهارتی پیروز میدان باشید و نتیجه اغلب این نوع حملات 2 یا 3 ستاره بوده است.در این نوع حمله اصلا نیازی نیست با دیوارها سرو کله زد و شما میتوانید با گذر از دیوارها به راحتی حمله خود را انجام دهید و فقط با دفاعی ها مقابله کنید.

lavaloon-rage-spell-deployment
حمله زمینی یا حمله هوایی؟ – Ground Attacks or Air Attacks –

در این نوع حملات بیشتر بالن مورد استفاده و موفق بوده است و نقش اصلی را داشته است البته در تاون هال های بالاتر ولی گاهی اوقات هم در تاون هالی های پایین تر هم استفاده میشود و بسیار موفق بوده است ولی لاوا یا دراگ زیاد مورد استفاده نبوده و نقش اصلی نداشته است.

باید انجام دهیم حمله زمینی یا حمله هوایی؟

باتوجه به نکات بالا باید امتیاز های زیر راهم در نظر گرفت:

+ترجیح شخصی شما به کدام نوع حمله است؟

+کلن شما بیشتر کدام نوع را انجام میدهد و شمارا به کدام نوع راهنمایی میکند؟

+نیروهای خود را به خوبی ارتقا داده اید؟

باید باتوجه به علاقه و حرفه و مهارت خودتان و نکاتی که ما توضیح دادیم بتوانید تشخیص دهید کدام نوع حمله را استفاده کنید البته برخی مپ ها هستند که مختص به یک نوع از این نوع حمله ها خواهد بود ولی شما باید نیز در تشخیص نوع استفاده توانا باشید و سعی نکنید زمانی که نیروهای هوایی شما در حال ارتقا هستند از حمله هوایی استفاده کنید زیرا این عمل چیزی جز ناامیدی در حمله نخواهد داشت.

شما نیاز به یادگیری هر دو دارید

اگر میخواهید بازیکن موفقی باشید در بازی باید سعی کنید حمله هوایی و حمله زمینی را یاد بگیرید و در انجام دادن هردو توانایی داشته باشید.

توصیه ما:

اگر شما تازه به این سطح تاون هال رسیده اید که تازه باید حمله زمینی را یاد گیرید حتما توصیه میکنیم از همین حالا نیروهای هوایی خود را نیز ارتقا دهید زیرا وقتی به سطح های بالاتر رسیدید دیگر راحت باشید و با خیالت راحت حملات هوایی انجام دهید.

 

امیدوارم این مطلب به شما کمک زیادی کرده باشد.

موفق باشید…

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
5 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمد

از اتک زمینی خوشم نمیاد چون ادم مجبوره بیشتر با دیوار سر و کله بزنه تا دفاعی ها خودم اتک لاوا بالن مینیون پیشنهاد میکنم استفاده کنیم

هادی ل

دانلود برنامه هک کلش

sina

من نمیتونم از چمپیون یک بالا تر برم کلا تاون 11 هست منم 10

sepehr

کلش به بریک رفت

Hani

با سلام
سوالم ربطی به این موضوع نداره ولی میخاستم بپرسم اگه تاون هشتو نیم باشم برای اتک معمولی سرچ تاون هشت میده
ممنون از سایت خوبتون

?>