بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آموزش حمله 3 ستاره هوگ مخصوص تاون هال 8

1 2,020

اینبار میخوام براتون اموزش اتک هوگ رایدر در تون 8 را اموزش بدم. چون به نظر من، استراتژی هوگ رایدر از بهترین روش های حمله برای 3 ستاره کردن در تاون هال 8 هست و به شما اجازه میده که هر مپ تاون 8 رو با هر مدل مپی 3 ستاره کنید.پس قصد دارم سعی کنم به بهترین شکل و آسان ترین روش این استراتژی پر کاربرد رو به شما آموزش بدم.قصد دارم به شما اصول این استراتژی رو یاد بدم.با ایران کلش همراه باشید…

برترین نکات برای حمله با هوگ رایدر در تاون هال 8

استفاده از هوگ رایدر لول 4

در تاون هال 8،شما قادر هستید  که هوگ رایدر خودتون رو تا سطح(لول) 4 ارتقا بدید.اون به طور قابل توجهی از سطح 3 بسیار بهتر عمل می کنه و باعث میشه خیلی بهتر تاون هال های 8 را 3 ستاره کنید.اگر میخواهید با این استراتژی 3 ستاره کنید ولی هنوز سطح هوگ شما 3 است من قطعا به شما توصیه میکنم که هرچه سریعتر اون رو ارتقا بدید.با هوگ رایدر سطح 3 شما مپ های زیادی را میتونید 3 ستاره کنید ،مخصوصا اگر از این استراتژی استفاده کنید، اما من هنوز به شما توصیه میکنم که هرچه سریعتر به سطح 4 ارتقا دهید تا شانس بیشتری در 3 ستاره کردن داشته باشید.

تهدیدات اصلی-کلن کستل،جاینت بمب،بربر کینگ،تله های فنری،تله های اسکلتی.

الان میخوام در مورد تهدیدات اصلی که میتوانند حمله را با مشکل مواجه کنند بحث کنم.اگر شما تونستید این تهدیدات را از بین ببرید، 3 ستاره کردن برای شما خیلی آسان میشه و شانس پیروزی شما در حمله هم خیلی زیاد.

2 تهدید فوق العاده مهم برای این استراتژی وجود داره،نیروهای کلن کستل و جاینت بمب ها.به خصوص جاینت بمب های دوبل،که با یکبار منفجر شدن برای کشتن تمام هوگ های شما کافی هستند.

برای مقابله با تهدید کلن کستل،شما باید از اسپل پویزن(سم)استفاده کنید.توصیه من به شما اینکه 1 اسپل سم خودتان درست کنید و در کستل هم 1 اسپل پویزن مکس از دوستانتان بگیرید.با 2 پویزن سطح 2،شما میتوانید تمام تهدیدات در کستل تونهال 8 را نابود کنید.بیشترین و رایج ترین نیرویی که در کستل تاون هال 8 قرار میدهد دراگون هست،خب شما میتوانید با 2 پویزن سطح 2،شما به راحتی میتوانید بعد از بیرون آمدن آن از کستل و کشیدن آن به گوشه مپ ، او را با چند ارچر مشغول کنید و سپس پویزن را بر روی آن بیندازید و آن را بکشید.کلن کستل یک تهدید همیشگی است.شما حتما قبل از مستقر کردن هوگ ها باید آن ها را نابود کنید وگرنه با یک مشکل بسیار جدی مواجه می شوید.برای درک بهتر این موضوع میتونید این مطلب رو مطالعه کنید.

photo_2016-05-07_00-41-27

اگر من نتوانم نیروهای کستل را فریب دهم؟


خب اگر کلن کستل در مرکز مپ بود و شما نتوانستید نیروهای کستل را فریب دهید،شما باید هنگام حمله ان هارا نابود کنید.برای کشتن قهرمانان و نیروهای کستل هنگام حمله شما به بربر کینگ،ویزارد،دیوارشکن و یک گولم نیاز دارید.اگر از این روش استفاده کنید و نیروهای کستل را هنگام حمله بکشید،به احتمال زیاد میتوانید یک جاینت بمب را نیز خنثی کنید.شما با این روش میتوانید بربر کینگ را نیز نابود کنید که باز هم یک تهدید برای هوگ ها حساب می شود.البته تا زمانی که میتوانید نیروهای کستل را به راحتی نابود کنید و تعداد زیادی هوگ دارید لازم نیست که حتما بربر کینگ را از بین ببرید.پس اگر با چنین مپ هایی روبه رو باید از بربر کینگ استفاده کنید یا در صورت توان از استراتژی gohogs استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب استراتژی gohogs میتونید این مطلب رو مطالعه کنید.

تله ها

خطر اصلی دیگر جاینت بمب است.جاینت بمب ها ضربه ای دوبرابر برای هوگ ها دارد پس اگر بر روی یک جاینت بمب دوبل رفتند با یک ضربه میمیرند.پس آن ها یک تهدید همیشگی هستند و شما باید درمورد آن بدانید.نکته مهم این است که،جاینت بمب های تکی نمیتوانند با یک ضربه هوگ ها را نابود کنند.بنابراین شما برای مقابله با آن به راحتی میتوانید یک اسپل هیل نگهدارید و به آنها جان ببخشید.کار مهمی که شما باید انجام بدهید این است که قبل از برخورد هوگ ها با جاینت بمب شما باید محل احتمالی جاینت بمب را تشخیص بدهید و بعد از اسپل هیل استفاده کنید.توجه کنید که در تاون هال 8،میتوانید فقط 3 جاینت بمب استفاده کنید،پس فقط 1 جاینت بمب دوبل میتواند وجود داشته باشد.و شما میتوانید با مطالعه این مطلب نحوه قرار دادن دو جاینت بمب کنار یکدیگر را یاد بگیرید.

مسیر هوگ ها

نکته بعدی که میخواهم در مورد آن بحث کنیم مسیر حرکت هوگ ها است.این خیلی مهم است که شما میدانید مسیر بعدی حرکت هوگ هایتان کجاست،پس به راحتی میتوانید حمله خود را برنامه ریزی کنید.هوگ رایدار به نظر من بهترین نیرو در بازی است ،چون با ویژگی منحصر به فردی که دارد یعنی پرش از روی دیوار ها و حمله ور شدن به سمت ساختمانهای دفاعی،باعث می شود که به راحتی مسیر بعدی انها را حدس بزنید.

hog-pathing-example-2

پیش بینی و خنثی کردن جاینت بمب ها

خب اینبار نوبت به این است که در مورد پیش بینی جاینت بمب ها و خنثی کردن آنها نکاتی را بگم.همگامی که شما میدانید هوگ هایتان به کدام سمت میروند،شما میتوانید نه یک جاینت بمب بلکه  دو جاینت بمب را نیز خنثی کنید.یادتان باشد.جاینت بمب ها فضایی 2×2 اشغال می کنند.پس شما باید از تمام فضا های 2×2 در مپ اگاه باشید.الان،برای اینکه جاینت بمب ها به هوگ های شما آسیب وارد کنند ، آن ها را بین دو ساختمان دفاعی قرار میدهند.بنا بر این اگر جای خالی 2×2 بین دو دفاعی دید  به احتمال زیاد  یک جاینت در انتظار شماست.

hog-pathing-example

و الان در مورد جاینت بمب های دوبل،چگونه باید پیش بینی کنیم؟خب این هم بسیار آسان و راحت است زیرا با قرار گرفتن دو جاینت بمب کنار هم ممکن است فضایی 2×4 کاشی را اشغال کنند.

چگونه از اسپل هیل استفاده کنیم؟

داشتن اسپل هیل در تمام استراتژی های هوگ یک رکن مهم است.من خیلی ها را دیده ام که با استراتژی هوگ شکست خورده اند.و بیشتر آن زمان،دلیلش این بود که اتکر نمیدانست از اسپل هیل چگونه به درستی استفاده کند.شاید این مطلب به شما کمی کمک بکند که چطور از اسپل ها بهتر استفاده کنید.

کشتن قهرمانان و نیروهای کستل هنگام حمله

اخرین نکته که میخواهم بگم در مورد کشتن نیروها هنگام حمله است.اولین و اصلی ترین دلیل برای کشتن قهرمانان و نیروهای کستل هنگام حمله این است که شما میتوانید شانس خود را برای خنثی کردن جاینت بمب هم ازمایش کنید و با ان میتوانید حتی بربر کینگ را نیز از بین ببرید.استفاده از این روش برای همه ی مپ ها الزامی نیست.اما با استفاده درست از آن تقریبا 3 ستاره شدن اتک شما تضمین می شود.برای درک بیشتر این موضوع میتوانید به این مطلب مراجعه کنید.

ممنون از شما دوستان که این مطلب رو هم مطالعه کردید.امیدوارم با این استراتژی تمام اتک های تاون 8 رو 3 ستاره کنید.شما چه نکاتی برای بهتر شدن در این استراتژی بلدید؟

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
گرشا

سلام و درود , به نظر من کلشر 3 ساله , حمله فول هاگ رایدر اصلا اتک مناسبی نیست به خصوص برای اتکهای وار و خیلی راحت میتونه حمله اتکر رو یا با شکست کامل مواجه کنه یا فقط 1 ستاره کسب کنه !! امروز روز دیگه اتکرهای حرفه ای از حملات تک نیرویی استفاده نمیکنند و همه روی آوردن به استراتژیهای بسیار متنوع و پر قدرت ترکیبی به خصوص از تاون هال 7 به بالا , و اما در خصوص توصیه شما نسبت به استفاده از 1 گالم و چند عدد ویزارد , 1 گالم در خیلی از مواقع… بیشتر بخوانید »

?>