بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آموزش سه ستاره کردن چالش های 10 سال کلش

7 46,684

چالش های ۱۰ سال کلش را با استفاده از این آموزش براحتی سه ستاره کنید و پاداش های ویژه آن را بدست آورید.

بازی کلش اف کلنز وارد دهمین سال ورود خود به دنیای موبایل ها شد و این مدت زمان میتواند یک جشن درست و حسابی هم برای شرکت سوپرسل باشد و هم بازیکنان.به همین مناسبت از ابتدای ماه آگوست 2022 در کنار آیکون اخبار ، یک آیکون سپر قدیمی کلش مشاهده میشود که در واقع چالش های ۱۰ سال کلش میباشد.

با انجام هرکدام از چالش های ۱۰ سال کلش ، ستاره پیروزی دریافت میکنید ، اما این ها فقط ستاره و برای تزئیین نیست ، با این ستاره ها میتوانید جوایز فوق العاده ارزشمندی که فقط یک بار ممکن است تکرار شود را دریافت نمایید.

جوایز 10 سال کلش

 

معجون منبع ===> سه عدد ستاره

بیل موانع ===> ۹ عدد ستاره

منظره پیکسلی===> ۱۵ عدد ستاره

کتیبه اکسیر سازنده ===> ۲۱ عدد ستاره

کتاب همه چیز ===> ۲۷ عدد ستاره

معجون سازنده ===> ۳۳ عدد ستاره

 

 


سه ستاره کردن ۱۰ سال کلش

اگر میخواهید ، چالش های دهمین تولد کلش اف کلنز را سه ستاره کنید با این مطلب همراه باشید.ما به صورت دقیق و با فیلم آموزشی این کار را توضیح خواهیم داد.

توجه داشته باشید سربازها به صورت از پیش نعیین شده میباشد ، در نتیجه در این آموزش ها فقط با نحوه ی صحیح ریختن نیروها در محل های مناسب و فعال سازی به موقع قدرت ویژه قهرمان ها ، میتوانید براحتی این چالش ها را سه استار کنید.

آموزش سه ستاره کردن چالش 2012

این مپ اولین مورد میباشد و آسان ترین ، با توجه به اینکه بسیاری از بازیکنان آن را سه ستاره کرده اند نیازی ندیدم ویدیو مربوط به آن را قرار دهیم ،

ابتدا یک بربر به سمت تولیدکننده الکسیر(سمت راست مپ) رها کنید تا نیروها کلن کستل دشمن خارج شوند ، سپس یک جاینت در دورترین نقطه قرار دهید تا نیروهای کلن کستل به سمت آن حرکت کنند و با بربر یا ارچر خود آن ها ر نابود کنید.

بعد از آن از  تمامی جهات جاینت ها را قرار دهید ، سپس دیوار شکن ها و بعد از آن سایر نیروها را بریزید.اگر نیاز به ویدیو آن داشتید در

قسمت کامنت درخواست دهید تا قرار دهیم

 

آموزش سه ستاره کردن چالش 2013

در چالش ۲۰۱۳ مهمترین نکته استفاده ی صحیح از اسپل خشم و پرش است ، در ویدیو که مشاهده میکنید زمان بندی استفاده از این اسپل ها نقش تعیین کننده ای در سه ستاره شدن این مپ دارد.

 

آموزش سه ستاره کردن چالش 2014

در مپ چالش ۲۰۱۴ که مربوط به روز سوم تولد کلش اف کلنز است ، قهرمان ها وارد میشوند ، همچنین جای مناسب وارد کردن بالن ها و استفاده از اسپل ریج در زمان مشخص شده از نکات مهم این ویدیو میباشد.

 

آموزش سه ستاره کردن چالش 2015

در چالش ۲۰۱۵ کلش اف کلنز و مپ جهارم ، یادآور معرفی توپحانه عقاب و قهرمان گردند واردن میباشد.نقریباً مپ راحتی برای سه ستاره کردن میباشد و پیچدگی خاصی ندارد.در ویدیو آموزشی زیر میتوانید ببنید

 

آموزش سه ستاره کردن چالش 2016 (تاون هال 11)

در مپ سال ۲۰۱۶ ملکه کماندار و هیلر ، قهرمان های واقعی ما هستند! کافی این دو را در جای مناسب و با پشتیبانی خوب قرار دهید تا اواسط مپ دشمن را درو کنند! در ویدئو آموزش سه استار کردن چالش ۲۰۱۶ این کار به خوبی انجام شده.

آموزش سه ستاره کردن چالش 2017 (بیلدر بیس)

این چالش مربوط به دوران رونمایی دهکده دوم (سازنده) در سال 2017 میباشد ، تقریباً از مپ های آسان چالش ده ساله کلش است.تنها اگر زمان بندی و جایگذاری درست ماشین نبرد را انجام دهید در یک دقیقه ستاره را خواهید زد.

 

آموزش سه ستاره کردن چالش 2018 (تاون هال 12)

در ترکیبی که برای سه ستاره کردن تاون هال 12 در نظر گرفته شده ، نیروهای هوایی نقش بسیار مهمی دارند ، خصوصاً الکترو دارگون ها ، در واقع در سال 2018 تاون هال 12 و این اژدهای قدرتمند همزمان معرفی شد ،در ویدیو زیر نحوه ی استفاده از نیروها و جای استفاده از آن ها را خواهید دید.

آموزش سه ستاره کردن چالش 2019 (تاون هال 13)

این چالش یادآور معرفی تاون هال 13 و نیروی جدید آن یعنی مرد برفی در سال 2019 میباشد.همچنین جالب است بدانید چالش های فصل در همین سال رونمایی شده ، برای بردن در این مپ ، استفاده از معجون اسکلت بر روی دفاعی های شلوغ انداز و کلن کستل ، پیشنهاد میشود.همچنین با استفاده از دیوار شکن و مرد برفی و با نفوذ از سمت راست پایین ، میتوان کار را تمام کرد.

آموزش سه ستاره کردن چالش 2020 (معرفی اَبرنیروها)

در سال 2020 سوپرنیروها به کلش وارد شدند ، در این چالش نیز این نیرو برای اتک زدن استفاده شده است.در این مپ نحوه ی خلع سلاح کردن تالار شهر بسیار مهم است ، برای اینکار زمانی که ماشین محاصره را فرستادید ، با استفاده از اسپل ، سلاح تاون هال را فریز کنید تا بالن ها ی شما زود از بین نروند ، باقی روش هم در ویدیو مشخص هست.

 

آموزش سه ستاره کردن چالش 2021 (تاون هال 14)

یکی از متفاوت ترین آپدیت های کلش مربوط به نمایش تاون هال ۱۴ بود ، که برای اولین بار قهرمان ها امکان بردن حیوانات مخصوص به خود را در نبرد داشتند، همچنین دو نیروی مرگبار اژدها سوار و ماشین محاصره شعله انداز هم معرفی شد .

در این چالش ابتدا با ماشین محاصره شروع میکنید و در کمال امنیت برخی از تاورهای دفاعی مپ را نابود کنید ، سپس با استفاده از نیروهای هوایی و قهرمان ها از قسمتی که در ویدیو نشان داده میشود ، نفوذ خواهید کرد.

 

آموزش سه ستاره کردن چالش 2022 (مبارزه با جاینت گابلین)

در این چالش باید با گابلین جاینت که از گذشته وارد بازی شده مبارزه کنید ، در واقع با یک خانه ی پرنده که تعداد زیادی تسلا از آن محافظت میکند مبارزه کنید

سایر چالش ها روزانه در همین مطلب قرار داده میشود….

 

دوستان برای تهیه گلدپس و آفرهای ویژه بازی کلش اف کلنز و کلش رویال به سایت با سابقه و قابل اعتماد گیم سیتی مراجعه کنید.

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
7 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
G_FArDaD

دهنم سر ۱۷ سرویس شد ولی تا الان اوکی نشد گذازشتم همرو بزنم بعدش ولی تو بقیه عالی🙏🤙👏👏👏👏

امیر

ممنون

A.m

دستت طلا😅

محمد

من 2018 و 2019 گیر کرده بودم ممنون از سایت خوبتون

bad_boy

دمت گرم عالی👌

پویا

چجوری شما چالش 2019رو زدین هنوز 13ساعت مونده

گرشاسب

خوبه من ۲۰۱۵ گیر کرده بودم برم بزنم ببینم

?>