بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

چگونه یک لیدر باتجربه برای کلن باشیم؟!

54 14,174

ما در هنگام دیدن کلن ها، در یک نگاه متوجه قدرت آن میشویم و میفهمیم یک کلن چقدر قوی هست و تا چه حد سازماندهی شده هست و یا در چندین وار پیروزی داشته است ، همه اینهارو میشه در توضیحات هر کلنی دید و متوجه شد آیا این کلن برای رفتن من به آن خوب است یا نه؟!

اعضای کلن شما هیچ وقت نمیداند چه در ذهن شما میگذرد و هدف شما از کارهایی مانند وقتی که یک عضو رو کیک میکنید یا مقام یکی از اعضا رو ارتقا میدید، یا زمان یک وار رو تعیین میکنید چیست!

انتخاب کردن برای لیدر کلن بودن!

یکی از مهمترین وظایف لیدر کلن نگه داشتن یک وضعیت آرام در کلن است.هیچ چیز بدتر از 3 ، 5 یا 8 عضو ناراضی در کلن نیست، کار شما این است که این وضعیت رو کنترل کنید قبل از اینکه همچین اتفاقی بیفتد . بیاید یک مثال برای شما بزنم هنگامی که کلن شما فقط یک بار در وار باخت به خاطر اینکه یکی از اعضای کلن از اتک های خودش در وار استفاده نکرده ، قطعا شما میبینید 2 یا چند عضو از کلن شما ناراضی هستند و میپرسند چرا او اتک های خودش را نزد و باعث شد ببازیم؟ این لحظه ای کلیدی است!

war-map-clash-of-clans

در این حالت حتما شما فورا به فکر کیک کردن آن عضو میفتید و فکر میکنید بهترین کار همین است اما شما به جای کیک کردن میتوانید کاری کنید تا هم آن عضو تبیه شده و متوجه کارش بشود هم دیگر اعضا ناراضی نباشند. مثلا شما میتوانید به جای کیک کردن، مقام آن عضو را از او بگیرید یا برای یک مدت اورا از رفتن به وار محروم کنید ، این انتخاب شما باعث شد وضعیت آرام شود و عضوی هم از دست ندهید!

تشکیل دایره رهبری

ارتقا دادن مقام یک عضو کلن بهترین راه برای ماندگار کردن بازیکن ها در کلن شماست. اگر شما یک لیدر فعال هستید باید همیشه به فعالیت اعضای کلن نظارت داشته و عادلانه به آنها مقام بدهید، کولیدر های کلن بسیار مهم هستند، افرادی را به عنوان کولیدر انتخاب کنید که فعال، دلسوز و مدیریت کننده باشند . معیار های مختلفی برای دادن مقام کولیدری انتخاب کنید خیلی اوقات ممکن است یک کولیدر لول 75 بهتر از کولیدر لول 125 باشد! اینگونه دایره رهبری خود را تشکیل دهید.

رهبری برنامه ریزی شده در وار

این آخرین چیزی است که باید بدانید و مهمترین بخش اما این بخش رو خلاصه میکنیم. باختن وار ها بهترین راه برای از دست دادن اعضای کلن هست ، با باختن وار های زیاد اعضای کلن هم به مرور از کلن خواهند رفت. مسئولیت شما جلوگیری از این اتفاق هست ، این خیلی آسان هست شما میتوانید با زمان بندی دقیق وار ها و گذاشتن فاصله زمانی مناسب بین وار ها و هماهنگی ها برای زمان وار این مشکل رو تاحدی کاهش بدید، شروع یک وار 25 در برابر 25 نفر بهترین شروعه و میتونید بگید: “بله ما یک جنگ بزرگ شروع کردیم!”

clan-message-for-clan-war-attacking

ترجمه یک نمونه پیام لیدر به اعضای کلن برای وار: “لطفا همه به خاطر بسپارند که همه شما باید اولین اتک خودتون رو شروع کنید بعد یک ساعت که جنگ وار شروع شد، فقط 3 ستاره خوبه در اولین اتک، مطمئن بشید که 3 ستاره میگیرید ،کسی که برای منابع اتک بزنه مجازات میشه”

به عنوان رهبر کلن، شما نیاز دارید که اعضایی به کلن بیارید که فعال باشند و همیشه در وار شرکت کنند و اتک های خود را بزنند، انتخاب کردن افراد وار بسیار مهم است نه فقط برای اینکه در وار ببرید بلکه برای اینکه اعضای جدید امیدشون رو از دست ندن و به خاطر باختشون در وار کلن رو ترک نکنند.

 

و درآخر برای تکمیل شدن مطلب به چندین نکته درخصوص رهبری کلن به گفته محسن لیدر کلن لول 12 ایرانی در مصاحبه اختصاصی با ایران کلش توجه کنید:

  • صبر و حوصله
  •  فرصت دادن و گذشت
  • پیدا کردن بازیکنان با مهارت و با استعداد
  •  الگو بودن
  •  وضع قوانین نه چندان سنگین
  •  ایجاد دوستی و محبت و فضای صمیمی
  •  انتخاب کولیدر فهمیده و دلسوز کلن
  •  نظم بخشیدن به کلن
  •  رعایت احترام و حقوق افراد ( چه ممبر و الدر و چه کولیدر )

 

این یک مطلب آموزشی برای شروع رهبری شما بود و برای اینکه درک کنید یک لیدر چه وظایف و مسئولیت هایی دارد امید واریم به شما کمک کرده باشد….

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
54 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Amir

بیاید به کلنه عاشقانه در کلش رویال
کلن خیلی خوب و فعال در رک پر کردن
چت فعال بیاید دوهم خوش باشیم
کلن عاشقانه بدویبن بیاین

حاجیم

دوستان اگه لطف کنید بگید چطور اسم کلنم رو عوض کنم هر کاری کردم تشد

King WOLF

عالی بود ممنونم من ی کلن لول 13 دارم و کلنم در واقع پاشیده ممنونم بابت این مطالب

ناشناس

سلام.من یه کلن ساختم که مطمئناً در آینده کلنه خوب میشه فعلا ۳ تا عضو داریم اسمش هم black zone هست در اهدا ها هم فعاله لطفا بپیوندید اگه خوشتون نیومد لفت بدین با تشکر

مهدی

مطالب جذابی بود ولی خوب یک کلن لول1باید چند تا ممبر داشته باشه..من ک ممبر یا…ندارم هیچ وقت پیشرفتی نخواهم کرد✋

alirezaQqq

به کلن سوپرخفن iranian WOLF s با پرچم کاملا سیاه بیاید و از پشتیبانی رهبر از اعضا، رک پر کردن خرکی، فیلتر های پیام های توهین آمیز، وار های خوب، چت های دوستانه و فان،و مقام های خوب در صورت فعال بودن در کلن لذت ببرید. منتظر شما هستیم با انبوهی از هیجانات….

Amin

کلن دارم لول ۱ اسمش ….IRANاومدین در خدمتیم بیاین

Amin

سلام کلن دارم لول ۱ برا عضو گیری اسم …..IRAN

محمدرضا

به من درخواست دوستی بدید به گروه بیارمLUQY8898C

Amir

کلن:10
#9QJUVV2P

یلدا

بیاید کلن یلدا لبجی قدمتون رو چشم

یلدا

نام کلن:یلدا ابجی رهبر:یلدا تعداد عضو:40 نفر هرکه بیاد قدمش روچشم

هادی

نام کلن :H.R.H
#2PCYC8CGY

-

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز من اینجا نظر نمیدم برای تبلیغ کلن خودم چون اصلا نیازی به عضو ندارم فقط اومدم برای اینکه 0 تا 100 پیشرفت یک کلن رو براتون بگم من تونستم یک کلن رو نزدیک به یک ماه از زمان تاسیس به 50 نفر برسونم که بیشترین تعداد اعضا برای یک کلن هست حتی اگر بازی اجازه میداد بیشتر هم میتونستم پیدا کنم بعضی از کلن هایی که قدیمی تر بودند تعداد اعضای قبیلشون نصف قبیله من هست ساخت قبیله در کلش راحت است اما پیدا کردن اعضا و پیشرفت قبیله خیر چندین بار قبلا در… بیشتر بخوانید »

مصطفی

نام کلن:clan KHMeR KM7

تگ کلن:PLPUUQLG#

لینک کلن:https://link.clashofclans.com/fa?action=OpenClanProfile&tag=PLPUUQLG

لول کلن:۱۵

کلن ۲۰ نفر عضو داره هر کسی فعال باشه وار میزارمش دونات رو هوا پر میشه کسی مایل بود تشریف بیاره خوشحال میشم قدمش رو چشم😉❤

Reza

سلام بیاین کلنمون 34 تا عضو داریم بیایین کلنمون فقط ۲ نفر مونده تا وار رو اس کنیم.
اسم کلن:m.h.m
مشخصات:لوگوی صاعقه زرد رنگ
تگ کلن:yyjug2Lp#

طاها

سلام به همه ما یک کلن زدیم می خوایم قویترین شویم لطفا به کلن ما بیاید اسم کلن King Qom است توجه داشته باشید که همین طوری بنویسید. شعار ما .. باهم قوی میشیم

اشکان کرمی

سلام هر کس عاشق دونات کردنه که لولش بره بالا بیاد کلن REQ لول ۱رهبر اشکان لول خودش بالای ۱۵۰ باشه به چندتا دوناتر فعال نیازمندم ✌

یاشار

سلام توجه توجه بخون تغییر ایجادبشه جالبه خیلیا دوست دارن گول ات بزنن بری تو کلن شون میدونی چرا؟ ولی مادوست داریم بخواست خودت بیایی دختروخانم هم هست ولی انتظار احترام هم هست و بقیه مطالبی که پایین توپست دیگه نوشتم دسته نبردتون رو حتما با نرم افزار قوی چک کنید نقطه ضعف دک رومشخص مکنه میتونید برطرفش کنید الان فکرمیکنید خوبه چون نیروهای ریز حریفایی که مقابل تون قرارمیده هنوز آپ نشده(کاپ اوناهم پایینه) که درنتیجه کاپ تون ازیه تلورانسی بالاتر نمیره این یعنی… اون وقت مجبور میشید دسته نبردی که انقدبرا اپ اش زحمت کشیدین رو مجبورا تغییر… بیشتر بخوانید »

مهدی

لطفا به کلن آتش خشم بپیوندید کلنی که رک پر کنه
وار زنه
مقام میده خواهشا بیایید😉😉😉

استلا

اگه رک پر کن هستید و وار زن و چالش زن بیایید کلن
The Best Spring
تگ کلن = #PR8LC9JQ
لول کلن = 11
اونایی که تازه شروع به بازی کردن کلش کردند و لول اشون پایینه میتونند بیان کلن ما و ما تا جایی که بتونیم کمک اشون می کنیم و تو وار ها هم هستن
اگه درخواست دادید ولی رد شد می تونید به اکانت$tella درخواست دوستی بفرستید من اینوایت اتون می کنم

سجاد

سلام بچه ها بیایین این کلن تازه تاسیسه ولی میخوام بترکونیم
نام کلن the red sultans
ایدیPR2POYOG#

بامداد عطار شاکری

با ارز سلام من بامداد ھستم و اسمم تو کلش کینگ ھست و نام قبیله ام ھست پادشاهان 300 لطفا بیاین بخدا پشیمان نمیشین.

علی

سلام من علی هستم بیاین کلن خوب روز های خوش رهبرش اسمش نام بینام هست پشیمون نمیشید

سعید

سلام امیدوارم خوب باشید لطفاً به کلن clash of iransکه لول شش هست بیایید کاپ مورد نیاز ۲۰۰۰ و تازه فعال شده

رضا

سلام دوستان گلم بفرمایید کلن ما
نام:MaNoTo
لول:11
نفرات:15
وار هایی که بردیم :252
تگ:#QPC8G2LG
تشریف بیارید
باتشکر از سایت خوب بدو گیم

مرتضی

دوستان سلام کلن تازه تاسیس دارم وار همیشگی هر کی بیاد کولیدر میشه هر کی میاد لطفا فعال و وفادار باشه مرسی نام کلن:iranian cheetah ایدی کلن:#292L2YRR8 لطفا دقیق سرچ کنید در کلن بازه منتظرتون هستم

ramin

دوستان کلن را تازه باز کردم و عضو خوب و موندگار در کلن نیاز دارم هرکس که موندگار بشه مقام به او می دهم خلاصه کلن خوبی هست بیایید تا با همدیگر دوست و متحد شویم و کلن را به اوج برسانیم
اسم کلن: PeRSHiaN
ایدی کلن : 292Q8U98G#
همینجور که نوشتم بنویسید عزیزان
من منتظرتونم تا یایید و به کلن من ملحق شوی

Anahita

اسم کلن: ارتش امام زمان
تگ کلن: #PUOVPPQ
کاپ مورد نیاز: 4000
نام لیدر: ana
برد وار : 20 به بالا
سلام دوستان عزیز. یه کلن خوب داریم با دوستان صمیمی و با وفا درکنار هم جمع هستیم،جو صمیمی با بازیکنان بامهارت و با استعداد،کلن فعالیه،رک پرکن و مبادله هاتون سروقت تبادل میشه،قوانین چندان سنگینی نذاشتم،فقط اینه کارت وار جمع کردی حتما اتکو بزنی…درکنار ما میتونید اوقات خوب و خوشیو داشته باشید:-)
منتظر ورود شما دوستان عزیز هستیم…

کورش

سلام دوستان به کلن ما بپیوندید اسم کلن iran famili تگ کلن:#YP9UU88C

سجاد

هیچ چیز بد تر از اینکه ممبرای کلن فعال نباشن نیست و بد تر از اون اینکه ممبرات کم باشن😞 سایت بدو گیم لطفا یه پست بذارید که بفهمیم چطور میشه یه کلن شلوغ داشت.
راستی یادم رفت بگم که یه پست بذارید درباره اینکه چطور میشه به یه نفر اعتماد کرد و کولیدرش کرد که کلن رو خراب نکنه.
ممنون از سایت خوب بدو گیم.

amiralikhan

سلام من فقط میخوام نیرو جمع کنم چطوری این کارو بکنم؟؟

حصین

خداااااااا دیگه روانی شدم هر کاری میکنم نمیتونم استارت یه کلنو بزنم خب درباره استارت کلن و جمع کردن عضو هم یچیز میگفتید حداقل

?>