بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

چگونگی پیش بینی موقعیت تله ها

17 202

شما در اتک های خود همیشه مخصوصا در وارها نیروهای خود را میسازید و بسیار خوش حال و امیدوار به برد در وار هستید.نیروهای خود را میریزد و آماده هستید برای شماهده پیروزی در وار که ناگهان نیروهای شما به روی تله ها میروند و تمامی نقشه های شما از بین میرود و خنده های شما تبدیل به گریه میشود.ما امروز میخواهیم به شما چگونگی پیش بینی موقعیت تله ها را آموزش دهیم.

چگونگی پیش بینی موقعیت تله ها

نکته زشتی درمورد تله از دیدگاه مهاجم این است که شما تله هارا نمیبیند و گاهی اوقات باید جای تله هارا حدس بزنید که ممکن است بعضی حدس های شما درست باشد.به شما در ادامه یاد خواهیم داد تا درصد حدس زدن خود برای مشاهده تله هارا بیشتر کنید.

1
چگونگی پیش بینی موقعیت تله ها How To Predict Trap Positions-مشاهده تله ها در کلش

این روش با استفاده از برخی روش های زیر بسیار ساده است:

1-تشخیص تنظیم تله آشکار

2-استفاده از دانش خود برای ضربه نخوردن از سوی تله ها

3-اگر تصمیم به حمله  به یک مپ گرفتید باید بدانید این مپ دارای تله است و باید بتوان جای ان هارا حدس زد.

انتظار بدترین اما امید برای بهترین

عرگز با خود همچین فکری نکنید که ممکن است نتوانید مکان تله هارا تشخیص دهید همیشه امیوار باشید و این را بدانید که حتی اگر از 10 تله 7 مورد آن را حد بزنید بسیار کمک زیادی به وارهای شما خواهد کرد.

اماکن آشکار تله ها

همیشه سعی کنید قسمت های خالی در مپ های حریف را پیدا کنید و قطعا بدانید که هر زمان بین دو دیوار یا هرچی یک قسمت خالی بود امکان اینکه در آن مکان تله باشد 90 درصد است.

حتماً بخوانید  راهنمای اولویت ارتقا دفاعی ها

گسترش گوشه گرد

آیا به این توجه کردید که چرا باید شخصی در مپ خود از تمام دیوارهایش استفاده نکند و باقی دیوارها را جایی دیگر بچیند و یک ردیف دیوار را کامل نکند؟

2
چگونگی پیش بینی موقعیت تله ها How To Predict Trap Positions-مشاهده تله ها در کلش

این سوال دو جواب دارد: یا طرف عقب مانده ذهنی است که دیوارهای خود را اینجور چیشد یا هم طرف زرنگ بوده و سعی کرده با چیدن نوع های دیوار مکانی نامعلوم برای تله ها بسازد.پیروز شدن در این نوع مپ ها مختص کسانی است که همیشه قبل از اتک زدن فکر کنند و با توجه به این متن بتوانند محل درست تله هارا پیدا کنند.

ساخت حالت لوله ای با دیوارها

در این نوع مپ ها که حریف دیوارهای خود را به صورت لوله ای میچیند هم باید به جاسازی تله نیز فکر خود را ببریم.که ممکن است در این راه لوله ای شکل در بین وسایل و قسمت های کوچک که چیزی جا نمیشود تله های کوچک همانند فنر گذاشته شده باشد.

3
چگونگی پیش بینی موقعیت تله ها How To Predict Trap Positions -مشاهده تله ها در کلش

شما باید با طرز فکر درست و نقشه کشی درست بتوانید در فکر خود شبیه سازی این مپ را کنید و باتوجه به این شبیه سازی بتوانید به راحتی از خطرات حداقل تله ها که به طور ناگهانی هستند کمی دورتر شوید.

کاشی 2×2

در این نوع قسمت های مپ وتی تعداد کاشی دو در دو خالی میبینید با خود حدس بزنید که یا در آن جاینت بمب کار گذاشته شده یا تسلا و باید بفهمید که باید به نوعی در برابر آن مقاومت کنید.

4
چگونگی پیش بینی موقعیت تله ها How To Predict Trap Positions  -مشاهده تله ها در کلش
5
چگونگی پیش بینی موقعیت تله هاHow To Predict Trap Positions-مشاهده تله ها در کلش

بیشتر وقت ها هم باید به راحتی جای تسلاها را تشخیص دهید با توجه به اینکه بیشتر اوقات در وار تسلاها در مرکز مپ قرار داده خواهند شد.:) simple smile

حتماً بخوانید  استراتژی حمله انتحاری در کلش اف کلنز

اسپل اسکلت!!!

اگر شما با هوگ وار خود را میزید اسپل اسکلت در تشخیص و از بین بردن جاینت بمب ها بسیار به شما کمک میکند و ممکن است به راحتی بتوانید تسلاهارا نیز پیدا کنید.مخصوصا اگر مپ شما به صورت زیر باشد زیرا بسیار تشخیص راحت میباشد:

6
چگونگی پیش بینی موقعیت تله ها How To Predict Trap Positions-مشاهده تله ها در کلش

فضای باز کنار ایر دیفنس ها

شما این را بدانید اگر در کنار ایرها زمانیکه فضای خالی را دیدید احتمال اینکه در آن قسمت تله های هوایی باشد را زیاد بدانید زیرا همیشه گزاشتن تله های هوایی کنار ایرها بهترین مکان است و در مقابل حمله هوایی بسیار مقاوم است و از آسیب رسانی سریع به ایرها جلوگیری میکند.

7
چگونگی پیش بینی موقعیت تله ها How To Predict Trap Positions-مشاهده تله ها در کلش

فضای باز در جنوب مپ ها

هنگامی که در مقابل شما یک مپ با قسمت های باز در جنوب داده میشود به آن دقت فراوان کنید:

8
چگونگی پیش بینی موقعیت تله ها How To Predict Trap Positions   -مشاهده تله ها در کلش

در این قسمت ها معلوم و واضح است که حریف شما بیشتر تله های خود را در این مکان قرار داده برای انحراف نیروهای شما و شکست شما و این نوع مپ ها انتی گولم و ویزارد است یعنی اگر شما گولم خود را رها کنید و پشت ان تمامی ویزها به راحتی ویزهای شما با رفتن و نزدیک شدن به آن تله ها از بین میروند و حمله شما با شکست مواجه میشود.

چگونگی پیش بینی موقعیت تله ها

امیدوارم این مطلب قدرت تشخیص حدودی از تله های دشمن را به شما داده باشد و برای شما قابل توجه شده باشد.

هر سوالی داشتید درخدمتم….

17
دیدگاه بگذارید

avatar
11 نظرات چندتایی
6 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
12 نظرات مدیران
محمدMohammad_SHokoohiMehranMovahedialisiniایدین آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
Abolfazl
مهمان
Abolfazl

فکر کنم شما هم نمی دونید چیجوری ممکنه تو چند روز کاپ تاپ پلیرها دنیا از5900رسیده به 5300 امکان نداره تو یکی دوروز همشون شیصد تا کاپ از دست داده باشن

محمد
مهمان
محمد

کاپ 5000 میشه اول هر لیگ و کاپ اضافیشون میره به لجندری کاپ

alisini
مشترک
alisini

ممنون از مطالب مفیدتون ولی یکم اشتباه تایپی داره

ایدین
مهمان
ایدین

ربطی به این موضوع نداره خواهشا راهنمایی کنید.

اکانت نمیدونم چرا وصل نمیشه به گوگل پلی دیشب وصل میشد امروز کانکت نمیشه 2 بار میزنم رو کانکت هیچی نمیاره که بخوام کانکت بشم رو اکانت هام چندین بار میزنم اکانت هام رو میاره وقتی میزنم روشون اوکی بهم نمیده که بخوام CONFIRM رو تایپ کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

Abolfazl
مهمان
Abolfazl

سلام ببخشید یه سوال داشتم قبل از پایان لیگ نفرات برتر دنیا مثلا نفر اولشون 5900تا کاپ داشت اما وقتی لیگ تموم شد کاپ نفر اول دنیا مثلا شده5300مگه میشه تو چندساعت 600تا کاپ از دست داده باشن خواستم بدونم تو لجند خود به خود کاپ کم میشه ازشون خواهش میکنم جواب بدین

amir
مهمان
amir

داداش چرا مال منو پاک کردی کمک کن دیگ لطفا

Muhammad Ho3ein
مهمان
Muhammad Ho3ein

سلام.خسته نباشید
یه سوال دارم.خواهشا پاسخ بدید خیلی ضروریه
مشکلی که برای من پیش اومده اینه که در بلواستیکس نوار لودینگ اول بازی پر میشه ولی وارد بازی نمیشه.
تمام راه حل هایی که توی پست های قدیمی گفتید انجام دادم حتی DSNهم عوض کردم ولی به نتیجه نرسیدم
لطفا منو راهنمایی کنید

سیاوش
مهمان
سیاوش

سلام عرض میکنم ببخشید میدونم اینجا جای سوال من نیست ولی لطفا جواب بدید من میخوام اسمه کلشمو دوباره عوض کنم به سوپرسل گفتم الان نو داده بایط چکار کنم؟ Hi Chief, Thanks for writing in. By comparing myself in your position, I do understand how badly you’d like to change your village name ” “. Before I go ahead with your query, for us your name is really attractive! So far in my experience, I’ve never come across such an amazing village name. Your village name truly stole my heart 🙂 I do not know about others but we… بیشتر بخوانید »

MehranMovahedi
مشترک

میگه به دلیل اینکه اسم شما کلمه زشتی نیست و اسم مهمی نیست که با فاش شدنش به خطر بیفتید نیست نمیتونیم برای بار دوم تغییر بدیم

Mohammad_SHokoohi
مشترک

میگه اسم شما الان هیچ مشکلی نداره و خیلی هم خوبه و نیازی به تغییرش نیست.

amir
مهمان
amir

سلام یکی به اکانت من دسترسی پیدا کرده بود منم رفتم به سوپرسل پیام دادمو اطلاعاتو دادم الان اینو داده میشه بگی چیکار کنم؟ 1. If you have not yet changed your Google Play (Android) and Game Center (iOS) passwords, do it NOW, and use secure passwords. It’s absolutely necessary to prevent third-party access in the future. 2. We will need to ban this account for a short period, but not before you confirm and approve of this. After the ban is over, if we have not received any other requests for the concerned account, then we will proceed with… بیشتر بخوانید »

حسین
مهمان
حسین

سلام میشه مپ تاون 10 انتی والکری بزارین ؟

با تشکر

mamad z2
مهمان
mamad z2

سلام خیلی ممنونم از راهنمایی بزرگتون
ببخشید من یک در هواستی داشتم که میشه یک نفر از شما که در زمینه بازیابی اکانت تجربه داره ایدیشو بزاره ازش کمک بگیرم
اینم ایدی من *****

?>