بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

پیروزی در کلن وار – استارت یک وار خوب

0 3,286

کلن وار این روزها جز جدایی ناپذیر بازی کلش اف کلنز است و‌ پیروزی در کلن وار یکی از مهم ترین اهداف هر پلیر کلش اف کلنز است .

بعد از گذشت 5 سال از ظهور کلش اف کلنز و پستی و بلندی های فراوان در طول مسیر این بازی ، در حال حاضر کلن وار یکی از مهمترین دلایل و بهانه های بسیاری از پلیر ها از ادامه دادن این بازی است .

کلن های مختلف معمولا در درجه استارت وار به دو گروه تقسیم می‌شوند .

  • کلن وار به هدف لذت و سرگرمی و صرفا برای لول اپ شدن کلن
  • کلن وار بصورت جدی و ‌حرفه ای به قصد برد هر وار و‌بدست آورن وین استریک خوب

 

پیروزی در کلن وار

پیروزی در کلن وار
پیروزی در کلن وار

در این مطلب آموزشی ما فاکتور‌های حائز اهمیت و المانهای بسیار مهم را برای دوستانی که بصورت حرفه ای وار استارت می‌کنند بیان میکنیم تا اندیشه ای درست و مثبت برای در نظر گرفتن شرایط مهم برای استارت وار و ‌همچنین برد وار داشته باشند .

مهمترین نکته برای استارت وار برای کلن شما این است که سطح کلن خود را برای شروع وار تعیین کنید .

اینکه بدانید اعضای کلن شما در چه سطحی هستند و کدام یک از آنها قابل اعتماد هستند و وظیفه خود در وار را به موقع و ‌به نحو احسنت انجام میدهند .

سعی کنید پلیرهایی که به کلن خود دعوت میکنید یا تقاضای ورود آنها را میپذیرید در سطح لول تاون هال خود مکس و نزدیک به مکس باشند .

سطح ساختمان های دفاعی و لول هیروهای آنها بسیار مهم است .

حتما به استار وار فردی که قصد ورود دارد توجه کنید ، که وی تجربه کافی برای شرکت در وارهای حساس را دارد یا خیر .

همچنین تکلیف خود را مشخص کنید که مایل به جذب چه لول هایی از تاون هال هستید ، اگر مایل به جذب تاون هال 8 و 9 هستید ، تاکید میکنم که حتما کاملا مکس باشند .

همچنین اگر‌ مایل به جذب تاون هال 10 هستید چک ‌کنید که لول هیرو و ‌استار وار آنها مناسب باشد .

برای مثال حداقل 600 استار وار و ‌لول 30 هیرو برای ورود لازم باشد ، تحت هیچ ‌شرایطی پلیر ها با سطح‌ کمتر از این مقادیر را راه ندهید .

اگر‌ مایل به جذب تاون هال 11 هستید چک ‌کنید که لول هیرو و‌ استار وار آنها هم مناسب سطح تاون هال آنها باشد .

برای مثال حداقل 800 استار وار و ‌لول 40 هیرو برای ورود لازم باشد ، تحت هیچ ‌شرایطی پلیر ها با سطح‌ کمتر از این مقادیر را راه ندهید .

بعد از تعیین سطح پلیر های مورد نیاز برای شرکت و استارت وار ، مهمترین نکته بعدی تعیین تعداد پلیرها برای شرکت در وار است .

اکر کلنی هستید که اعضای ثابت و فعال شما کم است اما تعداد اعضای کلن زیاد است بهتر است وار را با تعداد پایین و افراد مطمئن استارت کنید .

پیروزی در کلن وار
پیروزی در کلن وار

زیرا در این صورت افراد قابل اطمینان در وار حاضر میشوند و بخاطر فعالیت و‌ حضور موثر خود میتوانند کفه ترازو وار را به سمت شما سنگین کنند .

اگر کلنی هستید با تعداد زیاد اعضای فعال بهتر است وار را با تعداد بالا استارت کنید .

زیرا در این صورت اگر بر حسب اتفاق پلیر یا پلیرهایی نتوانند به دلایل مختلف وار خود را بزنند تعداد زیادی از افراد برای جبران و‌ پر کردن جای آنها در وار حضور دارند و شما دچار مشکل نخواهید شد .

همچنین اگر کلنی هستید که در پوش ( افزایش کاپ ) هستید بنا به تجربه من بهترین حالت استارت وار با تعداد 20 یا کمتر از آن است .

زیرا در این حالت با اینکه پلیرهای پوش کننده اکثرا فعال هستند اما اتک های وار برای آنها در اولویت دوم به نسبت اتک پوش است و آنها ترجیح میدهند زمان خود را صرف سرچ ‌برای یافتن حریف بکنند .

 

انتخاب زمان مناسب برای استارت وار

یکی از عواملی است که در حقیقت قبل از استارت وار آغاز می‌ شود ، اما برای یک وار با کیفیت از طرف شما شدیدا الزامی هست .

همه اعضای شرکت کننده در کلن وار باید برای روز بعد آماده باشند و زمان کافی برای ظرکت در وار را داشته باشند و همچنین لیدر و کولیدرها اقدامات و هماهنگی های لازم را انجام دهند و انتخاب کنند در زمان استارت روز وار هر کسی بنا به مهارت های سبک اتکی خود چگونه و به چه صورت و در چه زمانی اتک های خود را انجام دهند .

در سری دوم این مطلب آموزش بصورت مفصل راجع به این مورد صحبت خواهیم کرد .

شما می‌توانید از ابزار پیام رسانی کلن بازی کلش اف کلنز استفاده کنید و دستورات لازم را به اعضای شرکت کننده در وار بدهید .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>