بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مقابله با هیروهای دفاعی

2 1,075

اگر در حملات خود در بازی کلش اف کلنز به درستی هیروهای دفاعی بیس مقابل را مهار نکنید ، آنها می‌توانند اتک شما را خراب کنند ، بخصوص هیروهای لول بالا .

آنها مقدار شدیدی آسیب به نیروهای شما وارد می‌کنند و همچنین سطح سلامتی بسیار بالایی دارند .

مقابله با هیروهای دفاعی

در بازی کلش اف کلنز هیچ چیز بدتر از آن نیست که اتک عالی شما به وسیله هیروهای دفاعی بیس حریف ناموفق خاتمه یابد .

در این مطلب آموزشی من مکان‌های مختلف قرار گیری هیروهای دفاعی حریف و همچنین راه مقابله با آن‌ها را به شما نشان می‌دهم .

 

هیروهای دفاعی

در بازی کلش اف کلنز شما شاهد 3 هیروهای دفاعی در بیس حریف خواهید بود ، بیایید نگاهی به هر 3 آن‌ها بیاندازیم و همچنین تاثیر آنها بر اتک شما را آنالیز کنیم .

 

بربر کینگ دفاعی

بربر کینگ برای اتک شما تهدید جدی محسوب نمی‌شود ، اما او می‌تواند نیروهایی که وظیفه پاکسازی بیس را بر عهده دارند و همچنین آرچر کویین شما را با خطر جدی مواجه کند .

خطر جدی این هیرو زمانی است که شما بر حسب استراتژی خود از ترکیبی استفاده کنید که نیروهای شما زمان زیادی را صرف نابودی بربر کینگ کنند و در این زمان دفاعی‌های حریف نیروهای شما را نابود کنند و همچنین سطح سلامتی نیروهای تانکی شما کاهش یابد .

 

آرچر کویین دفاعی

آرچر کویین بزرگ‌ترین تهدید برای نیروهای تانکی شما خواهد بود ، زیرا از فاصله و پشت لایه‌های دیوار شلیک می‌کند و ممکن است برای نیروهای شما غیر قابل دسترس باشد .

همچنین در ترکیب‌های هوایی ممکن است بالن‌های شما در مصاف با این هیرو دچار مشکل شوند زیرا زمان شلیک کردن کویین ، بالن‌های شما نمی‌توانند او را هدف قرار دهند .

 

گرند واردن دفاعی

گرند واردن در دفاع آسیب چندانی به نیروهای شما وارد نمی‌کند ، اما او در محدوده دفاعی خود سطح سلامتی ساختمان‌های دفاعی آن منطقه را بوست می‌کند و همچنین آسیب وارده از این هیرو از فاصله دور می‌باشد که کار را برای نیروهای با وظیفه پاکسازی سخت خواهد کرد .

حتماً بخوانید  هوش مصنوعی هیروها - مشکلات و راه حل

 

لول هیروهای دفاعی

لول هیروهای دفاعی در بازی کلش اف کلنز بسیار مهم و حائز اهمیت است ، نابودی هیروهای مکس بسیار کار سختی است ، هیروهای پایین تر از لول 20 ( کینگ و کویین ) به نیروهای تهاجمی شما آسیب زیادی وارد نمی‌کنند و من به شخصه در اتک‌های خودم آنها را نادیده می‌گیرم .

 

مواجهه با هیروهای دفاعی

در این قسمت من مکان‌های مختلف قرار گیری هیروهای دفاعی حریف و همچنین راه مقابله با آن‌ها را به شما نشان می‌دهم .

 

هیروهای دفاعی در مرکز بیس

اگر هیروهای دفاعی حریف در مرکز بیس قرار داشته باشند مقابله با آن‌ها سخت خواهد بود .

در این حالت استراتژی شما باید طوری باشد که با قدرتمندترین بخش ترکیب خود به مرکز بیس هجوم ببرید تا هیروی مورد نظر را نابود کنید ، یک اسپل ریج را برای نیروهای خود در آن منطقه در نظر بگیرید که روند آسیب و تخریب آنها بوست شود .

در شرایطی خاص ممکن است هیروهای دفاعی حریف و تاون هال او همچنان سرپا باشند ، در این حالت شما باید با استفاده از هیروهای خود ، بخصوص آرچر کویین به قصد تاون هال حرکت کنید .

در این حالت ممکن است هیروهای شما قبل از هدف قرار دادن تاون هال درگیر هیروهای بیس حریف شوند مسیر تخریب تاون هال منحرف شود ، اتک های زیادی در این حالت ناموفق به پایان رسیده است ، در این حالت شما قبل از هدف قرار گرفتن توسط هیروی حریف با استفاده از ابیلیتی هیروهای خود به راحتی هیرو و تاون هال حریف را نابود خواهید کرد .

حتماً بخوانید  هوش مصنوعی هیروها - مشکلات و راه حل

مقابله با هیروهای دفاعی

 

هیروهای دفاعی نزدیک به مرکز

در بسیاری از بیس‌ها هیروها دقیقا در مرکز بیس و کنار تاون هال قرار ندارند ، بلکه در لایه دوم مرکزی بیس قرار دارند .

مقابله با هیروهای دفاعی

در این حالت شما می‌توانید در اتک خود یکی از آن‌ها را نادیده بگیرید که در اکثر مواقع باید آرچر کویین را نادیده گرفت و از سمت مخالف اتک زد .

البته این کاملا بستگی به استراتژی اتک و ترکین نیروی شما دارد و اینکه به قصد 2 ستاره اتک بزنید یا 3 ستاره .

وقتی قرار باشد در استراتژی اتک خودتان از سمت مخالف یک هیرو اتک بزنید ، این استراتژی زمانی کارآمد خواهد بود که نیروهای شما مستقیما با هیرو برخورد نکند ، برای مثال ترکیب لاوالون در مقابل آرچر ‌کوبین .

 

هیروهای دفاعی در نبرد تن‌به‌تن

کویین واک ( هیلر کویین ) استراتژی است که شما در آن با هیروهای دفاعی تک به تک روبرو‌ خواهید شد .

هنگام مواجه شدن با هیروهای‌ دفاعی در این استراتژی از یک اسپل پویزن استفاده کنید .

این اسپل او را نابود نمی‌کند ، ولی قدرت آسیب رسانی هیروی دفاعی را کاهش می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد آسیب کمتری از آن هیرو دریافت کنید .

برای روبرویی با هیروهای دفاعی هزاران احتمال وجود دارد زیرا هزاران بیس مختلف وجود دارد و استراتژی های گوناگونی‌ برای اتک‌ به آن‌ها استفاده می‌شود .

هدف از ارائه این مطلب آموزشی این بوده که بدانید در شرایط مختلف چگونه هیروهای دفاعی حریف را مهار کنید و اتک موفقی را به ثمر برسانید .

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 نظرات چندتایی
1 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
2 نظرات مدیران
اشکان عباسیMohammad آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
Mohammad
مهمان
Mohammad

سلام میشه لطفا مپ فارمینگ تاون هال 10 جدید قرار بدین واسه جولای 2017 با تشکر

?>