بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مقابله با هیروهای دفاعی

2 1,108

اگر در حملات خود در بازی کلش اف کلنز به درستی هیروهای دفاعی بیس مقابل را مهار نکنید ، آنها می‌توانند اتک شما را خراب کنند ، بخصوص هیروهای لول بالا .

آنها مقدار شدیدی آسیب به نیروهای شما وارد می‌کنند و همچنین سطح سلامتی بسیار بالایی دارند .

مقابله با هیروهای دفاعی

در بازی کلش اف کلنز هیچ چیز بدتر از آن نیست که اتک عالی شما به وسیله هیروهای دفاعی بیس حریف ناموفق خاتمه یابد .

در این مطلب آموزشی من مکان‌های مختلف قرار گیری هیروهای دفاعی حریف و همچنین راه مقابله با آن‌ها را به شما نشان می‌دهم .

 

هیروهای دفاعی

در بازی کلش اف کلنز شما شاهد 3 هیروهای دفاعی در بیس حریف خواهید بود ، بیایید نگاهی به هر 3 آن‌ها بیاندازیم و همچنین تاثیر آنها بر اتک شما را آنالیز کنیم .

 

بربر کینگ دفاعی

بربر کینگ برای اتک شما تهدید جدی محسوب نمی‌شود ، اما او می‌تواند نیروهایی که وظیفه پاکسازی بیس را بر عهده دارند و همچنین آرچر کویین شما را با خطر جدی مواجه کند .

خطر جدی این هیرو زمانی است که شما بر حسب استراتژی خود از ترکیبی استفاده کنید که نیروهای شما زمان زیادی را صرف نابودی بربر کینگ کنند و در این زمان دفاعی‌های حریف نیروهای شما را نابود کنند و همچنین سطح سلامتی نیروهای تانکی شما کاهش یابد .

 

آرچر کویین دفاعی

آرچر کویین بزرگ‌ترین تهدید برای نیروهای تانکی شما خواهد بود ، زیرا از فاصله و پشت لایه‌های دیوار شلیک می‌کند و ممکن است برای نیروهای شما غیر قابل دسترس باشد .

همچنین در ترکیب‌های هوایی ممکن است بالن‌های شما در مصاف با این هیرو دچار مشکل شوند زیرا زمان شلیک کردن کویین ، بالن‌های شما نمی‌توانند او را هدف قرار دهند .

 

گرند واردن دفاعی

گرند واردن در دفاع آسیب چندانی به نیروهای شما وارد نمی‌کند ، اما او در محدوده دفاعی خود سطح سلامتی ساختمان‌های دفاعی آن منطقه را بوست می‌کند و همچنین آسیب وارده از این هیرو از فاصله دور می‌باشد که کار را برای نیروهای با وظیفه پاکسازی سخت خواهد کرد .

 

لول هیروهای دفاعی

لول هیروهای دفاعی در بازی کلش اف کلنز بسیار مهم و حائز اهمیت است ، نابودی هیروهای مکس بسیار کار سختی است ، هیروهای پایین تر از لول 20 ( کینگ و کویین ) به نیروهای تهاجمی شما آسیب زیادی وارد نمی‌کنند و من به شخصه در اتک‌های خودم آنها را نادیده می‌گیرم .

 

مواجهه با هیروهای دفاعی

در این قسمت من مکان‌های مختلف قرار گیری هیروهای دفاعی حریف و همچنین راه مقابله با آن‌ها را به شما نشان می‌دهم .

 

هیروهای دفاعی در مرکز بیس

اگر هیروهای دفاعی حریف در مرکز بیس قرار داشته باشند مقابله با آن‌ها سخت خواهد بود .

در این حالت استراتژی شما باید طوری باشد که با قدرتمندترین بخش ترکیب خود به مرکز بیس هجوم ببرید تا هیروی مورد نظر را نابود کنید ، یک اسپل ریج را برای نیروهای خود در آن منطقه در نظر بگیرید که روند آسیب و تخریب آنها بوست شود .

در شرایطی خاص ممکن است هیروهای دفاعی حریف و تاون هال او همچنان سرپا باشند ، در این حالت شما باید با استفاده از هیروهای خود ، بخصوص آرچر کویین به قصد تاون هال حرکت کنید .

در این حالت ممکن است هیروهای شما قبل از هدف قرار دادن تاون هال درگیر هیروهای بیس حریف شوند مسیر تخریب تاون هال منحرف شود ، اتک های زیادی در این حالت ناموفق به پایان رسیده است ، در این حالت شما قبل از هدف قرار گرفتن توسط هیروی حریف با استفاده از ابیلیتی هیروهای خود به راحتی هیرو و تاون هال حریف را نابود خواهید کرد .

مقابله با هیروهای دفاعی

 

هیروهای دفاعی نزدیک به مرکز

در بسیاری از بیس‌ها هیروها دقیقا در مرکز بیس و کنار تاون هال قرار ندارند ، بلکه در لایه دوم مرکزی بیس قرار دارند .

مقابله با هیروهای دفاعی

در این حالت شما می‌توانید در اتک خود یکی از آن‌ها را نادیده بگیرید که در اکثر مواقع باید آرچر کویین را نادیده گرفت و از سمت مخالف اتک زد .

البته این کاملا بستگی به استراتژی اتک و ترکین نیروی شما دارد و اینکه به قصد 2 ستاره اتک بزنید یا 3 ستاره .

وقتی قرار باشد در استراتژی اتک خودتان از سمت مخالف یک هیرو اتک بزنید ، این استراتژی زمانی کارآمد خواهد بود که نیروهای شما مستقیما با هیرو برخورد نکند ، برای مثال ترکیب لاوالون در مقابل آرچر ‌کوبین .

 

هیروهای دفاعی در نبرد تن‌به‌تن

کویین واک ( هیلر کویین ) استراتژی است که شما در آن با هیروهای دفاعی تک به تک روبرو‌ خواهید شد .

هنگام مواجه شدن با هیروهای‌ دفاعی در این استراتژی از یک اسپل پویزن استفاده کنید .

این اسپل او را نابود نمی‌کند ، ولی قدرت آسیب رسانی هیروی دفاعی را کاهش می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد آسیب کمتری از آن هیرو دریافت کنید .

برای روبرویی با هیروهای دفاعی هزاران احتمال وجود دارد زیرا هزاران بیس مختلف وجود دارد و استراتژی های گوناگونی‌ برای اتک‌ به آن‌ها استفاده می‌شود .

هدف از ارائه این مطلب آموزشی این بوده که بدانید در شرایط مختلف چگونه هیروهای دفاعی حریف را مهار کنید و اتک موفقی را به ثمر برسانید .

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Mohammad

سلام میشه لطفا مپ فارمینگ تاون هال 10 جدید قرار بدین واسه جولای 2017 با تشکر

?>