بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی دک لجندری | قسمت سوم

2 1,424

دوستان عزیز ، در این مطلب میخوایم دک لجندری را برای آرنا 8 و بالاتر + کارت های جایگزین در این دک ( در صورت نداشتن یک کارت موجود در دک ) ، به شما معرفی کنیم . با ما و ادامه مطلب همراه باشید …

خب دوستان همانطور که از اسم و موضوع این مطلب مشخص است ، عرشه ای که امروز میخوایم بهتون معرفی کنیم : ” عرشه لجندری ” نام داره و توی این عرشه ، کارت های لجندری بیشتری نسبت به سایر دک ها و عرشه ها وجود دارد ! ( از 8 کارت موجود ، 4 تا لجندری میباشد ) در این دک کارت هایی چون : نایت ویچ ، الکترو ویزارد ، دِ لاگ و … وجود دارد که در پایین تر به آنها خواهیم پرداخت . این مطلب بخش سوم از بخش قبلی این عرشه ها میباشد !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک لجندری | قسمت سوم

معرفی دک لجندری | قسمت سوم
legendary-deck-chapter-3-1

Graveyard : گریو یارد یا قبرستان ، کارتی نابود کننده و بسیار بسیار موثر میباشد ! اگر در زمان درست و موقعیت عالی آنرا مورد استفاده قرار دهید ، قطعا و به راحتی میتوانید برج حریف را پایین بیاورید ! زمانی که برج ها و نیرو ها مشغول مبارزه هستند ، این کارت را در کنار برج ها رها کنید !

The Log : کنده یا دِ لاگ ، هم همانند الکترو ویزارد میتواند هم در دفاع و هم در حمله مورد استفاده قرار گیرد ، این نیرو و کارت برای از بین بردن گله ای نیروهای کوچک بسیار بسیار قدرتمند عمل میکند و میتواند نقش بسزایی در حمله ها داشته باشد !

Night Witch : ساحره شب یا نایت ویچ هم از کارت های اصلی این کارت محسوب میشود و میتوانید آنرا در دفاع و حمله مورد استفاده قرار دهید !

Electro Wizard : جادوگر برقی یا الکترو ویزارد هم همانند نایت ویچ عمل میکند و میتواند نقش موثری در این دک داشته باشد ! این کارت وظیفه خاصی ندارد و در دفاع و حمله میتواند نیروهای دیگر را پشتیبانی و همیاری کنید !

Giant : جاینت یا غول را میتوان رکن اصلی حمله در این دک دانست ! در پشت سر این کارت باید دیگر نیرو های خود مثل نایت ویچ ، الکترو ویزارد و … را رها کنید ! این کارت سلامتی زیادی دارد و میتوانید سپر کارت های شما تا برج حریف باشد !

Poison spell : پویزن اسپل یا اسپل سم ، دارای کاربرد بسیار جالبی میباشد ، این کارت را سعی کنید در مکانی رها کنید که هم برج حریف را بگیرد و هم مقداری از نیرو هارا ، این اسپل سرعت و جان نیرو ها و برج را کاهش میدهد !

Elixir Collector : سازنده اکسیر یا اکسیر کالکتور ، هم که کاملا مشخص است که وظیفه ای دارد و نیازی به توضیح نیست !

Skeletons : اسکلتونز یا اسکلت ها ، از دیگر کارت های ارزان این دک هست ، وظیفه این کارت مشغول کردن دشمن و خریدن وقت هست .


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک لجندری و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمد

توی همه جا می‌تونید روش های گرفتن لجندری رو ببینید.
اینا واقعیت یا نه؟

mohsen

سلام و با عرض خسته نباشید این دک نسبت به دک قبلی که گذاشته بودید خیلی ضعیف تر هست این دک خیلی سرباز ضدش هست که من نام می برم ویزارد بیبی دراگون دارک پرنس کنون کارت بولر جلاد و مگا نایت به نظر من بهتر است به جای کالکتر و یا اسکلت مگا مینیون و یا بولر به ای کالکتر بگذاریم مگا مینیون گزینه بهتری می باشد با تشکر

?>