بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استاد اسپل کلون

14 2,781

اسپل کلون،پرهزینه ترین اسپلی است که شما میتوانید در حمله از آن استفاده کنید.نه فقط بخاطر هزینه ی آماده کردن بلکه بیشتر بخاطر اینکه 4 فضای خالی اسپل نیاز دارد.بنابراین به عبارت دیگر آن از 4 اسپل اکسیر و 2 اسپل دارک اکسیر موثر تر واقع می شود.با ایران کلش همراه باشید…

اسپل کلون برای چه استفاده می شود

اسپل کلون  به سادگی می تواند از نیروهای دیگر کپی بگیرد.داخل محدوده آن تا  فضای خاصی میتواند نیرو جای بگیرد.نیروهایی که در آن محدوده قرار میگرند تا زمان محدودی میتوانند حمله کنند.

اول از همه ما باید بعضی از اصول اولیه پوشش آن را یاد بگیرم که چگونه کار می کند.

اگر شما 1 نیرو داخل محدوده داشته باشید،کلون اسپل می تواند تا جایی که فضای خالی دارد از آن نیرو کپی بگیرد:

clone-spell-single-troop

اگر نیروهای مختلفی در محدوده باشند،میتواند از تمام آن ها کپی بگیرد(مگر اینکه بیشتر از حداکثر فضای خالی کلون اسپل نیرو باشد) :

clone-spell-in-action-02

همچنین لاوا پاپ ها هم میتوانند کلون شوند.از لحاظ نظر و تئوری شما میتواند از 2 اسپل کلون استفاده کنید و 1 بربر را به 70 بربر کلون کنید.

شما میتوانید ببینید که اسپل کلون باید در نقطه بسیار مهم خود قرار بگیرد تا بهترین تاثییر را بتواند بگذارد.

البته شما میتوانید در استراتژی های مختلفی از آن ها به راحتی استفاده کنید.از بارچ تا Govabo.البته همیشه این را به یاد داشته باشید که فضای خالی محدودی دارید و از آن باید به درستی و در جای مناسب استفاده بکنید.

من بهترین راه ها را در قسمت های بعدی جمع آوری کرده ام.

بهترین روش های استفاده از اسپل کلون

از آنجایی که من و بقیه در مورد اسپل کلون دیدند،بهترین راه و قسمت استفاده از آن در هسته ی مپ است.چون که اسپل کلون وقتی نیروها را کپی میکند تا 15 ثانیه نیروها میتوانند حمله کنند و این که همیشه در هسته ی مپ بیشترین مشکلات قرار دارند که باید حتما نابود شوند.

این مشکلات بخاطر پایین بودن DPS نیروها و این است که وقتی به هسته نزدیک می شوند،یا ممکن حواس آن ها به جای دیگر پرت شود و به هسته مپ نروند و نیروی کافی برای از بین بردن دفاعی ها نباشد.به همین دلیل  اسپل کلون بهترین گزینه است که بتواند نیروهای اضافی وارد میدان بکند تا بتوانند هر چه سریعتر و بهتر مشکلات را از بین ببرند.

اسپل کلون را کجا رها کنیم؟

این یک موضوع مهم است که شما بدانید نیروهای کلون شده همیشه با نیروهای اصلی هم قدم هستند و یک چیز را مورد هدف قرار می دهند.

اگر بخواهید از نیروهای اصلی دفاع کنید باید کاری کنید که ساختمان های دفاعی بر روی نیروهای کلون شده شما قفل کنند.بنابراین سعی اسپل را بطور مستقیم بر روی نیروها رها نکنید.باید کمی در مقابل آنها اسپل را رها کنید.مانند تصویر زیر :

clone

اگر به این نکته توجه نکنید،این اتفاق میافتد! :

clone-spell-in-actionاین طلسم به طور مستقیم بر روی آنها افتاده است و نیروهای کلون پشت نیروهای اصلی راه رفته اند،اینگونه نیروهای اصلی توسط ساختمان های دفاعی کشته می شوند و نیروهای کلون شده هم بیشتر از 15 ثانیه نمیتوانند باقی بمانند.

حالا اجازه دهید تا نگاهی بیندازیم به موقعیت هایی که فضای اسپل را به بهترین شکل،برای چه نیروهایی استفاده کنیم.

بالون ها

اگر شما درحال انجام حمله با بالن هستید،که دوباره بیشتر و بیشتر دارد محبوب می شود،شما میدانید که وضعیت الان شما این است که فقط چند بالن در سمت چپ هسته مپ دارید.با استفاده از یک اسپل فریز و اسپل ریج بر روی آنها،شما نمیتوانید زیاد نتیجه ی این حمله را عوض کنید.

balloons-clone-spell

در صورت استفاده از اسپل کلون،شما میتوانید 7 بالون اضافی دریافت کنید که مطمئن باشید نتیجه را تغییر می دهند و چند دفاعی بیشتر را نابود می کنند.

بربر کینگ

اگر بربر کینگ شما در داخل هسته مپ باشد،بیشتر وقت ها نمیتواند تاون هال را نابود کند.اگر شما از قدرت مشت آهنین و اسپل کلون استفاده کنید،می توانید 35 بربر خشمگین را اضافه کنید.و به اندازه کافی قدرت می گیرید که تعدادی از ساختمان ها،از جمله تاون هال را نابود کنید.

clone-spell-barbarian-king

بولر و والکری

آیا شما از والکری و بولر در حملات خودتون استفاده می کنید؟وقتی که شما آنها را در مرکز مپ کلون میکنید،شاهد افزایش چشمگیر قدرت مخرب آنها می شوید.مخصوصا با بولر.آنها میتوانند دو ردیف ساختمان  را بدون اینکه پشت دیوار گیر بکنند،متوانند تخریب کنند.

ترس در انداختن اسپل

هیچ وقت اسپل کلون را فقط در مرکز مپ استفاده نکنید.این یک مزیت بزرگ است که شما هیچ وقت نمیتوانید نیروهای کلون را دقیق کنترل کنید که به چه چیز کلون شوند.

شاید برای 15 ثانیه به یک گولم تبدیل شوند.این ارزش را دارد؟نه به هیچ عنوان نمی ارزد! سعی کنید  نیروهایی را کلون بکنید که ارزش کلون شدن را داشته باشند.

نتیجه گیری

اگر در صورتی که از اسپل کلون استفاده میکنید،قطعا ارزش این را دارد که 4 فضا را اشغال بکند.علاوه بر این،باید بگویم که در صورتی که این اسپل را به لول بالاتر از 3 ارتقا بدهید ارزش استفاده خوب و موثر را در حملات دارد.

امیدوارم از این مطلب هم راضی بوده باشید.اگر سوال یا نظری در این مورد داشتید،حتما با ما درمیان بگذارید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
14 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
awindar

خیلی وقتا وقتی اسپل شبیه شاز رو روی بالن ها میندازم اصلا کار نمیده و هیچ اتفاقی نمیوفته چرا؟
من با بالن و دراگ برقی اتک میزنم

ali

ایا می توانیم فارسی با سوپرسل ارتباط برقرار کنیم

مهدی استیری

بله

میثم

سلام
اگر امکان هست کلیپهای اتک آموزشی هم در مطالب مرتبط قرار دهید.
با سپاس فراوان

ALI

می دونم ربطی به این مطلب نداره ولی لطفا کمکم کنید موبایلم سوخت و اکانتم پرید چطوری باید اکانتئم رو برگردونم تمام مشخصات اکانتم یادم هست ولی ذخیره نیست

MehranMovahedi
Hamed

اگه نیروها محو نمیشد شاااید استفاده میکردم
4تا جا میگیره خب ادم دوتا هیل یا ریج میبره چه کاریه اخه

nima0901

با سلام
من بازدید کننده ی پراپرس سایت شما هستم . اگ میشه قسمت عضویت خبرنامه رو اضافه کنید یا اگ هم هست لینکش رو برام بفرستین .
من خرید و فروش و معاوضه اکانت و کلن و جم دارم . لینکو به ایمیل nima0901@yahoo.com بفرستین
خیلی ممنون

مصطفی

همه جورش امتحان کردم،بدرد نمیخوره.چهار فضا میگیره نیروها هم محم میشن،بخوای حساب کنی دو تا هیل بهتر از کلون،یا دربرابر اینفرنو دوتا فریز بهتر از یک کلون،کلا اسپل مضخرفیه دقت کنید هیچکی از بازیکنای حرفه ای ازش استفاده نمیکنن،حتی اگرم نیروها محو نمیشدن بازم بدرد نمیخورد،حتی اگه دو فضا جا بگیره بازم بدرد نمیخوره،اگه دو فضا اشغالی فضای کپی هم حد اقل 50 باید باشه شاید استفاده کنیم.کلون مکس 35 فضا همون مثلا یک لاوا بسازه.روی لاوا دو تا هیل بزنی یا دوتا ریج یا دوتا فریز رو دفاعیای مزاحم بزنی بهتره یا یک کلون که نیروهاش هم محو میشن،ممنون… بیشتر بخوانید »

مجتبی

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت همه بچه های ایران کلش فقط با اون قسمت از حرفات که چهار تا جا میگیره موافقم که از اون نظر زیاد جالب نیس درسته هیچ کی از تاپ پلیرا استفاده نمیکنه! چون نودونه درصدشون کلونشون لول یکه تامکس نشه مطمعن باش هیچکی استفاده نمیکنه اگه دو تافضا جا بگیره بازم بدرد نمیخوره! اگه این اتفاق بیفته مطمعن باش اسپلای ات با والکری چهارتاکلون با زلزله میشه اسپل ریجم که الان رو والکریا میندازی مگه چند ثانیه درمعرض ریج میمونن؟ مخصوصا توتان یازده که مپا بیشتر چرخشیه حداکثر چهار پنج ثانیه بیشتر والکریا تو… بیشتر بخوانید »

کینگ کسرا

اسکول اسپیل هیل رو لاوا !!! از این حرفت معلمومه اینکاره نیستی از این لول پایین ها هستی که اعدا در میارن بیا برات با کلون انفرانو لول 4 و بزنم نگاه کن 1 کلونو4 تا والکری هم انفرانو هم تان هالش اگه وسط باشه رودبدون اسپیل ریچ میزنم ببینی اسپیل کلون چیه !!! در ضمن اسپیل ریچ هم رو لاوا نمیندازن میبرن برای بالون نه لاوا !! اینم یاد بگیر

mehrshad

از مطالب خییلی راضی بودم ولی اگه اسپل کلون دو تا هم جا می گرفت باز ازش استفاده نمی کردم

??????

اقایون گرامی اول از همه اینکه من عاشق سایتتون هستم چون از همه سایت ها و کانال های ایرانی سریع تر هستین ولی یه موضوعی که اذیتم میکنه اینه که شما خودتون رو کپی کردن از پست های تون که دیگران انجام میدن و منبع ذکر نمیکنن ناراحت میشین ولی خودتون دارین از یه منبع خارجی کپی میکنین و منبع رو ذکر نمیکنین درسته که شما ترجمه کردین ولی باز هم زحمت اصلی رو اون سایت کشیده و به نظرم وقتی خودتون از یه کاری بدتون میاد خودتون هم نباید انجام بدین(کپی بدون ذکر منبع) و من میدونم که این… بیشتر بخوانید »

داود احمدزاده

ممنون ار نظرتون…در آینده نام منبع ذکر میشه

?>