بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آموزش مکس کردن هیروهای خود ( نکات و استراتژی های جدید )

4 10,522

در مطالب گذشته از نحوه و روش های بهتر برای مکس کردن هیروهای خود در کلش اف کلنز توضیح داده بودیم اما در این مطلب آموزش مکس کردن هیروهای خود به صورت روش های جدید و نکات جدید را آماده کرده ایم که میتوانید با استفاده از این مطلب و نکات آن در بالا بردن سطح قهرمانان خود بهتر عمل کنید.

آموزش مکس کردن هیروهای خود در کلش

بالا بردن سطح هیروها یکی از مهمترین شاخص های حمله و دفاع در بازی میباشد که باید مورد توجه بسیار قرار گیرد. توجه کنید که میتوانید بدون از دست دادن چیزی هیروهارا آپدیت کنید که به قدرت شما اضافه نیز خواهد کرد که در ادامه توضیحات بیشتر میدهیم.

لول قهرمانان خود را به هم نزدیک نگه دارید

چرا باید سطح هیروهای خود را به هم نزدیک نگه دارید؟ خب چندین نکته وجود دارد که موجب بهتر پیش رفتن روند استراتژی میشود :

  1. همیشه یکی از هیروهای خود را فعال نگه دارید . بنابراین یا کینگ و یا کویین خود را در حملات روزانه خود فعال نگه دارید حتی اگر در وار شرکت نکرده باشید باید یکی از هیروها را فعال نگه دارید.
  2. حملات شما نباید خیلی نا متعادل باشد برای مثال فرض کنید کویین شما لول 30 و کینگ شما لول 10 است بنابراین در حملات و دفاع ها نمیتوانید به طور نامتعادل حمله را به موفقیت برسانید زیرا سطح کینگ شما بسیار پایینتر از کویین میباشد.

علاوه بر این ها هیروهای شما با قدرت هایشان تقویت میشوند بنابراین بالا بودن سطح آن ها و نزدیک بودن لول آن ها به یکدیگر یکی از رکن های مهم میباشد.

آموزش مکس کردن هیروهای خود
max-your-heroes-guide-upgrade-strategy-tips

فرض شما باید بر این مبنا باشد که مثلا برای رسیدن به قدرت مشت آهنین قویتر کینگ باید آن را به لول 20 برسانید بنابراین با رساندن کینگ به این سطح مجبور هستید آرچر کویین خود را نیز به لول حداقل 18 برسانید که این نوع روش میتواند در نزدیک نگه داشتن لول های آنان کمک زیادی کند.

تاکتیک ارتقا هیروها در وار

برخی سوال ها برای شما پیش می آید که :

  • آیا باید در وار شرکت کنیم؟
  • آیا در وار نیاز به فعال بودن همه هیروها است؟
  • آیا میتوان وار را بدون فعال بودن هیروها پیش برد؟

برای هر یک از این موارد در ادامه استراتژی خوبی در پیش داریم.

ارتقا هیروها در حال شرکت در هر کلن وار

اگر شما علاقه شدیدی به شرکت در وار دارید باید بدانید که ارتقا هیروها در زمان وار زمان زیادی را صرف خواهد کرد البته اگر نمیخواهید از جم استفاده کنید.

بنابراین بهترین زمان برای آپدیت هیروها هر دو هفته میباشد تا زمان کافی نیز برای جمع آوری منابع مورد نیاز داشته باشید. همچنین اگر در وار شرکت نمیکنید و منابع مورد نیاز را میتوانید زودتر فراهم کنید میتوانید زودتر به ارتقا هیروها بپردازید.

آرچر کویین خیلی قوی است و در اکثر حملات بسیار مفید است بنابراین باید همیشه سعی کنید بربرکینگ خود را در زمان حملات روزانه آپدیت کنید و کویین را فعال نگه دارید و در زمان هایی که از بازی خارج میشوید و حمله نمیکنید میتوانید کویین را آپدیت کنید بنابراین باید همیشه میزان اکسیر سیاه کافی برای آپدیت بربرکینگ را داشته باشید.

شما میتوانید در هر دو هفته دو بار کینگ خود را آپدیت کنید و یک بارهم کویین را آپدیت کنید.

(پرش از وارها) رد کردن وارها

شما باید سعی کنید در هفته حداقل از یک یا دو وار و شرکت کردن در آن بگذرید و سعی کنید در ازای آن با ارتقا هیروها استفاده مناسب را از زمان بکنید و با زمانبندی مناسب میتوانید ارتقای زیادی در آن زمان انجام دهید.

هنگامی که مخزن های شما کاملا پر شدند میتوانید از منابع نیز برای ارتقا گرند واردن خود استفاده نمایید.

سعی کنید از ابتدای زمان اکسیر و منابع لازم را داشته باشید تا فورا به ارتقا بپردازید و زمان برای رسیدن وار بعدی را از دست ندهید زیرا با رسیدن وار بعدی و انجام ندادن ارتقای خوبی در قبل آن ضرر خواهید کرد.

اگر مقدار کافی منابع داشتید که میتوانستید از آن برای ارتقا هیرو استفاده کنید در صورت نداشتن حمله روزانه حتما از آنان برای ارتقا دیگر هیروهای خود استفاده کنید.

ارتقا ماشین نبرد در دهکده دوم

بالا بودن سطح ماشین نبرد در بازسازی آن هنگام حملات تاثیر بسیاری دارد و میزان سلامتی آن را افزایش میدهد بنابراین باید ارتقای این هیرو را نیز در اولویت های دهکده دوم قرار دهیم.

آموزش مکس کردن هیروهای خود 1
max-your-heroes-guide-upgrade-strategy-tips 1

خب تا به امروز ارتقا ماشین نبرد بسیار سخت نبوده است و رساندن آن به حداقل سطح 5 میتواند کمک بسیاری به شما در حملات کند. همچنین اگر در تلاش باشید تا سطح آن را افزایش دهید میبینیدکه چه کمک ها و قدرت هایی در حمله های شما نشان خواهد داد.

سعی کنید از پاداش های روزانه خود استفاده کنید تا بتوانید با کمک آن سریعتر منابع برای ارتقا این هیرو جمع آوری کنید و در پایان روز این هیرو را ارتقا دهید.

جمع آوری دارک اکسیر

در این جا به دو نکته مهم توجه کنید:

  • استفاده کمتر از نیروهایی که به دارک نیاز دارند.
  • داشتن بیس قوی برای حفاظت از دارک شما.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

موفق و پیروز باشید…

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Sajjad04

سلام من تان هال نه هستم هیرو ها تا چه لولی بالا میره؟

حسین سلطانی

تا لول 30

محمدحسین حاج حیدری

سلام من تاون هال 10 هستم و می خواستم بدونم هیرو ها را تا چه لولی می شود ارتقا داد که مکس شوند لول 30 یا 40؟

ali

40

?>