بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی اتک با نایت ویچ – برد در دهکده دوم

1 4,794

در این مطلب آموزشی کلش اف کلنز استراتژی اتک با نایت ویچ و تاکتیک های مورد نیاز برای پیروزی با این استراتژی را خدمت شما خواهم گفت .

استراتژی اتک با نایت ویچ
استراتژی اتک با نایت ویچ

 

به عنوان یک پلیر فول مکس پیشنهاد میکنم اگر به دنبال یک اکانت فول مکس با هیروها ، دیوار و ساختمان های دفاعی کاملا مکس ، همچنین لول بالای 200 و کاپ لجند هستید از ربات ایرانکلش استفاده کنید تا کمترین زمان ممکن به همه این‌ها برسید .

برای دیدن ربات ایرانکلش کلیک کنید 

 

استراتژی اتک با نایت ویچ مطمئن ترین راه برای 3 استار زدن بیلدر هال 6 است و اگر هم اتک شما 3 استار نشود 2 استار با درصد بالا خواهد شد .

اما در صورت مهارت نداشتن در این اتک مطمئنا نبرد ‌تن‌به‌تن را خواهید باخت .

 

استراتژی اتک با نایت ویچ در نبرد تن‌به‌تن

نایت ویچ ‌ها خفاش هایی را ظاهر می‌کنند که پیش روی نایت ویچ ها خواهند رفت و به ساختمان های پیش رو آسیب خواهند رساند .

پس اولویت شما این است که تا جای ممکن نایت ویچ های خود را زنده نگه دارید .

در حالت کلی تا زمانی که نایت ویچ‌ های شما حداقل لول 10 نباشند نباید از این استراتژی استفاده کنید ، زیرا تعداد خفاش های ظاهر شده برای این استراتژی کافی نخواهد بود .

مانند سایر استراتژی های حمله بیلدر بیس که در مطالب آموزشی منتشر کردم این استراتژی هم بر پایه زمان بندی دقیق و روش پیاده سازی هوشمند انجام می‌شود .

 

استراتژی اتک با نایت ویچ به صورت رها سازی همزمان است اما نه به این معنا که همه را رها کنید و به امید کارساز بودن و نتیجه خوب دست به دعا شوید .

این استراتژی شدیدا نیاز به برنامه ریزی دارد و به این وابسته است که در چه زمانی و ‌چه مکانی ماشین جنگی‌ خود را رها کنید .

توجه کنید ! نایت ویچ ها همچنان بسیار قدرتمند ولی متناقض هستند ، بسیاری از اتک ها با این استراتژی می‌تواند به دلیل زمان بندی و پیاده سازی بد با درصد تخریب حدود 30% تمام شود .

اصول کلی این استراتژی کاملا یکسان است :

  • پیاده سازی نایت ویچ‌ها از فاصله دور ( تا خفاش ها تا جای ممکن پیش روی کنند )
  • پیاده سازی ماشین جنگی برای تانک شدن مقابل مولتی مورتار و روستر

در ادامه نکات آموزشی که از تعداد زیاد اتک های خودم یاد گرفتم را به شما نشان خواهم داد .

 

چگونگی پیروزی با استراتژی اتک با نایت ویچ

اول از همه باید راجع به ترکیب مورد نیاز صحبت کنیم ، در جریان هستم که بسیاری از افراد دوست دارند از یک کمپ جاینت به عنوان تانک استفاده کنند .

بنا به تجربه من این استراتژی با ترکیب فول نایت ویچ بهتر جوابگو است زیرا جاینت ها زود نابود خواهند شد .

آنها جلوتر از ماشین جنگی حرکت خواهند کرد زیرا فقط ساختمان های دفاعی را هدف می‌گیرند و با مورد هدف واقع شدن توسط ساختمان های دفاعی طی چند ثانیه ختی قبل از رسیدن نایت ویچ‌ها به بیس نابود خواهند شد .

 

پیاده سازی نایت ویچ ‌ها

احتمالا همه کسانی که از نایت ویچ استفاده می‌کنند در جریان هستند که آنها باید در گوشه ترین نقطه مپ پیاده سازی شوند تا خفاش های آنها ساختمان های بیرونی بیس را قبل از رسیدن ویچ‌ ها نابود کنند .

استراتژی اتک با نایت ویچ
استراتژی اتک با نایت ویچ

همچنین شما باید یکی از نایت ویچ ها را با فاصله زمانی 2 ثانیه رها کنید تا تحت اثر مگا بمب و بمب هوایی همه ارتش شما نابود نشوند .

استراتژی اتک با نایت ویچ
استراتژی اتک با نایت ویچ

 

پاکسازی مسیر دسترسی

پامسازی مسیر دسترسی به بیس بسیار مهم است و شما همیشه باید مد نظر قرار دهید که :

  • مولتی مورتار همیشه باید قبل از نابودس ماشین جنگی نابود شود .
  • روستر نباید نایت ویچ‌ ها را در مسیر حرکت آنها مستقیما هدف قرار دهد .

وقتی چیدمان بیس به صورتی است که مکان بمب ها و تله ها مشخص است باید مسیر حرکت ماشین جنگی را طوری انتخاب کنید تا از آن نقطه بگذرد .

در ادامه دو بیس را برای شما مثال میزنم و دلیل پیاده سازی نایت ویچ ها و ماشین جنگی را در نقاط مشخص شده توضیح خواهم داد .

 

بیس اول

استراتژی اتک با نایت ویچ
استراتژی اتک با نایت ویچ

همانطور که می‌بینید من همیشه ماشین جنگی را در نقطه ای پیاده سازی می‌کنم تا تا مادامی که زنده است هدف مولتی مورتار و روستر باشد و در همین زمان خفاش ها مسیر دسترسی به دپارتمان مرکزی و‌مولتی مورتار را نابود خواهند کرد تا پشتیبان ماشین جنگی‌ باشند .

استراتژی اتک با نایت ویچ
استراتژی اتک با نایت ویچ

همچنین من قابلیت چکش الکتریکی‌ را فقط زمانی فعال می‌کنم که دیوار نابود شده باشد و روی دفاعی های مهم مانند مولتی مورتار قفل کرده باشد .

بخاطر فضای خالی میان دیوارها که ماشین جنگی ایجاده نایت ویچ‌ها دقیقا به فضایی خواهند رفت که ماشین جنکی آن ممطقه را نابود کرده است و خفاش ها ساختمان های دفاعی را به سرعت نابود خواهند کرد

 

بیس دوم

استراتژی اتک با نایت ویچ
استراتژی اتک با نایت ویچ

این بیس دوم کمی پیچیده تر است ، زیرا روستر کلیه خفاشهایی که در حال نابودی مولتی مورتار هستند را نابود خواهد کرد و وقتی که ماشین حنگی زیاد نزدیک شود مولتی مورتار شروع شلیک به نایت ویچ‌ها خواهد کرد .

همچنین باید مراقب بود تا نیروهای گارد پست ماشین جنگی شما را به سمت کراشر نفرستند .

به همین دلیل است که ماشین جنگی را از ناحیه مشخص شده ارسال کردیم تا در مقابل روستر برای خفاش های شما نقش تانک را ایفا کند تا آنها مولتی مورتار را سریعا نابود کنند .

همچنین خطر این وجود ندارد که کولتی مورتار هدف خود را تغییر دهد و با همه کنون های واقع شده در پایین بیس ، ماشین جنگی شما آنقدری سالم می‌ماند تا نایت ویچ های شما بیلدر هال را نابود کنند .

استراتژی اتک با نایت ویچ
استراتژی اتک با نایت ویچ

 

نتیجه گیری

امیدوارم شما قسمت های مهم این اتک را یاد گرفته باشید و از نکات مهم این استراتژی مانند مسیر دسترسی ماشین جنگی به دپارتمان مهم بیس به درستی استفاده کنید .

اگر شما از این نکات به درستی استفاده نکنید استراتژی اتک نایت ویچ بیشتر شبیه بازی لاتاری خواهد بود !

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمدحسین حاج حیدری

به نظر شما اگر مجبور شدیم از سمت روستر اتک بزنیم یا ایر بمب؟

?>