بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

اولویت بندی در ارتقا قهرمانان

8 6,907

باسلام خدمت کاربران عزیز  سایت  ایران کلش ؛ امروز مطلبی راجع به اولویت بندی ارتقا قهرمانان در هر تاون هال را براتون تهیه و فراهم کرده ایم ، امیدواریم که لذت ببرید !

داشتم نظرات رو پاسخ میدادم ، در پایان ، دیدم که بسیاری از کاربران نمیدانند چه زمانی باید قهرمانان خود را اعم از بربرین کینگ و ارچر کوین و گرند واردن ، ارتقا دهند و اپگرید کنند ، در این مطلب بهترین و مناسب ترین سطح قهرمانان در تاون هال های مختلف را میتوانید مرور و مشاهده بکنید !

اولویت بندی در اپگرید کردن  کینگ ، کویین و گرند واردن

امروزه کمتر کسی را میتوانید پیدا کنید که کینگ و کویین نداشته باشد و همین طور خیلی ها در اپدیت و تقویت این قهرمان ها شک دارند و یا بی نظم و بی عقیده این کار را میکنند.امروز بهتون میگیم که در هر سطح تاون هال کینگ و کویین و گرند واردن خودتون رو حداقل تا چه لولی و با چه اولویتی ارتقا دهید.

تاون هال هفت

در تاون هال هفت شما برای اولین بار با یکی از قهرمانان بازی اشنا مشوید که او (کینگ) هست.خرید کینگ تازه اغاز سختی ها است.در تاون هال هفت کمتر کسی کینگ خودش را تا سطح 5 می برد اما این لول برای کینگ ضروری و حدقل لول مباشد زیرا در لول پنج مشت اهنین این قهرمان فعال میشود و قدرت فوق العاده ای به او می دهد.پس حتما در تاون ها 7 هفت کینگ خود را به لول 5 برسانید.

تاون هال هشت

در تاون هال هشت هنوز با کویین اشنا نشده اید و روند اپدیت کینگ هم دستتان امده است پس نسبتا اسون می باشد.در این تاون هال باید حداقل کینگ را تا لول 8 اپدیت کنید اما اگر تا لول 10 اپدیت کردید کار خود را در اینده اسون کرده اید.پس حداقل لول کینگ را در این تاون هال به 8 برسانید.

تاون هال نه

خب تاون هال نه سخت ترین قسمت کار است شما با قهرمان جدیدی به نام کویین اشنا می شوید که سختی کار را تا 3 برابر افزایش می دهد زیرا باید ارتقای ان را از سطح یک شروع کنید این قهرمان در سطح پنج از قدرتی به نام تیرکمان که کاربردش تقریبا مانند مشت اهنین کینگ که قبل تر با ان شنا شدید می باشد.حالا شما باید الویت بندی کنید چون از دو قهرمان برخوردار هستید .پیشنهاد من ارتقا کویین در ابتدا هست زیارا قدرت او در لول های بالا فوث العاده است.حالا کینگ شما لول ده و کویین لول یک است شما باید کویین را پشت سرهم ارتقا بدهید تا به لول 15 برسد.حالا نوبت کینگ است این قهرمان را هم به لول 15 برسانید حالا این دو قهرمان از قدرت چشم گیری برخوردار هستند اما حدقل لول لازم برای این دو قهرمان لول 20 در تاون هال نه در نظر گرفته شده است .اما اگر میخواهید در تاون هال نه یک بازیکن مقتدر باشید و کار خود را در تاون هال ده اسون تر کنید این دو قهرمان را تا لول 30 ارتقا دهید.

تاون هال ده

خب تا به حال حدقل باید کینگ و کویین رو به لول 20 رسانده باشید . از الان به نوبت5 لول کویین و5 لول کینگ را اپدیت کنید این روند را تا این دو قهرمان به لول 30 برسند ادامه دهید . حدقل لول این دو قهرمان در تاون هال ده لول 30 است اما اکثر افراد در تاون هال ده کینگ و کویین را مکس میکنند و به لول 40 که لول اخر این قهرمانان است مرسانند اما اگر فکر میکنید که توانایی این کار را ندارید سعی کنید که لول این دو را به 35 برسانید که کارتان در تاون ها 11اسان باشد زیرا در این تاون هال قهرمانی جدید به شما ملحق خواهد شد .

تاون هال یازده

ما در نظر می گیریم که شما به حداقل ها اکتفا کردید و الان هر دو قهرمان شما لول 30 هستند ؛ در تاون هال 11 شما اجازه خرید قهرمانی جدید به نام گرند واردن را دارید و ارتقای او را هم باید در نظر داشته باشید ، خب حالا نوبت مکس شدن است ، ابتدا کویین را به لول 40 برسانید و بعد کینگ را هم به همین ترتیب . گرند واردن هم در کنار این دو قهرمان ارتقا دهید گرند واردن با اکسیر ارتقا پیدا می کند و کار شما اسان است و اختلالی با کویین و کینگ پیش نخواهد امد.
دوستان عزیز امید وارم که این مطلب مفید بوده باشه و راضی بوده باشید با تشکر از شما کاربران و دنبال کنندگان ایران کلش نظرتان را با ما در میان بگذارید. با تشکر

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
8 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
صابر

سلام.
لطفا مطلبی در خصوص اولویت ارتقا نیروها در تاون هال ۱۱ قرار بدید.
ممنون.

saeed

من یک کلش اف کلنز هک شده میخام که جواب بده لینکشو میخام اگه میشه تو پاسخ بزارین بقیه هم استفاده کنن مرسی

Mohammad_SHokoohi
راستین

مگه کشکه کی باید 4000 تا برای کویین لول یک بده من 20000 برای کینگ رو ببرم پنچ گیر اوردم 40000 که دیگه اصلا نابود میکنه قیمتا رو بیارن پایین بهتره

شید

مگه بربر کینگو تو تاون هال 8 میشه تا 15 برد؟!؟!؟!

Mohammad_SHokoohi

تصحیح شد.

فرزین صفرعلیزاده

ن نمیشود ولی تا لول 10 میتونید خوب آپگرید کنید. تا در تاون هال لول نه 20 لول اپگرید کنید و راحت باشید.

Mohammad_SHokoohi

اگر بتونید و توانایی این رو داشته باشید که کوئین رو در تاون هال 9 تا لول 30 ببرید خیلی در تاون 10 جلو میفتید.

?>