بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

رسیدن به لیگ لجندز – تاون هال 10 و 11

0 5,704

در این مطلب آموزشی کلش اف کلنز نکات اصولی رسیدن به لیگ لجندز را برای تاون هال های 10 و 11 خدمت شما عزیزان خواهم گفت ، پس با من همراه باشید .

رسیدن به لیگ های بالا ، بخصوص رسیدن به لیگ لجندز یکی از آرزوهای بسیاری از پلیر های بازی کلش اف کلنز است ، رسیدن به این لیگ و گرفتن نشان لجندز ، نشان از لول بسیار بالای آنها در بازی کلش اف کلنز می دهد و به نوعی نتیجه زحمات سالیانه آنها برای این بازی خواهد بود .

 

رسیدن به لیگ لجندز

با وضعیت موجود فعلی و لول هیرو ها و نیرو های عادی در تاون هال 10 و ‌11 رسیدن به لیگ تایتان واقعا کار ساده ای است و یک پلیر معمولی بدون هیچ مشکلی می تواند به محدوده کاپ 4100 و به لیگ تایتان برسد .

مساله و چالش اصلی ادامه مسیر و‌ رسیدن به لیگ لجندز است ، برای دستیابی به این هدف شما فقط باید روزی 12 ساعت بازی مداوم را به مدت حدود 2 هفته صرف این بازی بکنید تا خواسته شما بر آورده شود .

البته هر چه در استفاده از استراتژی ها حرفه ای تر عمل بکنید و اتک های بهتری داشته باشید مسیر شما کوتاه تر خواهد بود و زودتر به لیگ لجندز خواهید رسید .

اگر بتوانید مساله و شرایط بالا را فراهم بکنید بدون در نظر گرفتن از دست دادن کاپ های اجتناب ناپذیر که جزئی از مسیر رسیدن به لیگ لجنز است ، تنها مساله حائز اهمیت بحث اتک زدن شما خواهد بود .

رسیدن به لیگ لجندز
رسیدن به لیگ لجندز

 

استراتژی های محبوب پوش

برای پوش ( افزایش کاپ ) استراتژی های بسیار متنوعی است که متوانید از آنها استفاده کنید ، مانند :

  • کویین واک بولر والکری
  • کویین واک بولر ماینر
  • بولر شارژ ( بولر با پشتیبانی هیلر )
  • لاوالون ( انواع استراتژی های شامل لاوا و بالن )

در لینک زیر میتوانید آموزش هر کدام از استراتژی های گفته شده را مشاهده کنید .

ترکیب کویین واک گولم بولر والکری + ویدئو

ترکیب کویین واک بولر ماینر – استراتژی حمله + ویدئو

ترکیب بولر لاوالون – استراتژی حمله + ویدئو

 

رسیدن به لیگ لجندز
رسیدن به لیگ لجندز

استراتژی لاوالون ( لاوا بالن ) و لاوالونیون ( لاوا بالن مینیون ) برای پوش بسیار محبوب است اما برای استفاده از آن باید مهارت کافی داشته باشید ، زیرا در صورت خراب شدن اتک امکان کاهش شدید کاپ ‌پیش می‌ آید .

برای این استراتژی پیشنهاد میکنم همیشه به بیس هایی اتک بزنید که تاون هال توسط ساختمان های دفاعی متعدد پوشش داده شده است زیرا در این صورت بالن ها هنگام نابودی ساختمان های دفاعی با آتش منطقه ای خود تاون هال را هم نابود خواهند کرد .

راه دیگر این است که چند والبریکر را به همراه داشته باشید تا در صورت نابود نشدن تاون هال مسیر دسترسی به آن را باز کنند و‌ هیرو های شما به داخل بیس نفوذ کنند و بتوانند تاون هال را نابود کنند .

اگر آن چنان حرفه ای نیستید اجازه ندهید طمع باعث شود به بیس های رینگ شکل ( حلقه ای ) اتک بزنید ، زیرا نه تنها دسترسی به تاون هال آنها سخت است ، بلکه احتمال از دست دادن اتک و‌ کاهش شدید کاپ هم وجود دارد که برای یک پلیر در حال پوش بد ترین اتفاق ممکن است .

البته اگر یک پلیر با تجربه و‌ حرفه ای باشید بیس های حلقه ای برای شما بهترین هدف خواهند بود و از ضعف این بیس ها و ‌کویین واک‌ خود استفاده می‌کنید تا مسیر نفوذ سایر نیروهای تخریب گر خود به دپارتمان مرکزی بیس را هموار کنید و در این صورت با قدرت زیاد پیروهای تهاجمی شما به راحتی این بیس ها را 3 ستاره میزنید .

 

نکان مهم افزایش کاپ

شما باید در جست و‌ جوی خود به دنبال لوت نباشید و ‌فقط به کاپ ارائه شده به شما دقت کنید زیرا پاداش لیگ و پاداش 5 ستاره کاملا جبران لوت را خواهد کرد .

همچنین قدم بسیار موثر بعدی برای رسیدن شما به لیگ لجنز این است که به کلنی فعال و‌ ترجیحا تاپ کلن بپیوندید تا در‌ جو ‌رقابتی قرار بگیرید و رک ‌های دفاعی و تهاجمی شما در سریع ترین زمان ممکن پر شوند .

یکی از بهترین راه ها یرای افزایش کاپ قرار دادن مخازن ، بخصوص مخزن دارک الکسیر در بیرون بیس است .

برای رسیدن به لیگ های بالا بخصوص لیگ های تایتان و لجندز باید بهای نشان زیبای آنها را پس دهید .

البته دفاع های مثبت دریافتی از این روش فقط تا لیگ تایتان جواب خواهد بود و ‌بعد از آن پلیر ها بسیار حرفه ای هستند و‌ معمولا در دام این تله ها قرار نمی گیرند .

در جست و‌ جوی خود در کلود ( صفحه سفید سرچ‌ ) به دنبال بیس هایی باشید که تاون هال آن ها در دسترس است و احتمال نابودی تاون هال و‌ کسب حداقل 1 ستاره بالا باشد .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

 

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>