بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

جاسوسی قبیله دشمن در کلن وار

11 1,259

جاسوسی قبیله دشمن در کلن وار

باسلام خدمت همه ایران کلشی های محترم ، امروز برای شما پستی در رابطه با شیوه جدید وارها آماده کرده ایم.

شاید شما مورد جاسوسی افرادی متعلق به کلن حریف قرار گرفته باشید و یا خود شما از هر راهی خواستید اطلاعات بیشتری کسب کنید که ساده ترین آن عضویت در کلن حریف با اکانت دیگر و مشاهده بیس های وار حریف + گفت و گوهای آنها را مورد ذره بین قراره داده باشید که در وار از حریف یک قدم جلوتر باشید.

پیروزی دریک وار مطمئنا محصول برتری توانایی (هوش ، قدرت نظامی و..) یک کلن نسبت به کلن دیگر است و مطمئنا شما در وارهای خود قبل از حمله با اعضای کلن در مورد حمله به بیس مورد نظر اختلاط می کنید تا حمله ای بهتر داشته باشید.

جاسوسی در کلن ها

چگونه مورد جاسوسی کلن حریف قرار نگیریم؟؟

همانطور که اشاره شد شیوه جدیدی در اکثر کلن ها رواج یافته است فردی متعلق به کلن حریف (که معمولا اینگونه افراد چند لول دارند یکی برای شرکت در وار و دیگری جاسوسی) به کلن مقابل می پیوندند و مپ های آنها را و گفت و گوهای افراد را زیر نظر میگیرد به سایر افراد کلن بازگو میکند.

برای اینکه مورد جاسوسی کلن حریف قرار نگیریم :

  • – هرگاه یک کلن جاسوس داشته باشد مطمئنا راه های نفوذ جاسوس از کلن مقابل را می بندد ، پس شما در هر کلن وار سعی کنید الگوها و تنظیمات کلن خود را تا حد ممکن مانند کلن حریف نگه دارید.
  • – قبلیه های باز با تعداد بالا معمولا وار را برای تفریح استارت می کنند پس توجه زیادی به کلن های شلوغ باز (عضو گیری آزاد) نکنید.
  • – تا حدد ممکن از پذیرش افراد جدید مشکوک در موقع وار بپرهیزید هر چند که ممکن است فرد جاسوس لول بالایی داشته باشد.
  • – نام دهکده جاسوس ممکن است در بیشتر مواقع با الگوها و نام های اعضای کلن همخوانی داشته باشد.
  • – تا حد امکان وارلاگ را غیرفعال کنید.
  • – در کلش اف کلنز امکانی وجود دارد که شما میتوانید سه مپ وار آماده داشته باشید پس در آخرین لحظه های مانده به شروع وار آنها را تغییر دهید.

اگر به نکات بالا و تجریبات خود تکیه کنید مطمئنا اطلاعات خاصی به حریف نمیدهید و یک وار معمولی را در پی خواهید داشت.

 

چگونه در کلن حریف جاسوسی کنیم؟؟؟

در اینجا جاسوسی فقط به معنی این نیست شما یک بازیکن را به کلن حریف بفرستید بلکه شما هر اطلاعاتی از هر راهی از کلن حریف بدست بیاورید نوعی جاسوسی به شما می آید.

خب به نکات زیر توجه کنید تا کلن حریف خود را در وار بهتر بشناسید.

*** از کجا بدانیم کلن حریف قوی است یا ضعیف؟؟؟ ***

حتماً بخوانید  آموزش اتک پنتالاوالون ( 5 لاوا ) برای تاون‌هال 10

طی شیوه های جدید در کلن وارها بعضی از کلن ها قبل از شروع رسمی وار برای مپ های خود بیس های ضعیفی می گذارند تا به کلن حریف اعتماد به نفس کاذب بدهند و سپس با شروع وار از مپ آماده قوی تر استفاده میکنند ؛ پس ممکن است قدرت حریف تا قبل از شروع وار معلوم نباشد.

جاسوسی قبیله دشمن در کلن وار

اگر کلن حریف کمتر از 50 برد با سطح کمتر از لول 7 دارد یک کلن معمولی با قدرت معمولی دارد اما اگر کلن حریف بیش از 50 برد با سطح کمتر از لول هفت دارد و استارت دو وار در هفته احتمالا یک کلن قدیمی با نسبت پیروزی کم است.

جاسوسی قبیله دشمن در کلن وار

*** کسب اطلاعات کلن از طریق وارلاگ ***

وار لوگ (War Log) یک آیتم عالی برای کسب اطلاعات در مورد کلن حریف است. اگر وارلاگ کلن حریف فعال بود شما با یک جست و جو در وارلاگ میتوانید میزان برد ، قدرت کلی حریف ، نسبت موفقیت در وارها را بدست آورید.

وارلاگ به شما تعداد بردها و باخت ها و نتیجه این کلن مقابل کلن های مشابه قدرت شما را می دهید همچنین شما میتوانید وارد جزئیات چند وار اخیر کلن شوید و به طور کامل مپ ها و ویدیوهای دفاع را دنبال کنید. اگر این کلن نسبت بردهایش به باخت هایش بسیار بیشتر باشد مطمئنا شما یک وار سخت در پیش دارید.

دیدبانی وارلوگ خصوصی

همانطور که تصویر بالا مشاهده میکنید بهترین آیتم برای فهمیدن قدرت یک کلن میتوانید به میانگین تخریب آفرینی و تخریب پذیری کلن حریف به صورت درصدی توجه کنید که میانگین تخریب حریف در دفاع و حمله چگونه بوده است.

یک کلن خوب و قوی (با توجه به قدرت حریف) ، میانگین تخریب آفرینی و اسیب به حریفش باید بیشتر از 80 درصد باشد و همچنین میزارن تخریب پذیری اش کمتر از 80 درصد.

*** اگر وارلاگ کلن حریف غیرفعال بود چه کنیم؟؟؟ ***

شاید یک کلن قوی و باتجربه وارلاگش را غیرفعال کند و شما فکر کنید دیگر راهی برای نفوذ به اطلاعات وارهای قبلی حریف وجود ندارد!!!

اما باید بگم که سخت در اشتباهید!!! ما امروز راهی به شما معرفی میکنیم که اگر وارلاگ حریف غیرفعال بود خیلی راحت این اطلاعات را بدست اورید.

خب در صورت پرایوت بودن وارلاگ کلن حریف شما باید به سایت WWW.COCP.IT مراجعه کنید.

برای ورود به این سایت اینجا کلیک کنید

این سایت یک ابزار عالی ورود به وارلاگ مجازی کلن حریف می باشد.

دیدبانی وارلوگ خصوصی

خیلی راحت نام کلن حریف یا تگ کلن حریف را سرچ کنید و به صحفه مخصوص کلن حریف وارد شوید. سپس شما نتیجه چند وار اخیر کلن حریف شامل (میانگین بردها و باخت ها ، نمایش برد یا باخت در مقابل کلن در چند وار اخیر ، میانگین تخریب آفرینی ، میانگین تخریب افکنی ، لول و نام کلن حریفان ، تاریخ دقیق وار و سایر اطلاعات حیاتی را بدست می آورید.)

حتماً بخوانید  همه چیز در مورد ابزارهای وار (War Tools) + ویدئو

نکته مهم … این سیستم با API کلن های بازی کلش اف کلنز کار میکند و برای نمایش وارلاگ نسخه ساده است و ایجاد آن برای توسعه دهندگان این سایت قانونی بوده است و مشکلی را ایجاد نمیکند اما صرفا جهت رفع مسئولیت ، سایت ایران کلش هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده از این سایت و مشکلات احتمالی بوجود آمده از این سیستم را ندارد.

*** چگونه بدانیم قدرت تهاجمی بازیکنان حریف قوی است یا خیر ؟؟؟ ***

بسیاری از شما کاربران محترم این اشتباه را می کنید (ادامه توضیح بعد از تصویر)

clan-scouting-clan-war

معمولا شما برای اینکه ببینید فلان بازیکن کلن حریف قوی (سطح قدرت حمله) است یا خیر به تعداد کاپ های آن توجه میکنید که نباید اینگونه باشد چون ممکن است بازیکن حریف برای فارمینگ جنگیده باشد و کاپ های زیادی از دست داده باشد ولی در عین حال قدرتمند باشد.

برای اینکه قدرت تهاجمی (حمله) حریف را به صورت تقریبی بدانید به پروفایل بازیکن در قسمت رکوردها به این بخش که در تصویر مشخص است نگاهی بیندازید.

clan-scouting-clan-warمحل تصویر

تعداد بردهای حریف (که از 50 درصد تخریف افکنی محاسبه میشود) را با توجه به لول دهکده اش بسنجید و در آخر آنرا با میزان لوت دریافتی مطابقت بدهید.

یک بازیکن خوب که میتواند باعث پیروزی کلنش شود باید دست آوردهای خوبی داشته باشد همچنین دونات (کمک نظامی به سایر افراد) خوبی داشته باشد.

نکته … بعضی از کلن ها اقدام به استفاده از ابزارهای تقلب در وارها می کنند که اگر متوجه آن شدید حتما اقدام به گزارش این کلن ها از طریق بخش پشتیبانی سوپرسل کنید تا کلن مورد بررسی قرار گیرد که در صورت شکست کلن شما ، محاسبه نشود.

 

دیدبانی از کلن حریف در یک نگاه !!!

خب عواملی و راه هایی که از آنها نامبردیم را به صورت خلاصه با شما مرور خواهیم کرد.

  1. بررسی پروفایل کلن و بررسی میزان بردهای حریف
  2. بررسی وارلاگ حریف از طریق دو روشی که نامبرده شد
  3. بررسی بخش پروفایل ده بازیکن تاپ کلن حریف و مشاهده دقیق دست آوردها و دونات آنها

خب بنده چندین راه دیدبانی و بررسی دقیق در کلن حریف را مورد مطالعه شما قرار دادم حال از این جا به بعد در دستان شماست که چگونه وار خود را برنامه ریزی کنید و چگونه وار بزنید و ستاره کسب کنید.

 

به امید پیروزی شما در مقابل همه کلن هایی که پیش رو دارید.

باتشکر – علیرضا اسماعیلی (نویسنده ایران کلش)

11
دیدگاه بگذارید

avatar
7 نظرات چندتایی
4 Thread replies
1 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
10 نظرات مدیران
K@WANمحمدعليامیرbelaltorabi @qqq1111 آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
K@WAN
مهمان
K@WAN

سلام چرا بعضی از کلن ها واراشون دیدن نمیشن مثلا میخوام ببینم واراشونو چند ستاره بردن یا باختن اصن چیزی دیده نمیشه تازه روی تعداد باختاشونم علامت روح نشون میده نمونش همین کلن #Y9P92UPG لطفا خواهش میکنم جواب بدین خیلی واسم مهمه

امیر
مهمان
امیر

سلام وار لوگ رو چطور میشه از حریف مخفی کرد؟ کسی میتونه راهنمایی کنه؟

علي
مهمان
علي

اين دسترسي رو فقط ليدر يا كوليدرا دارن . وقتي توي تنظيمات كلن ميري قسمت ويرايش (Edit) وارد شي آخرين گزينه از سمت چپ كه نوشته Public war log رو تيك اش رو بردار

belaltorabi @qqq1111
مشترک
belaltorabi @qqq1111

سلام آیانام کلن عوض میشود لطفآرهنمایی کنید

محمد
مهمان
محمد

خیر نمیشه

SUPERSELL
مشترک
SUPERSELL

پست خیلی خوب بود..البته به غیر از کلن ما که برای جاسوسی میریم کلن حریف مخ بقیه رو میزنیم روشون کم شه خخخخخخخ

HESAMKING
مشترک
HESAMKING

سلام ببخشید نظرم به این پست ربطی نداره اما یه سوال داشتم اونم اینه که چطور میتونم عکس پروفایلمو تغییر بدم.مثلا من میخوام بجای عکس این بربر عکس گرند واردنو بزارم باید چه کار کنم
ممنون میشم جواب بدید

hashem6143
مشترک
hashem6143

سلام آقای اسماعیلی خسته نباشید به شما و بقیه همکاراتون .. سایت خیلی خوبی دارید و اخبار کلش رو از سایت شما دنبال میکنم .. یه نکته فقط اینکه وار لوگ اشتباه هست و تلفظ صحیح وار لاگ هست که به معنی ثبت وقایع وار … اگر تصحیح کنید خیلی بهتره .. گرچه هنوز خیلی از افراد جاینت رو جیانت میگن و هاگ رو هوگ .. بازم مرسی از زحمتی که میکشید .

Amin.rzaazr
مهمان
Amin.rzaazr

ایران کلش تو بهترینی

?>