بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

ارتقا هوشمندانه بیلدر بیس

4 8,951

با سلام خدمت شما کاربران عزیز همیشگی سایت بدوگیم ، با توجه به درخواست ها و کامنت های شما در خصوص چگونگی ارتقا بیلدر بیس ، تصمیم گرفتیم مطلبی با عنوان ” ارتقا هوشمندانه بیلدر بیس ” در این خصوص برای شما نگارش کنیم .

در این مطلب اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد که با استفاده از آن به راحتی می توانید بیلدر بیس خود را هوشمندانه بروز کنید و ارتقا دهید و از زمان به بهترین نحو استفاده کرده و بهترین نتیجه را در دفاع داشته باشید . پس این مطلب را از دست ندهید و با ادامه این مطلب جنجالی حتما همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و مطالب مربوط به دهکده دوم کلش اف کلنز را از این دسته و کانال تلگرامی ما دنبال نمایید !

ارتقا بیلدر بیس

با توجه به اینکه شما در بیلدر بیس ، فقط و فقط دارای یک بیلدر هستید ، باید به برنامه خود برای ارتقا بیلدر بیس ، نسبت به بیس عادی خود ، بسیار بسیار بیشتر دقت و فکر کنید و تلاش کنید که زمان خود را از دست ندهید .

ذهنیت اصلی

در جنگ های رو در رو که در بیلدر بیس موجود هست ، معمولا از  منابع شما مثل کالکتور های اکسیر ، جم ، گلد و ذخیره کننده های شما ، چیزی کسر نمی شود و در این خصوص لطمه ای نمی خورید ، نه در خصوص خرج کردن برای ساخت نیرو و نه در خصوص تسخیر توسط دشمن .

از طرفی دیگر ، شما در روز تنها 3 حمله می توانید داشته باشید و راه دوم کسب منابع بعد از کالکتور ها در واقع همین جنگ ها هستند که می تونید منابع بدست آمده را خرج ارتقا بیس خود کنید .

نکته مورد توجه اینجاست ، که اگر شما در همان حملات اول ، 3 حمله را پیروز شوید و جایزه روزانه خود را دریافت کنید ، منابع کمتری را برای ساخت نیروهایتان خرج کرده و در نتیجه منابع بیشتری را در پایان خواهید داشت . از طرفی دیگر هر چه جام یا تروفی شما بالاتر برود ، جایزه های دریافتی روزانه شما هم سنگین تر می شود و بالاتر میرود و این بسیار عالیست !

پس در مرحله اول برای کسب منابع بیشتر سعی کنید کاپ خود را بالا ببرید .

ارتقا هوشمندانه بیلدر بیس
smart-builder-base-upgrade-guide-1

من پلیر های بسیار زیادی را می بینم که وقتی بتل مچین ، روستر یا جاینت کنون آن ها در حال ارتقا هست و در دسترس نیست به حمله می روند ؛ این تصمیم به هیچ وجه هوشمندانه نیست ، زیرا این امر موجب می شود که شما پشت سر هم شکست بخورید و بسیاری از کاپ هایی را که به دست آورید را از دست بدهید و در نتیجه این عمل پایین آمدن جوایز روزانه است .

پس 3 نکته بسیار مهم از این بخش یاد گرفتیم :

1- اول دفاعی و ها ، نیرو ها و ساختمان هایی که بیشتر مورد استفاده هستند و همیشه در استراتژی های شما نقش دارند را ارتقا دهید .

2- در هنگامی که دفاعی یا هیرو شما در حال ارتقا هست ، به هیچ وجه به حمله نروید .

3- هنگامی که منابع شما تکیمل است و میخواهید سازه یا هر چیزی را ارتقا دهید ، هنگامی این کار را بکنید که جوایز روزانه خود را دریافت کرده اید و کاری برای انجام دادن ندارید .

علاوه بر این نکات ، شما همیشه باید توجه ویژه ای به کلاک تاور داشته باشید ! کلاک تاور خیلی خیلی مهم هست چرا که شما با استفاده از این سازه می توانید تا زمان مشخصی سرعت ارتقا و ساخت نیرو ها و سازه های خود را به صورت قابل توجهی بالا ببرید ! کلاک تاور زمان بسیار زیادی به شما می دهد که این در بیلدر هال ها مختلف است :

بیلدر هال 3 :  3.5 ساعت در روز

بیلدر هال 4 :  4.2 ساعت در روز

بیلدر هال  5 :  4.9 ساعت در روز

بیلدر هال 6 :  5.6 ساعت در روز

بیلدر هال 7 :  6.3 ساعت در روز

بیلدر هال 8 :  7 ساعت در روز

ارتقا هوشمندانه بیلدر بیس
smart-builder-base-upgrade-guide-2

خب حالا بیاید راجع به ارتقای بیلدر بیس صحبت کنیم .

ارتقا هوشمندانه بیلدر بیس

اول از همه ، معنای ارتقای بیلدر بیس ، کار هایی ست که شما در بیلدر بیس انجام می دهید ، در واقع بعضی از آن کار ها را نباید انجام دهید یعنی نیازی به آن ها نیست !

بیلدر بیس عمیقا به بیس اصلی متصل نیست ، اما با استفاده از بیلدر بیس می توانید بعضی از دفاعی هایی که در بیس اصلی دارای قابلیت gear up هستند را ارتقا دهید .

عجله دارید یا نه ؟

اساسی ترین و اصلی ترین سوال ما از شما این است که عجله دارید یا خیر ؟ می توانید صبر کنید تا همه دفاعی ها ، سازه ها و نیرو هایتان را به مکس لول ارتقا دهید یا عجله دارید و میخواهید سریع رشد کنید و بالا بروید ؟

حتما با این جمله ها قبلا هم در بیس اصلی سر و کار داشته اید و کسانی را دیده بودید که فقط تاون هال خود را بالا برده اند و اهمیت و توجهی به سازه ها و نیروهای خود نداشته اند .

در این بخش همه ما میدانیم که نتیجه این کار این است که در اینده تاون هال انتقامش را از ما میگیرد و ما موفق نمیشویم ؛ اما این در بیلدر بیس بسیار بسیار متفاوت است .

ارتقا هوشمندانه بیلدر بیس
smart-builder-base-upgrade-guide-3

اول از همه ، بیلدر هال به شما اجازه نمی دهد آن را ارتقا دهید مگر اینکه تمام ساختمان های آن سطح را بسازید . اگر می خواهید به طور کامل خود را در آتش جهنم بسوزانید ، تاون هال خود را بدون توجه به ارتقای دیگر سازه ها ارتقا دهید . این عمل مجازات های بسیار زیاد و وحشتناکی را برای شما در پی دارد .

من شما در بیلدر بیس توصیه می کنم که این اشتباه را نکنید ، چرا که اگر این کار را انجام دهید ، هیچ کاری دیگر نمی توانید بکنید . شما برای پیشرفت به منابع احتیاج دارید ، زمانی که در این شرایط قرار بگیرید نه می توانید بالا تر بروید و نه می توانید سازه هایتان را ارتقا دهید چرا که منابع کافی را برای ان نمی توانید کسب کنید . در این حال شاید از هر 20 حمله ، یک حمله را پیروز شوید !!!

اولویت ارتقا

با ارتقا بیلدر بیس به سطح جدید ، تعداد زیادی از ساختمان های جدید موجود و قابل ساخت را مشاهده خواهید کرد ، اجازه دهید به شما در پیدا کردن بهترین روش برای ساختن آنها کمک کنم .

اولویت اول : ساخت و ارتقا آرمی کمپ

اولین کاری که بعد از ارتقای بیلدرهال خود کردید ، ساخت و یا ارتقای آرمی کمپ هایتان هست . یعنی چیزی مهم تر از آن ها در بیس تان وجود ندارد . هر چه سطح و تعداد آرمی کمپ هایتان بالا تر باشد ، تعداد نیروهای قابل ساختتان طبیعتا بیشتر می شود ، در نتیجه درصد برد در نبرد ها بیشتر می شود .

اولویت دوم : ساخت و ارتقا دفاعی ها

دفاعی ها هم تقریبا به اندازه آرمی کمپ ها مفید و واجب هستند ، هر چه سطح دفاعی های یک بیس بالاتر باشد ، قدرت تدافعی آن بیس هم بیشتر می شود و در نبرد ها موفق تر می باشد !

ارتقا هوشمندانه بیلدر بیس
smart-builder-base-upgrade-guide-4

در عکس بالا قدرت تهاجمی و تدافعی هر سازه دفاعی را در سطوح مختلف میتوانید مشاهده بکنید .

اولویت سوم : کالکتور ها ( بجز جم ماین ? ) و منابع 

همانطور که در بالاتر گفتم یکی از روش های کسب منابع کالکتور ها هستند . هر چه سطح و تعداد کالکتور ها و منابع تان بالاتر باشد مقدار منابع جمع آوری شده بیشتر خواهد بود و در نتیجه این ، شما سریعتر می توانید سازه ها و نیرو های خود را ارتقا دهید .

اولویت چهارم : ارتقا لابراتوری و نیرو ها

با ارتقا دادن آزمایشگاه خود می توانید به سطح بالاتری از نیروهایتان دست یابید . ارتقا نیرو ها با بالا رفتن قدرت و سلامتی آن ها رابطه مستقیم دارد و این در حملاتتان می تواند بسیار مهم و کارساز باشد .

اولویت پنجم و آخرین : جم ماین و کلاک تاور

اولویت اخر مربوط به کلاک تاور و جم ماین هست چرا که هزینه و زمان ارتقا آنان زیاد است .

اولویت ارتقا دفاعی ها

اولویت ارتقای دفاعی ها به این صورت هستند :

– آرچر تاور 

– هیدن تسلا

– روستر

– کنون / ایر دفنس

– دابل کنون

– جاینت کنون / ایر بمب ها / مگا تسلا / مرتار

– تله ها

اولویت ارتقا نیرو ها

اول از همه بربرین ها ، بمبر ها ، ارچر ها ، جاینت ها و کنون کارت را ارتقا دهید .

بعد از آن مینیون ها ، دراپ شیپ ، نایت ویچ و بی بی دراگون ها را ارتقا دهید .

و بعد از آن نیرو های سنگینی مثل پکا و …

 

شما میتوانید اخبار و مطالب مربوط به دهکده دوم کلش اف کلنز را از این دسته و کانال تلگرامی ما دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
0MoHaMmAdHoSsEiN0

ممنون از توضیحات خوبتون.
توی ارتقاء بیلدر بیس خیلی بهم کمک کرد.

محمد

با سلام عالی بود ولی الویت سنگ شکن ها رو نگفتین در بین الویت بندی هایی که کرده بودید

M.f

سلام خسته نباشید ی مشکلی که دارم کلش با اینترنت همراه اول فقط با فیل*تر ش*کن میتونم وارد بشم در صورتی که ایرانسل اینطور نیست ممنون میشم بگید مشکل چیه

Artaa

سلام دوست عزيز ببينيد توي تنظيمات اينترنت همراه پروكسي خاصي رو وارد كرديد

?>