بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین استراتژی های غارت برای همه تاون هال ها

1 9,771

در زمان های قدیم و روزگاران آن خدا بیامرز ! غارت کردن و فارمینگ دهکده ها بسیار آسان بود به شکلی که ارتشی از بربرها و آرچر ها را می شد ساخت و سپس به دهکده ها حمله کرد ، دهکده هایی که اکثرا تاون هال آن بیرون بود و طرف برای گرفتن شیلد آن را در دسترس قرار می داد و اکثر کالکتورها هم پر برکت بودند و لوت خوب و مجانی به وفور یافت می شد ، اما در این زمانه حال دیگر بقول معروف : اون مَمَ را لولو برد !!! و باید با استراتژی های مختلف ، به دهکده ها حمله کرد تا به هدف خود برسیم ، البته استراتژی های خوبی وجود دارد که مختص هر تاون هال فرق دارد و این مطلب ما به این امر اختصاص دارد که در هر تاون هالی چه استراتژی مقرون به صرفه است و آن را برای شما معرفی خواهیم کرد ،با ما همراه باشید…

افراد مختلفی هستند که با استراتژی های مخصوص خود ، نتایج خوبی هم کسب می کنند و ما این افراد را اجبار به استفاده از این استراتژی ها نمی کنیم و اگر در حملات خود نتایج قابل قبولی کسب می کنند ، ادامه دهند و بیشتر این مطلب مختص کسانی است که از حملات خود و ترکیب های خود نتایج خوبی کسب نمی کنند و سردرگم مانده اند و البته ادامه و تبحر پیدا کردن در این استراتژی ها دیگر وظیفه خودتان است و اگر برای اولین بار این ترکیب ها را تست می کنید ، باید در آن هم به تکرار کردن استراتژی بپردازید تا تبحر لازمه را پیدا کنید.

غارت طلا – غارت اکسیر – غارت دارک اکسیر

هرچقدر ترکیب ارتش شما گرانقیمت تر باشد ، پر قدرت تر است و در نتیجه غارت یا لوت کسب شده نیز بیشتر خواهد بود و بعضی از ترکیب ها در اکسیر سیاه گرانتر است و بعضی از ترکیب های شما در اکسیر بنفش گرانتر است و هزینه تولیدی آن بیشتر می باشد ، البته احتیاجی هم به توضیح دوباره نیست که ترکیب ارتشی که 4000 یا 5000 اکسیر سیاه هزینه آن است ، زمانب که ما هدفمان جمع آوری اکسیر سیاه می باشد به صرفه و عقلانی نیست ! و هیچگاه اکسیری جمع آوری نمی شود و گله مندیم !

هنوز بعضی از استراتژی های قدیمی کار می کنند و بازدهی دارند که می توان از حملات با استراتژی بارچ به زمین های مرده نام برد که اکثر تنظیمات ربات ها هم بر روی این نوع حمله زوم کرده اند که خودتان می توانید ، با تسلط بیشتر آن را بکار ببرید.

استراتژی فارمینگ برای تاون هال 7 و کمتر

هنوز این استراتژی کارآمد است ، استفاده از غول ، بربر و آرچر و تعدادی دیوارشکن انتحاری . این استراتژی فقط برای غارت کالکتورها نیست ، بلکه برای غارت بیشتر و بیشتر لوت نیز بکار می رود و در یک حمله حساب شده می توان مخازن را هم هدف قرار داد.

حتماً بخوانید  فیلتر شدن یا نشدن ؟ مسئله این است !

این ترکیب حتی به شما کمک خواهد کرد که مقداری اکسیر سیاه هم بدزدید و برای ارتقاء بربرشاه خود استفاده کنید.

شما برای این استراتژی معمولا باید این ترکیب را بکار ببرید:

 • 6 عدد جاینت
 • 8 عدد دیوارشکن
 • 40 عدد بربر
 • 80 عدد آرچر

اجرای استراتژی بسیار ساده است ، ارسال جاینت ها به عنوان سپر بلا ! سپس باز کردن راه آنها بوسیله دیوارشکن ها و بعد استقرار و پیاده کردن بربرها و آرچرها در نزدیکی منبع اکسیر سیاه.

برای درک بهتر می توانید فیلم زیر را مشاهده نمایید :

استراتژی فارمینگ برای تاون هال 8

در تاون هال هشت نیز شما دهکده هایی را خواهید دید که نمی توانید به راحتی به مرکز دهکده دست پیدا کنید و به تاون هال دشمن یا مخزن اکسیرسیاه برسید ، استراتژی زیر هم کماکان قابل اجرا است و اگرچه شما می توانید نیروهای پیشنهادی را مطابق میل خود کم یا زیاد کنید.

 • 12 عدد جاینت
 • 8 عدد دیوارشکن
 • 100 عدد مخلوطی از بربر و آرچر
 • 8 عدد هوگ رایدر
 • 2 عدد اسپل شفا دهنده / 1 عدد اسپل خشم (1 عدد اسپل سم)

شما می توانید جاینت ها را ارسال کنید و دیوارشکن ها هم برای باز کردن راه آنها بفرستید و آرچر ها هم برای تمیز کردن اطراف رها کنید که مقداری از کالکتورها را می شود نابود کنید و منابعی را کسب نمایید. هوگ رایدر ها را برای نابودی بیشتر ساختمان های دفاعی ارسال کنید  و با اسپل شفا دهنده نیز آنها را حمایت نمایید. مابقی بربرها و آرچر ها را نیز برای کسب بیشتر منابع و غارت بیشتر رها کنید کنید که در محیطی امن مخازن را غارت می کنند ، چرا که هوگ رایدر ها ساختمان های دفاعی را نابود کرده اند و جان خود را فدا نموده اند ! این استراتژی خیلی اکسیر سیاه لازم دارد ، بنابراین برای جبران باید به دهکده هایی حمله کنید که غارت اکسیر سیاه آن بصرفه باشد و هزینه تولید هوگ رایدر ها را جبران کند.

برای درک بهتر می توانید فیلم زیر را مشاهده کنید :

استراتژی فارمینگ برای تاون هال 9

غارت کردن در تاون هال 9 ممکنه کمی خسته کننده باشد و صادقانه توصیه می کنیم که در آن تا ماکس کردن نیرو و ساختمان های دفاعیتان بمانید چرا که در تاون هال 10 کمتر لوت پیدا می شود و به نوعی خشکسالی لوت آغازمی شود ، بهترین استراتژی که در این نوع تاون هال برای غارت پیشنهاد می شود ، استراتژی غارت چاقوی گوبلین است که در مطالب استراتژی ها به آن پرداخته بودیم.

برای بررسی کامل استراتژی چاقوی گابلین کلیک نمایید.

 • 12 عدد جاینت
 • 6 عدد دیوارشکن
 • 100 عدد گوبلین
 • 20 عدد آرچر
 • 2 عدد طلسم پرش
حتماً بخوانید  اولویت ارتقا برای کلن وار

این استراتژی هم ساده است و در مرحله نخست جاینت ها را به همراه دیوار شکن ها رها می کنید تا اولین لایه دهکده دشمن را باز کنند و می توانید برای اینکه جاینت ها بدرستی هدایت شوند با آرچر ها نیز اطراف محل حمله را پاکسازی کنید ، حال مسیر روشن است و چشمک می زند ! برای لایه بعدی دهکده اسپل پرش را رها می کنیم ، سربازها در حال پیشروی به بطرف مرکز دهکده پرش می کنند.

نوبت پیاده کرده گوبلین ها است که برای سرعت عمل بیشتر از حتما از دو انگشت آن برای پیاده کردن گوبلین ها استفاده می کنیم ، ارسال تک تک آن می تواند مشکل ساز باشد و سریع نابود شوند. آنها سریع به سمت مخازن حرکت می کنند و بسرعت آنها را غارت می نمایند و در حالی که جاینت ها هنوز بصورت سپر رفتار می کنند و نابود نشده اند ، در این استراتژی باید سرعت عمل داشته باشید و کلا استراتژی هیجان انگیزی است !

غارتی سریع و آسان و ارزان برای همه !

فیلم را مشاهده کنید :

استراتژی فارمینگ برای تاون هال 10 و تاون هال 11

در بالاترین سطح تاون هال ، می توان از چندین استراتژی مختلف استفاده کرد و متاسفانه نمی توان همزمان از چندین منبع محافظت و یا جمع آوری کرد و هر بار باید روی یکی از جمع آوری منابع تمرکز کرد.

 • غارت و کسب طلا : احتیاج به اکسیر سیاه و سود کم در بدست آوردن اکسیر بنفش
 • غارت و کسب اکسیر بنفش : احتیاج زیاد به داشتن اکسیر سیاه
 • غارت و کسب اکسیر سیاه : احتیاج زیاد به داشتن اکسیر بنفش

یک استراتژی موثر در این تاون هال استفاده از حمله گروهی توسط ماینر است و بخصوص اگر لول آن نیز بالا باشد ، به خوبی دهکده های پر لوت را صاف خواهید کرد ، اگر چه لول یک ماینر هم قدرت خوبی دارد ، ولی بهتر است برای حمله آن را ارتقاء دهید و معجزه استفاده از آن را حس کنید !

شما می توانید فیلم این استرتـژی را تماشا نمایید :

روش دیگر که ارزانتر و مقرون به صرفه تر است استفاده از استراتژی GiBARCH است که در لیگ های پایین تر مفیدتر است و این استراتژی یک نسخه از استراتژی BARCH است که در آن ازجاینت هم وجود دارد

ویدئو این استراتژی :

در آخر همانند هرچیزی که صدها تغییر برای آن وجود دارد ، برای غارت هم استراتژیهای مختلفی وجود دارد و من در این مطلب فقط استراتژی هایی را گفتم که برای خودم استفاده کردم و نتایج خوبی کسب کردم.

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 نظرات چندتایی
0 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
1 نظرات مدیران
mohammad آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
mohammad
مهمان
mohammad

اون استراتژی چاقوی گوبلین که توی فیلم بود و بی بی دراگ هم داشت واقعا عالیه من که خیلی راضیم

?>