بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آموزش جامع ساخت سوپرسل آیدی (Supercell ID) و تعویض اکانت+ویدیو (آپدیت چهارم)

728 113,182

پس از معرفی کامل سرویس جدید سوپرسل آیدی (Supercell ID) در مطالب قبلی ، اکنون زمان آموزش چگونگی ذخیره اکانت توسط این سرویس است. سوپرسل آیدی بالاخره برای تمامی کاربران قابل مشاهده شده و شما میتوانید با آموزش زیر براحتی اکانت خود را به سوپرسل آیدی متصل کنید. همچنین لازم به ذکر است که این سروریس در آینده برای تمامی بازیکنان اجباری خواهد بود و بازیکنانی که به این سرویس متصل نباشد ، از پشتیبانی بازی محروم خواهند بود!

[toc]

 ** نکات مهم قبل از اتصال به سوپرسل آیدی ** 

نکته اول : بر اساس گفته گفته بازی کلش اف کلنز ، سوپرسل آیدی در آینده ای نه چندان دور برای تمامی کاربران اجباری خواهد بود و کاربرانی که به این سرویس متصل نشده باشند ، از پشتیبانی بازی محروم خواهند بود! بنابراین دیر یا زود باید بازی خود را به این سرویس متصل نمایید!

نکته دوم : پس از اتصال به این سرویس ، بخش مدیریت اکانت شما به Supercell ID واگذار خواهد شد و گوگل پلی و گیم سنتر به کلی از آن حذف خواهد شد. بنابراین بازی شما همچنان روی گوگل و گیم سنتر ذخیره هست ولی برای جابجایی بین اکانت ها و مدیریت آنها ملزم به استفاده از سوپرسل آیدی هستید و به هیچ وجه نمیتوانید به شرایط قبلی برگردید!!

نکته سوم : با استفاده از سوپرسل آیدی میتوانید در کمتر از 10 ثانیه بین اکانت هایتان جابجا شوید ولی به شرط آنکه تمامی اکانت های شما روی سوپرسل ایدی ذخیره شده باشد. در اینصورت میتوانید با فعال کردن تیک “این دستگاه رابه خاطر بسپار” بدون نیاز به وارد کردن کد و به سرعت بین اکانت هایتان جابجا شوید!

در صورت عدم ذخیره تمامی اکانت ها روی سوپرسل آیدی ، برای هر ورود میبایست کد تایید 6 رقمی را وارد کنید که بعضا در برخی مواقع این سیستم دچار مشکل شده و کد به ایمیل شما ارسال نمیشود. پس از 4 بار تلاش ناموفق ، سوپرسل ایدی بمدت 24 تا 48 ساعت قفل میشود که شما نباید در این مدت هیچگونه فعالیتی داشته باشید ؛ پس از این مدت مجددا تلاش کنید و به احتمال زیاد موفق به ورود به اکانت خواهید شد!!

نکته چهارم : سوپرسل آیدی یک شانس دوباره برای افرادی است که میخواهند جیمیل متصل به بازی خود را تغییر دهند!

برای اتصال به سوپرسل آیدی میتوانید از جیمیل فعلی که بازی روی آن است استفاده نمایید و یا اینکه جیمیل دیگری را به بازی متصل کنید ؛ تنها تفاوت کار این است که درصورت انتخاب گزینه دوم ، بازی شما از جیمیل قبلی به جیمیل جدید (که برای اتصال به سرویس استفاده کردید) منتقل میشود.

 *آموزش ساخت سوپرسل آیدی در کلش اف کلنز* 

قدم اول : دانلود جدیدترین ورژن کلش اف کلنز

از نسخه ی 10.134.12 کلش اف کلنز به بعد ، سوپرسل آیدی در منو تنظیمات بازی قابل دیدن و استفاده میباشد.در نتیجه اگر از نسخه های قدیمی تر استفاده میکنید حتماً به صفحه ی دانلود کلش اف کلنز مراجعه کرده و جدیدترین ورژن کلش را دریافت نمایید.


قدم دوم : وارد بازی شده و به منوی تنظیمات رفته تا گزینه Supercell ID را مشاهده کنید!

پس از دانلود نسخه ی جدید کلش اف کلنز ، زمانی که به منوی تنظیمات بروید ، گزینه Link Device برای شما محو شده و بجای آن گزینه جدیدی به نام Supercell ID نمایش داده میشود. روی آن کلیک کنید تا مراحل اتصال اکانت آغاز شود :سوپرسل ایدی - supercell id


قدم سوم : ساخت حساب جدید در Supercell ID

در منوی باز شده که متعلق به Supercell ID میباشد ، بر روی گزینه ساخت حساب جدید کلیک کنید تا به مرحله بعد هدایت شوید :سوپرسل ایدی - supercell id


قدم چهارم : وارد کردن ایمیل برای ساخت سوپرسل آیدی

پس از رسیدن به این مرحله ، از شما خواسته میشود تا آدرس ایمیلی که قصد دارید برای سوپرسل آیدی اختصاص دهید وارد نمایید.سعی کنید از ایمیلی غیر از ایمیل ذخیره شده روی بازی استفاده نمایید،احتمال دارد اکانت شما از دست برود! در نتیجه یک ایمیل جدید در جیمیل یا یاهو بسازید و در هر دو کادری که در عکس نشان داده شده وارد نمایید.

سپس روی دکمه ی ثبت نام کلیک کنید.

سوپرسل ایدی - supercell id


قدم پنجم : کد ارسال شده به جیمیل را وارد کرده و اکانت را تایید کنید!!

پس از وارد کردن آدرس جیمیل و در مرجله بعد ، یک کد 6 رقمی به همان آدرس جیمیل ارسال میشود تا از صحت جیمیل مطمعن شود. به جیمیل خود مراجعه کنید و کد 6 رقمی را در جای مشخص شده وارده کرده و روی گزینه ارسال کلیک کنید :سوپرسل ایدی - supercell id


پایان : اکنون اکانت شما به Supercell ID متصل است و جای نگرانی نیست!!

پس از گزراندن این مراحل ، اکانت شما به سوپرسل ایدی متصل شده و دیگر خطر از دست رفتن اکانت شما را تهدید نمیکند. توجه داشته باشید که برای هریک از اکانت هایی که روی گوشی خود دارید ، این مراحل را باید از اول تکرار کرده و هریک را جدا جدا به سوپرسل آیدی متصل کنید.
سوپرسل ایدی - supercell id

نکته : همانطور که در تصویر نیز مشاهده میکنید ، پس از اتصال به سوپرسل آیدی ، گزینه های گوگل پلی و گیم سنتر به کلی از منوی تنظیمات حذف میشود. حال این به چه معناست؟! سرویس سوپرسل آیدی کاملا اختیاری است و میتوانید از آن استفاده نکنید ولی پس از اتصال به آن ، تنها میتوانید از این سرویس برای اتصال و ورود به اکانت هایتان استفاده کنید.

به عنوان مثال زمانی که بازی را حذف میکنید و از ابتدا میخواهید وارد اکانت ها شوید ، اگر به سوپرسل آیدی متصل باشید ، دیگر خبری از گوگل پلی نیست و باید از سوپرسل آیدی برای ورود استفاده کنید بنابراین برای استفاده مجدد از گوگل پلی یا گیم سنتر ، باید از حساب سوپرسل ایدی خود خارج بشید و منظور از حذف گوگل پلی و گیم سنتر نیز همین است!!

 * آموزش جامع تعویض اکانت بعد از اتصال به Supercell ID * 

پس از اتصال یک اکانت خود به سوپرسل آیدی ، حال زمان اتصال و ذخیره دیگر اکانت ها به این سرویس است. بدین منظور ، طبق آموزش قدم به قدم زیر عمل خواهیم نمود :

توجه : زمانی که شما یک اکانت رو به Supercell ID متصل میکنید ، دیگه امکان استفاده گوگل و گیم سنتر در اون اکانت نیست مگر اینکه از سوپرسل آیدی خارج و قصد ورود به اکانتی داشته باشید که هنوز به سوپرسل آیدی متصل نشده باشه.

قدم اول : به منوی تنظیمات رفته و مجددا روی گزینه Supercell id (سبز رنگ) کلیک کنید

پس از اتصال اکانت اول به سوپرسل آیدی ، بمنظور اتصال و جابجایی بین سایر اکانت ها ، ابتدا دوباره به منوی تنظیمات رفته و روی گزینه Supercell id که اکنون سبز رنگ است کلیک کنید :

سوپرسل آیدی - supercell id


قدم دوم : بر روی گزینه “خروج” کلیک کرده و تایید نمایید!

پس از کلیک روی گزینه supercell id وارد منوی زیر خواهید شد که در آن جیمیلی را که به آن متصل هستید نشان میدهد. بر روی گزینه خروج کلیک کرده و سپس آن را تایید نمایید :


قدم سوم : بر روی گزینه  “Play Without supercell ID” کلیک کنید تا از اکانت فعلی خارج شوید!

در اینجا دو را پیش روی شماست :

  • اگر قبلا اکانت دوم و سوم و… را نیز روی supercell id ذخیره کردید و اکنون قصد جابجا شدن بین آنها را دارید ، میبایست روی گزینه “Login with supercell ID” کلیک کنید که در اینصورت لیستی از اکانت های ذخیره شده شما نمایش داده شده و میتوانید با کلیک روی هریک ، به انها وارد شوید.

البته برای اینکار ، مجددا میبایست ایمیل خود را برای گرفتن کد تایید وارد نمایید تا بتوانید در نهایت بین اکانت ها جابجا شوید.( که باتوجه به آزار دهنده بودن این پیغام ، میتوانید تیک گزینه “این دستگاه را بخاطر بسپار” را بزنید تا هربار مجبور به وارد کردن ایمیل و کد تایید نباشید و براحتی بین اکانت ها جابجا شوید)

  • اما اگر میخواهید اکانت جدید را به سوپرسل ایدی متصل کنید ، میبایست روی گزینه “Play Without Supercell ID” کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید :


قدم چهارم : حال که از اکانت قبلی خارج شدید ، به اکانت جدید وارد شوید!

اکنون بصورت کامل از اکانت قبلی خارج شده اید و میبایست به اکانت دیگر خود وارد شوید. به همین منظور بر روی آیکون تنظیمات در گوشه صفحه کلیک کرده و در منوی باز شده بر روی گزینه اتصال به گوگل پلی کلیک کرده و اکانت دیگر (جیمیل دیگر) را انتخاب کنید :


قدم پنجم : اکنون میتوانید اکانت جدید را روی Supercell id ذخیره نمایید!

اگر میخواهید اکانت جدید را به سوپرسل ایدی متصل کنید ، پس از طی مرحله قبل به اکانت دیگر خود وارد میشوید و بمنظور اتصال و ذخیره این اکانت روی supercell id باید تمام مراحل قسمت اول مطلب را از ابتدا تا انتها تکرار کنید تا این اکانت نیز متصل شود!

ویدئو آموزشی ساخت سوپرسل آیدی قسمت اول :

قسمت اول : آموزش کامل ساخت Supercell id + فراخوانی اکانت در دستگاه دیگر

 

دانلود قسمت اول آموزش – کیفیت خوب


ویدئو آموزشی ساخت سوپرسل آیدی قسمت دوم :

قسمت دوم : آموزش کامل اضافه کردن اکانت جدید + جابجایی بین اکانت ها

 

دانلود قسمت دوم آموزش – کیفیت خوب

 *آموزش اتصال به سوپرسل آیدی در کلش رویال* 

درواقع میتوان گفت اگر تمام مراحل بالا را برای اتصال به سوپرسل آیدی در کلش اف کلنز انجام داده باشید ، دیگر در کلش رویال هیچ نگرانی نخواهید داشت چراکه میتوانید همان ایمیل متصل به سوپرسل آیدی کلش اف کلنز را نیز برای کلش رویال وارد کید تا هردو بازی شما روی یک ایمیل ذخیره باشد!!

قدم اول : دانلود جدیدترین ورژن کلش رویال

از نسخه ی 2.2.2 کلش رویال ، سوپرسل آیدی در منو تنظیمات بازی قابل دیدن و استفاده میباشد.در نتیجه اگر از نسخه های قدیمی تر استفاده میکنید حتماً به صفحه  دانلود کلش رویال مراجعه کرده و جدیدترین ورژن کلش رویال را دریافت نمایید.

قدم دوم : وارد بازی شده و به منوی تنظیمات رفته تا گزینه Supercell ID را مشاهده کنید!

پس از دانلود نسخه ی جدید کلش رویال ، زمانی که به منوی تنظیمات بروید ، گزینه جدیدی به نام Supercell ID نمایش داده میشود. روی آن کلیک کنید تا مراحل اتصال اکانت آغاز شود :کلش رویال - سوپرسل آیدی - سوپرسل ایدی کلش رویال - اموزش اتصال به سوپرسل ایدی در کلش رویال

قدم سوم : ورود به حساب supercell ID آز قبل ساخته شده

اگر قبلا در کلش اف کلنز اکانت خود را به سوپرسل آیدی متصل کرده باشید ، اکنون دیگر نیازی به ساخت یک سوپرسل ایدی جدید نیست و میتوانید اکانت کلش رویال خود را نیز به همان ایمیل متصل کنید (بر روی گزینه Log in کلیک کنید) اما اگر به هر دلیل میخواهید اکانت رویال شما از کلش اف کلنز جدا باشد ، متوانید مراحل ذکر شده در بالا را برای ساخت سوپرسل ایدی جدید عینا در کلش رویال نیز تکرار کنید.کلش رویال - سوپرسل آیدی - سوپرسل ایدی کلش رویال - اموزش اتصال به سوپرسل ایدی در کلش رویال

قدم چهارم : وارد کردن ایمیل از قبل ثبت شده و دریافت کد

اکنون در این مرحله باید ایمیلی را که قبلا در کلش اف کلنز به سوپرسل ایدی متصل کردید را وارده نمود ، کد ارسال شده به ایمیل را تایپ کرده و سپس روی گزینه SUBMIT کلیک کرده  تا اکانت رویال شما نیز به آن متصل شود :کلش رویال - سوپرسل آیدی - سوپرسل ایدی کلش رویال - اموزش اتصال به سوپرسل ایدی در کلش رویال

قدم پنجم : اکنون کلش رویال شما نیز به سوپرسل آیدی متصل است!!

همانطور که در تصویر نیز مشاهده میکنید ، اکانت کلش رویال اکنون به سوپرسل آیدی متصل شده است ولی چند نکته لازم به ذکر است :

  • کلش رویال برخلاف کلش اف کلنز قابلیت اتصال همزمان به گوگل پلی گیمز و سوپرسل آیدی را دارد!
  • ممکن است پس از اتصاا به سوپرسل آیدی هردو آیکون گوگل و سوپرسل آیدی برای شما به رنگ سبز باشد  و اکانت شما به هردو سرویس متصل شود اما فراموش نکنید که بازی برای سوییچ بین اکانت ها فقط از سوپرسل ایدی استفاده میکند!
  • نحوه سوییچ بین اکانت ها در کلش رویال دقیقا همانند کلش اف کلنز است و بدین منظور میتوانید از اموزش های بالا استفاده کنید.
  • دقت داشته باشید که هر ایمیل تنها میتوانید یک اکانت از هر بازی را ذخیره کند (یک ایمیل میتواند یک اکانت کلش ، یک رویال و یک بوم بیچ را ذخیره کند) بنابراین هرگز ایمیلی را که یک اکانت مثلا کلش رویال روی آن ذخیره است را برای ذخیره سازی اکانت دیگری در همان بازی استفاده نکنید چراکه در اینصورت اکانت دوم جایگزین اکانت اول میشود و برای فراخوانی آنها با سوپرسل ایدی دچار مشکل میشوید!

کلش رویال - سوپرسل آیدی - سوپرسل ایدی کلش رویال - اموزش اتصال به سوپرسل ایدی در کلش رویال

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
728 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمدصالح

سلام من یه تان 12مکس دارم وقتی میخوام برم داخلش میگه میخوای به اکانت فلان بری درسته ،، تایید میزنم ولی وقتی میرم داخلش یه تان 3 میاد ، چجوری برگردم به اکانت قبلیم ممنون میشم راهنماییم کنین

امیرکبیر

آقا کد به جیمیل من ارسال نمیشه تروخدا راهنمایی کنید چیکار کنم؟

amir

من اکانتمو به سوپرسل وصل کردم اشتباهی.چطور از سوپرسل خارج کنم.تورو خدا بگیدددد لطفا جواب بدیددد

amir

من اکانتمو به سوپرسل وصل کردم.اشتباهی میخوام از سوپرسل خارج کنم چکار کنم تورو خدا کمک کنید.چکار کنممممم.لطفا جواب بدیددددد

رضا

سلام من یه تو این گوشیم یه اکانت دارم به سوپرسل ایدی وصل کردمش تو گوشی دیگم هم یه اکانت دیگه دارم اونو هنوز ول نکردم میخوام اونیکی کانت که توگوشی دیگه هست رو بیارم تواین گوشیم که اکانت توش به سوپرسل ایدی وصل هست الن چیکارکنم میشه راهنمایی کنید قبلا این ۲ رو تو یه گوشی به جیمیل وصل نکردمش ها

محسن

سلام ببخشید خواهش به سوالم جواب بدید من جیمیل رو برای وارد شدن به سوپر سل یه ۷ دور زدم اما میگه مشکلی وجود داره بعدا امتحان کنید اکانت بن نمیشه چون ۷ بار زدم

ماهان

سلام برای بازی مجیک کلش هنوز سوپرسل ایدی نیومده.چطور میتونم اکانت جابه جا شم؟

KING

ببخشید میشه جیمیل سوپرسل آیدی کلش رویالو تغییر داد

REZA

سلام من با امیل دوستم وارد شدم هی میاد توی اکانت خراب کاری میکنه لطفا بگید چجوری امیل امامان که به سوپر سل اسدی وصله رو عوض کنم

REZA

سلام من امیل دوستم رو روی اکانت زدم چجوری میتونم امیل اکانتمون عوض کنم امیل خودمو بزنم ممنون میشم اگه جواب بدید

mohammadreza

سلام من وقتی ایمیلم را می نویستم می نویسه مشکلی رخ داده لطفا بعد بیایید لطفا کمکم کنید ممنون

رضا

سلام من بازی رو اپ دیت کردم و و بازی از لول ۱ شروع شد و به اشتباه بازی رو به همون سوپر سل ای دی بازی قدیم متصل کردم.الان هر کاری میکنم میگه دهکده تانهال لول ۱۳ بارگیری شود ولی بازی از همون لول ۱ میاد.لطفا کمک کنید.

محمد مهدی

سلام ترو خدا کمکم کنید اکانتم لول ۹۹ بود به سوپر سل وصل بود لان وقتی جیمیلشو میزنم روگوشیه جدیدم یه لول پایینی میاره چیکار کنم

king

سلام تو رو خدا کمکم کنید چون چنتا از دوستام جیمیلمو داشتن میخواستم سوپرسل ایدیمو عوض کنم به خاطر همین به سوپرسل پیام دادم ولی الان اکانتمو بستن چنتا سؤال پرسیدن جواب دادم ولی الان وقتی میرم داخل بخش راهنمایی و پشتیبانی دیگه نه سؤالای اونا هستو نه جوابای من

.

سلام لطفا کمکم کنید به سوپرسل ایدی وصل نمیشه
اونجایی که میگه کد فرستاده شد نفرستادن

Co-Leader

با فندوق شکن تست کنید

عرفان

سلام ترو خدا به بازی رسیدگی بکنید کل بازی باگ داره همش ادمایی رو میاره کا اصلا مپ ندارن اگه اینطورس پیش بره کل سرور به کلی نابود میشه ودیگه هیچی با قی نمیمونه لطعا رسیده گیه جدی به بازی بکنید

میلاد

آقا سلام من اکانتم دست پسر خالمم هس تو تهرانه اکانتمو نمیخواسم دیگ داشته یاشه برداشته سوپر سل ایدی کرده من چیکار کنم اون دیگ نتونه بیاد تو بازی اگ جیمیل بود رمزشو عوض میکردم گوشیشم میزدم از دسترسی خارج میشد ولی سوپر سل آیدی رو نمیدونم تروخدا راهنمایی کنید

محمد

سلام وقت بخیر
من تا حالا به سوپرسل ایدی وصل نشدم.لول۲۰۰ هستم.
میخواستم بدونم اگر وصل نشم اکانت ام را از دست خواهم داد یا خیر اختیاری هست.
واگر احباری هست اخطار میدن؟

امیر

خواهشا جواب بدید
من به براول استار خودم سوپرسل آیدی زده بودم بعد ۱ سال میخوام دوباره بازی کنم ولی نمیدونم کدوم جیمیلم به سوپرسل آیدی وصل یا شاید اون جیمیل تو گوشیم سیو نکردم از کجا بدونم کدوم جیمیل من به سوپرسل آیدی وصله

Amin Mobin

باسلام.
من هنگام اینکه میخوام اکانتم رو بازگردانی کنم کد شش رقمی رو نمیفرسته.
لطفا راهنمایی کنید🙏🙏🙏

امیر

برو تو جیمیل اون جیمیل رو انتخاب کن و کد جدید رو ببین

.

راست میگه

tooka

سلام خسته نباشید میخوام برای اکانت هی دی خودم سوپرسل آیدی درست کنم ولی هیچکدوم از این مراحل نمیاد و مستقیم یه صفحه ای برام میاد که کد وارد کنم اگه میشه یه راهنمایی بکنید لطفا

هادیشکرگزار

من ایمیل دریافت میکنم ولی کد رو نمیبینم ممنون میشم کمکم کنید 09148981652

رضا

سلام چطور میشه سوپر سل ایدی خودمو حذف کنم چون چند نفری به اکم متصلن

REZA

سلام من 2 تا سوال داشتم اول اینکه اکانتم به دلایل امنیتی قفل شده چطور میتونم برگردونمش؟ دوم اینکه زدم بازی کردن بدون سوپرسل ایدی و دارم بازی میکنم ولی هنوز این اکانتی که زدم بازی کردن بدون سوپرسل ایدی به سوپرسل ایدی وصلش نکردم آیا ممکنه اکانت از اول شروع بشه؟

Tnt

سلام دوستان ایدی من بخواطر سوپرسل ایدی قفل شده می خواستم ببینم کسی میدونه از کجا میشه کد بازگشایی رو به دست آورد ممنون

میکاییل

سلام من دهکدهم رو به سوپرسل ایدی خودم متصل کردم حالا اگه کلشم رو پاک کنم می تونم با سوپر سل ایدیم که ساختم دوباره دهکدم رو بیارم؟یعنی مثلا اگه پاکش کنم میشه دوباره با سوپرسل ایدیم که درست کردم دهکدم که حذف شد رو بیارم که بتونم ادامش بدم؟

آرتین

من هرچی بر روی سوپرسل میزنم باز نمیشه چیکار کنم

Hassan

سلام من به یوپرسل ایدی وصل شدم ایمیلموباکدشومیزنم ولی بعدش یه چیزمیادنوشته کدبازگشایی کلش من نمیدونم چیه بلدم نیستم کمک میخوام

محمد

سلام امیر خان من نزدیک به 3 ساعت زمان گذاشتم که شاید مشکل من توی مشکلات مطرح شده باشه و پاسخمو بگیرم جالب اینجا بود که بارها و بارها مشکلاتی مثل مشکل من مطرح شده و شما هیچکدوم رو پاسخ ندادین بنده اکانتم قفل شد با کلی مکاتبه اکانتم از قفل بیرون اومد و مستقیم رفت روی ثبت آی دی من بیشتر از صد بار تست کردم هر بار برام ایمیل میاد شخص دیگری میخواسته وارد بشه ولی این اکانت به هیچ سوپر سل آیدی وصل نیست میتونید وصل بشین و ازین حرفا ولی رمزو نمیده اینم بگم اکانتم روی… بیشتر بخوانید »

Co-Leader

سلام
دوست عزیز برای این مشکل هم باید به خود پشتیبانی بگید این مسئله میاز به توضیح نداره به فارسی هم میتونید به پشتیبانی کلش پیام بدین

محمدظاهر

سلام ببخشید
من دوتا اکانت کلش داشتم یکی شو به سوپرسل ایدی متصل کردم الان میخام برم تو اکانت که به سوپرسل متصل بوده کد بازگشایی قفل میخاد الان من باید چکار کنم

پرویز

سلام من خارج شدم الان میخوام دوباره واود بشم به جای کد این پبام رو میفرسته👇
یک نفر تلاش کرده‌است تا با این آدرس ایمیل وارد شود اما به هیچ Supercell ID متصل نیست. می‌توانید با این آدرس ایمیل یک Supercell ID بسازید یا با Supercell ID دیگر وارد شوید.
این ایمیل را به دلیل درخواست Supercell ID جدید، دریافت کرده‌اید. اگر درخواست ورود نداده‌اید، می‌توانید این ایمیل را نادیده بگیرید.
شرایط استفاده از خدمات
خط‌مشی حریم خصوصی

اکبر

سلام منم این مشگل رو دارم چکار کردین درست شد

سینا

سلام.چجوری میشه جیمیل سوپرسل آیدی رو عوض کنم.لطفا راهنماییم کنید ممنون

حمید

سلام.لطفا کمک کنید ادمین.دوستان من واسه اکانتم رمز تائید 2 مرحله ای دادم رو یه شمارم (که به نام من نیست و به صاحب سیم کارت دسترسی ندارم) همون سیم کارت هم شکسته شده حالا وقتی میخوام با سیم کارت جدید وارد اکانت بشم رمز دوم رو میفرسته رو سیم کارت شکسته و نمیتونم وارد اکانت بشم راهی هست که بشه رمز دوم رو انتقال داد یا حذف کرد به غیر از گرفتن سیمکارت با شماره قدیمی راهی هست که رمز دوم رو شکست؟؟خواهشا کمک کنید اکانت لول 200 ام از دستم رفت

Mehdi

سلام و عرض ادب خدمت تمامی پرسنل زحمت کش سایت.
من وقتی به سوپرسل برای انجام کارهای شخصی خودم پیام میدهم فرد ایرانی با نام های(دانیال و حمید وپروانه و…) جوابمو میدن آخه مگه میشه ایرانی به سرور اونا متصل بشه بعد با من در حال ارتباط باشه لطفا اگه کسی چیزی میدونه بگه ممنون میشم.
اگه خواستین میتونم عکس برای اثبات هم بفرستم براتون.
روزخوش

Mehdi

اگه زحمتی نمیشه جواب سوالم رو بدین ممنون میشم

شهنام

سلام داداش خسته نباشید،زوترکمکم کنید،من یک کلش لول۱۹۷سوپرسل شده خریدم ماه قبل،،،،همه چیزشم عوض کردم،حالااومده میگه یاپفروش به خودم ،یابک میزنم،،،چیکارکنم توروخداکمکم کنید

?>