بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آموزش جامع ساخت سوپرسل آیدی (Supercell ID) و تعویض اکانت! (آپدیت دوم)

239 14,604
بوک مارک

پس از معرفی کامل سرویس جدید سوپرسل آیدی (Supercell ID) در مطالب قبلی ، اکنون زمان آموزش چگونگی ذخیره اکانت توسط این سرویس است. سوپرسل آیدی بالاخره برای تمامی کاربران قابل مشاهده شده و شما میتوانید با آموزش زیر براحتی اکانت خود را به سوپرسل آیدی متصل کنید. همچنین لازم به ذکر است که این سروریس در آینده برای تمامی بازیکنان اجباری خواهد بود و بازیکنانی که به این سرویس متصل نباشد ، از پشتیبانی بازی محروم خواهند بود!

 

 ** نکات مهم قبل از اتصال به سوپرسل آیدی ** 

نکته اول : بر اساس گفته گفته بازی کلش اف کلنز ، سوپرسل آیدی در آینده ای نه چندان دور برای تمامی کاربران اجباری خواهد بود و کاربرانی که به این سرویس متصل نشده باشند ، از پشتیبانی بازی محروم خواهند بود! بنابراین دیر یا زود باید بازی خود را به این سرویس متصل نمایید!

نکته دوم : پس از اتصال به این سرویس ، بخش مدیریت اکانت شما به Supercell ID واگذار خواهد شد و گوگل پلی و گیم سنتر به کلی از آن حذف خواهد شد. بنابراین بازی شما همچنان روی گوگل و گیم سنتر ذخیره هست ولی برای جابجایی بین اکانت ها و مدیریت آنها ملزم به استفاده از سوپرسل آیدی هستید و به هیچ وجه نمیتوانید به شرایط قبلی برگردید!!

نکته سوم : با استفاده از سوپرسل آیدی میتوانید در کمتر از 10 ثانیه بین اکانت هایتان جابجا شوید ولی به شرط آنکه تمامی اکانت های شما روی سوپرسل ایدی ذخیره شده باشد. در اینصورت میتوانید با فعال کردن تیک “این دستگاه رابه خاطر بسپار” بدون نیاز به وارد کردن کد و به سرعت بین اکانت هایتان جابجا شوید!

در صورت عدم ذخیره تمامی اکانت ها روی سوپرسل آیدی ، برای هر ورود میبایست کد تایید 6 رقمی را وارد کنید که بعضا در برخی مواقع این سیستم دچار مشکل شده و کد به ایمیل شما ارسال نمیشود. پس از 4 بار تلاش ناموفق ، سوپرسل ایدی بمدت 24 تا 48 ساعت قفل میشود که شما نباید در این مدت هیچگونه فعالیتی داشته باشید ؛ پس از این مدت مجددا تلاش کنید و به احتمال زیاد موفق به ورود به اکانت خواهید شد!!

نکته چهارم : هنوز مشخص نیست که در زمان ذخیره اکانت روی سوپرسل آیدی آیا بهتر است از ایمیل متصل بازی استفاده کنیم یا میتوان از هر ایمیل دیگری استفاده نمود که بزودی و در اسرع وقت این مطلب را نیز بطور مفصل توضیح خواهیم داد!

همچنین بعضا دیده شده که کاربران پس از ذخیره اکانت روی سوپرسل آیدی و بارگذاری مجدد بازی ، اکانت از صفر اغاز شده و اکانت اصلی بارگذاری نمیشود. این مشکل را نیز با پشتیبانی بازی درمیان گذاشتیم و در اسرع وقت به آن خواهیم پرداخت.

 *آموزش ساخت سوپرسل آیدی* 

قدم اول : دانلود جدیدترین ورژن کلش اف کلنز

از نسخه ی 9.434.30 سوپرسل آیدی در منو تنظیمات بازی قابل دیدن و استفاده میباشد.در نتیجه اگر از نسخه های قدیمی تر استفاده میکنید حتماً به صفحه ی دانلود کلش اف کلنز مراجعه کرده و جدیدترین ورژن کلش را دریافت نمایید.


قدم دوم : وارد بازی شده و به منوی تنظیمات رفته تا گزینه Supercell ID را مشاهده کنید!

پس از دانلود نسخه ی جدید کلش اف کلنز ، زمانی که به منوی تنظیمات بروید ، گزینه Link Device برای شما نحو شده و بجای آن گزینه جدیدی به نام Supercell ID نمایش داده میشود. روی آن کلیک کنید تا مراحل اتصال اکانت آغاز شود :سوپرسل ایدی - supercell id


قدم سوم : ساخت حساب جدید در Supercell ID

در منوی باز شده که متعلق به Supercell ID میباشد ، بر روی گزینه ساخت حساب جدید کلیک کنید تا به مرحله بعد هدایت شوید :سوپرسل ایدی - supercell id


قدم چهارم : جیمیلی راکه اکانت شما روی آن ذخیره شده را وارد نمایید!!

پس از رسیدن به این مرحله ، از شما خواسته میشود تا آدرس جیمیلی را که اکانت شما روی آن ذخیره هست را در هر دو قسمت مشخص شده وارد نمایید :سوپرسل ایدی - supercell id


قدم پنجم : کد ارسال شده به جیمیل را وارد کرده و اکانت را تایید کنید!!

پس از وارد کردن آدرس جیمیل و در مرجله بعد ، یک کد 6 رقمی به همان آدرس جیمیل ارسال میشود تا از صحت جیمیل مطمعن شود. به جیمیل خود مراجعه کنید و کد 6 رقمی را در جای مشخص شده وارده کرده و روی گزینه ارسال کلیک کنید :سوپرسل ایدی - supercell id


پایان : اکنون اکانت شما به Supercell ID متصل است و جای نگرانی نیست!!

پس از گزراندن این مراحل ، اکانت شما به سوپرسل ایدی متصل شده و دیگر خطر از دست رفتن اکانت شما را تهدید نمیکند. توجه داشته باشید که برای هریک از اکانت هایی که روی گوشی خود دارید ، این مراحل را باید از اول تکرار کرده و هریک را جدا جدا به سوپرسل آیدی متصل کنید.
سوپرسل ایدی - supercell id

نکته : همانطور که در تصویر نیز مشاهده میکنید ، پس از اتصال به سوپرسل آیدی ، گزینه های گوگل پلی و گیم سنتر به کلی از منوی تنظیمات حذف میشود. حال این به چه معناست؟! سرویس سوپرسل آیدی کاملا اختیاری است و میتوانید از آن استفاده نکنید ولی پس از اتصال به آن ، تنها میتوانید از این سرویس برای اتصال و ورود به اکانت هایتان استفاده کنید.

به عنوان مثال زمانی که بازی را حذف میکنید و از ابتدا میخواهید وارد اکانت ها شوید ، اگر به سوپرسل آیدی متصل باشید ، دیگر خبری از گوگل پلی نیست و باید از سوپرسل آیدی برای ورود استفاده کنید بنابراین برای استفاده مجدد از گوگل پلی یا گیم سنتر ، باید از حساب سوپرسل ایدی خود خارج بشید و منظور از حذف گوگل پلی و گیم سنتر نیز همین است!!

 * آموزش جامع تعویض اکانت بعد از اتصال به Supercell ID * 

پس از اتصال یک اکانت خود به سوپرسل آیدی ، حال زمان اتصال و ذخیره دیگر اکانت ها به این سرویس است. بدین منظور ، طبق آموزش قدم به قدم زیر عمل خواهیم نمود :

توجه : زمانی که شما یک اکانت رو به Supercell ID متصل میکنید ، دیگه امکان استفاده گوگل و گیم سنتر در اون اکانت نیست مگر اینکه از سوپرسل آیدی خارج و قصد ورود به اکانتی داشته باشید که هنوز به سوپرسل آیدی متصل نشده باشه.

قدم اول : به منوی تنظیمات رفته و مجددا روی گزینه Supercell id (سبز رنگ) کلیک کنید

پس از اتصال اکانت اول به سوپرسل آیدی ، بمنظور اتصال و جابجایی بین سایر اکانت ها ، ابتدا دوباره به منوی تنظیمات رفته و روی گزینه Supercell id :ه اکنون سبز رنگ است کلیک کنید :

سوپرسل آیدی - supercell id


قدم دوم : بر روی گزینه “خروج” کلیک کرده و تایید نمایید!

پس از کلیک روی گزینه supercell id وارد منوی زیر خواهید شد که در آن جیمیلی را که به آن متصل هستید نشان میدهد. بر روی گزینه خروج کلیک کرده و سپس آن را تایید نمایید :


قدم سوم : بر روی گزینه  “Play Without supercell ID” کلیک کنید تا از اکانت فعلی خارج شوید!

در اینجا دو را پیش روی شماست :

  • اگر قبلا اکانت دوم و سوم و… را نیز روی supercell id ذخیره کردید و اکنون قصد جابجا شدن بین آنها را دارید ، میبایست روی گزینه “Login with supercell ID” کلیک کنید که در اینصورت لیستی از اکانت های ذخیره شده شما نمایش داده شده و میتوانید با کلیک روی هریک ، به انها وارد شوید.

البته برای اینکار ، مجددا میبایست ایمیل خود را برای گرفتن کد تایید وارد نمایید تا بتوانید در نهایت بین اکانت ها جابجا شوید.( که باتوجه به آزار دهنده بودن این پیغام ، میتوانید تیک گزینه “این دستگاه را بخاطر بسپار” را بزنید تا هربار مجبور به وارد کردن ایمیل و کد تایید نباشید و براحتی بین اکانت ها جابجا شوید)

  • اما اگر میخواهید اکانت جدید را به سوپرسل ایدی متصل کنید ، میبایست روی گزینه “Play Without Supercell ID” کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید :


قدم چهارم : حال که از اکانت قبلی خارج شدید ، به اکانت جدید وارد شوید!

اکنون بصورت کامل از اکانت قبلی خارج شده اید و میبایست به اکانت دیگر خود وارد شوید. به همین منظور بر روی آیکون تنظیمات در گوشه صفحه کلیک کرده و در منوی باز شده بر روی گزینه اتصال به گوگل پلی کلیک کرده و اکانت دیگر (جیمیل دیگر) را انتخاب کنید :


قدم پنجم : اکنون میتوانید اکانت جدید را روی Supercell id ذخیره نمایید!

اگر میخواهید اکانت جدید را به سوپرسل ایدی متصل کنید ، پس از طی مرحله قبل به اکانت دیگر خود وارد میشوید و بمنظور اتصال و ذخیره این اکانت روی supercell id باید تمام مراحل قسمت اول مطلب را از ابتدا تا انتها تکرار کنید تا این اکانت نیز متصل شود!

دیدگاه بگذارید

239 نظر برای "آموزش جامع ساخت سوپرسل آیدی (Supercell ID) و تعویض اکانت! (آپدیت دوم)"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
amir
مهمان

سلام من وقتی که جیمیلم را میزنم و تایید جیمیل را هم میزنم ولی کد تایید برایم نمیاید لطفا راهنمایی کنید ممنون💋💋

سعید
مهمان

با سلام و خسته نباشید خواستم بدونم من در گوشی سوپرسل ایدی ساختم با موفقیعت حالا میخوام در BlueStacks یا در MEmu داشته باشم حالا باید چکار کنم باید دوباره اکانتم رو بدم تا دوباره کد بیاد خواستم یه توضیح بدین با تشکر.

milad
مهمان

سلام من سوپرسل ایدیم با جیمیل بازی یکیه الان دو روزه هر کاری میکنم نمتونم به حسابم وارد بشم لطفا کمک کنین

میلاد
مهمان

سلام خسته نباشیدنباشید
ی سوالی داشتم
الان ک میرملاوا اکانت ارور میده میگه بعدا امتحان کنید چند بار امتحان کردید
چیکار میشه کرد

Saeid_Zp
مهمان

سلام و وقت بخیر ،ممنون از توضیحات کامل شما
محبت کنید توجهات آخر مطلبتون رو در اول تیتر قرار بدید تا دوستان زودتر درجریان کار سوپرسل آیدی قرار بگیرن،واقعا اشتباهه اگه به سوپرسل آیدی وصل شد چرا که دیگه اون سرعت جابجایی بین اکانت ها از بین میره و هربار ورود به آیدی باید به جیمیل سر بزنیم و کد تأیید بگیریم،متأسفم برای سوپرسل باین تدبیر بیخودش،واقعا خوب گفتید نباید برای ساخت سوپرسل آیدی شتاب زده عمل کنید دوستان به نظر بنده اصلا این کارو نکنید حداقل برای کسانی که بیش از ۴ اکانت بازی میکنن ولی دوستانب که تک اکانت هستن چیز خوبیه،به هرحال ممنون از توضیحات کامل و سایت خوبتون،سپاس

Hamid
مهمان

با سلام.گزینه سوپرسل ایدی برای من قابل نمایش نیست مشکل چی هست؟؟

رضا
مهمان

میتونم روی جیمیل اولیه اکانت جدید بسازم؟؟

رضا
مهمان

سلام برای سوپرسل ایدی یه جیمیل جدید دادم میخواستم بدونم جیمیل قبلیه که بازی بهش کانکت بود الان کاربردی داره؟؟

Toomaj
مهمان

سلام من چطوری میتونم ایمیلمو عوض کنم. اشتباهی ایمیل ی اکانت دیگهرو دادم.

شاهین
مهمان

سلام امیر من یه اکانت پنج ماه پیش خریدم وقتی میخام ایدی درست کنم اون کد شیش رقمیه به جیمل نمیاد جیملم دوتاییدست روسیم کارت خودم، واس اون اکانتای دیگم کدشیش رقمیه به جیملاشون اومده ولی این نیومده میشه بگی چیکارکنم

حمید
مهمان

سلام میخوام که جیمل خود را Supercell ثبت نام کنم اما کد نمایید چیکار کنم من

کامران
مهمان

سلام من یبار چند بار کد رو اشتباه وارد کردم منو بیستو چهار ساعت کیک کرد بعد بیستو چهار ساعت دوباره فعال شد ایمیل رو وارد میکنم کد میده کد رو وارد میکنم میگه کد اشتباست و دوباره منو بیستو چهار ساعت کیک کرد علتش چیه کیبوردم هم انگلیسیه

علی
مهمان

اکانت تان10 من الان از0میاد.چراجواب بدین

MOHSEN ZSS
مهمان

اصلا بدرد نمیخوره سوپرسل ایدی مضخرفه.گوگل پلی نعمتیه برای سویچ بین اکانتا از دست ندین واقعا حیف یا اول سعی کنید روی دوتا اکانت فیک امتحان کنید بعد میفهمید گوگل پلی چیه.

شهاب
مهمان

سلام من سوپرنصب کردم ولی هرسری از بازی میرم روی اون اکانتم باز میخوام بیام رواین بازاز من کد ایمل میخواد اوگزینه علامت دارکردم ولی نمیشه خواهن راهنماهی کنید

محمدامین
مهمان

سلام وقتتون بخیر . بنده سوپرسل آیدی رو روی یه ایمیل دیگه سیو کرده بودم با گفته های شما بعد میخواستم برم روی یک اکانت دیگم که سوپرسل آیدی نداره و روی سوپرسل آیدی زدم بعد Log out کردم و رفتم روی اکانت دیگم حالا دیروز هرچی زدم وارد نشد پیام به ایمیل میومد ولی وقتی کد 6 رقمی رو وارد میکردم میگفت اشتباهه و بعد که زیاد زدم گفت تعداد دفعات زیاد بعدش 24 ساعت به گفته شما صبر کردم حالا دوباره میزنم کد هم به ایمیلم میاد و میگه اشتباهه لطفا دوباره وارد کنید . اکانتمم روی گوگل پلی سیو بود . توروخدا کمکم کنید بعد جور اعصابم رو داغون کرده . ممنون از سایت خوبتون

Mahdi
مهمان

خواهش میکنم گمکم کنید کد اصلا برام نمیاد

امیرحسین
مهمان

ببخشید من اکانتم روی گوگل سیو بود و الان بردمش روی سوپرسل آیدی،بعد ازش خارج شدمو دوباره خواستم وارد بشم اکانت از صفر میاد!!!
اصلا گیج شدم نمیدونم چجوری برش گردونم…ترو خدا جواب بدبد

Mahdi
مهمان

کد برای من ارسال نمیشه چی کار کنم

امیرحسین
مهمان

سلام.من یک اکانتمو به سوپرسل آیدی متصل کردم و به دلایلی اون گزینه فراموش کردنو زدم،و الآن دوباره که میخوام واردش بشم همش یه ارور میده که نوشته تعداد دفعات وارد شده بیشتر از حد مجازه و بعدا تلاش کنید…چیکار کنم؟؟

محسن
مهمان

میخوام اکانتم رو بفروشم ولی جیمیل متصل بهش رو خیلی نیاز دارم ، اگر به SuperCell ID وصلش کنم مشکلم حله؟

بیژن
مهمان

نمیدونم متوجه شدید یا نه میشه اصلا بازی رو روی ایمیل دیگه ای که بازی تون قبلا روش ست نبوده ست کرد! کافی از گوگل تو تنظیمات خارج بشید و روی سوپرسل آی دی بزنید و یه ایمیل جدید ست کنید!

Ehsan
مهمان

من با برنامه شبیه ساز دو اکانتمو رو یک سوپر سل ایدی ثبت کردم یکی کمک کنه چیکار کنم اکانت دومم نمیاد

مصطفی
مهمان

من اکانت رو داخل سوپرسل ذخیره کردم
بعد اگه بازی رو از ایمیل حذف کنم کاری نمیشه
یا اینکه ایمیل مو کلا حذف کنم بعد اگه ابدیت بعدی بیاد رو سوپریل بزنم بزنم وارد میشم کد نمیخواد

Mingli118
مهمان

سلام احترامات
دوست عزیز من چند بار کوشش کردم به سوپرسل آیدی متصل شوم متسفانه شما میگه شما دفعات زیادی کوشش کردید لطفا دوباره امتحان کنید!
برادر عزیز میشه کمکم کنید تا از شرش خلاص بشم

Reza
مهمان

این سوپرسل ایدی چطوریه کد هست یا جیمیله یا شماره ؟؟؟

محمد
مهمان

سلام برادر نیلچی من تاون 10 مکثم وقتی میخوام بایدی سوپرسل بزنم میزنه سطح 10 وارد شدید اما وقتی میره تو بازی از صفره چکار کنم دوباره وارد تاون 10 خودم بشم

یونس
مهمان

سلام من سوپرسل ایدی ساختم بعد خارج شدم برای اکانت دیگه ام بسازیم ولی میخاستم بیام دوباره تو اکانتم کد ارسال شده به جمیل صحیح وارد میکنم اول می گفت (مشکلی رخ داده بعدا تلاش کنید )الان میگه بیش از حد تلاش کرده اید مشکل چیه چرا

Ehsan
مهمان

سلام..من دواکانتمو رو یک سوپرسل ایدی ثبت کردم رو یک ایمیل دو اکانتم ثبت شده اکانت اولیم میاد میخوام برم اکانت دومیم نمیشه یکی بگ باید چیکار کنم خواهشا جواب بدین

محمد
مهمان

سلام آیا یک اکانت رو توی دوتا گوشی مختلف میشه بالا اورد؟یعنی دوتا گوشی و یک آی دی سوپرسل؟

هومن
مهمان

سلام من برای اکانتم جم خریده بودم لینک دیوایس شده بود الان از شر لینک دیوایس راحت شدم درسته ؟ دیگه لینک دیوایس رفت!

Batman
مهمان

یه سوال دیگه جناب، تا 24 ساعت نباید هیچ امتحانی کرد بینم باز شده یا نه من روزی صد بار امتحان میکنم

امید
مهمان

سلام دوستان مزایا و معایب کلی سرویس جدید سوپرسل به نام Supercell id
مزایا : حفظ کامل پیشرفت بازی و تغییر جیمیل متصل به حساب در بروز رسانی های بعد
معایب : با عضویت در سرویس سوپرسل آیدی دیگر نمیتوان در دو گوشی یک اکانت رو اجرا کرد زیرا کد تایید برای گوشی دوم ارسال نخواهد شد و حداقل ۲۴ ساعت زمان بر خواهد بود .

امین
مهمان

سلام
دوست عزیز من روی سه گوشی نصب کردم و هیچ مشکلی نداره راحت مثل گوشی اول کد میاد و نصب میکنی
ممنون

مجتبی
مهمان

سلام آقایی نیلچی خسته نباشی یک سوال داشتم این اکانت رو گوگل پلی ذخیره شه مشکلی داره یا حتما باید سوپرسل آی دی ذخیره شه لطفا جواب بدید

بابک
مهمان

سلام دوست عزیز
من 3 تا اکانت دارم برای یکی آیدی درست کردم برای دومی کد برای جیمیل ارسال میشه کد که وارد میکنم پیام میده که یه مشکلی هست و بعدا امتحان کن ولی بعدش برای اکانت سوم بدون مشکل درست شد الان بازم همون پیام رو میده
ممنون میشم راهنمایی کنید

?>