بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آموزش جامع ساخت سوپرسل آیدی (Supercell ID) و تعویض اکانت+ویدیو (آپدیت چهارم)

671 54,068
بوک مارک

پس از معرفی کامل سرویس جدید سوپرسل آیدی (Supercell ID) در مطالب قبلی ، اکنون زمان آموزش چگونگی ذخیره اکانت توسط این سرویس است. سوپرسل آیدی بالاخره برای تمامی کاربران قابل مشاهده شده و شما میتوانید با آموزش زیر براحتی اکانت خود را به سوپرسل آیدی متصل کنید. همچنین لازم به ذکر است که این سروریس در آینده برای تمامی بازیکنان اجباری خواهد بود و بازیکنانی که به این سرویس متصل نباشد ، از پشتیبانی بازی محروم خواهند بود!

[toc]

 ** نکات مهم قبل از اتصال به سوپرسل آیدی ** 

نکته اول : بر اساس گفته گفته بازی کلش اف کلنز ، سوپرسل آیدی در آینده ای نه چندان دور برای تمامی کاربران اجباری خواهد بود و کاربرانی که به این سرویس متصل نشده باشند ، از پشتیبانی بازی محروم خواهند بود! بنابراین دیر یا زود باید بازی خود را به این سرویس متصل نمایید!

نکته دوم : پس از اتصال به این سرویس ، بخش مدیریت اکانت شما به Supercell ID واگذار خواهد شد و گوگل پلی و گیم سنتر به کلی از آن حذف خواهد شد. بنابراین بازی شما همچنان روی گوگل و گیم سنتر ذخیره هست ولی برای جابجایی بین اکانت ها و مدیریت آنها ملزم به استفاده از سوپرسل آیدی هستید و به هیچ وجه نمیتوانید به شرایط قبلی برگردید!!

نکته سوم : با استفاده از سوپرسل آیدی میتوانید در کمتر از 10 ثانیه بین اکانت هایتان جابجا شوید ولی به شرط آنکه تمامی اکانت های شما روی سوپرسل ایدی ذخیره شده باشد. در اینصورت میتوانید با فعال کردن تیک “این دستگاه رابه خاطر بسپار” بدون نیاز به وارد کردن کد و به سرعت بین اکانت هایتان جابجا شوید!

در صورت عدم ذخیره تمامی اکانت ها روی سوپرسل آیدی ، برای هر ورود میبایست کد تایید 6 رقمی را وارد کنید که بعضا در برخی مواقع این سیستم دچار مشکل شده و کد به ایمیل شما ارسال نمیشود. پس از 4 بار تلاش ناموفق ، سوپرسل ایدی بمدت 24 تا 48 ساعت قفل میشود که شما نباید در این مدت هیچگونه فعالیتی داشته باشید ؛ پس از این مدت مجددا تلاش کنید و به احتمال زیاد موفق به ورود به اکانت خواهید شد!!

نکته چهارم : هنوز مشخص نیست که در زمان ذخیره اکانت روی سوپرسل آیدی آیا بهتر است از ایمیل متصل بازی استفاده کنیم یا میتوان از هر ایمیل دیگری استفاده نمود که بزودی و در اسرع وقت این مطلب را نیز بطور مفصل توضیح خواهیم داد!

همچنین بعضا دیده شده که کاربران پس از ذخیره اکانت روی سوپرسل آیدی و بارگذاری مجدد بازی ، اکانت از صفر اغاز شده و اکانت اصلی بارگذاری نمیشود. این مشکل را نیز با پشتیبانی بازی درمیان گذاشتیم و در اسرع وقت به آن خواهیم پرداخت.

 *آموزش ساخت سوپرسل آیدی در کلش اف کلنز* 

قدم اول : دانلود جدیدترین ورژن کلش اف کلنز

از نسخه ی 10.134.12 کلش اف کلنز ، سوپرسل آیدی در منو تنظیمات بازی قابل دیدن و استفاده میباشد.در نتیجه اگر از نسخه های قدیمی تر استفاده میکنید حتماً به صفحه ی دانلود کلش اف کلنز مراجعه کرده و جدیدترین ورژن کلش را دریافت نمایید.


قدم دوم : وارد بازی شده و به منوی تنظیمات رفته تا گزینه Supercell ID را مشاهده کنید!

پس از دانلود نسخه ی جدید کلش اف کلنز ، زمانی که به منوی تنظیمات بروید ، گزینه Link Device برای شما محو شده و بجای آن گزینه جدیدی به نام Supercell ID نمایش داده میشود. روی آن کلیک کنید تا مراحل اتصال اکانت آغاز شود :سوپرسل ایدی - supercell id


قدم سوم : ساخت حساب جدید در Supercell ID

در منوی باز شده که متعلق به Supercell ID میباشد ، بر روی گزینه ساخت حساب جدید کلیک کنید تا به مرحله بعد هدایت شوید :سوپرسل ایدی - supercell id


قدم چهارم : وارد کردن ایمیل برای ساخت سوپرسل آیدی

پس از رسیدن به این مرحله ، از شما خواسته میشود تا آدرس ایمیلی که قصد دارید برای سوپرسل آیدی اختصاص دهید وارد نمایید.سعی کنید از ایمیلی غیر از ایمیل ذخیره شده روی بازی استفاده نمایید،احتمال دارد اکانت شما از دست برود! در نتیجه یک ایمیل جدید در جیمیل یا یاهو بسازید و در هر دو کادری که در عکس نشان داده شده وارد نمایید.

سپس روی دکمه ی ثبت نام کلیک کنید.

سوپرسل ایدی - supercell id


قدم پنجم : کد ارسال شده به جیمیل را وارد کرده و اکانت را تایید کنید!!

پس از وارد کردن آدرس جیمیل و در مرجله بعد ، یک کد 6 رقمی به همان آدرس جیمیل ارسال میشود تا از صحت جیمیل مطمعن شود. به جیمیل خود مراجعه کنید و کد 6 رقمی را در جای مشخص شده وارده کرده و روی گزینه ارسال کلیک کنید :سوپرسل ایدی - supercell id


پایان : اکنون اکانت شما به Supercell ID متصل است و جای نگرانی نیست!!

پس از گزراندن این مراحل ، اکانت شما به سوپرسل ایدی متصل شده و دیگر خطر از دست رفتن اکانت شما را تهدید نمیکند. توجه داشته باشید که برای هریک از اکانت هایی که روی گوشی خود دارید ، این مراحل را باید از اول تکرار کرده و هریک را جدا جدا به سوپرسل آیدی متصل کنید.
سوپرسل ایدی - supercell id

نکته : همانطور که در تصویر نیز مشاهده میکنید ، پس از اتصال به سوپرسل آیدی ، گزینه های گوگل پلی و گیم سنتر به کلی از منوی تنظیمات حذف میشود. حال این به چه معناست؟! سرویس سوپرسل آیدی کاملا اختیاری است و میتوانید از آن استفاده نکنید ولی پس از اتصال به آن ، تنها میتوانید از این سرویس برای اتصال و ورود به اکانت هایتان استفاده کنید.

به عنوان مثال زمانی که بازی را حذف میکنید و از ابتدا میخواهید وارد اکانت ها شوید ، اگر به سوپرسل آیدی متصل باشید ، دیگر خبری از گوگل پلی نیست و باید از سوپرسل آیدی برای ورود استفاده کنید بنابراین برای استفاده مجدد از گوگل پلی یا گیم سنتر ، باید از حساب سوپرسل ایدی خود خارج بشید و منظور از حذف گوگل پلی و گیم سنتر نیز همین است!!

 * آموزش جامع تعویض اکانت بعد از اتصال به Supercell ID * 

پس از اتصال یک اکانت خود به سوپرسل آیدی ، حال زمان اتصال و ذخیره دیگر اکانت ها به این سرویس است. بدین منظور ، طبق آموزش قدم به قدم زیر عمل خواهیم نمود :

توجه : زمانی که شما یک اکانت رو به Supercell ID متصل میکنید ، دیگه امکان استفاده گوگل و گیم سنتر در اون اکانت نیست مگر اینکه از سوپرسل آیدی خارج و قصد ورود به اکانتی داشته باشید که هنوز به سوپرسل آیدی متصل نشده باشه.

قدم اول : به منوی تنظیمات رفته و مجددا روی گزینه Supercell id (سبز رنگ) کلیک کنید

پس از اتصال اکانت اول به سوپرسل آیدی ، بمنظور اتصال و جابجایی بین سایر اکانت ها ، ابتدا دوباره به منوی تنظیمات رفته و روی گزینه Supercell id :ه اکنون سبز رنگ است کلیک کنید :

سوپرسل آیدی - supercell id


قدم دوم : بر روی گزینه “خروج” کلیک کرده و تایید نمایید!

پس از کلیک روی گزینه supercell id وارد منوی زیر خواهید شد که در آن جیمیلی را که به آن متصل هستید نشان میدهد. بر روی گزینه خروج کلیک کرده و سپس آن را تایید نمایید :


قدم سوم : بر روی گزینه  “Play Without supercell ID” کلیک کنید تا از اکانت فعلی خارج شوید!

در اینجا دو را پیش روی شماست :

  • اگر قبلا اکانت دوم و سوم و… را نیز روی supercell id ذخیره کردید و اکنون قصد جابجا شدن بین آنها را دارید ، میبایست روی گزینه “Login with supercell ID” کلیک کنید که در اینصورت لیستی از اکانت های ذخیره شده شما نمایش داده شده و میتوانید با کلیک روی هریک ، به انها وارد شوید.

البته برای اینکار ، مجددا میبایست ایمیل خود را برای گرفتن کد تایید وارد نمایید تا بتوانید در نهایت بین اکانت ها جابجا شوید.( که باتوجه به آزار دهنده بودن این پیغام ، میتوانید تیک گزینه “این دستگاه را بخاطر بسپار” را بزنید تا هربار مجبور به وارد کردن ایمیل و کد تایید نباشید و براحتی بین اکانت ها جابجا شوید)

  • اما اگر میخواهید اکانت جدید را به سوپرسل ایدی متصل کنید ، میبایست روی گزینه “Play Without Supercell ID” کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید :


قدم چهارم : حال که از اکانت قبلی خارج شدید ، به اکانت جدید وارد شوید!

اکنون بصورت کامل از اکانت قبلی خارج شده اید و میبایست به اکانت دیگر خود وارد شوید. به همین منظور بر روی آیکون تنظیمات در گوشه صفحه کلیک کرده و در منوی باز شده بر روی گزینه اتصال به گوگل پلی کلیک کرده و اکانت دیگر (جیمیل دیگر) را انتخاب کنید :


قدم پنجم : اکنون میتوانید اکانت جدید را روی Supercell id ذخیره نمایید!

اگر میخواهید اکانت جدید را به سوپرسل ایدی متصل کنید ، پس از طی مرحله قبل به اکانت دیگر خود وارد میشوید و بمنظور اتصال و ذخیره این اکانت روی supercell id باید تمام مراحل قسمت اول مطلب را از ابتدا تا انتها تکرار کنید تا این اکانت نیز متصل شود!

ویدئو آموزشی ساخت سوپرسل آیدی قسمت اول :

قسمت اول : آموزش کامل ساخت Supercell id + فراخوانی اکانت در دستگاه دیگر

 

دانلود قسمت اول آموزش – کیفیت خوب


ویدئو آموزشی ساخت سوپرسل آیدی قسمت دوم :

قسمت دوم : آموزش کامل اضافه کردن اکانت جدید + جابجایی بین اکانت ها

 

دانلود قسمت دوم آموزش – کیفیت خوب

 *آموزش اتصال به سوپرسل آیدی در کلش رویال* 

درواقع میتوان گفت اگر تمام مراحل بالا را برای اتصال به سوپرسل آیدی در کلش اف کلنز انجام داده باشید ، دیگر در کلش رویال هیچ نگرانی نخواهید داشت چراکه میتوانید همان ایمیل متصل به سوپرسل آیدی کلش اف کلنز را نیز برای کلش رویال وارد کید تا هردو بازی شما روی یک ایمیل ذخیره باشد!!

قدم اول : دانلود جدیدترین ورژن کلش رویال

از نسخه ی 2.2.2 کلش رویال ، سوپرسل آیدی در منو تنظیمات بازی قابل دیدن و استفاده میباشد.در نتیجه اگر از نسخه های قدیمی تر استفاده میکنید حتماً به صفحه  دانلود کلش رویال مراجعه کرده و جدیدترین ورژن کلش رویال را دریافت نمایید.

قدم دوم : وارد بازی شده و به منوی تنظیمات رفته تا گزینه Supercell ID را مشاهده کنید!

پس از دانلود نسخه ی جدید کلش رویال ، زمانی که به منوی تنظیمات بروید ، گزینه جدیدی به نام Supercell ID نمایش داده میشود. روی آن کلیک کنید تا مراحل اتصال اکانت آغاز شود :کلش رویال - سوپرسل آیدی - سوپرسل ایدی کلش رویال - اموزش اتصال به سوپرسل ایدی در کلش رویال

قدم سوم : ورود به حساب supercell ID آز قبل ساخته شده

اگر قبلا در کلش اف کلنز اکانت خود را به سوپرسل آیدی متصل کرده باشید ، اکنون دیگر نیازی به ساخت یک سوپرسل ایدی جدید نیست و میتوانید اکانت کلش رویال خود را نیز به همان ایمیل متصل کنید (بر روی گزینه Log in کلیک کنید) اما اگر به هر دلیل میخواهید اکانت رویال شما از کلش اف کلنز جدا باشد ، متوانید مراحل ذکر شده در بالا را برای ساخت سوپرسل ایدی جدید عینا در کلش رویال نیز تکرار کنید.کلش رویال - سوپرسل آیدی - سوپرسل ایدی کلش رویال - اموزش اتصال به سوپرسل ایدی در کلش رویال

قدم چهارم : وارد کردن ایمیل از قبل ثبت شده و دریافت کد

اکنون در این مرحله باید ایمیلی را که قبلا در کلش اف کلنز به سوپرسل ایدی متصل کردید را وارده نمود ، کد ارسال شده به ایمیل را تایپ کرده و سپس روی گزینه SUBMIT کلیک کرده  تا اکانت رویال شما نیز به آن متصل شود :کلش رویال - سوپرسل آیدی - سوپرسل ایدی کلش رویال - اموزش اتصال به سوپرسل ایدی در کلش رویال

قدم پنجم : اکنون کلش رویال شما نیز به سوپرسل آیدی متصل است!!

همانطور که در تصویر نیز مشاهده میکنید ، اکانت کلش رویال اکنون به سوپرسل آیدی متصل شده است ولی چند نکته لازم به ذکر است :

  • کلش رویال برخلاف کلش اف کلنز قابلیت اتصال همزمان به گوگل پلی گیمز و سوپرسل آیدی را دارد!
  • ممکن است پس از اتصاا به سوپرسل آیدی هردو آیکون گوگل و سوپرسل آیدی برای شما به رنگ سبز باشد  و اکانت شما به هردو سرویس متصل شود اما فراموش نکنید که بازی برای سوییچ بین اکانت ها فقط از سوپرسل ایدی استفاده میکند!
  • نحوه سوییچ بین اکانت ها در کلش رویال دقیقا همانند کلش اف کلنز است و بدین منظور میتوانید از اموزش های بالا استفاده کنید.
  • دقت داشته باشید که هر ایمیل تنها میتوانید یک اکانت از هر بازی را ذخیره کند (یک ایمیل میتواند یک اکانت کلش ، یک رویال و یک بوم بیچ را ذخیره کند) بنابراین هرگز ایمیلی را که یک اکانت مثلا کلش رویال روی آن ذخیره است را برای ذخیره سازی اکانت دیگری در همان بازی استفاده نکنید چراکه در اینصورت اکانت دوم جایگزین اکانت اول میشود و برای فراخوانی آنها با سوپرسل ایدی دچار مشکل میشوید!

کلش رویال - سوپرسل آیدی - سوپرسل ایدی کلش رویال - اموزش اتصال به سوپرسل ایدی در کلش رویال

 

امتیاز به مطلب

آموزش جامع ساخت سوپرسل آیدی (Supercell ID) و تعویض اکانت+ویدیو (آپدیت چهارم)
4.6 (91.11%) 9 votes

671
دیدگاه بگذارید

avatar
380 نظرات چندتایی
291 Thread replies
23 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
346 نظرات مدیران
محمد جلالmorteza abdollahiمحمدعلیCo-Leader آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
محمد جلال
مهمان
محمد جلال

بی زحمت به این ایمیل جواب رو بفرستید
Jalalmohammad1378@gmail.com

محمد جلال
مهمان
محمد جلال

سلام من اکانت رو از روی ایمیل انتقال دادم به سوپر سل ایدی حالا می خوام برگردوندم تو گوگل پلی چیکار کنم

morteza abdollahi
مشترک

سلام من یه بازی جدید شروع کردم و اشتباهی جیمیلی که قبلا بازی میکردم رو به سوپر سل اون وصل کردم الان میتونم جیمیل رو عوض کنم؟

محمد
مهمان
محمد

سلام….میخوام اکانتمو بدم ب یکی دیگه ب سوپرسل آیدی متصلم…وقتی جی‌میل رو میزنه کد تایید برای من نمیاد و فقط یک پیام میاد ک میگه یک نفر تلاش کرده است وارد سوپرسل آیدی شما شود لطفاً راهنمایی کنید

علی
مهمان
علی

سلام چجوری مینونم اسم کلن رو تغییر بدم؟

علی
مهمان
علی

سلام
من یه اکانت دارم که هم روی گوشی خودمه و هم رفیقم….میخاستم بدونم که اگه تو سوپرسل ثبتش کنم بازم هردو میتونیم بازی کنیم یا فقط رو یک گوشی میشه؟؟

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
بله میتونید البته نه همزمان

مهدی
مهمان
مهدی

سلام من بازی رو با استفاده از شبیهساز تو کامپیوتر بازی کردم الان میخوام انتقال بدم به گوشیم کد سوپرسل به جیمیلم ارسال نمیشه و میگه یه جیمیل دیگه وارد کنید. با اکانتهایی که تو گوشی بازی کردم این مکل رو ندارن. لطفا راهنمایی کنید

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
اگر با گوگل پلی وارد میشید با هر دیواس اندرویدی میتونید وارد بشید اگر هم به سوپرسل آی دی تبدیل کنید که چه روی دیواس اندرویدی چه آی او اس با همین اکانت میتونید وارد بشید

محمد
مهمان
محمد

سلام ایدی دلشتم که در Supercell ID اشتباهشی که اید خودمو هواسم نبود باید بروی جیمل زخیر کنم که که از اول شورع شد حالا نمی شه اکانت قبلی از Supercell IDدر بیارم

عبداله
مهمان
عبداله

سلام
من یه هفته قبل گوشیم دادم دست یکی از دوستام نمی‌دونم چجوری وقت کرد سوپرسل آیدی بسازه. حالا من رو از بازی انداخته بیرون. راهی هست اکانتم رو پس بگیرم؟

Aminhbz
مهمان
Aminhbz

سلام
من اکانت داشتم سوپرسل آیدی روش نبود
دادم به یکی از دوستام ک بازی کنه بعد اون سوپرسل آیدی زد روش و اکانتو پیچوند راهی هست برا پس گرفتنتش!!! ؟

برهان
مهمان
برهان

سلام خسته نباشید چرا گزینه ی من را بخاطر بسپار نیست چیکار کنم تا بیاد؟؟؟؟؟

مدرک

comment image

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
ایمیلتون رو وارد کنید

برهان
مهمان
برهان

کردم داداش بعد میخوام جا به جا بشم بین اکانتام این اکانتم نیست

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
متوجه منظورتون نشدم

فرحان
مهمان
فرحان

کمک کنین گزینه ی من را بخاط بسپار نیستتتتتت باید برم همش کد بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟

عرفان
مهمان
عرفان

چرا گزینه من را بخاطر بسپار نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟

ممد
مهمان
ممد

سلام چرا گزینه ی من را بخاطر بسپار نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخرین ابدیتو دان کردم دیگه درست نشد

gamer
مهمان
gamer

سلام خسته نباشید من 20 تا اکانت دارم الان میخواستم 1 اکانت جدید دیگه بسازم وقتی ساختم اکانتمو رو سوپر سل ایدی ثبت کردم ولی گزینه ی من را بخاطر بسپار دیگه نداشت باید میرفتی تو جمیل و هی کد رو وارد میکری لازم به ذکر است اخرین ابدیتو از بازار دانلود کردم ولی مشکل بر طرف نشد اگه شما راهکاری دارید بگید ممنون میشم

مصطفی
مهمان
مصطفی

سلام بعد از هر آپدیت نیاز به وارد کردن سوپرسل آیدی هستیم?

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
خیر

Pedram
مهمان
Pedram

سلام چجوری میشه کلش رویال و از کلش اف کلنز جدا کرد وقتی روی ی سوپرسل ایدی هست
من اکانت کلش cocفروختم ممنون میشم راهنمایی کنید

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
از طریق موزش زیر میتونید مشکلتون رو فارسی به سوپرسل اطلاع بدین
https://bodogame.com/disappear-contact-us-clash-of-clans/

احمد
مهمان
احمد

سلام.من به سوپرسل آیدی وصل شدم.یعنی دیگه نمیتونم از طریق جیمیل وارد اکانت کلشم بشم

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
خیر

به نام خدا
مهمان
به نام خدا

سلام ، من دوتا اکانت داشتم که روی دوتا جیمیل وصل بود از طریق گوگل پلی
بعد یکی از اکانت هامو خواستم به سوپرسل ایدی وصل کنم ، جیمیل اون یکی اکانتم و به سوپر سل آیدی اکانت دومم وصل کردم
الان نمیشه برم تو اکانت اولم چیکار کنم؟؟

shadmehr
مهمان
shadmehr

سلام من ایمیل رو وارد می کنم ولی میرم تو ایمیلم اون کد نیست لطفا جواب بدید

Sadeghsh
مهمان
Sadeghsh

میشه اکانت رو کامل از سوپرسل ایدی خارج کرد؟؟؟

Co-Leader
مدیر سایت

خیر

امیر
مهمان
امیر

سلام من ذخیره کردم ولی گزینه گوگل پلی هم هنوز هست؟یعنی هنوز وصل نشده؟
چیکارکنم کلا از گوگل پلی بره؟

Co-Leader
مدیر سایت

سلام اون برای کسانی هست که هنوز سوپرسل تبدیل نکردن

Sadeghsh
مهمان
Sadeghsh

سلام. میشه سوپرسل ایدی رو کاملا حذف کرد؟

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
خیر

saeedeh
مهمان
saeedeh

سلام و خسته نباشد. من چهارتا اکانت دارم که سه تاشو به سوپرسل آیدی متصل کردم اما واسه یکی از اکانتام که میخوام سوپرسل آیدی بسازم اینجور پیامی به ایمیلم میاد: یک نفر تلاش کرده‌است تا با این آدرس ایمیل وارد شود اما به هیچ Supercell ID متصل نیست. می‌توانید با این آدرس ایمیل یک Supercell ID بسازید یا با Supercell ID دیگر وارد شوید. لطفا راهنماییم کنین. ممنون

gamer
مهمان
gamer

سلام خسته نباشید چرا به ایمیلم کد ثبت نامو ارسال نمیکنه؟

Co-Leader
مدیر سایت

در قسمت اسپم چک کنید

امیررضا فکری
مهمان
امیررضا فکری

سلام من اکانتمو از طریق سوپر سل ایدی به یکی دادم اونم اکانت شو به من داد بعد با کلک از من اکانتشوگرفت بعد اکانت منو پاک نکرد من چیکار میتونم بکنم که اون دیگه نیاد تو اکانتم؟

Claah
مهمان
Claah

سلام خسته نباشید من اکانتم گمشده بود از طریق پشتیبانی پس گرفتم ولی وقتی میخوام برم وارد سوپرسل آیدی بشم به جای کد یک پیام میاد ؟؟ میشه لطفا بگید مشکل از کجاش
باتشکر 🌷

سحر
مهمان
سحر

سلام خسته نباشید اکانت منم رفته رو آیدی سوپر سل چیکار کنم برگرده گوگل پلی لطفاً کمکم کنید چهارسال وقتموگذاشتم روش…الان وقتی میزنم بره رو اکانتم میاره یه تاون ….پیداشد وقتی میزنم تأیید میاره ایمیل بزن میزنم کد نمیفرسته میگه به بازی متصل نیست و…خواهشا کمکم کنید برگردونم ممنونم

حسین
مهمان
حسین

من. اکانتم روی یه گوشی دیگه با سوپرسل ایدی سیوه میتونم از تو گوشیش درش بیارم ؟می تونم کاری کنم که نره تو اکانت من ایا ؟

احمد
مهمان
احمد

سلام خسته نباشید میخاستم جیمیلم رو عوض کنم تمام کارهای گفته شده را انجام دادم ولی هیچ گزینه ای برای من وجود ندارد چرا؟ممنون میشم پاسخ دهید باتشکر

احمد
مهمان
احمد

سلام خسته نباشید من میخاستم جیمیل کلش رو عوض کنم تمام کارهایی که گفته شده است را انجام دادم ولی برای من هیچ گزینه ای وجود ندارد مثل اسم و ایمیلمان چیکار کنم مشکل کجاست ؟ممنون میشم پاسخ دهید.

حمید
مهمان
حمید

سلام خسته نباشید
من یکی از اکانتام رو به سوپرسل آیدی متصل کردم ، طبق اموزش رفتم روی اون یکی که روی سوپرسل ایدی ذخیره کنم رو یه جیمیل دیگه ، جیمیل رو زدم بعد به اشتباه رمز قبلی رو چند بار زدم دیدم ارور میداد ، لغو رو زدم باز رفتم جیمیل رو زدم ، ارور میده میگه تا 24 ساعت نمیتونید ، چند ساعت بعد زدم باز گفت تا 24 ساعت نمیتونید هر بار میزنم میگه تا24 ساعت نمیتونید ، حتی 23 ساعت هم نمیشه چیکار کنم؟؟
لطفا پاسخ بدید
ممنون از سایت عالیتون

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
دوست عزیز باید 24 ساعت صبر کنید راه دیگه ای نداره

P.E.K.K.A
مهمان
P.E.K.K.A

سلام.من بیشتر از ده تا اکانت دارم که روی سوپرسل آیدی،روی جیمیل خودش متصل کردم ولی حتی یکیشون هم اخ نگفته…پس چرا برای بقیه اینجور شده

آرش ......
مهمان
آرش ......

چرا بجای کد تایید صحت یه پیام دیگه واسم میاد میگه : کسی با این ادرس وار شده اما متصل نیست
لطفا جواب بدید

طاها
مهمان
طاها

سلام داداش بیا این یاد میدیم بهت

Alireza
مهمان
Alireza

سلام
من دیروز طبق آموزش شما اکانت خود رو روی سوپرسل ایدی ثبت کردم اما وقتی با سوپرسل ایدی وارد میشوم اکانت مرا نمی اورد بلکه باید اکانت رو باید از اول بازی کنم لطفا بگید مشکل از کجاست

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
باید روی یک ایمیل جدید بازی رو تبدیل میکردید
احتمالا روی ایمیل خود بازی تبدیل کردید

Alireza
مهمان
Alireza

سلام
بله من روی خوده ایمیل بازی این کار رو انجام دادم

Co-Leader
مدیر سایت

اکانتتون پریده

MohammadAli
مهمان
MohammadAli

سلام ببخشید، اگه توی یه گوشی، اکانت با سوپرسل ایدی کانکت باشه، میتونم از یه گوشی دیگه هم به این اکانت وصل بشم با همین ایدی بازی کنم؟
یعنی یک سوپرسل ایدی برای یک اکانت روی دو دستگاه؟

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
روی هر چند تا دیوایس بخواید میتونید فعال کنید البته نه همزمان

?>