بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آموزش جامع ساخت سوپرسل آیدی (Supercell ID) و تعویض اکانت+ویدیو (آپدیت چهارم)

561 38,482
بوک مارک

پس از معرفی کامل سرویس جدید سوپرسل آیدی (Supercell ID) در مطالب قبلی ، اکنون زمان آموزش چگونگی ذخیره اکانت توسط این سرویس است. سوپرسل آیدی بالاخره برای تمامی کاربران قابل مشاهده شده و شما میتوانید با آموزش زیر براحتی اکانت خود را به سوپرسل آیدی متصل کنید. همچنین لازم به ذکر است که این سروریس در آینده برای تمامی بازیکنان اجباری خواهد بود و بازیکنانی که به این سرویس متصل نباشد ، از پشتیبانی بازی محروم خواهند بود!

سرفصل ها

 ** نکات مهم قبل از اتصال به سوپرسل آیدی ** 

نکته اول : بر اساس گفته گفته بازی کلش اف کلنز ، سوپرسل آیدی در آینده ای نه چندان دور برای تمامی کاربران اجباری خواهد بود و کاربرانی که به این سرویس متصل نشده باشند ، از پشتیبانی بازی محروم خواهند بود! بنابراین دیر یا زود باید بازی خود را به این سرویس متصل نمایید!

نکته دوم : پس از اتصال به این سرویس ، بخش مدیریت اکانت شما به Supercell ID واگذار خواهد شد و گوگل پلی و گیم سنتر به کلی از آن حذف خواهد شد. بنابراین بازی شما همچنان روی گوگل و گیم سنتر ذخیره هست ولی برای جابجایی بین اکانت ها و مدیریت آنها ملزم به استفاده از سوپرسل آیدی هستید و به هیچ وجه نمیتوانید به شرایط قبلی برگردید!!

نکته سوم : با استفاده از سوپرسل آیدی میتوانید در کمتر از 10 ثانیه بین اکانت هایتان جابجا شوید ولی به شرط آنکه تمامی اکانت های شما روی سوپرسل ایدی ذخیره شده باشد. در اینصورت میتوانید با فعال کردن تیک “این دستگاه رابه خاطر بسپار” بدون نیاز به وارد کردن کد و به سرعت بین اکانت هایتان جابجا شوید!

در صورت عدم ذخیره تمامی اکانت ها روی سوپرسل آیدی ، برای هر ورود میبایست کد تایید 6 رقمی را وارد کنید که بعضا در برخی مواقع این سیستم دچار مشکل شده و کد به ایمیل شما ارسال نمیشود. پس از 4 بار تلاش ناموفق ، سوپرسل ایدی بمدت 24 تا 48 ساعت قفل میشود که شما نباید در این مدت هیچگونه فعالیتی داشته باشید ؛ پس از این مدت مجددا تلاش کنید و به احتمال زیاد موفق به ورود به اکانت خواهید شد!!

نکته چهارم : هنوز مشخص نیست که در زمان ذخیره اکانت روی سوپرسل آیدی آیا بهتر است از ایمیل متصل بازی استفاده کنیم یا میتوان از هر ایمیل دیگری استفاده نمود که بزودی و در اسرع وقت این مطلب را نیز بطور مفصل توضیح خواهیم داد!

همچنین بعضا دیده شده که کاربران پس از ذخیره اکانت روی سوپرسل آیدی و بارگذاری مجدد بازی ، اکانت از صفر اغاز شده و اکانت اصلی بارگذاری نمیشود. این مشکل را نیز با پشتیبانی بازی درمیان گذاشتیم و در اسرع وقت به آن خواهیم پرداخت.

 *آموزش ساخت سوپرسل آیدی در کلش اف کلنز* 

قدم اول : دانلود جدیدترین ورژن کلش اف کلنز

از نسخه ی 10.134.12 کلش اف کلنز ، سوپرسل آیدی در منو تنظیمات بازی قابل دیدن و استفاده میباشد.در نتیجه اگر از نسخه های قدیمی تر استفاده میکنید حتماً به صفحه ی دانلود کلش اف کلنز مراجعه کرده و جدیدترین ورژن کلش را دریافت نمایید.


قدم دوم : وارد بازی شده و به منوی تنظیمات رفته تا گزینه Supercell ID را مشاهده کنید!

پس از دانلود نسخه ی جدید کلش اف کلنز ، زمانی که به منوی تنظیمات بروید ، گزینه Link Device برای شما محو شده و بجای آن گزینه جدیدی به نام Supercell ID نمایش داده میشود. روی آن کلیک کنید تا مراحل اتصال اکانت آغاز شود :سوپرسل ایدی - supercell id


قدم سوم : ساخت حساب جدید در Supercell ID

در منوی باز شده که متعلق به Supercell ID میباشد ، بر روی گزینه ساخت حساب جدید کلیک کنید تا به مرحله بعد هدایت شوید :سوپرسل ایدی - supercell id


قدم چهارم : وارد کردن ایمیل برای ساخت سوپرسل آیدی

پس از رسیدن به این مرحله ، از شما خواسته میشود تا آدرس ایمیلی که قصد دارید برای سوپرسل آیدی اختصاص دهید وارد نمایید.سعی کنید از ایمیلی غیر از ایمیل ذخیره شده روی بازی استفاده نمایید،احتمال دارد اکانت شما از دست برود! در نتیجه یک ایمیل جدید در جیمیل یا یاهو بسازید و در هر دو کادری که در عکس نشان داده شده وارد نمایید.

سپس روی دکمه ی ثبت نام کلیک کنید.

سوپرسل ایدی - supercell id


قدم پنجم : کد ارسال شده به جیمیل را وارد کرده و اکانت را تایید کنید!!

پس از وارد کردن آدرس جیمیل و در مرجله بعد ، یک کد 6 رقمی به همان آدرس جیمیل ارسال میشود تا از صحت جیمیل مطمعن شود. به جیمیل خود مراجعه کنید و کد 6 رقمی را در جای مشخص شده وارده کرده و روی گزینه ارسال کلیک کنید :سوپرسل ایدی - supercell id


پایان : اکنون اکانت شما به Supercell ID متصل است و جای نگرانی نیست!!

پس از گزراندن این مراحل ، اکانت شما به سوپرسل ایدی متصل شده و دیگر خطر از دست رفتن اکانت شما را تهدید نمیکند. توجه داشته باشید که برای هریک از اکانت هایی که روی گوشی خود دارید ، این مراحل را باید از اول تکرار کرده و هریک را جدا جدا به سوپرسل آیدی متصل کنید.
سوپرسل ایدی - supercell id

نکته : همانطور که در تصویر نیز مشاهده میکنید ، پس از اتصال به سوپرسل آیدی ، گزینه های گوگل پلی و گیم سنتر به کلی از منوی تنظیمات حذف میشود. حال این به چه معناست؟! سرویس سوپرسل آیدی کاملا اختیاری است و میتوانید از آن استفاده نکنید ولی پس از اتصال به آن ، تنها میتوانید از این سرویس برای اتصال و ورود به اکانت هایتان استفاده کنید.

به عنوان مثال زمانی که بازی را حذف میکنید و از ابتدا میخواهید وارد اکانت ها شوید ، اگر به سوپرسل آیدی متصل باشید ، دیگر خبری از گوگل پلی نیست و باید از سوپرسل آیدی برای ورود استفاده کنید بنابراین برای استفاده مجدد از گوگل پلی یا گیم سنتر ، باید از حساب سوپرسل ایدی خود خارج بشید و منظور از حذف گوگل پلی و گیم سنتر نیز همین است!!

 * آموزش جامع تعویض اکانت بعد از اتصال به Supercell ID * 

پس از اتصال یک اکانت خود به سوپرسل آیدی ، حال زمان اتصال و ذخیره دیگر اکانت ها به این سرویس است. بدین منظور ، طبق آموزش قدم به قدم زیر عمل خواهیم نمود :

توجه : زمانی که شما یک اکانت رو به Supercell ID متصل میکنید ، دیگه امکان استفاده گوگل و گیم سنتر در اون اکانت نیست مگر اینکه از سوپرسل آیدی خارج و قصد ورود به اکانتی داشته باشید که هنوز به سوپرسل آیدی متصل نشده باشه.

قدم اول : به منوی تنظیمات رفته و مجددا روی گزینه Supercell id (سبز رنگ) کلیک کنید

پس از اتصال اکانت اول به سوپرسل آیدی ، بمنظور اتصال و جابجایی بین سایر اکانت ها ، ابتدا دوباره به منوی تنظیمات رفته و روی گزینه Supercell id :ه اکنون سبز رنگ است کلیک کنید :

سوپرسل آیدی - supercell id


قدم دوم : بر روی گزینه “خروج” کلیک کرده و تایید نمایید!

پس از کلیک روی گزینه supercell id وارد منوی زیر خواهید شد که در آن جیمیلی را که به آن متصل هستید نشان میدهد. بر روی گزینه خروج کلیک کرده و سپس آن را تایید نمایید :


قدم سوم : بر روی گزینه  “Play Without supercell ID” کلیک کنید تا از اکانت فعلی خارج شوید!

در اینجا دو را پیش روی شماست :

  • اگر قبلا اکانت دوم و سوم و… را نیز روی supercell id ذخیره کردید و اکنون قصد جابجا شدن بین آنها را دارید ، میبایست روی گزینه “Login with supercell ID” کلیک کنید که در اینصورت لیستی از اکانت های ذخیره شده شما نمایش داده شده و میتوانید با کلیک روی هریک ، به انها وارد شوید.

البته برای اینکار ، مجددا میبایست ایمیل خود را برای گرفتن کد تایید وارد نمایید تا بتوانید در نهایت بین اکانت ها جابجا شوید.( که باتوجه به آزار دهنده بودن این پیغام ، میتوانید تیک گزینه “این دستگاه را بخاطر بسپار” را بزنید تا هربار مجبور به وارد کردن ایمیل و کد تایید نباشید و براحتی بین اکانت ها جابجا شوید)

  • اما اگر میخواهید اکانت جدید را به سوپرسل ایدی متصل کنید ، میبایست روی گزینه “Play Without Supercell ID” کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید :


قدم چهارم : حال که از اکانت قبلی خارج شدید ، به اکانت جدید وارد شوید!

اکنون بصورت کامل از اکانت قبلی خارج شده اید و میبایست به اکانت دیگر خود وارد شوید. به همین منظور بر روی آیکون تنظیمات در گوشه صفحه کلیک کرده و در منوی باز شده بر روی گزینه اتصال به گوگل پلی کلیک کرده و اکانت دیگر (جیمیل دیگر) را انتخاب کنید :


قدم پنجم : اکنون میتوانید اکانت جدید را روی Supercell id ذخیره نمایید!

اگر میخواهید اکانت جدید را به سوپرسل ایدی متصل کنید ، پس از طی مرحله قبل به اکانت دیگر خود وارد میشوید و بمنظور اتصال و ذخیره این اکانت روی supercell id باید تمام مراحل قسمت اول مطلب را از ابتدا تا انتها تکرار کنید تا این اکانت نیز متصل شود!

ویدئو آموزشی ساخت سوپرسل آیدی قسمت اول :

قسمت اول : آموزش کامل ساخت Supercell id + فراخوانی اکانت در دستگاه دیگر

 

دانلود قسمت اول آموزش – کیفیت خوب


ویدئو آموزشی ساخت سوپرسل آیدی قسمت دوم :

قسمت دوم : آموزش کامل اضافه کردن اکانت جدید + جابجایی بین اکانت ها

 

دانلود قسمت دوم آموزش – کیفیت خوب

 *آموزش اتصال به سوپرسل آیدی در کلش رویال* 

درواقع میتوان گفت اگر تمام مراحل بالا را برای اتصال به سوپرسل آیدی در کلش اف کلنز انجام داده باشید ، دیگر در کلش رویال هیچ نگرانی نخواهید داشت چراکه میتوانید همان ایمیل متصل به سوپرسل آیدی کلش اف کلنز را نیز برای کلش رویال وارد کید تا هردو بازی شما روی یک ایمیل ذخیره باشد!!

قدم اول : دانلود جدیدترین ورژن کلش رویال

از نسخه ی 2.2.2 کلش رویال ، سوپرسل آیدی در منو تنظیمات بازی قابل دیدن و استفاده میباشد.در نتیجه اگر از نسخه های قدیمی تر استفاده میکنید حتماً به صفحه  دانلود کلش رویال مراجعه کرده و جدیدترین ورژن کلش رویال را دریافت نمایید.

قدم دوم : وارد بازی شده و به منوی تنظیمات رفته تا گزینه Supercell ID را مشاهده کنید!

پس از دانلود نسخه ی جدید کلش رویال ، زمانی که به منوی تنظیمات بروید ، گزینه جدیدی به نام Supercell ID نمایش داده میشود. روی آن کلیک کنید تا مراحل اتصال اکانت آغاز شود :کلش رویال - سوپرسل آیدی - سوپرسل ایدی کلش رویال - اموزش اتصال به سوپرسل ایدی در کلش رویال

قدم سوم : ورود به حساب supercell ID آز قبل ساخته شده

اگر قبلا در کلش اف کلنز اکانت خود را به سوپرسل آیدی متصل کرده باشید ، اکنون دیگر نیازی به ساخت یک سوپرسل ایدی جدید نیست و میتوانید اکانت کلش رویال خود را نیز به همان ایمیل متصل کنید (بر روی گزینه Log in کلیک کنید) اما اگر به هر دلیل میخواهید اکانت رویال شما از کلش اف کلنز جدا باشد ، متوانید مراحل ذکر شده در بالا را برای ساخت سوپرسل ایدی جدید عینا در کلش رویال نیز تکرار کنید.کلش رویال - سوپرسل آیدی - سوپرسل ایدی کلش رویال - اموزش اتصال به سوپرسل ایدی در کلش رویال

قدم چهارم : وارد کردن ایمیل از قبل ثبت شده و دریافت کد

اکنون در این مرحله باید ایمیلی را که قبلا در کلش اف کلنز به سوپرسل ایدی متصل کردید را وارده نمود ، کد ارسال شده به ایمیل را تایپ کرده و سپس روی گزینه SUBMIT کلیک کرده  تا اکانت رویال شما نیز به آن متصل شود :کلش رویال - سوپرسل آیدی - سوپرسل ایدی کلش رویال - اموزش اتصال به سوپرسل ایدی در کلش رویال

قدم پنجم : اکنون کلش رویال شما نیز به سوپرسل آیدی متصل است!!

همانطور که در تصویر نیز مشاهده میکنید ، اکانت کلش رویال اکنون به سوپرسل آیدی متصل شده است ولی چند نکته لازم به ذکر است :

  • کلش رویال برخلاف کلش اف کلنز قابلیت اتصال همزمان به گوگل پلی گیمز و سوپرسل آیدی را دارد!
  • ممکن است پس از اتصاا به سوپرسل آیدی هردو آیکون گوگل و سوپرسل آیدی برای شما به رنگ سبز باشد  و اکانت شما به هردو سرویس متصل شود اما فراموش نکنید که بازی برای سوییچ بین اکانت ها فقط از سوپرسل ایدی استفاده میکند!
  • نحوه سوییچ بین اکانت ها در کلش رویال دقیقا همانند کلش اف کلنز است و بدین منظور میتوانید از اموزش های بالا استفاده کنید.
  • دقت داشته باشید که هر ایمیل تنها میتوانید یک اکانت از هر بازی را ذخیره کند (یک ایمیل میتواند یک اکانت کلش ، یک رویال و یک بوم بیچ را ذخیره کند) بنابراین هرگز ایمیلی را که یک اکانت مثلا کلش رویال روی آن ذخیره است را برای ذخیره سازی اکانت دیگری در همان بازی استفاده نکنید چراکه در اینصورت اکانت دوم جایگزین اکانت اول میشود و برای فراخوانی آنها با سوپرسل ایدی دچار مشکل میشوید!

کلش رویال - سوپرسل آیدی - سوپرسل ایدی کلش رویال - اموزش اتصال به سوپرسل ایدی در کلش رویال

 

امتیاز به مطلب

آموزش جامع ساخت سوپرسل آیدی (Supercell ID) و تعویض اکانت+ویدیو (آپدیت چهارم)
5 (100%) 7 votes

دیدگاه بگذارید

561 نظر برای "آموزش جامع ساخت سوپرسل آیدی (Supercell ID) و تعویض اکانت+ویدیو (آپدیت چهارم)"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
asad
مهمان

سلام اسد استم یکی اکانتم را هک کرده از طریق سوپر سل چطور جیمیل را از سوپر سل حذف کنم

Porya20000
مشترک

.سلام خسته نباشی من گوشی ایفون داشتم بعدا تنهت راهی ک تونستم جنداکانت داشتع باشم سوپرسل ایدی بود ک وصل کردم
الان گوشیمو عوض کردن ایمل و رمز گوگل پلی بازیمو دارم ولی ایمیل سوپرسل ایدیمو یادم رفته کمکم کنید ممنون میشم خیلی برا اون اکانتم زحمت کشیدع بودم لول۱۱۲بودم
منتظر جوابتون هستم

Amir
مهمان

تو کلش رویال هم اگر جیمیلی رو بازیم وصله رو تو سوپرسل ایدی وارد کنم بازیم از صفر شروع میشه؟

یونس
مهمان

سلام می خوام بجای ایمیل گوگل از ایدی یاهو استفاده کنم می تونم یا حتما باید جمیل باشه ایدی کلش من با ایدی جمیل هست

alireza.leo
مشترک

سلام به سروران عزیزم در ایرانکلش
میخواستم بدونم اپدیت جدیدی پیش رو نداریم ؟
یا بزودی اپدیت جدیدی دارم اگر بگید ممنون میشم
یا اینکه یه مطلب در مورد امکان وجود اپدیت های پیش رو را بزارید مچکرم

داود احمدزاده
مدیر سایت

به محض انتشار اخبار جدید حتماً در سایت و کانال ها اطلاع رسانی خواهد شد

مهدی عزیزی
مهمان

سلام خسته نباشید
من دیروز اکانتم قفل شده و وقتی میخام وارد بازی بشم پیغام میده اکانت شما بدلایل امنیتی قفل شده و باید یه کد وارد کنم تا مثلا باز بشه حالا اون کد رو از کجا باید بیارم
خواهشمندم کمک کنید هرکس بلده پول هم بهش میدم تا اکانتم برگرده.

سورپسل ایدی
مهمان

با سلام و تشکر از سایت خوبتون. دوست من جیمیل و رمز اکانتش را به من داده و از من خواسته تا برایش بازی کنم. من جیمیل را وارد گوشی کردم و بعد وارد کلش شدم و قسمت سوپرسل ایدی تا جیمیل را وارد کنم اما وقتی کد 6 رقمی میخواد داخل پیام نوشته شده فرد دیگری میخواهد وارد شود و کد رو نمیده من چیکار کنم؟ اگه میشه راه حل های ممکن رو بگین

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
حذف بازی از گوشی دوستوون توسط خودش

برهان
مهمان

سلام وخسته نباشیید یه سوال داشتم من 2 تا موبایل و یک کامپیوتر دارم اگه سوپر سل ایدی رو رو همه بیارم وقتی که دارم با کامپیوتر پلی میدم بعد از بازی بیرون نروم وبا موبایل وارد بازی بشوم اکانتم مسدود میشه یا مثل گوگل پلی یه پیامی میده که یه نفر وارد اکانتت شده؟

سلمان
مهمان

سلام من اکانتم رو به سوپر سل ای دی وصل کردم ولی از اول اومد و دیگه نمیذاره با گوگل به بازیم وصل شم چجوری میتونم اکانتم رو برگردونم ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید

Aref.sl
مهمان

سلام، اقا ببخشید من اکانتمو روی سوپرسل آیدی گزاشتم بعد خواستم برم تو بازی کدو که میداد میاد اشتباه میزدم الان میگه 24ساعت دیگه دوباره تلاش کنین آیا راهی هست که زود تر به تونم برم تو اکانتم یا میشه کلا سوپرسل ایدی رو از روی اکانتم بردارم

یه دوست
مهمان

اقای احمد زاده عزیز سلام احترام میخواستم بدونم بنده الان چهل جیمیل اکانت دارم و بازی میکنم تو یه گوشی ایا باید برای هرکدوم جیمیل جدید بسازم چون هنوز هیچکدوم سوپرسل ایدی درست نکردم و نمیشه همون جیمیل بازی وارد کنم مشکلی پیش میاد یا نه با سپاس اگر جواب بنده بدید

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
مشکلی نداره دوست عزیز فعلا که سوپرسل زمانی برای اجباری کردن سوپرسل آی دی اعلام نکرده

میثم قاسمی
مشترک

من روی اکانت گوگل پلی که میزنم گزینه مسلح سازی نمیاد چیکار کنم؟

احمد
مهمان

سلام ببخشید اینجا اینو میگم
لطف کنید به کسایی که کلش بازی میکنن اول بگید که چقد این سوپرسل آیدی مذخرفه بعد روش استفادشو آموزش بدید.هنوز نیومده هزار جور مشکل ایجاد کرده.همون گوگل پلی خیلی بهتره
من که اصلا از گوگل پلی هم استفاده نمیکردم و چون گوشیم روت شده هست میتونستم از برنامه روت اکسپلورر استفاده کنم برا جابجایی اکانت ولی با وصل کردن اکانت به سوپرسل آیدی همین امکانم کلا از دست رفته
البته من فقط یه تان هال سه رو آزمایشی وصل کردم خدا رو شکر ولی از همونم زورم میاد چون باهاش وار میزدم حالا باید حتما جیمیلو دوباره وارد کنم کد بگیرم تا اکانت بیاد
به نظر من این قابلیت فقط برای دزدیدن اکانت مردم خوبه
من الان با اینکه جیمیل خودمو دادم و از لحاظ ورود به اکانت امکانشو دارم بازم احساس میکنم این سوپرسل آیدی اکانتمو دزدیده و خیلی ناراحتم که نمیتونم از این حالت در بیارمش

میثم قاسمی
مشترک

با سلام.بنده تا مرحله ی چهار قسمت دو پیش اومدم اما وقتی میزنم رو گوگل پلی بره رو بازی دیگهم لود بشه میزنه باید به سوپرسل متصل بشی
ایت درصورتی هس که من هنوز با اکانت دیگرم به سوپرسل ایدی وصل نشدم
چیکار کنم تورو خدا کمک کنید تان یازده هست🙏🙏🙏🙏🙏
البته تانم رو شناسایی میکنه ولی برا ورود میگه باید سوپر سل وصل شی

سیکرت
مهمان

سلام
من از طرفداران همیشگی ایرانکلش بودم و هستم واینکه خواهم بودو موکول میکنم به جوابی که قراره بگیرم،جوابی که شاید فالورهای کانالتون نیاز به شنیدنش دارن،این سوال خیلی مهم فکرمو بدجور مشغول کرده! جوری که هر روز از خودم میپرسم آیا بعد از تلگرام دور ایرانکلش رو باید خط کشید؟ من و شاید خیلی های دیگه هستن که حاضر به استفاده از مسنجرهای بومی نباشن،قاعدتا ممکنه از نظرظاهری خوب کپی شده باشن ولی از نظر امنیتی و مسایل دیگر که جاش نیس بگم حاضر به استفاده ازش نباشیم. یعنی جایگزین دیگری بجز تلگرام نبود که شماو خیلی از سایت های دیگر(غیرمرتبط باکلش)بطور سازمان یافته از مسنجرهای غیر استاندارد تبلیغ میکنین؟؟حتی نسخه دی آر رو از داخل کانال حذف کردین…
امیدوارم یک جایگزین مناسب و بدون خطر و ضریب امنیتی بالا برای اون دسته از افرادی که مسنجرهای بومی براشون قابل هضم نیس رو معرفی کنید،تا بتونن فعالیت کانالتونو در اونجا از سر بگیرین.
باتشکر

Amir
مهمان

پس نسخه قديمي كلش اف كلنا چي شد من منتضرم ترو خدا زود بزارين

محمد
مهمان

سلام خسته نباشید. برادر من نمیدونست سوپرسل آیدی چیه و یکی ب بهانه اینکه میخواد اکانت بده اکانت داداشمو به سوپرسل ایدی خودش وصل کرد و داداشم دستش خورد اومد بیرون.. الان دیگه نمیتونه بره.. آیا میشه برگردوند اینو.. لطفا زود جواب بدید

Masoud
مشترک

با سلام.
از بدو گیم بابت تهیه این اموزش بی نظیر ممنونم.
بنده یه سوال داشتم.من درحال حاظر دو جمیل دارم و میخوام از طریق گوگل پلی بتونم وارد حساب جدید یا دیگرم بشم.وقتی روی حسابم کلیک میکنم پیام خوش امدید میده ولی پنجره تائید یا confirm بالا نمیاد که بتونم اکانت رو تغیر بدم.مشکل از چی هست اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
با فندوق فکن تست کنید دوست عزیز

متین
مهمان

سلام تروخدا پاسخ بدید من اکانتمو انداختم روید سوپرسل ایدی و از روی جیمیل قبلی حذفش کردم ولی رکی سوپرسل ایدی هستش ایا مشکلی برام پیش نمیاد؟

امیر
مهمان

نه پیش نمیاد

Artaa
مشترک

سلام خير مشكلي پيش نمياد در صورتي كه به ايميل سوپرسل ايدي دسترسي داريد

alireza.leo
مشترک

سلام ممنون میشم همین طور که روش اتصال به بازی کلش رویال رو یاد دادید بازی های دی و بوم پیچ رو هم اموزش بدین مچکر و سپاس گذارم

Artaa
مشترک

شيوه اتصال به همين شكل ميباشد

lilkian
مشترک

سلام یه سوال سوپرسل ایدی رو ساختی چگونه می شود فهمید چند تا دیوایس توی سوپرسل ایدی فعال اند. من خودم الان با ios و اندروید ام سوپرسل ایدی ام رو ساختم به یکی از رفیقام دادم کاپامو بیاره بالا می خوام بندازمش از ایدی بیرون چیکار کنم

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
دوست عزیز نمی تونید اینکار رو بکنید فقط باید به پشتیبانی سوپرسل درخواست بدین در قوانین سوپرلسل به صراحت ذکر شده نباید یوزر و پسوردتون رو در اختیار شخص دیگه ای قرار بدین

زیبا
مهمان

سلام
اگه کسی قبلا تو اکانت من میومده و من الان سوپر سل ای دی ساختم و بهش ندادم، آیا راهی هست بتونه ای دی منو بگیره؟؟؟؟

Artaa
مشترک

سلام خير براي ورود به سوپرسل ايدي شما نياز ميباشد

داود احمدزاده
مدیر سایت

اگر از اکانت خارج بشه مطمئناً دیگه نمیتونه وارد بشه ، ولی در حال حاضر میتونه وارد بازی بشه ، شما میتونید به پشتیبانی سوپرسل پیام بدید تا اکانتتون رو قفل کنه ، ولی اینکار پیشنهاد نمیشه چون از شما اطلاعات اکانت و رسید جم میخاد

Hana
مهمان

اكانت منم بعد إز وصل كردم به سوپر سل أيدي إز صفر شروع شده لطفا بگين چيكار كنم

حامد
مهمان

سلام دوست عزیز
این مشکلو من داشتم و حلش کردم
اول بگم که اشتباهم چی بود که مشکل بوجود اومد بعد راهشو میگم
من چند تا اکانت دارم داشتم یکی یکی توی سوپرسل ایدی ثبتشون میکرذم مشکل از اونجا شروع شده که وقتی توی یکی از اکانتهای ثبت شده بودم بدون اینکه از اون اکانت دربیام ایمیل اکانت دیگه رو توش ثبت کردم همون شد که وقتی لود شد بازی اکانت صفر بالا اومد
بعد از کلی کلنجار با مسولان ساپورت بازی به نتیجه یی نرسیدم چون رسید جم و چند تا سوال امنیتی ازم پرسیدن که جوابشو نمیدونستم
دخالا راه حل از اکانت سوپر سل ایدی خارج بشید
توسط گوگل پلی گیمز به اکانت مورد نظرتون برگردید
یه ایمیل جدید بسازید
حالا برید سراغ ثبت نام سوپرسل ایدی و ایمیل جدیدی که ساختینو با اکانت قبلیتون ثبت کنید
تموم شد اکانت از دست رفته با ایمیل جدید بالا میاد
امیدوارم بتونین مشکلتونو حل کنین

داود احمدزاده
مدیر سایت

شما به احتمال زیاد از همون جیمیلی که اکانتتون وصل بوده استفاده کردید ، در اموزش گفته شد سعی کنید ایمیل جدید بسازید ، بهترین راه اینه از آموزش بازیابی اکانت هک شده ی از دست رفته استنفاده کنید ، در سایت آموزشش موجود هست

بنده خدا
مهمان

یک نفر تلاش کرده‌است تا با این آدرس ایمیل وارد شود اما به هیچ Supercell ID متصل نیست. می‌توانید با این آدرس ایمیل یک Supercell ID بسازید یا با Supercell ID دیگر وارد شوید این مینویسه کد نمیاره

بنده خدا
مهمان

سلام خوبین من چهار تا اکانتمو به سوپر ایدی متصل کردم ولی یکیش که متصل کردم کد نمیاد واس جمیل چیکار کنم لطفا بگید توروخدا موندم

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
قسمت اسپم ایمیلتون رو چک کنید

alireza.leo
مشترک

سلام میخواستم بدونم دوستانمون در سایت بدوگیم از رسمی شدن سوپر سل ایدی خبر دارن تا چه زمانی وقت داریم به سوپر سل ایدی نقل مکان کنیم

Co-Leader
مدیر سایت

سلام
دوست عزیز سوپرسل هنوز زمانی مشخ نکرده مشخص بشه از طریق سایت و کانال اطلاع رسانی میکنیم

علی سجادی
مهمان

سلام میشه به سوال منم پاسخ بدین

داود احمدزاده
مدیر سایت
رضا
مهمان

اقا میشه نظرهارو تأیید کنید بهش پاسخ بدین؟

Ali
مهمان

سلام به کاربران گرامی
مشکل اکونت من وقتی داخل سوپر سیل میشم صفحه سفید میایه قابل حل است ممنون

داود احمدزاده
مدیر سایت

برخی ساعات روز این مشکل پیش میاد که محتوای صفحه ی سوپرسل آیدی نمایش داده نمیشه ، همچنین آیپیوت رو موقتاً میتونید عوض کنید تا بالا بیاد و بعد از رفع مشکل دوباره به حالت قبل برگردونید

علی سجادی
مهمان

سلام. من ۳ تا اکانت دارم رو جمیل گوگل پلی متصل است برای متصل به سپرسل ایدی باید همون جمیل رو گوگل پلی سیوه است بزنم یا جمیل جدید بسازم ؟؟

داود احمدزاده
مدیر سایت

سعی کنید جیمیل جدید بسازید که خیالتون راحت تر باشه دوست گرامی

علیرضا
مهمان

دوست عزیز من با جیمیل اکانت کلشم سوپرسل ایدی ساختم حواسم نبود
الان کلشم بالا نمیاد
چکار کنم ؟ راهشو پیدا نکردین ؟

داود احمدزاده
مدیر سایت

دوست گرامی بزودی یک اموزش برای این موضوع خواهیم زد ، برای بازیابی سوپرسل آیدی از دست رفته

mamal
مهمان

سلام من یه اکانت لول 213دارم یه نفر از طریق گوگل آیدی ازم دزدیدش تورو خدا کمکم کنید باید چی کار کنم با جیمیل خودش وارد سوپر سل ایدی شده لطفا کمکم کنید من زندگیم پای این بازی گذاشتم تورو خدا کمکم کنید هنوز می تونم برم تو بازی ولی هی میادش تو بازی منو میندازه بیرون

javadk_kh
مشترک

سلام وقت بخیر
میخواستم بدونم الان اگه بخایم بازیو بفروشیم مشکلی هست با سوپر سل ایدی و اینکه میخاستم اگه بازیمو فروختم با این جمیلی که الان متصل هست به کسی ندم ایا میشه؟

داود احمدزاده
مدیر سایت

خیر دوست گرامی حتماً باید ایمیل داده بشه و یا به سوپرسل یک پیام بدید برای تغییر جیمیل ، در سایت آموزشش موجو.د هست

مهرداد
مهمان

چجور پیام بدیم واسه تغیر جی میل سوپر سل ایدی؟؟؟؟

امیررضا
مهمان

سلام.
من اکانتمو اشتباهی به یک سوپرسل آیدی اشتباهی وصل کردم.ولی تو گوگل پلی جیمیلم اکانتمو زده و همه اچیومنت هاش که گرفتم ثبت شده.الان نمیتونم به اکانتم دسترسی داشته باشم چون جیمیل که برای سوپرسل آیدی به اکانتم وصل شده مال غریبه س.الان کاری میتونم بکنم تا اکانتم برگرده؟سوپرسل هم بهش پیام دادم ولی جوابمو خیلی دیر میدن و هر موقع میدن خیلی غیر مرتبطه.لطفا راهنمایی کنین من اکانتم خیلی برام با ارزشه کلی زحمت براش کشیدم
موفق باشید

مجید
مهمان

سلام ..یه پسره بهم گفت جیمیل بازیم را وارد سوپر سل کن فعلن لا زم ندارم بازی کن . ولی رمز و هیچ اطلاعاتی بهش ندادم از اون موقع بازی باز نمیشه و کد شش رقمی در یافت نمی کنم..گزر واژه اکانتم رو عوض کردم. بنده در استان فارس هستم. مثلا من رمزو تعقیر دادم یک دقیقه پیش.گوگل میزند رمز تعقیر کرد ادرس تهران همون شخص که اکانت روهک کرده میزنه.خواهشا راهنمایی کنید ممنون

یه دوست
مهمان

باید بی هیچ وج اعتماد نمیکردید و این کارو نمیکردید الان بازی شما دست همون غریبه هست کاری نمیتونید کنید جز این که به پشتیبانی پیام بدید که اگر منظورتو بفهمن

Mohamad hosein
مهمان

سلام
اگر سوپرسل ایدی بسازم بعدا برای رویال هم بخوام سوپر سل ایدی بسازم میتونم از یک ایمیل یکسان استفاده کنم یا نه؟

داود احمدزاده
مدیر سایت
احمدرضا
مهمان

سلام تو مرحله دوم تایید صحت کد نمیاد ارور میدعه میگه کد تایید صحت کامل نیست دوباره امتحان کنید الان تا 24 ساعت بسته شده اسن لطفا راهنمایی کنید.

Artaa
مشترک

سلام چِك كنيد ببينيد ايميل رو درست وارد كرديد يا بعد از چند روز دوباره امتحان كنيد

?>