بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین مپ های تاون هال 10.5

0 5,727

در مطلب آموزشی امروز کلش اف کلنز بهترین مپ های تاون هال 10.5 را برای شما عزیزان‌ آماده کردم که شامل مپ های آنتی 3 استار وار می‌شوند .

از آنجایی که جدیدا مهندسی کردن اکانت یک راه حل عامه پسند برای افزایش قدرت کلن در کلن وار شده است ، نیاز است تا بخش جدیدی از مطالب را منحصرا برای چیدمان های مپ های اکانت های مهندسی برای شما عزیزان فراهم آوریم .

از لینک‌های زیر می‌توانی مطالب آموزشی در خصوص اکانت‌های مهندسی و تاثیر آنها بر وزن وار را مشاهده کنید .

محاسبه وزن وار برای کلن وار – اکانت مهندسی

 

قبل از این‌که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌را مشاهده کنید .

استفاده از مپ های اینترنتی

 

بهترین مپ های تاون هال 10.5

بهترین مپ های تاون هال 10.5
بهترین مپ های تاون هال 10.5

بیس مورد نظر از نظر چیدمان و ساختار فوق العاده عالی و با کیفیت و هوشمند است .

چیدمان این بیس به نحوی است که اتکر را مجاب می‌کند از سمت تاون هال اتک خود را استارت بزنند .

اتکر با شروع اتک با لایه اول ساختمان های دفاعی که ارچر تاور ها هستند روبرو خواهد شد .
پس از آن در دپارتمان بعدی با ویزارد تاور ها و هیدن تسلاها و نیروهای دفاعی کستل روبرو‌خواهد شد .

و سپس آتش اینفرنو ها و آسیب وارده از سمت جاینت بمب ها که باعث افزایش قدرت دپارتمان مرکزی بیس خواهد شد .

ساختار بیس کاملا ضد اتک های هوایی است و در مقابل این استراتژی ها دفاع بسیار خوبی خواهد داشت .

نحوه چیدملن ساختمان ها به نحوی است که استفاده از kill squad و نابودی ایر دیفنس ها بخاطر ساختمان های اطراف کمی سخت است و خطر انحراف برای نیروهای اتکر وجود دارد .

 

بهترین مپ های تاون هال 10.5

بهترین مپ های تاون هال 10.5
بهترین مپ های تاون هال 10.5

بیس مورد نظر دارای ساختاری کاملا آنتی 3 و هوشمند است .

چیدمان متراکم دپارتمان های این بیس باعث می‌شود ساختمان های دفاعی این بیس یکدیگر را ماور کنند و در نتیجه باعث افزایش قدرت دفاعی این بیس می‌شود .

دپارتمان مرکزی این بیس با وجود جاینت بمب هایی که در آن قرار داده شده تبدیل به یک منطقه مرگ بسیار قدرتمند و خطرناک شده است که اتک های زمینی اتکر را مطمئنا با مشکل روبرو می‌کند .

چیدمان اینفرنوها به نحوی است که دسترسی به آنها توسط اتکر کمی دشوار است و در عین حال پوشش آتش بسیار خوبی دارند که از نکات مثبت بیس مورد نظر است .

برای افزایش قدرت تدافعی این بیس در اتک های هوایی پیشنهاد میکنم جای ایر دیفنس های مقابل تاون هال را با ویزارد تاور های سمت مخالف بیس تغییر دهید تا ساختاری ضد اتک هوایی داشته باشد .

 

بهترین مپ های تاون هال 10.5

بهترین مپ های تاون هال 10.5
بهترین مپ های تاون هال 10.5

بیس مورد نظر دارای چیدمانی آنتی 3 و با کیفیت است که در همه دپارتمان های خود دارای قدرت تدافعی بسیار خوبی است .

چیدمان این بیس بصورت پراکنده است که باعث می‌شود نیروهای اتکر به تدریج که دپارتمان عای بیس را طی می‌کنند سطح سلامتی آنها کاهش یابد و در طول مسیر با آتش ساختمان های دفاعی نابود شوند .

مسیر دسترسی به تاون هال توسط مخازن با سطح سلامتی بالا پوشش داده شده که باعث کندی و منحرف شدن نیروهای اتکر می‌شود ، همچنین توسط جاینت بمب های دوبل پوشش داده شده که نیروهای زمینی اتکر را به سرعت نابود خواهد کرد .

برای افزایش قدرت این بیس در مقابل اتک های هوایی پیشنهاد میکنم مکان ایردیفنس های پشت تاون هال ( با دایره قرمز مشخص شده ) را با کینگ و آرچر تاور مقابل تاون هال ( با دایره آبی مشخص شده ) تعویض کنید تا بیس مورد نظر ساختاری ضد اتک هوایی پیدا کند .

 

بهترین مپ های تاون هال 10.5

بهترین مپ های تاون هال 10.5
بهترین مپ های تاون هال 10.5

بیس مورد نظر دارای ساختاری آنتی 3 با دپارتمان های فشرده است که باعث می‌شود ساختمان های این بیس محدوده آتش یکدیگر را کاور کنند و باعث می‌شود قدرت آتش بسیار خوبی داشته باشند .

دپارتمان های مرکزی این بیس دارای تله های بسیار است و یک منطقه مرگ فوق العاده قدرتمند است که نیروهای زمینی اتکر را به سادگی نابود خواهد کرد .

جاینت بمب های اطراف اینفرنو باعث می‌شود قدرت آسیب آنها افزایش یافته و نیروهای اتکر را با سرعت بیشتری نابود کنند .

همچنین کلن کستل مرکزی هم به قدرت تدافعی این بیس می افزاید و باعث کمک به قدرت دفاع از این بیس خواهد شد .

برای افزایش قدرت تدافعی این بیس در مقابل استراتژی های هوایی بهتر است مکان ایردیفنس های اطراف تاون هال را با ویزارد تاور های سمت مخالف عوض کنید تا بیس مورد نظر چیدمان ضد اتک هوایی پیدا کند .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>