بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مپ های وار تاون هال 11 – مپ تاپ وار کلن های جهانی

5 17,915

در مطلب آموزشی امروز کلش اف کلنز مپ های وار تاون هال 11 – مپ تاپ وار کلن های جهانی را برای شما عزیزان‌ آماده کردم که مپ های آنتی 3 استار وار بسیار خوبی در سطح پرو کلن وارهای جهانی هستند .

در کلن وار های میکس و مکس تاون هال 11 جز بیس های رده بالای وار است ، اگر چیدمان بیس شما دارای قدرت دفاعی خوبی نباشد و بیس شما که جز نفرات بالای وار هستید 3 ستاره شود ، مطمئنا کلن شما به مشکل خواهد خورد و اتک های زیادی را صرف پرفکت زدن کلن حریف صرف خواهید کرد .

با استفاده از این بیس ها از حداکثر قدرت دفاعی تاون هال 11 استفاده خواهید کرد .

قبل از این‌ که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌ را مشاهده کنید .

استفاده از مپ های اینترنتی

 

مپ های وار تاون هال 11 – مپ اول

مپ های وار تاون هال 11
مپ های وار تاون هال 11

بیس‌ مورد نظر همانطور که مشاهده می‌کنید دارای چیدمانی آنتی 3 و کاملا ضد اتک های هوایی و زمینی است .

نکاتی باعث شده بیس مورد نظر ضد اتک زمینی باشد .

  • دپارتمان های فشرده با چیدمانی هوشمند
  • قرار گیری غیر خطی اینفرنوها و ایگل
  • کلن کستل و ایگل مرکزی
  • چیدمان ساختمان های بیرونی به صورتی که باعث سخت شدن نفوذ به داخل بیس میشوند 

نکاتی باعث شده بیس مورد نظر ضد اتک هوایی باشد .

  • چیدمان کویین و ایر دیفنس ها در دپارتمان های مخالف
  • کلن کستل و ایگل مرکزی

برای 3 استار زدن این بیس نیاز به یک استراتژی قدرتمند با چاشنی کویین واک و یا Kill Squad است .

Kill Squad : به این گروه که ما با آن‌ها حمله خود را آغاز و به قصد تخریب وارد بیس حریف می‌شویم Kill Squad می‌گویند ، به معنی گروه مرگ ، هدف این گروه از بین بردن کویین ، نیروهای دفاعی کستل است .

 

مپ های وار تاون هال 11 – مپ دوم

مپ های وار تاون هال 11

همانطور که می‌بینید بیس مورد نظر چیدمانی آنتی 3 با دپارتمان های فشرده دارد که ساختمان های دفاعی بخوبی یکدیگر را پوشش می‌دهند و این باعث می‌شود نیروهای زمینی مثل بولر و ماینر برای نفوذ به لایه های داخلی با مشکلات زیادی روبرو شوند .

همچنین بیس کاملا ضد اتک هوایی چیده شده ، ایر دیفنس ها در یک سمت بیس و کویین در سمت مخالف ، همچنین اینفرنوها در دپارتمان های با فاصله از هم قرار گرفته اند .

یکی دیگر از نکات مثبت این بیس طراحی غیر خطی اینفرنوها و ایگل این بیس هست که برای روند تدافعی این بیس مطمئنا یک نمره مثبت است

همچنین کستل چیدمان مرکزی دارد که خالی کردن نیروهای دفاعی کستل را برای اتکر سخت خواهد کرد و اتکر مجبور است در میانه اتک خود با آنها روبرو شود .

همه این‌ها باعث می‌شود این بیس قدرت دفاعی فوق العاده ای داشته باشد .

 

مپ های وار تاون هال 11 – مپ سوم

مپ های وار تاون هال 11
مپ های وار تاون هال 11

همانطور که مشاهده می‌کنید بیس ساختاری کاملا آنتی 3 و کاملا ضد لاوالون دارد .

همچنین بیس مورد نظر به وسیله دیوارهایی متشکل از فضای خالی در برابر نیروها و استراتژی های زمینی هم بسیار خوب عمل میکند و قدرت تخریب آنها را محدود میکند .

ایر دیفنس ها در یک سمت بیس و کویین در سمت مخالف ، همچنین با چیدمانی بسیار هوشمند اینفرنوها در دپارتمان های با فاصله از هم قرار گرفته اند که تاثیر بسیار مطلوبی بر دفاع این میگذارد .

کستل هم چیدمان مرکزی دارد که باعث افزایش قدرت تخریب نیروهای دفاعی کلن کستل میشود .

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
5 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمود

اصلا عکس ها باز نمیشه حتی با ف ی ل ترشکن

ali

سلام و تشکر ،به نظرم شما مپ ها رو کامل بزارین و جای تسلا ها و بقیه مشخص ش بهتر و حرفه ای تره بعد با توجه به مپ شخصی دوست داشت جاهاشو تغییر بده و مپ رو شخصی کنه چون خیلی ها هستن اصلا دوست دارن ازروی مپ کپی کنن و حوصله حرفه ای بازی کردن تغییرات خاص ندارن

مهدی فرجامی

سلام بله درسته مپ هایی که ما میزاریم شما باید خودتون شخصی سازس کنید

suphiya

سلام .
هیچ کدوم ازین عکسهای مپ که میزارید ارزشی نداره چون ثانیه شمار بازی و لیست نیروهای اتکر دقیقا روی مپ افتاده و این کار باعث مخدوش شدن عکس مپ میشه ، باید از بالاترین نمای تصویری عکس بگیرید تا تمام دیواره‌ها و وسایل به صورت واضح در عکس مشخص باشه .
موفق‌باشید

?>