بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مپ های محافظ منابع تاون هال 11 + آنالیز هر بیس

0 45,471

در مطلب امروز کلش اف کلنز با مپ های محافظ منابع تاون هال 11 و آنالیز هر یک از آنها در خدمت شما عزیزان هستیم .

مکس کردن یک بیس کاری بسیار دشوار است و آپگرید ساختمان های دفاعی ، تله ها ، دیوارها و نیروهای تهاجمی به صورت کامل نیاز به حجم بسیار بالایی از گلد و الکسیر و دارک الکسیر دارد .

از سوی دیگر اتک زدن و فول کردن مخازن هم کاری سخت و دشوار است .

مطمئنا آن دسته از شما دوستان که مایل به مکسینگ ( فول مکس کردن بیس خود ) هستید و با زحمت و صرف وقت زیاد این حجم از منابع را بدست می‌آورید نیاز به بیس هایی با ساختار قدرتمند و توانایی تدافعی بسیار بالا دارید تا از منابع با ارزش شما بخوبی محافظت کنند .

از این رو در این سری از مطالب با بهترین بیس های تاون هال های 7 تا 11 در خدمت شما عزیزان هستیم .

قبل از این‌که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌را مشاهده کنید .

استفاده از مپ های اینترنتی

 

مپ های محافظ منابع تاون هال 11

مپ های محافظ منابع تاون هال 11
مپ های محافظ منابع تاون هال 11

بیس مورد نظر یک بیس هایبرید ( دو منظوره ) بسیار عالی و پر کاربرد برای تاون هال 11 است و دارای قدرت تدافعی بسیار بالایی است .

کاربرد این بیس هم برای محافظت از منابع با ارزش شما است و هم به عنوان یک مپ آنتی 2 استار بسیار خوب کاربرد موثری دارد .

بیس مورد نظر در طراحی خود دارای چیدمان رینگ شکل ( حلقه ای ) هم است که باعث منحرف شدن مسیر نیروهای اتکر و متمرکز نشدن آنها خواهد شد که این امر به ساختمان های دفاعی برای مقابله با آنها کمک بسیاری خواهد کرد .

بیس مورد نظر دارای طراحی هوشمند اینفرنوها است که منطقه آتش آنها بسیار عالی است و نیروهای اتکر را در هر مسیری تحت تاثیر قرار میدهند .

ساختار چیدمان اینفرنو ها بصورتی است که فضاهای خالی قرار داده شده در اطراف آنها دسترسی نیروهای اتکر به آنها را بسیار سخت خواهد کرد ، برای افزایش قدرت آتش آنها در هر سمت تسلا هم اضافه شده است .

 

مپ های محافظ منابع تاون هال 11

مپ های محافظ منابع تاون هال 11
مپ های محافظ منابع تاون هال 11

بیس مورد نظر یک بیس بسیار با کیفیت ، همچنین دارای عملکرد عالی برای محافظت از منابع شما در تاون هال 11 است .

این بیس هم کاربری دو منظوره دارد . هم یک بیس تدافعی آنتی 2 استار ( پوش ) است و هم یک بیس محافظت از منابع بسیار عالی برای شما خواهد بود .

بیس مورد نظر چیدمانی رینگ شکل ( حلقه ای ) است که مسیر حرکت نیروهای حریف را با شدت زیاد تحت تاثیر قرار میدهد و باعث منحرف شدن مسیر دسترسی ‌نیروهای اتکر به منابع بیس‌ شما می‌شود .

دپارتمان مرکزی بیس که محل قرارگیری ساختمان های دفاعی اصلی است قدرت آتش و محدوده پوشش بسیار خوبی دارد ، اینفرنوها و ایکس بوها کلیه مناطق اطراف دپارتمان مرکزی را پوشش می‌دهند و نیروهایی که به آن منطقه برسند با آتش شدید آنها روبرو خواهند شد .

در بیس مورد نظر مخازن گلد و الکسیر هم بصورت پراکنده قرار گرفتند که دسترسی همزمان اتکر به آنها را دشوار می‌سازد .

 

مپ های محافظ منابع تاون هال 11

مپ های محافظ منابع تاون هال 11
مپ های محافظ منابع تاون هال 11

بیس‌ مورد نظر یک بیس بسیار عالی و با کیفیت با چیدمانی متشکل از دپارتمان های متراکم است که باعث می‌شود ساختمان های دفاعی آن بخوبی منطقه آتش یکدیگر را کاور کنند و آتش یکدیگر را پوشش دهند .

چیدمان هایی با طراحی اینگونه باعث افزایش کارایی ساختمان های دفاعی و همچنین افزایش قدرت تدافعی بیس در مقابل اتک های حریفان خواهد شد .

دپارتمان های این بیس به صورت هوشمند و انحصارا برای منحرف کردن مسیر و جدایی نیروهای حریف طراحی و چیده شده است .

به این صورت که نیروهای با خاصیت تانکی اتکر مانند گولم و ‌جاینت از نیروهای پشتیبان و ساپورتر جدا شوند و به این صورت از قدرت آنها کاسته شود و ساختمان های دفاعی به راحتی آنها را نابود کنند .

همانطور که میبینید در این بیس مخازن در دپارتمان های مجزا قرار داده شده اند و این بیس برای محافظت از منابع طراحی شده است و در صورتی که نیاز به محافظت از دارک الکسیر دارید مکان آن را با مخزن گلد مرکز بیس تعویض کنید تا پوشش دفاعی بهتری داشته باشد .

 

مپ های محافظ منابع تاون هال 11

مپ های محافظ منابع تاون هال 11
مپ های محافظ منابع تاون هال 11

بیس مورد نظر دارای ساختار دفاعی قابل قبولی است و در صورتی که ساختمان های دفاعی شما لول مکس باشند برای شما چیدمان تدافعی بسیار خوبی رقم خواهد زد .

بیس مورد نظر چیدمان خوبی دارد و طراحی آن تا حدودی هم خاصیت رینگی ( حلقه ای ) دارد و در صورت اشتباه از اتکر نیروهای او دچار انحراف و نابودی در عرض کسر ثانیه خواهند شد .

دپارتمان مرکزی دارای چیدمان عالی است و در برابر اتک های انجام شده بخوبی مقاومت خواهد کرد .

کلن کستل دارای چیدمان مرکزی است و دارای پوشش بسیار خوبی است و خالی کردن نیروهای آن برای اتکر یک چالش دشوار خواهد بود .

برای محافظت بیشتر از مخزن دارک الکسیر میتوانید جای آن را با مخزن های گلد مرکز بیس تعویض کنید .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>