بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی های تهاجمی برای تاون هال 11 – سری اول

2 9,619

در این مطلب آموزشی کلش اف کلنز بهترین استراتژی های تهاجمی برای تاون هال 11 را برای شما دوستان تهیه کردم و شما می توانید در ادامه این مطلب این استراتژی ها و آموزش استفاده از آنها را مشاهده کنید .

در شرایط فعلی و با وضع موجود اکنون مطمئنا جدایی موقت از کلش اف کلنز برای بسیاری از شما ، دوستانتان و هم کلنی های شما اتفاق افتاده است ، وقفه ای چند ماهه و حتی 1 ساله یا شاید بیشتر ..

مطمئنا برای بسیاری که پس از مدت ها مجددا به کلش اف کلنز بر می‌ گردند این جای سوال است که در شرایط کنونی چه استراتژی روی بورس است و قدرت تخریب خوبی در کلن وار دارد .

در ادامه بهترین استراتژی های تهاجمی سال 2017 را برای تاون هال 11 برای شما عزیزان منتشر خواهم کرد .

 

بهترین استراتژی های تهاجمی برای تاون هال 11

  • استراتژی Mass Bowler Healer ( بولر + هیلر )
  • استراتژی Mass Miner ( فول ماینر یا ماینر + Kill Squad )
  • استراتژی BoWiWa ( بولر + ویچ + والکری )
  • استزاتژی LavaLoon ( لاوا + بالن + Kill Squad یا کویین واک )

 

استراتژی Mass Bowler Healer

استراتژی های تهاجمی برای تاون هال 11
استراتژی های تهاجمی برای تاون هال 11

یک استراتژی بسیار خوب و ترکیبی از نیروهای تهاجمی زمینی با قدرت شفا بخشی و ساپورتر هیلرها که قدرت آسیب پذیری این استراتژی را دو چندان می کنند .

این استراتژی معمولا به این صورت اجرا می شود که از دو سمت منطقه مورد نظر برای نفوذ به مپ ، چند بولر را به همراه 2 هیلر برای پشتیبانی آن ها پیاده سازی می کنیم تا در آن مسیر تا حد امکان آسیب خود را وارد کنند و ساختمان های آن منطقه را تخریب کنند .

پس از این مرحله نوبت به قسمت اصلی استراتژی می رسد ، به این صورت که ابتدا گولم و یا چند جاینت را به همراه هیرو های خود به عنوان نیروهای تانکی و سپس مابقی بولر های خود را به عنوان نیروهای تخریب اصلی به سمت مرکز بیس ارسال می کنیم .

معمولا مسیر منتهی به مرکز بیس به وسیله اسپل جامپ و یا اسپل زلزله در دسترس قرار می گیرد .

نکته مهم : پیشنهاد می کنم در بیس های حلقه ای که دسترسی به مرکز بیس سخت است در ابتدای اتک در هر دو سمت قدرت تخریب بولرها و نیرو بخشی هیلرها را به وسیله اسپل ریج بوست کنید تا دسترسی به مرکز بیس سخت تر شود .

 

اهداف استراتژی Mass Bowler Healer

  • بیس های آنتی 3 ستاره
  • بیس هایی با لول پایین تر ساختمان های دفاعی
  • بیس هایی با چیدمان متراکم و فشرده

 

استراتژی Mass Miner

استراتژی های تهاجمی برای تاون هال 11
استراتژی های تهاجمی برای تاون هال 11

این استراتژی فول پاور زمینی دارای قدرت ویرانگری بسیار شدیدی است و در صورت استفاده درست حریف شما به راحتی 3 ستاره خواهد شد .

در اوایل معرفی ماینر این استراتژی دارای قدرت تخریب بیش از حد بود و فقط کافی بود کمپ خود را فول ماینر کنید و آنها را بدون نظم فقط رها کنید و در مسیر هر کجا که دوست داشتید اسپل هیل بندازید ، به همین راحتی و شما هر مپی که دوست داشتید را 3 ستاره می زدید .

اما بعد گذشت کمی با یک آپدیت بالانس این قدرت بیش از حد آن ها با تغییری کوچک در رفتار آنها بصورت کامل از بین رفت و دیگر هیچ کس از آن ها استفاده نکرد .

تا چند وقت پیش که لول 5 آن ها به عنوان لول مکس برای تاون هال 11 ارائه شد و مجددا ماینر به دوران اوج خود برگشت ، البته نه به آن صورت قدیم ..

در این استراتژی کافیست به وسیله Kill Squad و یا هیروها به وسیله کات کردن ( بریدن ) مپ دسترسی ماینر ها به همه نقاط مپ را راحت تر کنیم و از دور زدن و منحرف شدن مسیر آنها جلوپیری کنیم .

در طول مسیر در محل تجمع آن ها و محل آتش زیاد ساختمان های دفاعی از اسپل هیل و قابلیت واردن استفاده کنید .

 

اهداف استراتژی Mass Miner

  • بیس های آنتی 3 ستاره
  • بیس هایی با لول پایین تر ساختمان های دفاعی
  • بیس هایی با چیدمان متراکم و فشرده

 

*** این مطلب آموزشی در سری بعد ادامه خواهد داشت ***
*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
فیری دلاهویا

خوب بود یک ترکیب خوب هم بگوکه حمله کنبم برنده شیم

سعید

فول ماینر عالیه ، میشه گفت تنها ضعفش نیروهای کستله ، معمولا هم که دراگ و بالن توی کستل میزارن اگر نشه کستل رو اول خالی کرد یه ستاره که هیچی ، درصد قابل توجهیم نمیده اما اگر کستل خالی باشه ، تاون 11 مکس رو راحت 2 میده (بصورت متوسط 60 درصد) اما سه هیچ وقت (نسبت به اتکای خودم که فول ماینتر با گرند واردن مکس هست میگم ، کینگ و کویینم رو ماهاست ندارم) از اون موقع که ماینر معرفی شد، فوق ماینتر پایه ثابت اتکای معمولی و وارمه حتی اوایل (قبل از پایین آوردن جون و… بیشتر بخوانید »

?>