بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

1 4,169

در مطلب امروز کلش اف کلنز با مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7 در خدمت شما عزیزان هستیم .

تاون هال 7 اولین تاون هالی است که به یک هیرو دسترسی پیدا می‌کنید و برای آپگرید آن نیاز به فارم دارک الکسیر دارید .

 

به عنوان یک پلیر فول مکس پیشنهاد میکنم اگر به دنبال یک اکانت فول مکس با هیروها ، دیوار و ساختمان های دفاعی کاملا مکس ، همچنین لول بالای 200 و کاپ لجند هستید از ربات ایرانکلش استفاده کنید تا کمترین زمان ممکن به همه این‌ها برسید .

برای دیدن ربات ایرانکلش کلیک کنید 

 

محافظت از دارک الکسیر در تاون هال 7 بخاطر قدرت تدافعی کمتر به نسبت تاون هال های بالاتر بسیار سخت تر است و از همین رو نیاز به بیس‌هایی بسیار خوب برای محافظت از دارک الکسیر با ارزش شما دارید .

قبل از این‌که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌را مشاهده کنید .

استفاده از مپ های اینترنتی

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7
مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

بیس مورد نظر یک بیس فارمینگ ( محافظت از منابع ) تمام عیار برای تاون هال 7 است .

بیس موردن نظر دارای دپارتمان هایی متراکم و مجزا از هم است که هر کدام از مخازن قرار داده شده در آنها به خوبی محافظت خواهند کرد .

دپارتمان مرکزی بیس شامل دارک الکسیر و هیدن تسلا است که به وسیله لایه دیواری متشکل از فضای خالی پوشش داده شده است که روند دسترسی به دارک الکسیر را شدیدا دشوار خواهد کرد .

همچنین ایر دیفنس های قرار داده شده در لابیه عای اطرافی بیس از مخازن کلد و ‌الکسیر و مخزن دارک الکسیر محافظت بسیار خوبی خواهند کرد .

در سمت تاون هال یک کنون خارح از لایه ابتدایی بیس قرار داده شده که هدف اصلی آن منحرف کردن مسیر نیروهای تانکی اتکر و خراب شدن حمله اتکر است .

 

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7
مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

بیس مورد نظر یک بیس تاون هال 7 است ولی برای چیدمان آن از یک اکانت تاون هال 9 استفاده شده است ، آیتم های استفاده شده در این مپ دقیقا به تعداد آیتم عای تاون هال 7 است .

طراحی بیس مورد نظر کاملا هوشمندانه و‌‌ حساب شده است ، لایه های اول بیس بصورت ساختار باز چیده شده اند که به راحتی باعث منحرف شدن نیروهای تانکی اتکر خواهند شد و نیروهای پشتیبان آنها در معرض آتش دفاعی عای بیس شما قرار خواهند گرفت .

داخل هر لایه باز توسط هیدن تسلا و تله های فنری و جاینت بمب پوشش داده شده ، که با ورود نیروهای اتکر به این لایه ها اتک وی در عرض چند ثانیه خراب خواهد شد .

مخازن بیس مورد نظر هم بصورت پراکنده چیدمان داده شده اند که دسترسی همزمان به همه آنعا را بسیار دشوار می‌کند .

همچنین دپارتمان مرکزی بیس که محل قرار گیری تاون هال و مخزن دارک الکسیر است به وسیله تعداد انبوه ساختمان های دفاعی پوشش و‌محافظت شده است که قدرت تدافعی بسیار بالایی به بیس مورد نظر خواهد داد .

 

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7
مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

بیس مورد نظر دارای چیدمانی بسیار هوشمند است که طراحی خاص آن و چیدمان مهندسی شده تله ها کمک بسیاری به ساختمان های دفاعی بیس مورد نظر برای دفع نیروهای اتکر خواهد کرد .

برای افزایش قدرت تدافعی بیس پیشنهاد میکنم جای دارک الکسیر را با کلن کستل تعویض کنید تا چیدمانی مرکزی پیدا کند .

در طراحی بیس مورد نظر تمامی مسیر های منتهی به دپارتمان مرکزی به صورا دیوارهایی با فضای خالی چیده شده اند و در فضاهای خالی تله های فنری ، هیدن تسلا و جاینت بمب قرار داده شده که

آسیبی جدی به نیروهای زمینی اتکر وارد خواهند کرد .

به همه این‌ها نیروهای دفاعی کلن کستل را هم اضافه کنید .

همچنین مکان قرارگیری ایردیفنس ها به نحوی است که به خوبی از دپارتمان مرکزی بیس محافظت خواهند کرد .

 

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7
مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

بیس مورد نظر بیسی متراکم است که برای محافظت از منابع شما طراحی شده است .

مخازن به گونه ای چیدمان پیدا کرده اند که دسترسی به همه آنها برای اتکر بسیار سخت خواهد بود .

اتک از سمت پایین پلیر را درگیر ساختار دپارتمان های بیس ما خواخد کرد و باعث تضعیف قدرت آسیب نیروعای اتکر و‌منحرف شدن مسیر حرکت آنها خواهد شد .

اتک از سمت بالا که به قصد نابودی تاون هال زده می‌شود ، اتکر را با هیدن تسلاها ، آرچر تاور ها و‌نیروهای کلن کستل مواجه می‌کند که باعث کاهش قدرت تخریب نیروهای اتکر خواهد شد .

دپارتمان مرکزی بیس‌ که محل قرارگیری دارک الکسیر است به وسیله کینگ بربر و کلن کستل با چیدمان مرکزی پوشش داده شده است که قدرت دفاغی خوبی به بیس ما می‌دهد .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
پارسا

راستش رو بخواید فارم دارک اکسیر مثل اون قدیما زیاد سخت نیست.من یه هفته ای کینگمو از صفر پنج کردم.فقط نیرو هاتون مثله جاینت و ویزارد باید قوی باشن تا فارمتون سریع بشه.و البته یه ذره وقت میخواد

?>