بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

1 1,161
بوک مارک

در مطلب امروز کلش اف کلنز با مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7 در خدمت شما عزیزان هستیم .

تاون هال 7 اولین تاون هالی است که به یک هیرو دسترسی پیدا می‌کنید و برای آپگرید آن نیاز به فارم دارک الکسیر دارید .

 

به عنوان یک پلیر فول مکس پیشنهاد میکنم اگر به دنبال یک اکانت فول مکس با هیروها ، دیوار و ساختمان های دفاعی کاملا مکس ، همچنین لول بالای 200 و کاپ لجند هستید از ربات ایرانکلش استفاده کنید تا کمترین زمان ممکن به همه این‌ها برسید .

برای دیدن ربات ایرانکلش کلیک کنید 

 

محافظت از دارک الکسیر در تاون هال 7 بخاطر قدرت تدافعی کمتر به نسبت تاون هال های بالاتر بسیار سخت تر است و از همین رو نیاز به بیس‌هایی بسیار خوب برای محافظت از دارک الکسیر با ارزش شما دارید .

قبل از این‌که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌را مشاهده کنید .

استفاده از مپ های اینترنتی

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7
مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

بیس مورد نظر یک بیس فارمینگ ( محافظت از منابع ) تمام عیار برای تاون هال 7 است .

بیس موردن نظر دارای دپارتمان هایی متراکم و مجزا از هم است که هر کدام از مخازن قرار داده شده در آنها به خوبی محافظت خواهند کرد .

دپارتمان مرکزی بیس شامل دارک الکسیر و هیدن تسلا است که به وسیله لایه دیواری متشکل از فضای خالی پوشش داده شده است که روند دسترسی به دارک الکسیر را شدیدا دشوار خواهد کرد .

حتماً بخوانید  مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 8 - سری دوم

همچنین ایر دیفنس های قرار داده شده در لابیه عای اطرافی بیس از مخازن کلد و ‌الکسیر و مخزن دارک الکسیر محافظت بسیار خوبی خواهند کرد .

در سمت تاون هال یک کنون خارح از لایه ابتدایی بیس قرار داده شده که هدف اصلی آن منحرف کردن مسیر نیروهای تانکی اتکر و خراب شدن حمله اتکر است .

 

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7
مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

بیس مورد نظر یک بیس تاون هال 7 است ولی برای چیدمان آن از یک اکانت تاون هال 9 استفاده شده است ، آیتم های استفاده شده در این مپ دقیقا به تعداد آیتم عای تاون هال 7 است .

طراحی بیس مورد نظر کاملا هوشمندانه و‌‌ حساب شده است ، لایه های اول بیس بصورت ساختار باز چیده شده اند که به راحتی باعث منحرف شدن نیروهای تانکی اتکر خواهند شد و نیروهای پشتیبان آنها در معرض آتش دفاعی عای بیس شما قرار خواهند گرفت .

داخل هر لایه باز توسط هیدن تسلا و تله های فنری و جاینت بمب پوشش داده شده ، که با ورود نیروهای اتکر به این لایه ها اتک وی در عرض چند ثانیه خراب خواهد شد .

مخازن بیس مورد نظر هم بصورت پراکنده چیدمان داده شده اند که دسترسی همزمان به همه آنعا را بسیار دشوار می‌کند .

همچنین دپارتمان مرکزی بیس که محل قرار گیری تاون هال و مخزن دارک الکسیر است به وسیله تعداد انبوه ساختمان های دفاعی پوشش و‌محافظت شده است که قدرت تدافعی بسیار بالایی به بیس مورد نظر خواهد داد .

 

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7
مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

بیس مورد نظر دارای چیدمانی بسیار هوشمند است که طراحی خاص آن و چیدمان مهندسی شده تله ها کمک بسیاری به ساختمان های دفاعی بیس مورد نظر برای دفع نیروهای اتکر خواهد کرد .

حتماً بخوانید  محاسبه وزن وار برای کلن وار - اکانت مهندسی

برای افزایش قدرت تدافعی بیس پیشنهاد میکنم جای دارک الکسیر را با کلن کستل تعویض کنید تا چیدمانی مرکزی پیدا کند .

در طراحی بیس مورد نظر تمامی مسیر های منتهی به دپارتمان مرکزی به صورا دیوارهایی با فضای خالی چیده شده اند و در فضاهای خالی تله های فنری ، هیدن تسلا و جاینت بمب قرار داده شده که

آسیبی جدی به نیروهای زمینی اتکر وارد خواهند کرد .

به همه این‌ها نیروهای دفاعی کلن کستل را هم اضافه کنید .

همچنین مکان قرارگیری ایردیفنس ها به نحوی است که به خوبی از دپارتمان مرکزی بیس محافظت خواهند کرد .

 

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7
مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7

بیس مورد نظر بیسی متراکم است که برای محافظت از منابع شما طراحی شده است .

مخازن به گونه ای چیدمان پیدا کرده اند که دسترسی به همه آنها برای اتکر بسیار سخت خواهد بود .

اتک از سمت پایین پلیر را درگیر ساختار دپارتمان های بیس ما خواخد کرد و باعث تضعیف قدرت آسیب نیروعای اتکر و‌منحرف شدن مسیر حرکت آنها خواهد شد .

اتک از سمت بالا که به قصد نابودی تاون هال زده می‌شود ، اتکر را با هیدن تسلاها ، آرچر تاور ها و‌نیروهای کلن کستل مواجه می‌کند که باعث کاهش قدرت تخریب نیروهای اتکر خواهد شد .

دپارتمان مرکزی بیس‌ که محل قرارگیری دارک الکسیر است به وسیله کینگ بربر و کلن کستل با چیدمان مرکزی پوشش داده شده است که قدرت دفاغی خوبی به بیس ما می‌دهد .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "مپ های حفظ دارک الکسیر تاون هال 7"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
پارسا
مهمان

راستش رو بخواید فارم دارک اکسیر مثل اون قدیما زیاد سخت نیست.من یه هفته ای کینگمو از صفر پنج کردم.فقط نیرو هاتون مثله جاینت و ویزارد باید قوی باشن تا فارمتون سریع بشه.و البته یه ذره وقت میخواد

?>