بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین مپ های تاون هال 8 و 9 – ژانویه 2018

1 28,171

امروز برای شما عزیزان جدید ترین ، بهترین مپ های تاون هال 8 و 9 کلش اف کلنز را قرار دادیم که بهترین مپ های ژانویه 2018 هستند ؛ امیدواریم که از این مپ ها نهایت استفاده را ببرید .

قبل از این‌ که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌ کنید ، این بیس‌ ها گاهی بسیار محبوب می‌ شوند و پلیر ها یاد می‌ گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌ کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌ را مشاهده کنید .

استفاده از مپ های اینترنتی

همچنین در نظر داشته باشید که یکیاز بهترین ره ها برای غیر متعارف کردن یک چیدمان محبوب و معروف چرخاندن 90 درجه چیدمان است که باعث می شود بیس مورد نظر در عین حال که آشنا است برای اتکر غیر قابل پیش بینی شود و کنترل نیرو ها و مسیر حرکت آن ها از اختیار وی خارج شوند .

 

بهترین مپ های تاون هال 8 و 9 – ژانویه 2018

 

تاون‌ هال 8 – بیس محافظت از منابع

بهترین مپ های تاون هال 8 و 9
بهترین مپ های تاون هال 8 و 9

در اینجا با بیسی در خدمت شما هستیم که گاها حتی توانایی مقابله با اتک های تاون هال 9 را هم دارد .

این بیس در مقابل استراتژی های محبوب در تاون هال لول 8 بسیار خوب عمل می کند مانند گولم ویزارد پکا ، هوگ ها و والکری ها و حتی اتک های دراگ بالن .

این قابلیت بخاطر طراحی بسیار خوب دپارتمان های این بیس است مه قدرت آسیب بسیار بالایی دارد و‌ بخاطر طراحی خوب نیرو های زمینی درگیری زیادی با دیوار ها خواهند داشت .

ایر سوییپر در هل دادن نیرو ها و دور کردن آن ها از تاون هال نقش بسیار موثری دارد و کلن کستل با چیدمان مرکزی‌ خود کار اتکر برای راهیابی به لایه های درونی بیس را بسیار سخت تر از آنچه به نظر می رسد خواهد کرد .

 

تاون هال 8 – مپ کلن وار

بهترین مپ های تاون هال 8 و 9
بهترین مپ های تاون هال 8 و 9

چه چیز بهتر از آن که سال 2018 را با یک بیس وار جدید شروع کنیم !

این بیس به وسیله مناطق مرگی که ما بین دپارتمان های آن است برای شما بسیار کارساز خواهد بود و همچنین نحوه تله گذاری هم بسیار عالی است .

دپارتمان های کناری با کمک مخازن با سطح سلامتی بسیار بالا کار نیرو های اتکر برای نفوذ به داخل بیس را بسیار سخت خواهند کرد و به سایر ساختمان های دفاعی فرصت مقابله با آن ها را خواهند داد .

منطقه مرگی که توسط تسلاها در اطراف تاون هال فراهم آمده است هرگونه اتک بی برنامه و ضعیفی به قصد تاون هال را سرکوب خواهد کرد و اتکر محبور به استفاده از نیروهای بیشتر خواهد شد .

 

تاون‌هال 9 – بیس افزایش کاپ

بهترین مپ های تاون هال 8 و 9
بهترین مپ های تاون هال 8 و 9

بیس هایی با دپارتمان های مجزا همچنان در سال 2018 هم بسیار پر کاربرد هستند و در منحرف کردن مسیر نیروهای اتکر از دپارتمان مرکزی بیس بسیار خوب عمل می کنند و نقش بسیار پررنگی دارند .

مخصوصا اینکه به وسیله طراحی بسیار عالی در آن محدوده جز دیوار المان دیگری وجود ندارد که نیروهای اتکر را به مرکز بیس بکشاند .

این طراحی در استراتژی های زمینی و هوایی بسیار کارآمد و ‌مفید واقع خواهد شد .

تنها راه دسترسی به تاون هال و‌ نابودی آن یک اتک 3 استار بسیار حرفه ای است که البته به وسیله طراحی بسیار هوشمند این بیس اصلا کار ساده ای نیست .

 

تاون‌ هال 9 – بیس محافظت از منابع

بهترین مپ های تاون هال 8 و 9
بهترین مپ های تاون هال 8 و 9

محافظت از دارک الکسیر در این لول از تاون هال بسیار سخت و دشوار است اما این بیس در این امر بسیار به شما کمک خواهد کرد .

به هیچ وجه این طور فکر نکنید که این بیس به وسیله اسپل زلزله در هم می شکند .

هیدن تسلاها و سایر ساختمان های دفاعی دقیقا در مسیر دسترسی به مخزن دارک الکسیر قرار دارند و بر هلاف میل و انتظار اتکر نیروهای او را با سرعت زیاد نابود خواهند کرد .

همچنین این که اتک به این بیس از سمت مخالف اصلا منطقی نیست ، به این خاطر که اتکر عملا از تاون هال صرف نظر کرده است و نیروهای خود را به سمت 2 هیرو که در نقش دفاعی ظاهر می شوند فرستاده است .
و‌ به این ترتیب بخاطر طراحی خوب و‌ هوشمند دیوار ها نیروهای او به سمت بیرون بیس منحرف می‌شوند .

 

تاون هال 9 – مپ کلن وار

بهترین مپ های تاون هال 8 و 9
بهترین مپ های تاون هال 8 و 9

این بیس واقعا یک ‌بیس آنتی 3 استار تحسین بر انگیز برای تاون هال 9 است .

دپارتمان ها با قرارگیری جاینت بمب کار را برای اتکر بسیار دشوار می کند تا به نتیجه دلخواه خود برسد .

در تست های خودم در کلن ار های حرفه ای این بیس را در مقابل استراتژی های متفاوتی تست کردم و هیچ کدام حتی نزدیک به 3 ستاره هم نبودند .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
مهدی

چطوری باید مپ ها رو کپی کرد

?>