بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مپ های محافظ منابع تاون هال 9 + آنالیز هر بیس

1 41,374

در مطلب امروز کلش اف کلنز با مپ های محافظ منابع تاون هال 9 و آنالیز هر یک از آنها در خدمت شما عزیزان هستیم .

مکس کردن یک بیس کاری بسیار دشوار است و آپگرید ساختمان های دفاعی ، تله ها ، دیوارها و نیروهای تهاجمی به صورت کامل نیاز به حجم بسیار بالایی از گلد و الکسیر و دارک الکسیر دارد .

از سوی دیگر اتک زدن و فول کردن مخازن هم کاری سخت و دشوار است .

مطمئنا آن دسته از شما دوستان که مایل به مکسینگ ( فول مکس کردن بیس خود ) هستید و با زحمت و صرف وقت زیاد این حجم از منابع را بدست می‌آورید نیاز به بیس هایی با ساختار قدرتمند و توانایی تدافعی بسیار بالا دارید تا از منابع با ارزش شما بخوبی محافظت کنند .

از این رو در این سری از مطالب با بهترین بیس های تاون هال های 7 تا 11 در خدمت شما عزیزان هستیم .

قبل از این‌که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌را مشاهده کنید .

استفاده از مپ های اینترنتی

 

مپ های محافظ منابع تاون هال 9

مپ های محافظ منابع تاون هال 9
مپ های محافظ منابع تاون هال 9

بیس مورد نظر دارای چیدمان بسیار قدرتمندی است و در برابر اتک های حریفان بخوبی از مخازن و‌ بخصوص از دارک الکسیر شما محافظت می‌کند .

لایه منتهی به مرکز بیس که بصورت رینگ شکل ( حلقه ای ) است در برگیرنده مخازن شما است که روند دسترسی به همه آنها را برای اتکر به مراتب مشکل تر خواهد کرد .

همچنین دپارتمان مرکزی بیس که مخزن دارک الکسیر در آن قرار داده شده به وسیله دیوارهایی با فضاهای خالی و 4 عدد هیدن تسلا پوشش داده شده که روند دسترسی به مرکز بیس و غارت دارک الکسیر را بسیار سخت کرده است .

تاون هال بیس مورد نظر در دپارتمانی قرار دارد که اتکر را مجاب به اتک از آن سمت خواهد کرد و در مسیر آن مخازن کمی چیدمان پیدا کرده اند و‌ همین موضوع باعث حفظ بیشتر منابع شما خواهد شد .

 

مپ های محافظ منابع تاون هال 9

مپ های محافظ منابع تاون هال 9
مپ های محافظ منابع تاون هال 9

بیس مورد نظر یک بیس هوشمند قدرتمند برای محافظت از مخازن و دارک الکسیر شما است .

لایه بیرونی و ابتدایی این بیس بصورت رینگ شکل چیدمان داده شده که در صورت بی احتیاطی اتکر مطمئنا باعث منحرف شدن مسیر حرکت نیروهای حریف خواهد شد .

کلیه مخازن و ‌تاون هال در درون دپارتمان مرکزی قرار گرفته اند که دسترسی به آنها برای اتکر یک چالش بزرگ خواهد بود .

ایر دیفنس های این بیس هم با پوشش آتش بسیار خوبی چیده شده اند که کلیه مخازن و دپارتمان مرکزی را بخوبی پوشش می‌دهند .

همچنین بیس مورد نظر دارای چیدمان کلن کستل کاملا مرکزی است و منطقه پوشش آن بسیار گسترده و‌ عالی است و خالی کردن نیروهای دفاعی کستل برای اتکر بسیار سخت خواهد بود و مجبور است در میانه اتک خود با آنها روبرو شود .

 

مپ های محافظ منابع تاون هال 9

مپ های محافظ منابع تاون هال 9
مپ های محافظ منابع تاون هال 9

بیس مورد نظر یک بیس محافظت از منابع بسیار قدرتمند و‌ هوشمند است که اختصاصا برای محافظت از مخزن دارک الکسیر شما طراحی و چیدمان داده شده است .

دپارتمان های این بیس به صورت هدفمند و برای منحرف شدن نیروهای اتکر طراحی شده است .

به این صورت که نیروهای تانکی اتکر مانند گولم و ‌جاینت از نیروهای پشتیبان و ساپورتر جدا شوند و به این صورت از قدرت آنها کاسته شود و به تدریج آنها تابود شوند .

هر مخزن بصورت مجزا توسط چندین ساختمان دفاعی پوشش داده شده اند که به راحتی اتک حریفان را دفع خواهد کرد .

همچنین دارک الکسیر در مرکزی ترین نقطه ممکن قرار دارد و توسط لایه ای از دیوار با فضای خالی و 4 هیدن تسلا محافظت شده است که نابودی آن را بسیار دشوار می‌کند .

 

مپ های محافظ منابع تاون هال 9

مپ های محافظ منابع تاون هال 9
مپ های محافظ منابع تاون هال 9

بیس مورد نظر دارای ساختار بسیار خوب و پر قدرتی است با کیفیت بالا از مخازن شما محافظت می‌کند .

دپارتمان های بیس مورد نظر با چیدمان متراکم طراحی شده اند که ساختمان های دفاعی آن منطقه آتش یکدیگر را به خوبی کاور خواهند کرد که باعث افزایش قدرت تدافعی بیس شما خواهند شد .

دپارتمان مرکزی بیس با توجه به ایکس بوها و‌ کلن کستل مرکزی و آرچر کویین دارای قدرت بسیار خوبی است .

همچنین مسیرهای ورودی به بیس به وسیله جاینت بمب ها و تسلاها پوشش داده شدند که کمک خوبی به ساختمان های دفاعی برای دفع اتک حریفان خواهند کرد .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
انوش

سلام و خسته نباشید در حال حاضر و توی این 2 ماه اخیر تقریبا 80 تا 90 درصد لوت اتکهایی که به بیس تاون هال 9 من از طرف اتکرها زده شده با استراتژی مخوف و پر قدرت لاوالون بوده , هیچکدوم از این چیدمانها در برابر استراتژی لاوالون نمیتونه مقاومت کنه و اگر اتکر حرفه ای باشه که به راحتی کل این چیدمانها رو سه ستاره میزنه , اگر هم نیمه حرفه ای باشه این چیذمانها رو میتونه 2 ستاره با حداقل تخریب 65 درصد به بالا با استراتژی لاوالون درو کنه , اگر ممکنه چندتا فارمینگ بیس آنتی… بیشتر بخوانید »

?>