بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی های تهاجمی برای تاون هال 9

3 12,647

در این مطلب آموزشی کلش اف کلنز بهترین استراتژی های تهاجمی برای تاون هال 9 را برای شما دوستان تهیه کردم و شما می توانید در ادامه این مطلب این استراتژی ها و آموزش استفاده از آنها را مشاهده کنید .

در شرایط فعلی و با وضع موجود اکنون مطمئنا جدایی موقت از کلش اف کلنز برای بسیاری از شما ، دوستانتان و هم کلنی های شما اتفاق افتاده است ، وقفه ای چند ماهه و حتی 1 ساله یا شاید هم بیشتر ..

مطمئنا برای بسیاری که پس از مدت ها مجددا به کلش اف کلنز بر می‌ گردند این جای سوال است که در شرایط کنونی چه استراتژی روی بورس است و قدرت تخریب خوبی در کلن وار دارد .

در ادامه بهترین استراتژی های تهاجمی سال 2017 را برای تاون هال 9 برای شما عزیزان منتشر خواهم کرد .

 

بهترین استراتژی های تهاجمی برای تاون هال 9

  • استراتژی GolaLoon ( گولم + لاوا + بالن )
  • استراتژی GoHoVa ( گولم + هوگ + والکری )

 

استراتژی GolaLoon

استراتژی های تهاجمی برای تاون هال 9
استراتژی های تهاجمی برای تاون هال 9

یک استراتژی بسیار خوب و ترکیبی از نیروهای تهاجمی زمینی و هوایی .

این استراتژی می تواند بصورت GoBoLaLoon هم تغییر کند که بولر هم به عنوان نیروی تهاجمی کلن کستل مورد استفاده قرار گیرد .

در این استراتژی بخوبی می توانید خلاقیت به خرج دهید ، مثلا در کنار گولم های خود چند ویزارد را به عنوان تانک و ساپورتر هیروهای خود برای نابودی و کات کردن قسمتی از مپ ( به خصوص قسمت آنتی هوایی مپ ) ، همچنین بیرون کشیدن و نابودی نیروهای دفاعی کلن کستل حریف استفاده کنید .

از این به بعد یک اتک لاوالون ساده است که لاوا ها به عنوان تانک برای گمراهی اتش ساختمان های دفاعی و پشت آنها ، رها سازی بالن ها و تجهیز آنها با اسپل سرعت و ریج در محل ایردیفنس ها برای نابودی ساختمان های دفاعی حریف است .

نکته مهم : چند عدد از بالن های خود را به عنوان نیروهای ذخیره نگه دارید تا در انتهای اتک برای کمک سایر بالن ها برای نابودی سریع تر ساختمان هایی دفاعی ای که روی بالن های اصلی شما قفل کرده اند استفاده کنید .

 

اهداف استراتژی GolaLoon

  • بیس هایی با لول پایین ایر دیفنس ( تا یک لول کمتر از مکس قابل قبول است )
  • ایر دیفنس های بیس همگی در یک دپارتمان چیدمان شده باشند .
  • آرچر کویین حریف نزدیک به 1 یا 2 ایردیفنس بیس مورد نظر باشد .
  • بیس هایی که بوسیله فضاهای خالی موجود ضد اتک زمینی طراحی شده اند .

 

استراتژی GoHoVa

استراتژی های تهاجمی برای تاون هال 9
استراتژی های تهاجمی برای تاون هال 9

این استراتژی فول پاور زمینی با قدرت تخریب بسیار بالا است که در صورت اجرای درست تمامی بیس های تاون هال 9 را نابود خواهد کرد .

در این استراتژی ابتکار به عمل شما حرف اول را خواهد زد ، اینکه این استراتژی می تواند هم بصورت ترکیب سه نیروی گولم ، هوگ و والکری و هم بصورت کلاسیک گولم و هوگ مورد استفاده قرار بگیرد .

در این استراتژی گولم و بولر های کستل شما نقش Kill Squad را ایفا خواهند کرد تا منطقه مورد نظر بیس حریف را نابود کنند و کار را برای هوگ های شما در طی کردن مسیر دسترسی به ساختمان های دفاعی و نابودی آن ها راحت تر کنند .

Kill Squad : به این گروه که ما با آن‌ها حمله خود را آغاز و به قصد تخریب وارد بیس حریف می‌شویم Kill Squad می‌گویند ، به معنی گروه مرگ ، هدف این گروه از بین بردن کویین ، نیروهای دفاعی کستل است .

نکته مهم : در این استراتژی هم مانند استراتژی قبل چند عدد از هوگ های خود را به عنوان نیروهای ذخیره نگه دارید تا در انتهای اتک برای کمک سایر هوگ ها برای نابودی سریع تر ساختمان هایی دفاعی ای که روی آن ها قفل کرده اند استفاده کنید .

 

اهداف استراتژی GoHoVa

  • بیس هایی که صرفا ضد اتک های هوایی طراحی و چیدمان دارند 
  • بیس هایی که آرچر کویین و ایر دیفنس ها در دپارتمان هایی جداگانه قرار دارند و دسترسی Kill Squad به آنها سخت است .
  • بیس هایی که طراحی فشرده و متراکم دارند 

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
3 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
حمید

سلام.دوست من اگر با عکس یا فیلم منظور خودرا واضحتر میکردید مطمینا تعداد افرادی که از زحمات شما استفاده میکردند بالطبع بسیار بیشتر میشد .فکر کنم قصد و نیت شما هم همین باشد.از زحمات همه دوستان ممنونم

مصطفی

سلام.خداوکیلی اسم این مطالب رومیزاری آموزش.نه چندتا ویز.یاوالری.یاگالم.یا هوگ.لاوا که مکس نیست .یاهست چندتا ببری.بالن چندتا.اول لاوا رهاکنیم.اول بالن……

Artaa

سلام دوست عزيز اين مطلب فقط جهت آشنايي با استراتژي ها ميباشد و حرفي در مورد آموزش نحوه استفاده زده نشده

?>