بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

توضیحاتی برای استراتژی بولر واک

4 787

بولر واک  کمی بعد آمدن بولر به دنیای کلش معرفی شد.که بیشتر از یک آزمایش،شبیه به یک استراتژی واقعی بود.با کم شدن فضا لازم آن و سریعتر شدن حمله او،بولر واک بیشتر و بیشتر محبوب شد.اجازه بدید نگاهی به مشخصات بولر واک بیندازیم.با ایران کلش همراه باشید…

maxresdefault

بولر واک چیست

اسم این استراتژی از کوئین واک میاید،قسمتی از این استراتژی استفاده از ارچر کوئین است که باید با آن ساختمان های اصلی،نیروهای کلن کستل،هیروهای مدافع و  ساختن یک قیف است تا نیروها بداونند وارد مپ شوند.مطالعه این دو مطلب هم میتواند مفید واقع شود:  راهنمای اولیه کویین واک و 8 نکته عالی برای کویین واک.

ممکن است شما فکر کنید که بولر واک همانند کوئین واک است.که تفاوت آن این است که بجای کوئین فقط بولر ارسال میکنید.این نادرست است.من معمولا کسانی را دیدم که از این استراتژی شکایت میکنند و میگوند این استراتژی کار ساز نیست.

ممکن است که کوئین واک و بولر واک با هم اخلاف هایی داشته باشند:

  1. دسته بولر ها را سخت میتوان کنترل کرد که معمولا سریع تر از آرچر کوئین میمیرند.
  2. اگر شما بتوانید 6 بولر بسازید علاوه بر استفاده از آن فضای خلی که میماند میتوانید در ارتش خود نیروهای دیگری به کار ببرید.

تنها استراتژی که من توصیه میکنم که بتوان از آن در بولر واک استفاده کرد GOVABO است: اموزش اتک 3 استار با GoVaBo

حتماً بخوانید  چطور وار ها را هم تراز کلن بیندازیم؟

Untitled-1-4

چگونگی کار بولر واک

بطور کلی،شما باید 6 بولر ارسال کنید و هیلر ها را برای محافظت از آن ها بفرستید.آن ها باید قسمتی از مپ را کمی پاک سازی کنند و در قسمت دیگر از مپ باید بقیه نیروها بروند و در یک جا  باید با هم هماهنگ شوند و باهم حمله کنند.اما ممکن است آنها با اسیب های مختلف بمیرند.

بخش مهمی از نقشه این است که شما کجا آنها را مستقر کنید.bowler-walk-archer-queen-deployment

اگر کمی شانس داشته باشید با کمی نیرو میتوانید نیروهای کلن کستل و حتی بربر کینگ را نیز از سر راه خود بردارید.

هنگامی که 2 یا 3 بولر از نقطه حرکت دور شدند شما باید در نزدیکی نقطه ی حمله آرچر کوئین را مستقر بکنید.این مهم است که وقتی که بولر ها در آن قسمت مردند بعد از آن هیلر ها به سمت آرچر کوین بروند.

من به شما توصیه میکنم که از بولر واک همراه با استراتژی GOVABO استفاده کنید.این فیلم رو هم ببینید که از کلشر معروف ASH میباشد.

نتیجه

من امیدوارم که این اهداف اصلی در استفاده از استراتژی انجام بشه:

  • این استراتژی جایگزینی برای کوئین واک نیست.فقط یک آموزش جداگانه است.
  • شما نمیتوانید از آن در هر ارتش خاصی استفاده بکنید.تاُکید بر روی GOVABO است.امیدواریم به زودی با استراتژی های جدید هماهنگ شود.

پیشنهاد میکنم اگر اگر بازیکنانی هستید که rushing هستند و لول کوئین کمتر از 30 دارید ،بهتر است که قبل از اینکه کوئین خود را بالا ببرید ،بولر را اپگرید کنید که سریعتر و ارزانتر است.موفق و پیروز باشید…

حتماً بخوانید  استراتژی حمله هوگ هیلر برای تاون هال نه!

 

4
دیدگاه بگذارید

avatar
3 نظرات چندتایی
1 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
2 نظرات مدیران
aliآریا آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
ali
مهمان
ali

با سلام به شما ایران کلش مطالبتون عالی

ali
مهمان
ali

اولویت ارتقا دفاعی و نیرو رادر تان هال10 بزارید

آریا
مهمان
آریا

سلام با اجازه از دوستان نظر خودم رو بیان میکنیم.امیدوارم که اول ماکس دیفنس تاون آپ کرده باشید دوست گرامی اما در ادامه به ترتیب ؛استارت یک اینفرنو-آپدیت دو الی سه لول دیفنس های جدید – استارت اینفرنو دوم – ساخت تله ها و بمب های جدید-بعد از پایان اینفرنو اول استارت ساخت ایکس بو سوم و اون رو تا لول سه ادامه بدید-سپس همه ی دیفنسهای جدید رو به ماکس تاون نه برسونید و بعد از اون آپدیت اینفرنو ها به نوبت به لول دو و دیگه کاریشون نداشته باشید تا همه دیفنسها یک لول بالا برده بشن و… بیشتر بخوانید »

آریا
مهمان
آریا

سلام دوست گرامی
مطلب جالبی بود و همچنین توجه و عنوان این موضوع که جدا بعد از آپ آخر بولر قدرت فوق العاده ای پیدا کرده هم سپاس که بیان کردید .
یک پیشنهاد هم داشتم که بعضی از دوستان در صورت امکان و محدود اتکهای وار رو که برای بقیه آموزشی هست آپ کنن توی سایت و در صورتی که حجم و فضای سایت هم محدود هست میشه پس از تایید و بصورت محدود لینک کنن به سایت یا جایی که آپ شده .
موفق و پاینده باشید

?>