بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آموزش Trader – بهترین معاملات و پیشنهادات

9 4,381

با سلام خدمت شما دوستان و کاربران عزیز ، با توجه به اطلاعات کم کاربران مون ، امروز تصمیم گرفتیم مطلبی درباره Trader ( تاجر ) تحت عنوان ” آموزش Trader – بهترین معاملات و پیشنهادات ” رو برای شما عزیزان فراهم و نگارش کنیم . با ادامه مطلب حتما همراه باشید …

آموزش Trader – بهترین معاملات و پیشنهادات

تاجر تازه ترین کاراکتر و شخصیت در کلش آف کلنز است که انجام معاملات روزانه را به شما پیشنهاد می کند ؛ این معاملات می توانند خوب یا بد باشند ، بنابراین من  تصمیم گرفته ام تا در اینجا تمام معاملاتی را که تاجر به شما ارائه می دهد بیان نموده و بگویم کدامیک از آنها خوب و کدامیک بد هستند و علاوه بر این ، در چه شرایطی یک معامله می تواند برای شما مناسب و موثر باشد .

اطلاعات عمومی Trader

تاجر دقیقا برای شما دو کار را انجام می دهد : فروش اقلام جادویی در ازای جم ( Gem ) و علاوه بر این تاجر گاهی اوقات این ایتم های جادویی را به صورت رایگان به شما ارائه می کند . تمام معاملاتی که تاجر ارائه می کند کاملا تصادفی هستند و آیتم های جادویی رایگان نیز به صورت کاملا تصادفی برای شما آماده می شوند . بنابراین از آنجا که هیچ لیست از پیش مشخص شده ای از معاملات وجود دارد چک کردن روزانه کلن تان برای اینکه چیزی را از دست ندهید بسیار مهم است .
یکی از مهم ترین چیزهایی که باید در معامله با تاجر بدانید این است که ایتم های جادویی که دریافت می کنید همانند آیتم های جادویی پکیج events & Value در Clan Castle نمی باشند.

چرخه معامله با Trader

معاملاتی که توسط تاجر ارائه می شوند دارای یک چرخه ، 28 روزه هستند، بنابراین می توانید حدس بزنید که چه ایتم هایی در روزهای بعد به شما پیشنهاد خواهد شد و لذا بر اساس آن پلن خود را برنامه ریزی کنید. در زیر یک نمونه از چرخه 28 روزه پیشنهادات ارائه شده است

 

روز پیشنهاد اول پیشنهاد دوم پیشنهاد سوم
1 روز معجون تمرین ( رایگان ) معجون منابع  معجون بیلدر
2 روز معجون تمرین معجون منابع  حلقه دیوار ( x2 )
3 روز معجون تمرین معجون منابع  معجون قدرت
4 روز معجون تمرین معجون منابع  معجون بیلدر
5 روز معجون تمرین معجون منابع  انگشتر دیوار ( x2 )
6 روز معجون تمرین معجون منابع  کتاب جنگ
7 روز معجون تمرین معجون منابع  حلقه دیوار ( x2 )
8 روز معجون تمرین ( رایگان ) معجون منابع  معجون قدرت
9 روز معجون تمرین معجون منابع  معجون بیلدر
10 روز معجون تمرین معجون منابع  حلقه دیوار (x2)
11 روز معجون تمرین معجون منابع  کتاب اسپل
 12 روز معجون تمرین معجون منابع  حلقه دیوار (x2)
13 روز معجون تمرین معجون منابع  حلقه دیوار (x5)
14 روز معجون تمرین معجون منابع  معجون بیلدر
15 روز معجون تمرین ( رایگان ) معجون منابع  حلقه دیوار (x2)
16 روز معجون تمرین معجون منابع  کتاب ساختمان
17 روز معجون تمرین معجون منابع  حلقه دیوار ( x2 )
18 روز معجون تمرین معجون منابع  معجون قدرت
19 روز معجون تمرین معجون منابع  معجون بیلدر
20 روز معجون تمرین معجون منابع  حلقه دیوار ( x2 )
21 روز معجون تمرین معجون منابع  کتاب جنگ
22 روز معجون تمرین ( رایگان ) معجون منابع  حلقه دیوار ( x2 )
23 روز معجون تمرین معجون منابع  معجون قدرت
24 روز معجون تمرین معجون منابع  معجون بیلدر
25 روز معجون تمرین معجون منابع  حلقه دیوار ( x2 )
26 روز معجون تمرین معجون منابع  کتاب طلسم  
27 روز معجون تمرین معجون منابع  حلقه دیوار ( x2 )
28 روز معجون تمرین معجون منابع   کتاب هیرو

 

از انجا که هر کتاب فقط یکبار در هر چرخه ظاهر می شود، شما به راحتی می توانید مکان خود را در لیست پیدا کنید.

قیمت آیتم های تاجر

آموزش Trader - بهترین معاملات و پیشنهادات
the-trader-guide-good-bad-deals-1

در این قسمت من تمام قیمت ها را آماده کرده ام و به شما می گویم که کدام یک از محصولات خوب هستند و کدام یک از آنها نیستند

معجون منبع ( 115 جم )

برای اینکه بتوانید تمام مجموعه های خود را به صورت دستی ارتقا دهید، باید هزینه کنید (بسته به تعداد جم های موجود در هر یک از لول های مختلف تاون هال):

تاون هال 10 و 11: 230 جم
تاون هال 9: 200 جم
تاون هال 8: 180 جم
تاون هال 7: 150 جم
تاون هال 6 و پایین تر: 120 جم و کمتر

همانطور که می بینید، این معامله با ارتقای سطح تاون هال – بهتر و بهتر می شود، تا زمانی که شما بتوانید تمام مجموعه ها را  در تاون هال خود داشته باشید. هنگامی که لیست بالا نگاه کنید، به راحتی می فهمید که چرا تاجر برای تاون هال 8 و لول های پایینتر در دسترس نبود. در حقیقت، شما هرگز نباید از جم ها برای خرید منابع استفاده کنید  زیرا این بدترین روش است، بنابراین من قیمت ارتقا را با قیمت خرید منابع به وسیله جم مقایسه نمی کنم، اما به شما می گویم که چه مقدار منابع را می توانید از طریق ارتقا به دست آورید ( حداکثر تعداد):

تاون هال  10 و 11: 588 کیلوگرم گلد و اکسیر + 7200  دارک اکسیر
تاون هال  9:   : 588 کیلوگرم گلد و اکسیر + 4800 دارک اکسیر
تاون هال  8:   : 504 کیلوگرم گلد و اکسیر + 1،160 دارک اکسیر

هنگامی که به این اعداد نگاه می کنید، به راحتی می توانید دریابید که  معجون تمرین به خودی خود هیچ ارزشی ندارد مگر اینکه در تاون هال 10 همراه با دارک اکسیر به کار گرفته شود. فهرست اتک های اخیر خود را بررسی کنید و ببینید که برای داشتن چنین منابعی به چه تعداد اتک نیاز دارید . علاوه بر این خواهید دید که معجون تمرین به استثنای تاون هال 10 در لول های پایین تر دارای چندان ارزشی نمی باشد.

معجون قدرت ( 300 جم )

در ازای 300 جم،  می توانید قدرت ارتش خود را برای 1 ساعت به حداکثر برسانید . به نظرم نیاز به هیچ توضیح اضافی وجود ندارد.  خرید معجون قدرت به خودی خود چندان کاربردی ندارد اما پرداخت 300 جم برای آن قطعا سبب می شود که برای استفاده از آن جای هیچ شکی باقی نماند.

معجون بیلدر ( 285 جم )

معجون بیلدر  سرعت بیلدرهای شما را برای یک ساعت تا 10 برابر افزایش خواهد داد – پس هر بیلدر می تواند یک آپگرید را 9 ساعت زودتر به پایان برساند ( در واقع عملکرد بیلدرها برابر خواهد بود با ارتقا 10 ساعته منهای 1 ساعت اجرای آنها). اگر بخواهید تمام جم هایتان را برای بیلدرها صصرف کنید، باید 103 جم برای 9 ساعت پرداخت کنید و ، 367 جم نیز برای 45 ساعت .، اما من قطعا این کار را انجام نمی دهم، زیرا معجون قدرت عملکرد هر یک از بیلدرها را 9 ساعت سریعتر خواهد کرد نه تمام آنها را . بنابراین اگر از تمام بیلدرهای خود استفاده کنید به تعداد جم های زیر نیاز خواهید داشت

1 بیلدر: 103 جم
2 بیلدر: 206 جم
3 بیلدر: 309 جم
4 بیلدر: 412 جم
5 بیلدر: 515 جم

بنابراین معجون قدرت تنها زمانی کاربرد دارد که شما بیش از سه بیلدر را آپگریت کرده باشید و برای مدت زمانی بیش از 10 ساعت از آنها استفاده کنید.

معجون تمرین ( 25 جم )

به نظر شما یک ساعت ارتقا  با 25 جم، معامله خوبی است؟ خوب باید ببینیم که هزینه ارتقا  بسته به میزان سربازخانه ها, اسپل ها،  هیروها و کارخانه ها چقدر تمام خواهد شد :

تاون هال 11: 55 جم
تاون هال 9 و 10: 50 جم
تاون هال 8: 45 جم
تاون هال 7: 35 جم

تقویت ارتش برای یک ساعت بهترین چیزی است که می توانید در ازای پرداخت جم دریافت کنید.، زیرا این کار  به شما اجازه می دهد تا حداقل 5 تا 6 اتک داشته باشید  و پاداش خوبی دریافت کنید. این معامله بهترین معامله با تاجر در تمام تاون هال ها می باشد.

کتاب هیرو ( 500 جم )

تاجر در ازای 500 جم، کتاب هیرو را به شما ارائه می کند، که اگر از آن استفاده نکنید باید در حالت عادی، 999 جم برای ارتقا هیروهای خود بپردازید. اگر می خواهید اتکی به راه بیاندازید بهتر است مطمئن شوید که یک کتاب هیرو در اختیار دارید چرا که این کتاب تنها پس از هر دو بازی کلن مجددا در دسترس خواهد بود.  با نگاهی به بیلدر بیس،  و یا جایی که می توانید از  BoH استفاده کنید، می توانید برخی از جم های خود را ذخیره کنید

Battle Machine  ( ماشین جنگی )  10 + 750 جم
ماشین جنگی LVL  20+ 1000 جم

لذا این معامله می تواند برای هر کسی که در  ویلیج اصلی از این کتاب و یا از ماشین جنگی لول بالاتر از 10 استفاده می کند مناسب باشد.
کتاب اسپل ، جنگ ، و ساختمان ( 925 جم )

همه این کتاب ها با هم، 925 جم برای شما تمام خواهند شد که اندگی گران است اما وقتی که به بازه زمانی هر کدام از این  آپگریدها و هزینه های آن نگاه کنید  می بینید که به صرفه خواهد بود.

دهکده اصلی :

14 روز: 1863 جم
13 روز: 1740 جم
12 روز: 1616 جم
11 روز: 1493 جم
10 روز: 1370 جم
9 روز: 1246 جم
8 روز: 1123 جم
7 روز: 1000 جم
6 روز و  9 ساعت و 35 دقیقه: 925 جم

بیلدر بیس :

6 روز: 1750 جم
5 روز: 1500 جم
4 روز: 1250 جم
3 روز: 1000 جم
2 روز و 16 ساعت و 53 دقیقه: 925 جم

همانطور که می بینید، کتاب ها گران هستند اما اگر جم کافی برای استفاده از اپگریدها داشته باشید، باز هم می توانید یک تن جم ذخیره کنید..اگر شما جم های خود را صرف ارتقاء کنید تا بعدا زمان بیشتری را صرف انجام آپگریدها نکنید و یا بتوانید در طول زمان ارتقا، به غنائم زیادی دست یابید قطعا این معامله، معامله قابل اطمینانی خواهد بود  لکن هنوز هم بسیار گران است.

حلقه دیوار ( رینگ وال ) ( 200 جم )

بسته به اینکه کدام دیوار را ارتقا داده باشید، به رینگ های بیشتر یا کمتری نیاز خواهید داشت که تعداد آن ها به شرح زیر خواهد بود:

دهکده اصلی:

سطح دیوار 1-8: 1 حلقه
سطح دیوار 9: 2 حلقه
سطح دیوار 10: 3 حلقه
سطح دیوار 11: 4 حلقه
سطح دیوار 12: 5 حلقه.

بیلدر بیس :

سطح دیوار 1-4: 1 حلقه
سطح دیوار 5: 2 حلقه
سطح دیوار 6: 4 حلقه
سطح دیوار 7: 6 حلقه
سطح دیوار 8: 8 حلقه

بنابراین شما برای هر حلقه به  500 تا 766 هزار گلد برای هوم ویلیج  و 300 تا 400 هزار گلد برای بیلدر بیس نیاز خواهید داشت.

به نظر من این معمامله معامله خوبی نیست  زیرا شما می توانید با استفاده از معجون تمرین، به راحتی گلد به دست آورید و دیوارهای بیلدر بیس هم آنقدر قوی نیستند که بخواهید جم های خود را برای آن ها هدر دهید.

Runes

گویا  تاجر تا امروز ،  به کسی Runes را پیشنهاد نکرده است ،  بنابراین بهتر است هر زمان که چنین مبادله ای صورت گرفت من در مورد آن صحبت کنم و یا شاید هم اصلا تاجر چنین معامله ای را پیشنهاد  نمی کند.

نتیجه گیری

بسیاری تصور می کنند که تاجر در واقع یک پول قاپ است که جم های شما را تمام خواهد کرد، اما در واقع او آیتم های جادویی را که ما می توانیم از بازی کلش آف کلنز به صورت رایگان دریافت کنیم با 50٪ ارزانتر از  قیمت عادی جم در اختیارمان قرار می دهد. اگر نمی خواهید جم بخرید، من به شما توصیه می کنم تا صفحه تاجر را به صورت روزانه چک کنید. تا بتوانید از آیتم های رایگان استفاده نمایید.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
9 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Adel

‘ لطفا جواب بدید

Adel

سلام میخواستم با سوپر سل آی دی در رویال وصل شم اما هم چین گزینه ای در تنظیمات بازی نیس چه کنم لطفا جواب بدید

داود احمدزاده

دوست گرامی سوپرسل آیدی در حال حاضر برخی کشورهای دنیا در کلش رویال فعال هست ، عرضه ی جهانی حدوداً 5 روز دیگر هست ، یعنی 14 اردیبهشت احتمال زیاد

Mmd

سلام من تازه گوشی خریدم وقتی بازی کلش آف کلنز و رویال بازی میکنم
متن های بازی تار هست و انگار مشکل داره
بقیه بازی ها مشکل نداره
چطوری حلش کنم

داود احمدزاده

زبان بازی فارسی هست یا انگلیسی؟

Mmd

هم فارسی چ کردم هم انگلیسی تار بود مدل گوشیم گلگسی J7 هست از یک نفر دیکه هم که پرسیدم گفت همین مشکل رو داره و مدل گوشیش فرق میکرد

Artaa

در صورت امكان اندرويدتون رو اپديت كنيد احتمالا مشكلتون حل شه

Mmd

چکار کنم

امید میرزایی

سلام مطلب عالی بود ولی یه چیز کم داشت ظرفیت آیتم جادویی مثلا معجون تمرین 5 تا جا میخواد پس 25 که شد معجون تمرین پرمیشه پس باید بفروشیمش در کل مطلبی در مورد ظرفیت و تعداد آیتم های جادویی در کلن کستل بذارید!

?>