بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

چگونگی بهبود وضعیت دونیت در کلن

36 1,231

این روزها اکثر بازیکان بخصوص لیدرها مشکلی یکسانی به نام وضعیت نابسامان دونیت نیرو دارند چرا که ممکن است بیشتر افراد یک کلن به این موضوع اهمیت نداده و در کلن خود دونیت انجام ندهند. امروز قصد داریم تا بصورت اختصاصی به برسی این مشکل و چگونگی رفع آن بپردازیم.

دونیت بسیار زیاد نیرو به تنهایی کافی نیست

اگر کلن شما همواره دارای اعضائی است که وضعیت دونیت آنها بسیار بد است و بیشتر از دونیت خود نیرو دریافت میکنند ، لازم نیست که حتما یک قانون بسیار سخت گیرانه و عجیب برای آن ها وضع کنید. برای مثال ، در کلن زیر ، یک قانون طلایی وضع شده است که دونیت اعضای آن نباید کمتر از 1200 نیرو و نباید بیشتر از 5000 نیرو در ماه باشد!! حتما الان از این جمله تعجب کردید ولی باید این نکته رو به شما متذکر شوم  مشکل شما تنها افرادی نیستند که دونیت کمی دارند ، بلکه مشکل دوم شما اعضایی هستند که بیشتر از حد دونیت میکنند و فرصتی به دیگر اعضا برای پر کردن درخواست ها نمیدهند.

دونیت نیرو - وضعیت بد دونیت نیرو در کلن - دونیت - کلن - سامان دهی وضعیت دونیت - دونات - رک - درخواست نیرو -

اما چطور یک فرد با دونیت یشتر از اندازه میتونه مشکل ایجاد کنه؟ در جواب به این سوال باید بگم زمانی یک فرد بیشتر از اندازه دونیت میکنه و به اصطلاح خودش فعال هست ، این فرصت از دیگر افراد برای دونیت گرفته خواهد شد. دونیت نیرو همواره بین اعضا کلن باید تا جای ممکن متعادل باشد وگرنه انگیزه فرد برای دونیت از بین خواهد رفت چراکه میبیند همیشه فردی هست که زودتر از او درخواست ها را پر کرده و چیزی برای او باقی نخواهد ماند.

موضوع دیگر درمورد وضعیت دونیت ها ، یکسان بودن میزان درخواست و دونیت افراد یک کلن هست. به طور مثال اگر فردی 1000 نیرو در ماه دریاف میکند ، باید 2000 نیرو یا حداقل 1000 نیرو هم در ماه دونیت نماید چرا که زیاد شدن فاصله بین نیروی دریافتی و ارسالی ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در کلن شود. از آن گذشته همیشه سعی کنید درخواست دیگران را باتوجه به متن نیروهایشان پر کنید و صرفا به فکر بالابردن آمار دونیت خود نباشید چرا که اهمیت ندادن به این موضوع باعث ایجاد هرج و مرج در کلن و خود منجر به عدم انگیزه اعضا برای دونیت کردن میشود.

حتماً بخوانید  7700 دونیت در دو هفته

سامان دادن به وضعیت درخواست ها

تقریبا اکثر اعضای یک کلن دونیت نیرو را دوست دارند چراکه موجب افزایش لول خودشان میشود و به نفع آنهاست ولی بعضی اوقات چیزی مانع شما در دونیت کردن میشود و آن موضوع نداشتن تمامی نیروهای درخواستی است چراکه در بسیاری از اوقات افراد یک کلن برای شرکت در وار نیروهایی چون لاوا و یا گولم درخواست میکنند ولی شاید شما این نیروها را موجود نداشته باشید و یا کمپ شما پر باشد و صدالبته که نمیتوانید برای آنها هم نیرو بسیازید چراکه ساختن آن ها حداقل 15 دقیقه زمان خواهد برد که این بسیار بد است.

ولی راه حلی بسیار ساده برای این مشکل وجود دارد. آیا میدانستید شما میتونید بصورت لحظه ای بدون صرف وقت برای ساخت و یا حتی خالی کردن کمپ خود ، نیرو دونیت کنید؟؟

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به یکی از باراکس ها (سربازخانه)رفته و سپس دستور ساخت نیروی مورد نظر خود را برای دونیت بدهید ، حال به قسمت دونیت رفته و مشاهده میکنید که میتونید همان نیرو را در لحظه دونیت کنید بدون اینکه وقتی برای ساخت آن صرف کرده باشید و یا کمپ خود را خالی نموده باشید.

سامان دادن به وضعیت دونیت کلن - دونین - دونیت نیرو - دونیت در لحظه - دونات نیرو - دونات -

ولی موضوع دیگری در بحث سامان دادن به درخواست نیروها بسیار مهم هست ، داشتن قانونی برای تعدادی نیروهای مشخص برای درخواست های عادی کلن هست. این قانون به شما کمک خواهد نمود که درخواست ها بسیار سریع پر شوند و هیچ درخواستی روی زمین باقی نماند. به عنوان مثال بهترین نیروها برای درخواست های عادی کلن آرچر ، جاینت ، ویزارد و بربر میباشد چراکه ساخت آنها مدت زمان کمی را میطلبد و هزینه آنها نیز کم است و هرکسی میتواند آنها را برای دونیت آماده کند. اما این موضوع درباره ی وار کمی تفاوت دارد چراکه در وار هرچه نیروی شما قوی تر باشد قطعا نتیجه بهتری نیز خواهید گرفت پس به هیچ وجه از پر کردن درخواست های نیروی وار دریغ نکنید.

حتماً بخوانید  بالا بردن سریع لول در بازی Clash of Clans

پیدا کردن اشتباه کنندگان در دونیت

درست زمانی که درحال آماده شدن برای اتک با بالون و مینیون هستید ، مشاهده میکنید که فردی درخواست نیروی شما را با آرچر و یا بربر پر کرده است !! این مشکلی رایج و بسیار عذاب آور در تمامی کلن هاست که البته ممکن است به علت بی دقتی فرد دونیت کننده پیش آمده باشد و نه از روی قصد ولی بهرحال اگر این اتفاق بیشتر از یکبار برای شما رخ داد باید کمی بیشتر دقت کنید تا بتونید فرد اشتباه کننده را پیدا کنید و با او برخورد نمایید.

پر کردن اشتباه درخواست نیرو - درخواست نیرو - دونیت - اشتباه دونیت کردن - اشتباه در دونات - اشتباه در دونیت

متاسفانه پیداکردن کسانی که به اشتباه دونیت میکنند کار زیاد آسانی نیست چراکه شما مجبورید ساعت ها در بازی آنلاین باشید تا بتوانید بالاخره مچ آن فرد را بگیرید. بنبابر این توصیه ما به شما این است که دفعه ی اول را زیاد سخت نگیرید و به پر شدن اشتباه درخواستتان را به پای بی دقتی فرد متقابل بگذارید ولی در صورت تکرار این عمل وی ، بصورت جدی با او برخورد کنید.

36
دیدگاه بگذارید

avatar
19 نظرات چندتایی
17 Thread replies
1 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
23 نظرات مدیران
امیرنادیاA.Bپارسفربد آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
امیر
مهمان
امیر

سلام دوستان من یه کلن رک دارم برا نیرو پرکردن لول ۱۸ هم هست ولی عضو نمیاد داخلش باید چکار کنم لطفا راهنماییم کنید

پارس
مهمان
پارس

سلام ، یه مردم آزار تو کلنمون داریم که هر دفعه داره تو کستل وارمون دیوارشکن پر میکنه . اعصاب همه رو ریخته بهم . کسی میتونه راهنمایی چجوری میشه این موجود مریضو گیر آورد . ممنون

فربد
مهمان
فربد

جناب عزیز واقعا براتون متأسف هستم که انقدر بی فکر نظر میدید ? در کل شرکت سوپرسل یک نفر ایرانی هست در بین حدودا 400 کار کنان که متاسفانه ایشون جزو سران سوپرسل نیستند که بتونن کار مهمی رو انجام بدن ایشون 3 تا پیشنهاد مهم رو داده بودن 1- زبان فارسی اضافه شه 2- پرچم ایران 3- نیرویی به نام سیمرغ اضافه بشه و خب چون‌ حمایت فقط از مورد اول شد فقط مورد اول به بازی اضافه شد لطفا اول تحقیق کنید بعد نظر بدید

Clasher
مهمان
Clasher

سلام.ممنون بابت سایت جالبتون.تو یه سایت ایرانی خوندم روز 18 سپتامبر اپدیت جدید قطعا میاد.آیا شما تایید میکنید به طور رسمی این خبرو?

reza
مهمان
reza

شما نوشتید وقتی کمپاتون پر باشه و به باراکس ها دستور ساخت نیرو رو بدید بدون وقفه میتونید اون نیرو رو دونیت کنید،خب این اشتباهه،باید زمان ساخت نیرو تموم بشه اونوقت میتونین نیرو رو دونیت کنید

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR

سلام پيشنمايش دوم منتشر نشد امروز اي بابا اين سوپر سل هي داره طول ميده اپديت رو

افشین گزارش دهنده
مهمان
افشین گزارش دهنده

سلام یه اعترافی کنم همیشه رک غلط پر میکنم هیچ وقت هم بچه های کلن نمیفهمن بعد که متوجه شده و میپرسن کی بود غلط پر کرد از خنده روده بر میشم خیلی حال میده

A.B
مهمان
A.B

خیلی معذرت میخواهم از آدمین سایت و تمام کسانی که دارند نطر من رو میخواند
شما جناب کرمویی هستید و امید وارم یک جنگ رو فقط به خاطر اینکه توی کلن کستلتون گوبلین داشتید ببازید

harry
مهمان
harry

سلام ادمین خسته نباشید دمتم گرم . قابل توجه کسایی که اعتراض دارن در مورد بن شدن کاملا حق با سوپر سل و حقتونه که بن شدین تقلب یدوینن یعنی چی ما ی عمره داریم بازی میکنیم اون وقت با استفاده از ربات فک میکنین کارتون خیلی خوبه .سوپر سل داره جلیه تقلب ی سری افرده متقلب رو مییگره و دستش رو هم باید بوسید.

حسین
مهمان
حسین

تو بچه جون اول برو ادب یاد بگیر بعد بیا اینجا حرف بزن…..وقتی داستان بن شده هارو نمیفهمی حرف نزن……شما کلیات بن رو میبینی ولی جزییات ریز رو نمیبینی…….شما اگه انگلیسیت خوبه برو یکم سایتای خارجی رو بخون ببین چقد پشت هم در اومدن و کلش رو گذاشتن کنار و اعتراض میکنن…..قابل توجه ایرانکلش…..
من دیروز به خیلی از کانال های کلشی پیام دادم که اعتراض جهانی رو بزارین…یکی نزاشت.‌‌‌‌این تاسف اوره

دانیال
مهمان
دانیال

با سلام و خسته نباشید …..
میخواستم بدونم که این اپدیت هیجان فقط مخصوصه کلش اف کلنزه یا کلش رویال هم اپدیت هیجان داره؟؟؟/

Engineer Sheen
مهمان
Engineer Sheen

سلام و عرض ادب
چرا پیش نمایش امروز اعلام نشد؟
آیا تا لحضاتی دگر شاهد پیشنمایش خواهیم بود؟

علی
مهمان
علی

پیش نملیش دومم فردا میاد؟

احسان
مهمان
احسان

یعنی چی ایران کلش با بازدید های ما رشد کرده و به اینجا رسیده حالا یه درخواست من که یه خبر بود برای اعتراض جهانی رو نمیزارید واقعا که من دیگه به ایران کلش نمیایم فقط به فکر منافع خودتون و فروش رابتتون هستید این کامنت رو هم مدیر عزیز میدونم تایید نمیکنی بدون خیلی نامرد هستید

احسان
مهمان
احسان

توس حساب فیسبوک اینو یادم رفت بگم دوستان

احسان
مهمان
احسان

سلام دوستان کلش باز امروز 14 همین روزیه که پلیر های زیادی بن شدن قرار شده ساعت 9.5 شب توی حساب کلش سوپرسل توی اولین پست اعتراضی جهانی بشه با کامنت و به گفته ای کامنت باران کنن لطفا برید و اعتراضتون رو بکنید چون امید اخره
Dear SuperCell;

My account was blocked without any warnings. As it isn’t fair to block accounts with no warning, I wanted to know If there is any chance for me to get my account back

Sincerely,
اینم متنی هست که آماده کردیم دوستان لطفا حمایت کنید
ایران کلش لطفا این کامنت رو تایید کن با تشکر

حسین
مهمان
حسین

? بن ممنوع ?:
درود ?

با توجه به اینکه امروز اکانتهای بن شده ۱۴ روزه شدن قراره توی فیسبوک و تویتر اعتراض جهانی صورت بگیره
این لینک صفحه اعتراض جهانی توی فیس بوکه باید اعتراض با هشتک
https://m.facebook.com/unfair.banned/
ساعت نه و نیم امشب پیج فیسبوک کلش اف کلنز

mighty wizard
مشترک
mighty wizard

خدا قوت مفید بود ممنون

Engineer Sheen
مهمان
Engineer Sheen

من همیشه فعالم

mohammad.nz
مشترک
mohammad.nz

ممنون از راهنمایی من تاحالا به این موضوع دونیت نیرو فکر نکرده بود از حالا تلاش میکنم تا به همه تو کلن بگم که دونات و گرفتن نیروهاشون یکسان باشه.???مرسی

Mehrdad007021
مهمان
Mehrdad007021

سلام ایا کلش رویال هم پیشنمایش میده بیرون یا نه؟اگه میده چه زمانی هست؟

?>