بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بکارگیری از گرند واردن در حملات

4 567

آن دسته از کسانی که در حال حاضر گرند واردن دارند،مطمئنا تشخیص داده اند که گرند واردن میتواند روش های مفید زیادی  در حملات ارائه بدهد. گرند واردن میتواند به تمام نیروهایی که در محدوده و رنج او هستند Hit Points اضافه بدهد و همچنین میتواند برای مدت محدودی نیروها را ایمن و جان آنها را کامل بکند.در برداشت اول،در این مطلب راه های زیادی برای استفاده از گرند واردن در حملات نیست،اما جواب  سوال هایی مانند چه زمانی آن را مستقر کنیم و یا اینکه از آن در حالت هوایی یا زمینی استفاده بکنیم وجود دارد.خیلی از دوستان هم اعتراض داشتند که چرا مطالبی برای بازیکنان حرفه ای و سطح بالا قرار نمیدهید که امیدوارم با این مطلب و مطالب آینده دوستان را راضی بکنیم.با ایران کلش همراه باشید…

گرند واردن در حالت زمینی یا هوایی ؟

در موقعیت اول،ممکن است شما فکر کنید که حالت آن همیشه باید مانند حالت نیرو ها باشد.این یک رویگرد معقول است،اما نظر های زیادی در مورد آن وجود دارد.حالت و چگونگی بودن رفتار گرند واردن را دفاع ها تعیین و دسته بندی می کند، نه اینکه بیشتر به نیروها کمک می کند.

  • گرند واردن در حالت هوایی میتواند از دیوار ها عبور بکند اما بمب های هوایی مانند : Seeking Air Mines و دفاعی های هوایی میتوانند به واردن آسیب بزنند.
  • در حالت زمینی،کنون ها  و  غیره میتوانند به واردن آسیب وارد کنند. و میتوانند  نیروهای زمینی را دنبال بکند.

grand-warden-eternal-tome

آنچه که شما میخواهید این است که او همیشه به دنبال نیروها باشه تا بتواند به نیروهایی که در محدوده او هستند آن توانایی خاص را بدهد.به راحتی می توان گفت حالت هوایی بهترین حالت برای رسیدن به این هدف است،اما با این کار شما او را در معرض خطر قرار می دهید چون اگر نیروی هوایی در مقابلش نباشد بمب های هوایی و ایر دیفنس ها او را مورد حمله قرار می دهند.اگر شما از هوگ رایدر استفاده میکنید قطعا به حالت هوایی نیاز دارید،این اسم  فقط یک مثال است.

شرایط مختلف برای گرند واردن در حملات

وقتی که یک نگاه کوتاه به قهرمانان دیگر می اندازیم میبینیم که میتوانیم از وضعیت آنها به خوبی استفاده بکنیم.از بربر کینگ میتوانیم برای تانک شدن و پاکسازی مپ استفاده کرد،از آرچر کوئین میتوانیم برای تخریب کردن تاون هال و وسایل دیگر استفاده بکنیم.

گرند واردن در حملات شما وظیفه ی ساپورت و حمایت کردن را دارد،اما سوال مهم این است که چه کسی را میخواهید ساپورت کنید؟ همه ی نیروهایی که با گرند واردن در زمین مستقر شده اند.

 حمایت از نیروهای اصلی با هاله زندگی ( life aura )

در آغاز،او میتواند سلامت بیشتری به سربازان درون محدوده اش بدهد ،اما علاوه بر این بیشتر هم میتواند بین 20% تا 50% (حداکثر با 70-275 Hitpoints، با بستگی به لول گرند واردن) از این میتوانید بسته به ترکیب نیروهایتان به خوبی استفاده بکنید.شما میتوانید با نیروهای زیادی به خوبی از این قدرت استفاده بکنید.البته من توصیه نمیکنم که از آن در بارچ در فارم و فول دراگون استفاده بکنید.

ballonian-deployment

این مهم است که شما به نیروهایتان نگاه بکنید و حواستان باشد که چه زمانی آسیب بالایی میبینند و منطقه مرگ کجاس که در آن قسمت از این قدرت منحصر به فرد استفاده بکنید.

قهرمانانتان را قوی تر و جانشان را بیشتر بکنید

شما همیشه میتوانید از بربر کینگ و آرچر کوئین همراه با نیروهایتان در حمله  استفاده بکنید یا اینکه در آخر وار از آن ها برای پاکسازی مپ و نابود کردن تاون هال استفاده کنید.

clash-of-clans-royal-cloak-hit-and-run

گاهی اوقات خیلی نزدیک هستید،و بربر کینگ و آرچر کوئین میخواهند سریع آن را تاون هال نابود بکنند.مشت آهنین و رویال کلاک( نام ابیلیتی های کینگ و کوئین) میتوانند برای شما وقت بخرند اما با وجود دفاعی های زیاد باقی مانده این فقط یک قطره بر روی یک سنگ داغ است.Eternal Tome ( نام ابیلیتی گرند واردن) میتواند به آن ها 4 ثانیه اضافی بدهد.

تیر اندازی کوچک در پایان

گرند واردن دارای رنج و محدوده بزرگ و زیادی است و میتواند ساختمان های بیرون از هسته را که توسط آرچر تاور محافظت می شوند را هدف خود قرار بدهد.من از او در این مورد استفاده نمی کنم چون هاله زندگی و  Eternal Tome بیش از این به کار می آیند تا من او را برای اخر حمله نگهدارم.

grand-warden-sniping-attack

اگر از بارچ یا جاینت و گوبلین استفاده می کنید،چون که فقط لوت برای شما مهم است میتوانید از گرند واردن در آخر اتک هم استفاده بکنید تا بتوانید 1 ستاره را بگیرید و لیگ بونوس را افزایش بدهید.

نتیجه گیری

همیشه به یاد داشته باشید که از حالت درست گرند واردن استفاده بکنید،بسته به آن چه که از آن میخواهید استفاده بکنید مثلا در آغاز حمله و با نیروهای اصلی اتک( مخصوصا با بالون ها) و یا اینکه در پایان اتک با بقیه نیروهایتان استفاده بکنید.

امیدوارم این مطلب هم مفید واقع شده باشد،اگر سوال و یا نری دارید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید.

 

 

 

 

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
ali

سلام ممنون بابت سایت خوبتون خوهشا چند تا اتک خوب برای تان هال 10 قرار بدین که با چه نیروهایی بزنیم بهتره برا وار ممنون

Hamed

در حالت هوایی به نیروهای زمینی هم hp اضافه میکنه؟

متین

واردن در حالت زمینی هم از روی دیوار ها می پره اصلاح کنید

ابولفضل

اقا محمد لطف کن یه استراتژی ارزون تاون 9 برای فارم معرفی کن
ممنون

?>