بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

چگونه قهرمانان و نیروهای حریف را در حملات نابود کنیم؟

0 563

ما،در استراتژی قبلی  نکاتی در مورد کشتن قهرمانان و نیروهای کستل هنگام حمله گفته بودیم و سوالات زیادی هم در مورد آن دریافت کردیم.پس میخواهیم در مورد این موضوع به صورت کاملتر بحث کنیم.با ما همراه باشید…

نابود کردن نیروها و قهرمانان برای چیست؟

در clash of clans،گروهی از نیرو ها که مستقر شده اند در آغاز حمله به طور خاصی ساختمانها/قهرمانان را باید نابود کنند تا بقیه نیروهای باقی مانده بتوانند مپ را به طور کامل نابود کنند تا پیروز شوند و 3 ستاره بگیرند.اگر شما قهرمانان و نیروهای کستل حریف را نابود نکنید ممکن است با مشکل مواجه شوید و شکست بخورید.

برای مثال میخواهیم قهرمانان و نیروهای کستل حریف را در استراتژی gohogs را نابود کنیم:

gohogs

 

ترکیب معمولی برای نابود کردن نیروها و قهرمانان حریف در این استراتژی

برای این کار معمولا از یک گالم،چند ویزارد و دیوارشکن برای رسیدن به قهرمان ها استفاده می شود. کیفیت کارایی هر یک از نیرو ها به ترکیب شما بستگی دارد.بیشتر افراد از اسپل استفاده میکنند(معمولا از اسپل جامپ یا اسپل زلزله استفاده میکنند)برای این که راحت تر به قهرمان ها و نیروهای کستل حریف برسند و سریعتر آن ها را نابود کنند.

چگونه باید هنگام اتک نیرو ها و قهرمانان را نابود کنیم؟

بدون شک بازی clash of clans خیلی پیچیده است و یک بازی استراتژیک زیبا و متعادل است.به خصوص در تاون هال 9.برای نابود کردن یک مپ حرفه ای،شما نباید نیروها ی خود را بدون فکر و استراتژی مستقر کنید.برای گرفتن 3 ستاره باید با یک استراتژی خوب یک سری مراحل را کامل کنید و نیروها را در جهت مناسب مپ، عاقلانه و محاسبه شده مستقر کنید.باید بدانید که کشتن نیروهای کستل و قرمانان حریف قدم اول حساب می شود.نیروهای مدافع(گالم/لاوا)را میتوان گفت همیشه سردمدار و رهبر نیروهای دیگر در استراتژی هستند.به منظور جلوگیری و محافظت از آنها در برابر بسیاری از خطرات(ساختمان های دفاعی ارچر کوئین،ایر دیفنس،یا اینفرنوتاور و…)برای یک حمله موفق،باید نیروها و قهرمانان حریف را از بین ببرید .

اهداف رایج و معمولی کشتن نیرو ها و قهرمانان در حمله

با توجه به نوع استراتژی،شما باید کار های زیر را انجام دهید تا به هدف خود برسید.اگر شما از استراتژی gohogs استفاده میکنید،باید مراقب باشید و کار های زیر را به درستی انجام دهید آن هارا کامل کنید.

•از بین بردن ارچر کوئین

•کشتن نیروهای کلن کستل

•خنثی کردن جاینت بمب های دوبل(جفت و کنار هم)

در استراتژی golaloon:

•از بین بردن ارچر کوئین

•کشتن نیروهای کلن کستل

•نابود کردن حداقل 1 ایردیفنس

بعد از کامل کردن اهداف زیر،شما میتوانید حمله خود را بدون هیچ نگرانی ادامه
دهید! اجازه دهید نگاهی دقیقتر به این اهداف بیندازیم.

از بین بردن ارچر کوئین:

تقریبا در هر حمله 3 ستاره،قبل از مستقر کردن نیروی مدافع،شما باید ارچر کوئین را از بین ببرید.بدون توجه به سطح(لول)، ارچر کوئین میتواند حمله ای چشمگیر، پرقدرت و سریع انجام دهد.من مطمئن هستم که هر کس از ما حداقل 1 بار دیده که چطور میتواند به طور جادویی هوگ ها و بالون ها را نابود کند.

رایج ترین روش بازیکنان برای از بین بردن ارچر کوئین:استفاده از قدرت مشت آهنین بربر کینگ است.

 

1.گولم را مستقر کنید
2.ویزارد ها را به صورت قیف شکل مستقر کنید
3.ارچر کوئین را مستقر کنید
4.استفاده از والبرکر و اسپل جامپ/زلزله برای رسیدن ارچر کوئین یا فریب او
5.بعد ورود قیف مانند نیرو ها به داخل مپ و حمله نیروهای کلن کستل به نیروی مدافع شما(گالم/لاوا).بربر کینگ خود را به طوری مستقر کنید تا به ارچر کوئین برسد.هنگامی که بر حمله خود را به روی کوئین قفل کرد، قدرتمشت آهنین او را فعال کنید تا هم به قدرت آسیب رسانی او افزوده شود و هم چند بربر به کمک او بیایند.از هر فرصتی برای از بین بردن ارچر کوئین استفاده کنید حتی اگر لازم باشد از 1 اسپل استفاده کنید!به من اعتماد کنید،واقعا پشیمان خواهید شد اگر بگذارید او زنده بماند،بربر کینگ معمولا فقط برای از بین بردن
ارچر کوئین استفاده میشود.بعد از آن،او فقط برای پاکسازی مپ استفاده میشود.

کشتن نیروهای کلن کستل

با اسپل پویزن(سم)،کشتن نیروهای کلن کستل خیلی کمتر از قبل مورد اهمیت میشود.برای اطمینان،من دیده ام که بیشتر بازیکنان معمولا هنگامی استفاده میکنند که نیروها ی کستل مشغول ضربه زدن به گالم هستند و سپس اسپل سم را استفاده میکنند.اگر فکر میکنید شما به اندازه کافی برای کشتن نیروهای کستل نیرو دارید میتوانید بعدا از پویزن برای کشتن اسکلت های زمینی استفاده کنید.بعد از استفاده از پویزن معمولا از 3 یا 4 ویزارد و ارچر کوئین برای نابودی کامل تر نیرو ها استفاده میشود.همچنین،مطمئن شوید که میدانید چگونه به درستی از اسپل ها برای نیروهای هوایی استفاده کنید.
kill-squad-clash-of-clans-2

نقش قهرمانان شما در حمله

قهرمانان شما نقش مهمی در نابود کردن قهرمانان و نیروهای کستل حریف را دارند.همانطور که در بالا ذکر شد،بربر کینگ برای از بین بردن ارچر کوئین استفاده میشود.بعد از ان،هر چیز دیگری پاداش است.

ارچر کوئین نقش مهمتری در بازی دارد،او معمولا برای اسیب رساندن پشت گولم استفاده میشود.همچنین او متواند بهترین نیروی برای پاکسازی مپ باشد اگر بتوانید او را تا اخر حمله زنده نگهدارید.

 

چطور میتوانم سریع و بهتر نیرو ها و قهرمانان را نابود کنم؟

این سوالی است که خیلی ها میپرسند ،اما بیشتر آن ها از جواب خوششان نمیاید.

سطح (لول) قهرمانان شما تاثیر زیادی در روند نابودی نیرو ها و قهرمانان دارد.هرچه سطح قهرمانان شما بیشتر باشد ،ساختمان های بیشتری میتواند نابود کند و بهتر میتوانند نیرو ها و قهرمانان حریف را از بین ببرند.لول بالای قهرمانان شما=سریع تر نابود کردن ساختمان ها،نیروهای کستل و قهرمانان حریف.

نتیجه گیری

هر مپ با مپ دیگر متفاوت است.شما باید سعی کنید برای هر مپ استراتژی مناسب ان را انتخاب کنید و سبک حمله خود را با مپ یکی کنید.ما نمیتوانیم برای کشتن نیرو ها یک استراتژی دقیق استفاده کنیم.گاهی اوقات شما به 10 ویزارد نیاز دارید و گاهی اوقات به 5 ویزارد.گاهی اوقات شما نیاز به استفاده از اسپل جامپ دارید و گاهی اوقات فقط به چند والبرکر.

شما چطور میتوانید نیروها و قهرمانان سریعتر را نابود کنید؟این سوالیست که شما باید جواب بدید!

 

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>