ربات,ربات کلش برای کامپیوتر,خرید ربات کلش اف کلنز clash of clans

عرشه هوگ اسپریت مخصوص آرنا 8 0

سلام خدمت کاربران عزیز سایت در این قسمت سعی داریم برای شما دوستان گرامی عرشه هوگ اسپریت مخصوص آرنا 8 را توضیح دهیم . این عرشه مخصوص آرنا 8 تا عرشه های بالاتر میباشد و به خوبی برای شما در موفقیت ها عمل میکند . این عرشه از دو کارت فایر اسپریت و ایس اسپریت و همچنین کارت اصلی هوگ تشکیل شده که در کنار آن ها نیروهای دیگر به پیشروی این ها کمک میکند.

عرشه هوگ اسپریت مخصوص آرنا 8

Clash Royale Hog RiderClash Royale Ice SpiritClash Royale Fire SpiritsClash Royale Zap
Clash Royale ArchersClash Royale MinionsClash Royale fireballClash Royale Inferno Tower

Ice Spirit: اولین کارت اصلی این عرشه میباشد که از این کارت برای یخ زدن چند ثانیه ای نیروهای دشمن میتوان استفاده کرد و با میزان اکسیر آن واقعا با صرفه میباشد.

Fire Spirits: این کارت با هزینه تنها ۲ اکسیر وسیله ای خوب برای حفاظت برج های شما در برابر مینیون ها و گوبلین ها میباشد. این کارت به انداختن خود به روی اینها ان هارا به اتش کشیده و سریعا نابود خواهد کرد و با توجه به میزان هزینه ۲ اکسیر بسیار کم خرج و به صرفه میباشد و به کارتان بسیار خواهد آمد.

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.میتواند برای مدتی نیروهای حریف را ضعیف کند و کمی از میزان سلامتی ان ها کاسته کند.

Archers: یکی از نیرو های کار آمد بازی است که با اینکه دوام چندان زیادی ندارد امّا میتواند در هر دو صورت زمینی و هوایی در برابر دشمنان از شما محافظت کند.همچنین میتواند به عنوان نیرو تهاجمی خوبی باشد.

Minions: از این کارت هم نیز میتوان برای نابودی نیروهای دشمن استفاده کرد که نمیتوانند هوایی حمله کنند.این کارت با چند مینیون همراه است و برای نابودی حرف اول را میزنند.

Fireball: توپ اتشین یک کارت عالی است که به شما کمک میکند نیروهای دسته جمعی را مانند بربر ها نابود کنید یا سه ماسکاتر(که الان خیلی محبوب شده اند) و یا مینیون  هورد.توپ آتشین همیشه برای تمام کردن کار برج ها به خوبی جواب میدهد.

Hog Rider: کارت اصلی این عرشه هوگ میباشد. این کارت در این عرشه به عنوان نیرویی تهاجمی عمل خواهد کرد و  این کارت را باید در حفاظت قرار دهید تا توسط نیروهای حریف شما نابود نشود زیرا این کارت اگر سالم به برج های حریف برسد میتواند آسیب جدی به حریف شما وارد کند.

Inferno Tower: این کارت فقط برای دفاع از برج های شما موثر میباشد و اسیب بالایی و میزان سلامتی بالایی دارد و واقعا نابود کردن این کارت هنر و قدرت زیادی میخواهد. در این عرشه بسیار بسیار کارآمد میباشد.

معایب مزایا
ضعیف بودن برخی از نیروهای پشتیبانی راحتی برای بالابردن سطح کارت های عرشه
نیاز بودن به کمی تمرین و ماهریت برای استفاده از عرشه بالانس بودن نیروها در دفاع و حمله
تشکیل شدن سریع چرخه و شرایط برای حمله

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت بدوگیم (ایرانکلش) و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال تلگرام بنده با موضوع طراحی و گرافیک : EyeGraphic@ و آدرس اینستاگرام بنده جهت سوال و ... با آیدی : Mahdi.Stiri

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz