بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

راهنمای استفاده از بربرکینگ

8 420

راهنمای استفاده از بربرکینگ

باسلام خدمت همه ایرانکلشی های محترم ، امروز با راهنمای جامع استفاده از بربرکینگ (شاه بربرها) همراه شما عزیزان هستیم.

بربرکینگ ؛ اولین هیرویی که شما در دهکده خود انرا آنلاک میکنید و با استفاده از آن در کلن وارها و جنگ های چندنفره نقش ایفا میکنید.

در این پست من میخواهم به شما چگونگی استفاده از بربرکینگ را نشان بدهم. که مهمترین راهنمایی ما آموزش استفاده از مشت آهنین در زمان مناسب است.

 

ادغام بربرکینگ در جنگ های شما

شما از بربرکینگ در موقعیت های مختلف میتوانید استفاده کنید؛ یعنی قبل از شروع حمله اصلی خود معمولا جهت پاکسازی یا کشتن هیروهای حریف می باشد. ویا استفاده از آن به عنوان حامل یک نقش در استراتژی در موقعیت و زمان مناسب.

راهنمای استفاده از بربرکینگ

از بین بردن هیروی حریف

برخلاف آرچرکویین ، بربرکینگ یک نیروی کلیدی در استراتژی های نیست به خاطر همین معمولا برای پاکسازی اطراف مپ و بازکردن راهی جهت نفوذ ویا از بین بردن حداقل یکی از هیروهای حریف به کار می رود.

دلیل آشکار و ساده آن هم قطعا کندی بربرکینگ می باشد چون در اغلب استراتژی ها سرعت حرف اول را می زند.

پس بهترین گزینه برای استفاده از بربرکینگ مبارزه با هیروهای حریف می باشد در صورتی که این هیروها در بین دیوارهای خارجی بیس حریف جایگذاری شده باشند.

استفاده های دیگر از بربرکینگ

نکته مهم … استفاده از بربرکینگ برای از بین بردن (یا سلب هیت پویینت) از آرچرکویین زمانی صحیح می باشد که آرچرکویین حریف در دیوارهای خارجی جای گذاری شده باشد و در نزدیکی آن ساختمان خاصی وجود نداشته باشد زیرا با مشغول شدن بربرکینگ به از بین بردن ساختمان ها آرچرکویین خیلی سریع بربرکینگ شما را از بین می برد.

اگر شما صحیح اقدام کنید به راحتی قادر به گرفتن جان آرچرکویین حریف + نابودی تعدادی از ساختمان های ضعیف حریف خواهید بود ؛ البته این روش به خودکشی بربرکینگ معروف می باشد.

 

استفاده های دیگر از بربرکینگ

بربرکینگ در استراتژی

*** استفاده در عمق استراتژی ***

روش نامبرده شده در بالا بهترین گزینه است اما همیشه صحیح نیست زیرا بعضی از استراتژی ها به وجود بربرکینگ در عمق حمله نیاز دارد.

مثلا در بعضی حملات نیروهای قوی آسیب ساختمان های دفاعی را به خود جذب میکنند و در این زمان بربرکینگ با قدرت تخریب افکنی فراوان + هیت پویینت (جان) عالی میتواند خیلی از ساختمان های حریف را به راحتی تار و مار کند.

*** استفاده در فارمینگ ***

معروف ترین استراتژی ها برای کسب لوت مناسب فول گوبلین ، بارچ (بربر + آرچر) ، جیبارچ (جاینت + بربر + آرچر) می باشد که شما در این استراتژی ها میتوانید از بربرکینگ به عنوان یک سپر از سربازان خود محافظت کنید تا آنها لوت بهتری برای شما کسب کنند.

نکته … بربرکینگ به راحتی تمام آسیب ساختمان های دفاعی را به خود جلب میکند که در این زمان سربازان شما به کسب لوت می پردازند.

نکته … همچنین بهتر است تعدادی دیوارشکن به همراه داشته باشید تا بربرکینگ نفوذ بهترین داشته باشد.

 

پاکسازی با استفاده از بربرکینگ

من به شما توصیه نمیکنم که از بربرکینگ تا پایان حمله استفاده کنید. زیرا بربرکینگ ها برای سرانجام رسان ماموریت های کوچک برنامه ریزی شده اند و دیوارها بزرگترین مشکل سر راه بربرکینگ هستند.

شما میتوانید از بربرکینگ جهت پاکسازی ساختمان های اطراف مپ استفاده کنید که کار سایر نیروهای شما آسان تر می شود. در این حالت نیروهای شما نیاز به برگشت جهت از بین بدن ساختمان های اجنبی ندارند.

 

استفاده از مشت آهنین در چه زمانی؟؟؟

در زمان استفاده از قابلیت مشت آهنین پنج ویژگی به بربرکینگ شما اضافه میشود :

  1. افزایش آسیب رسانی (400 در مکس لول)
  2. بازیابی سلامت
  3. سرعت بیشتر
  4. احضار تعدادی بربرین

استفاده از این قابلیت در زمانی مناسب است شما میخواهید سریع یک دیوار را از سر راه بردارید و یا زمانی که در قلب بیس حریف قرار دارید و یا برای کشتن یک هیرو یا دفاع در برابر نیروهای کلن کستل میتوانید از این قابلیت نهایت استفاده را ببرید.

اگر بربرکینگ در حال مرگ بود بدون شک باید از آن استفاده کنید تا کمی جان بگیرد و مدتی بیشتر زنده بماند. همچنین زمانی که شما در بین چندین ساختمان جهت پاکسازی قرار دارید با استفاده از این قابلیت میتوانید سریع تر آنهارا از بین ببرید.

نمودار زیر ، جزئیات آسیب رسانی بربرکینگ در حالت عادی و حالتی عالی + قابلیت مشت آهنین را ساده برای شما بیان کرده است :

نمودار قدرت بربرکینگ

اگر شما میخواهید این فرایند و این قابلیت را بهتر بشناسید و بهتر از آن استفاده کنید روی عنوان زیر کلیک کنید.

جهت دریافت مطلب اختصاصی استفاده از مشت آهنی در زمان بهتر اینجا کلیک کنید.

 

لطفا نظرات ، پیشنهادات و ایده های خود را با ما در میان بگذارید.

کانال تلگرامی ایران کلش

8
دیدگاه بگذارید

avatar
5 نظرات چندتایی
3 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
7 نظرات مدیران
علیرضا اسماعیلیايمانAmir Rezaمهدیmohammad.nz آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
ايمان
مهمان
ايمان

داداش میشه توی بلواستاکس به وسیله خود صفحه کلید کامپیوتر نوشت منظور صفحه کلید مجازی نیست صفحه کلید خود کامپیوتر میشه؟

Amir Reza
مهمان
Amir Reza

سلام.من یک اکانت معامله کردم سرم کلاه رفت جیمیل و رمزشو دادم اما طرف پول رو نداد و تمام مشخصات جیمیل رو تغییر داد.اما هنوز وقتی بازی رو باز میکنم توی همون بازییه که دست همون کلاه بردار هستش.اما دیگه جیمیلی که بازی روش ذخیره شده رو ندارم.یه کمکی کنید باید به سوپرسل اعتارض کنم یا خودم کاری کنم؟بیخیال شکایت هم هستم.

mohammad.nz
مشترک
mohammad.nz

یه سوال این عکس که thegamer اینجا گذاشته این چطوری مجسمه بربرین کینگ داره لطفا جواب بدین چون اصلا تو کلش این مجسمه وجود نداره؟

مهدی
مهمان
مهدی

با سلام آن مال آپدیت قرمز فقط برای اپل بود
با خرید پکیج قرمز اپل مجسمه کینگ هم بود به همراه 500 جم 5 دلار

شاهین
مهمان
شاهین

سلام خسته نباشین . میشه بدونم بهترین کاپ برای لوت تان هان 10 چنده؟

thegamer
مشترک
thegamer
?>