بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

راهنمای اولیه کویین واک

4 653

در تاون هال سطح 9 و بالاتر کویین واک بسیار محبوب و معروف شده به طوری که اغلب بازیکنان از این استراتژی بسیار در اتک ها و وارهای خود  استفاده فراوان میکنند.این استراتژی تنها مختص به افراد ماهر نیست و همه میتوانند از این نوع حمله بهره ببرند و استفاده کنند به همین دلیل امروز میخواهیم مقدمات اولیه و راهنمای اولیه کویین واک را به شما آموزش دهیم.

راهنمای اولیه کویین واک

کویین واک چیست؟

کویین واک درواقع نوع حمله با آچر کویین میباشد و چند هیلر که بشتر برای پیش بردن اتک و وار استفاده میشود.این استراتژی همیشه در ابتدای هر حمله ای میباشد که به منظور ساخت قیفی برای نیروهای خود و مقدمات حمله اولیه است و شما دوستان میتوانید طی سه الی چهار بار تمرین به درستی کویین واک را در حملات خود استفاده کنید.

چه زمانی باید از کویین واک استفاده کرد؟

شما میتوانید این نوع حمله را در هر نقشه ای اجرا کنید ولی زمان آن باید طبق زیر باشد:

داشتن کویین لول 10 در تاون هال 9

داشتن کویین لول 20 در تاون هال10

داشتن کویین لول 25 در تاون هال 11

چرا باید از کویین واک استفاده کرد؟

با این استراتژی میتوانید حداقل در اوایل بازی 20 درصد مپ را بگیرید و این بسیار جالب به نظر میاید و شما میتوانید با استفاده از این نوع حمله که فقط فضای چهار هیلر را مشغول میکند در کمپ خود در بیشتر اتک های خود موفق باشید.

چگونگی استفاده از کویین واک

دوستان این استراتژی اصلا سخت نیست و تنها سختی آن در این است که شما مکان رها کردن کویین را بدانید و باید باتوجه به تشخیص خود از مپ های حریف بتوانید مکان رها کردن کویین و در پی آن هیلرها را بدانید وگرنه ممکن است با کمترین اشتباه این نوع حمله را خراب کنید که در بالاتر هم گفتیم با تمرین دو الی چهار بار کاملا مسلط میشوید.

اگر در این نوع حمله ناگهان در کستل حریف سربازی سخت رو مشاهده کردید نگران نباشید سعی کنید با چندتا از نیروهای دیگرتون و اسپل های سم و… که زیاد به نیروهای شما آسیب نزند آن هارا نابود کنید.

راهنمای اولیه کویین واک

امیدوارم از این مطلب استفاده کامل خود را برده باشید و توانسته باشید راه های اولیه کویین واک رو در پیش گرفته باشید.

موفق باشید…

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments

[…] مپ شوند.مطالعه این دو مطلب هم میتواند مفید واقع شود:  راهنمای اولیه کویین واک و 8 نکته عالی برای کویین […]

امین

میشه بگید تقریبا چ سرباز ها و اسپل هایی استفاده میشه

[…] لینک منبع […]

?>