بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

چیدمان جدید بیلدربیس 6

2 15,860

هبیلدرهال سطح 6 آخرین لول میباشد که دهکده دوم مکس خواهد شد و همچنین این سطح از بیلدرهال نیاز به یک مپ خوب و حرفه ای دارد و ما برای شما چیدمان جدید بیلدربیس 6 را آماده کرده ایم تا بتوانید با استفاده از این مپ ها در کلش به راحتی حملات پیروزی داشته باشید و کاپ خود را در دهکده دوم افزایش دهید.

چیدمان جدید بیلدربیس 6

یک چیز بسیار مهم اینکه شما اگر سعی کردید به مپ های اینترنت و گوگل رجوع کنید حتما باید تغییراتی در آن ها ایجاد کنید و ما برای این منظور آموزشی برای شما در پایین قرار داده ایم که میتوانید استفاده کنید.

مپ آنتی دو ستاره بیلدرهال 6

این مپ یک چیدمان خوب ضد ویچ میباشد که میتواند جلوی ویچ های حریف و همچنین نیروهای دیگر را بگیرد و ستاره گرفتن در این نوع مپ کار سختی خواهد بود.

چیدمان جدید بیلدربیس 6 1
1 Builder Base 6 Designs

همچنین قرار گرفتن محل مناسب و بسیار خوب سنگ شکن ها باعث میشود نیروهای حریف به راحتی نتوانند به مرکز مپ شما نفوذ کنند و با مقابله سخت با سنگ شکن ها روبرو شوند.

چیدمان جدید بیلدربیس 6 2
Builder Base 6 Designs 2

این نوع مپ یک مزیت خوب دارد که بیلدرهال در مرکز مپ قرار گرفته است و اطراف آن توسط ساختمان های دفاعی تحت پوشش هستند و ورود به مرکز مپ و نابود کردن بیلدرهال شما برای حریف کمی سخت تر خواهد شد.

مپ مناسب بیلدرهال  6

این مپ یک چیدمان خوب و جذاب میباشد زیرا محل مناسب سنگ شکن ها و همچنین آرچرتاورها که سنگ شکن هارا پوشش میدهند باعث میشود تا حمله حریف از سمت شمال و یا جنوب بسیار سخت باشد و در نهایت به مشکل بر بخورد و نتواند نقشه خود را عملی کند و مپ شمارا نابود کند.

چیدمان جدید بیلدربیس 6 4
Builder Base 6 Designs 4

چیدمان ضد تونل بیلدرهال 6

این نوع چیدمان جوری طراحی شده است که به حریف شما اجازه نخواهد داد تا بتواند تونل برای شکست شما توسط نیروهایش تشکیل دهد و شکل جایگذاری صحیح و درست دفاعی ها به این کار کمک بسیاری میکند.

چیدمان جدید بیلدربیس 6 3
Builder Base 6 Designs 3

مپ آنتی سه ستاره

این چیدمان فقط نیازمند ساختمان های دفاعی مکس میباشد که بتوانند جلوی نیروهای حریف مقاومت کنند و بیشتر مخصوص تاپ پلیرها میباشد و کمک بسیار بسیار زیادی به افزایش کاپ شما خواهد کرد.

چیدمان جدید بیلدربیس 6 5
Builder Base 6 Designs 5

امیدارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

موفق باشید…

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
راوند

سلام و خسته نباشید
مپ شماره یک متعلق به نفر اول جهان بود حدود یک ماه پیش که خودم عین همین مپ رو چیدم
الان کاپم روی 3800 و هنوز هیچ حریفی نتونسه حتی با نیروهای مکس یعنی لول 12 و هیرو لول 10 بیشتر از 60 درصد تخریب و 2 ستاره بگیره , بقیه مپها رو میشه 3 ستاره زد
تشکر از زحماتتون
موفق و تندرست باشید

نیما

مپ خوبیه و نفوذ بهش سخته ولی دیگه غیرقابل نفوذ نمیتونه باشه. من گذاشتم هیرو 6، 6 تا جاینت 11 و 16 تا آرچر مکس 83 درصد دو ستاره زد

?>