بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

نیروهای دفاعی کلن کستل – تاون هال 6 – 8

6 2,811

در این مطلب آموزشی به شما نشان خواهم داد که در طول کلن وار کلش اف کلنز بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل در لول تاون هال 6 – 8 کدام نیروها خواهند بود .

کدام نیروها برای دفاع از کلن کستل شما مناسب تر هستند ؟

این یک سوال بسیار رایج است و برای آن گزینه های بسیار متفاوتی وجود دارد .

نکته مهم : این مطلب آموزشی مجددا و از پایه با توجه به تغییرات بالانس سال 2018 گردآوری شده است و در استراتژی های موجود بسیار به کمک شما خواهند آمد .

 

فرق میان نیروهای دفاعی کلن کستل در کلن وار و حالت عادی

در کلن وار به نسبت مبارزات عادی تفاوت هایی در نیروهای کلن کستل وجود خواهد داست که عبارتند از :

  • نیازی به سورپرایز نیست ، زیراکلن حریف پس از 1-2 اتک نیروهای دفاعی شما را شناسایی می کند و اتک های بعدی خود را بر منبای آن ها طرح می ریزد .
  • اتکر شما با آمادگی کامل و با حداکثر قدرت برای نابودی بیس شما می آید .

در کلن وار ها شرایط بسیار خاصی وجود دارد که تنها با دیدن ریپلی اتک ها می توانند کل نیروهای دفاعی شما را تشخیص دهند و استراتژی خود را تغییر دهند .

پیشنهاد من این است که نیروهای دفاعی کلن کستل کلن خود را برای وار هرگز با ترکیبی یکسان پر نکنید ، با استفاده از ترکیب های دفاعی مختلف حریف خود را در اتک هایشان کمی سورپرایز کنید .

به این فکر کنید که در کلن حریف یک اتکر ریپلی اتک به بیس 9 را دیده که داخل کلن کستل هم کلنی شما ویزارد بوده و سپس با این فکر که داخل کلن کستل بیس شماره 10 هم ویزارد است اتک خورد را آغاز می کند و در نهایت می بیند که داخل کستل هم کلنی شما دراگ است .

بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل

اگر شما از ترکیب های بالا پیروی کنید می توانید نیروهای دفاعی کلن کستل را طبق نظر خود بچینید و از ترکیب آن ها نیروهای دفاعی بسیار قدرتمندی بدست بیاورید .

با این حال من در ادامه لیست ترکیب نیروهای مناسب برای هر لول از کلن کستل را برای شما ارائه خواهم کرد .

 

بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل با 15 عدد فضا

15 عدد فضا برای کلن کستل جای چندانی برای خلاقیت شما باقی نمی گذارد ، پس بهترین ترکیب برای پلیر های لول پایین در کلن وار شما عبارت است از :

1 بیبی دراگون – 1 ویزارد – 1 آرچر

بیبی دراگون شما باید لول مکس باشد ، چون به علت این که نیروی هوایی دیگری در ترکیب شما نیست پس از فعال شدن قابلیت خود به حداکثر قدرت ممکن برسد ، این به این معنی خواهد بود که شما یک دراگ کامل به علاوه چند نیروی دیگر در کلن کستل خود دارید و مطمئنا حریف شما انتظار آن را نخواهد داشت .

نکته جالب اینجاست که اکثر پلیر هایی که به این بیس ها اتک می زندد همراه خود اسپل پویزن ندارند و ویزارد و آرپر شما برای آن ها بسیار مشکل ساز خواهند شد .

 

بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل با 20 عدد فضا

بیایید نگاهی به پیشنهادات من بیندازیم ، دراگون گزینه چندان مناسبی برای شما نخواهد بود ، اما اگر در میان کلن کستل ها 1 یا 2 دراگون هم باشد به خوبی آرامش فکری اتکر را بر هم می زند .

1 دراگون

این ترکیب در کلن کستل عده ای از اتکر ها را که نیروهای سایر کلن کستل های حریفان را دیده اند کمی غیر منتظره خواهد بود ، کمی پر هزینه است اما نابودی آن برای اتکر ها با لول پایین تر تاون هال دشوار است .

بهترین ! 1 بیبی دراگون – 2 ویزارد – 2 آرچر

بیبی دراگون یک نیروی دفاعی بسیار عالی برای کلن کستل شما خواهد بود و برای هیروهای اتکر بسیار مرگبار خواهد بود و به دلیل قابلیت منحصر به فرد خود و آتش منطقه ای خود در مقابل کویین حریف هم بسیار موثر خواهد بود و آسیب سنگینی به او خواهد زد .

1 ویچ – 1 ویزارد ( مکس )

به احتمال بسیار زیاد شما در این محدوده از تاون هال ها هم شاهد اسپل پویزن نخواهید بود و بسیاری از پلیر ها در این منطقه نمی دانند چطور با ویچ مقابله کنند ، در این شرایط چند ثانیه طول می کشد تا آن ها تصمیمی بگیرند و احتمال اینکه نیروهای زیادی از نیروهای اصلی خود را پیاده سازی کنند زیاد است .

2 والکری – 1 ویزارد

والکری ها آسیب منطقه ای بسیار شدیدی را وارد می کنند ، بخصوص اگر کسی با جاینت اتک بزند ، و همچنین به عنوان نیروی تانکی فرصت زیادی به ویزارد ها می دهند تا آسیب خود را وارد کنند .

نیروهای دفاعی کلن کستل
نیروهای دفاعی کلن کستل

 

بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل با 25 عدد فضا

در این منطقه هم همچنان پلیر ها از نیروهایی استفاده می کنند که در مقابله با نیروهای هوایی ضعیف هستند ، در کلن خودمان با استفاده از ترکیب های زیر نتایج بسیار خوبی گرفته شده است .

1 دراگون – 1 ویزارد – 1 آرچر

این ترکیب آسیب فراوانی به صورت منطقه ای وارد می کند و در صورتی که حریف شما با خود بالن و یا هوگ بیاورد برای کلن خود یک دفاع بسیار خوب خواهید کرد .

بهترین ! ا بیبی دراگون – 1 ویچ –  آرچر

این ترکیب شما برای اتکر شما متحمل آسیب بسیار زیادی خواهد شد و استراتژی های اتک حریف شما را با مشکلات بسیار زیادی روبرو خواهد کرد .

1 بیبی دراگون – 1 والکری – 1 ویزارد – 3 ارچر

همان طور که گفته شد بیبی دراگون به عنوان نیروی دفاعی کلن کستل بسیار قدرتمند است و برای هیروهای اتکر بسیار مرگباز خواهد بود و به دلیل قابلیت منحصر به فرد خود و آتش منطقه ای خود در مقابل کویین حریف هم بسیار موثر خواهد بود و آسیب سنگینی به او خواهد زد .

3 بالن – 2 ویزارد – 1 آرچر

بالن ها بسیار کاربردی و پر قدرت خواهند بود برای شما بسیار موثر ظاهر می شوند ، مگر این که کسی به دراگ اتک بزند ، از این ترکیب فقط در صورتی استفاده کنید که بیس شما در مقابل استراتژی های هوایی بسیار قوی باشد ، در این حالت ایر دیفنس های خود را در عمق بیس قرار دهید .

1 ویچ – 3 ویزارد – 1 آرچر

ویچ به وسیله تمام اسکلت های خود سبب کند شدن اتک اتکر می شود و در همین حال ویزارد ها آسیب بسیار شدید به نیرو های اتکر وارد می کنند ، نکته جالب اینجاست که همه آن ها از فاصله دور آسیب وارد می کنند و باعث می شود قدرت آتش بیشتری داشته باشند .

نیروهای دفاعی کلن کستل
نیروهای دفاعی کلن کستل

 

نتیجه گیری 

شما مشاهده می کنید که در هر لول از تاون هال و کلن کستل ترکیب های بسیار متفاوت با کارایی متفاوتی موجود است و پیشنهاد من این است که در هر مقطع نیروهای دفاعی خود را طبق آموزش گفته شده و با کمی چاشنی سورپرایز تعیین کنید تا باعث شود اتکر شما برای مقابله با آن ها نیاز به پیاده سازی نیروهای بیشتری داشته باشد .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
6 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
عزیز

لطفا کستل ۳۰ و ۳۵ تایی هم عنوان کنید چه نیرپیی مفیده برای دفاع کلن وار

HOssein

بسیار عالی ترکیبات شما خیلی خوبه و من شخصا خودم راضی بودم و باعث شد که چند تا از اتکایی که به من زدن خنثی بشه
خیلی ممنونم از زحماتتون

عزیز

لطفا کستل ۳۵ و ۳۰ تایی هم بگید چه نیرویی لازم هست

عزیز

لطفا نیروی کستل ۳۰ و ۳۵ تایی هم عنوان کنید
فقط تا ۲۵ را گفتید

عزیز

لطفا نیروی دفاعی کستل ۳۰ و ۳۵ تایی هم عنوان کنید

غنبر

سلام باز هم مطلبتون عالی بود ولی سایتتان تکراری شده مثلا یه مسابقه بزارید که در آن شارژ رایگان میدهید یا یه چیزی که بشود در آن امتیاز جمع کرد و جوایز برد دمتون گرم

?>