بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی کویین واک ماینر در سال 2018

0 4,503

در این مطلب آموزشی استراتژی کویین واک ماینر را در سال 2018 پس از تغییرات بسیار مهمی که بر روی اینفرنو انجام داد بررسی خواهم کرد .

کاملا در جریان هستم که استراتژی کویین واک ماینر در کلش اف کلنز امروز چیز جدیدی نیست ، آن هم پس از حدود 1 سال پیش که ابداع شد و طرفداران بسیاری داشت کاملا رد اوج بود و تقریبا تمام استراتژی عای اتکی را در تاون هال 10 و تاون هال 11 شامل می شد .

اما با توجه به وضعیت فعلی اینفرنو تاور این استراتژی بازگشت بزرگی داشته است و برای افزایش کاپ به صورت بسیار وسیع استفاده می شود ، همچنین بخاطر اینکه ماینر برای ساخت نیازی به دارک الکسیر ندارد این استراتژی برای جمع آوری دارک الکسیر هم بسیار مناسب است .

در حقیقت این استراتژی در تاون هال لول 10 و همچنین تاون هال لول 11 بسیار عالی کار می کند و به همین دلیل تصمیم گرفتم این استراتژی را مجددا از پایه برای شما دوستان عزیز شرح بدهم که چطور در سال 2018 از این استراتژی استفاده کنید .

استراتژی کویین واک ماینر در سال 2018
استراتژی کویین واک ماینر در سال 2018

این اتک در برابر بیسی تقریبا مکس از نظر ساختمان های دفاعی در تاون هال 11 بود که برای من حدود 7000 دارک الکسیر در بر داشت و شما هم توانایی آن را دارید که اتک هایی این چنین را با این استراتژی انجام دهید .

 

آموزش کویین واک ماینر

این استراتژی به این صورت است که به وسیله کویین واک به اعماق بیس نفوذ می کنید و پس از نابودی ساختمان های آن منطقه مسیری را برای نفوذ ماینرهای خود به داخل لایه های درونی بیس ایجاد می کنید .

در طول کویین واک به وسیله اسپل ریج سطح سلامتی کویین خود را کنترل می کنید ، همچنین به وسیله والبریکر ها مسیر نفوذ وی به لایه های داخلی بیس را ایجاد می کنید .

اگر این مراحل را به درستی انجام دهید و اندکی شانس هم داشته باشید کویین شما در طول اتک سالم خواهد ماند .

پس از اینکه مسیر نفوذ ماینر ها ایجاد شد ، ماینر های خود را پیاده سازی کنید تا آن ها مابقی کار را برای شما انجام دهند .

ساده به نظر می رسد ؟ واقعا هم ساده است اما اخیرا به دلیل کاهش شدید قابلیت های ماینر این استراتژی کمی کم کاربرد شده بود و مجددا پس از تغییراتی که بر روی اینفرنو و غیر فعال کردن اثر آن روی اسپل هیل انجام شده این استراتژی بازگشتی قدرتمند داشته است و من اینطور پیش بینی می کنم که در سال 2018 این استراتژی یکی از استراتژی های کلیدی در تاون هال های 10 و 11 خواهد شد .

به وسیله این استراتژی شما می توانید اتک هایی با نتایج 2 ستاره و درصد بالا و حتی 3 ستاره حتی در تاون هال های لول 11 مکس داشته باشید .

تنها مشکلی که ممکن است برای شما دوستان پیش بیاید این است که شما به آرچر کویین با لول بالا نیاز دارید ، من نمی گویم حتما لول مکس ، اما لول 35 برای این استراتژی الزامی است .

 

کویین واک چیست ؟

ممکن است بسیاری از دوستان در جریان تمامی نکات استراتژیک این بازی نباشند ، برای آن دسته از دوستان باید عرض کنم که کویین واک عبارت است از کویین شما که با پشتیبانی هیلر ها و با کمک والبریکر ها به لایه های داخلی بیس نفوذ می کند و راه را برای ورود سایر نیروهای شما در استراتژی های مختلف باز می کند .

 

مراحل استراتژی کویین واک ماینر

در ادامه به شما یاد خواهم داد که چطور از این استراتژی استفاده کنید .

در اولین قدم ترکیب این استراتژی است که بسیار حائز اهمیت است .

  • 5 هیلر
  • 8 والبریکر
  • 2-3 ویزارد ( برای پاکسازی مسیر منتهی به داخل بیس )
  • مابقی کمپ فول ماینر ( باید حدود 25 عدد بشوند )
  • بولر ها در کلن کستل
  • 3 اسپل هیل
  • 2 اسپل ریج
  • 1 اسپل پویزن
  • 1 اسپل ریج در کلن کستل

تعداد 5 هیلر بسیار مهم است زیرا همواره امکان اسن است که یکی از آن ها به وسیله بمب های هوایی نابود شوند و کل استراتژی شما را در خطر خراب شدن قرار دهند ، پس بسیار مهم است که شما در ترکیب خود هیچ ریسکی نکنید و اتک خود را فقط بخاطر یک بمب هوایی غیر منتظره خراب نکنید .

 

مرحله اول – انتخاب نقطه شروع اتک

شما باید برای شروع کویین واک خود نقطه ای را انتخاب کنید و با دقت بسیار اتک خود را از آن نقطه استارت بزنید ، این نقطه شروع بسیار مهم است و ممکن است فرق اصلی بین یک اتک 2 ستاره و 3 ستاره باشد و نتیجه کل اتک را رقم بزند .

اگر از این استراتژی برای افزایش کاپ استفاده می کنید بهتر است اتک خود را از منطقه نزدیک به ایگل استارت بزنید تا ماینر های شما مسیر حرکت خود را از نقطه ای که ایگل در آن قرار دارد طی کنند .

اگر از این استراتژی برای جمع آوری دارک الکسیر استفاده می کنید باید همین کار را برای مخزن دارک الکسیر انجام دهید و ایگل را در اولویت دوم خود قرار دهید ، اگر بتوانید هر دوی آن ها را نابود کنید که بسیار عالی خواهد بود اما در حالت کلی تمرکز خود را روی مخزن دارک الکسیر قرار دهید .

استراتژی کویین واک ماینر در سال 2018
استراتژی کویین واک ماینر در سال 2018

پس برای جمع آوری منابع شما کویین واک خود را جوری برنامه ریزی می کنید که به دنبال مخزن دارک الکسیر برود و سپس ماینر های خود را از سمت شمالی ارسال خواهید کرد .

اما برای افزایش کاپ شما کویین واک خود را از قسمت شمالی استارت می زنید تا پس از نابودی ساختمان های قسمت بالایی ماینر های شما از سمت چپ وارد دپارتمان های بیس شوند .

 

مرحله دوم – کویین واک

اتک خود را به وسیله کویین و هیلر های خود ( به اضافه واردن در تاون هال لول 11 ) آغاز کنید ، به احتمال زیاد نیاز است تا از  اسپل ریج و قابلیت کویین ( و قابلیت واردن ) استفاده کنید تا او را در طول کویین واک زنده نگه دارید .

به سادگی با دقت فراوان تمام حواس شما به سطح سلامتی کویین باشد و در صورت نیاز از اسپل ریج خود استفاده کنید تا سطح سلامتی و قدرت تخریب او بوست شود ، و به وسیله والبریکر ها او را به لایه های داخلی بیس برسانید .

استراتژی کویین واک ماینر در سال 2018
استراتژی کویین واک ماینر در سال 2018

نکته بسیار مهم این است که در طول اتک حواس شما کاملا جمع باشد که کویین واک شما از مسیر نفوذ به داخل بیس منحرف نشود .

شما شدیدا نیاز دارید که وی را به داخل دپارتمان های بیس برسانید و در صورتی که سطح سلامتی او تمام شد هیلر ها به پشتیبانی ماینر ها بیایند .

 

مرحله سوم – پیاده سازی ماینر ها

وقتی مسیر دسترسی به دپارتمان های داخلی به وسیله کویین واک شما محیا شد حال نوبت به ارسال سایر نیروهای ترکیب شما می رسد .

کینگ و نیروهای کستل و ماینر های خود را ارسال کنید در طول مسیر حرکت دقت کافی روی سطح سلامتی آن ها داشته باشید و در صورت نیاز به وسیله اسپل هیل آن ها را ساپورت کنید .

شما می توانید به وسیله مطلبی که در خصوص استفاده از اسپل هیل نوشتم نکاتی بسیار کاربردی را یاد بگیرید .

اسپل هیل – جزئیات و نکات کلیدی

من خودم به شخصه چندین اتک را به وسیله این استراتژی انجام دادم و نتایج بسیار عالی بودند ، مخصوصا برای جمع آوری دارک الکسیر این استراتژی بسیار کاربردی و عالی خواهد بود .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>