بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

رسیدن به لیگ های بالای کلش اف کلنز – اصول دفاعی

2 3,183

در این مطلب آموزشی نکات اصولی رسیدن به لیگ های بالای کلش اف کلنز را برای تاون هال های 10 و 11 خدمت شما عزیزان خواهم گفت ، پس با ما همراه باشید .

رسیدن به لیگ های بالای کلش اف کلنز ، بخصوص رسیدن به لیگ لجندز یکی از آرزوهای بسیاری از پلیر های بازی کلش اف کلنز است ، رسیدن به این لیگ و گرفتن نشان لجندز نشان از لول بسیار بالای آنها در بازی کلش اف کلنز می دهد و به نوعی نتیجه زحمات سالیانه آنها برای این بازی خواهد بود .

در مطلب آموزشی قبل رسیدن به لیگ لجندز را از بعد تهاجمی بررسی کردم و نکات بسیار مهمی را راجع به استراتژی های تهاجمی برای شما دوستان ارائه کردم .

در لینک زیر می توانید این مطلب آموزشی را تماشا کنید .

رسیدن به لیگ لجندز – تاون هال 10 و 11

 

رسیدن به لیگ های بالای کلش اف کلنز

مدیریت شیلد و گارد

برای رسیدن به لیگ های بالای کلش اف کلنز در مدریت شیلد و‌ گارد خود بسیار دقت کنید و با برنامه و حساب شده به اتک بروید و زمان دفاع خود را محاسبه کنید .

رسیدن به لیگ های بالای کلش اف کلنز
رسیدن به لیگ های بالای کلش اف کلنز

اتک های خود و‌ زمان بازی خود را برنامه ریزی کنید ، پیشنهاد می کنم اگر زمان در زمان گارد وقت بازی کردن دارید حتما گارد 2 ساعته را هر روز خریداری کنید ، 2 ساعت گارد به ازای 10 جم برای شما بسیار موثر خواهد بود .

به این دلیل که در گارد دو ساعته ( بدون بوست نیروها و‌ هیروها ) امکان 3 اتک برای شما وجود خواهد داشت که در بد ترین حالت ممکن می تواند کاپی که در دفاع از دست خواهید داد را برای شما جبران کند .

اینها همه جنبه های بسیار مهم رسیدن به لیگ لجندز است ، این عوامل و المان های گفته شده همگی تا حد بسیاری در توان خود شما است و‌ کیفیت انجام آن رابطه مستقیم با نحوه پیشرفت شما در پوش خواهد داشت .

تاکید می کنم ، در زمانی که سپر محافظ ( شیلد ) دارید به بیس های زیر 20 کاپ اتک نزنید ، همچنین در زمان گارد خود به هر بیسی که برای شما ارائه شد اتک بزنید ، فقط نکته مهم این است که در صورتی که می بینید اتک شما در حال 3 ستاره شدن نیست ، پس از 2 ستاره شدن اتک را پایان دهید تا زمان ریکاوری هیروهای شما کاهش یابد تا زود تر بتوانید به سرچ ‌برای اتک بعدی بروید .

دقت کنید که حتما قبل رفتن به دفاع تقاضای نیروی دفاعی مناسب را بکنید و‌‌ حتما نزدیک ‌به‌ زمان دفاع‌ با هم‌ کلنی‌ های خود هماهنگ ‌کنید تا نیروهای مورد نیاز شما را در زمان معین شده برای شما آماده کنند .

همچنین پیشنهاد من این است که 40 دقیقه قبل از دفاع دیگر حمله نکنید تا هیروهای شما در دفاع حضور داشته باشند ، یا اگر امکان آن است و اتک زدید زمان ریکاوری هیروهای خود را جم بزنید ، هیروهای شما تاثیر بسیار زیادی در روند تدافعی بیس شما دارند .

 

نقش دفاع در رسیدن به لیگ لجندز

اما جنبه دیگر رسیدن شما به لیگ لجندز جنبه تدافعی است .

رسیدن به لیگ های بالای کلش اف کلنز
رسیدن به لیگ های بالای کلش اف کلنز

این بخش از گیم پلی کلش اف کلنز بسیار سخت و دردناک است و اگر تجربه رسیدن و ماندن در لیگ لجندز را داشتن باشید دقیقا متوجه این حرف من هستید .

اتک هایی که به شما می‌ شود و‌ به زحمت و شانس فراوان 1 ستاره و 18 کاپ و یا 2 ستاره و 30 کاپ یا در بد ترین حالت هایی که دیدم 3 ستاره و 50 کاپ‌ از شما خواهد گرفت .

آموزش لینک زیر را دنبال کنید تا بهترین نیروی دفاعی را برای کلن کستل خود برای رفتن به لیگ های بالای بازی کلش اف کلنز انتخاب کنید .

بهترین نیروهای دفاعی برای کلن کستل

در ادامه این مطلب لینک های آموزشی از بیس های دفاعی خوب تاون هال 10 و 11 را به شما خواهم داد تا در مسیر رسیدن به لیگ لجندز به شما کند .

در لیگ های بالا ، بخصوص لجندز و تایتان هدف ما این است که تا حد امکان به اتکر ستاره ( کاپ ) کمتری بدهیم ، از این رو باید از مپ های آنتی 2 استار استفاده کنیم که در عین دفاع پر قدرت خاصیت گرفتن دفاع مثبت را هم داشته باشند .

اگر شما دوستان هم بیس خوبی دارید می توانید با آپلود آن و قرار دادن لینک آن در قسمت نظرات ، بیس خود را با سایر دوستان به اشتراک بگذارید .

مپ های آنتی 2 استار تاون هال 10

مپ افزایش کاپ تاون هال 11 – کاپ لجندز و تایتان

مپ افزایش کاپ تاون هال 11 – سری دوم

 

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمد

سلام یه سوال دارم اینکه اگه کسی مثلا مانع هالووین یا کریسمس رو بکنه میتونه دوباره همونو پس بگیره من یه دیگ هالووین داشتم از دوسال پیش یکی دوهفتس کندمش حالا میشه پس گرفت؟ با نامه به سوپرسل؟یا نه

Co-Leader

سلام
بعیده بشه دوست عزیز

?>