بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی کویین واک هوگ در سال 2018

0 7,108

در این مطلب آموزشی من استراتژی کویین واک هوگ را در سال 2018 به شما دوستان آموزش خواهم داد و نکات مهم آن را به شما خواهم گفت .

هوگ ها مجددا باز گشته اند تا با توجه به بلاک شدن قابلیت مرگبار اینفرنو ها در بلاک کردن اسپل هیل بیس ها را برای شما 3 ستاره بزنند .

استراتژی کویین واک هوگ
استراتژی کویین واک هوگ

این استراتژی در تاون هال لول 9 تا تاون هال لول 11 کاربرد دارد اما باید مد نظر قرار دهید که آرچر کویین شما حتما باید حداقل شرایط لازم را داشته باشد :

 • تاون هال 9 : آرچر کویین لول 30 یا نزدیک به آن
 • تاون هال 10 و ناون هال 11 : آرچر کویین لول 35 و بالاتر

 

آموزش کویین واک هوگ

من در روز های پیش استراتژی مشابه را تحت عنوان کویین واک و ماینر خدمت شما دوستان آموزش دادم که مخصوص جمع آورش منابع و پوش است و از نظر کارایی و تکنیک بسیار شبیه به این استراتژی است .

شاید برای شما جای سوال باشد که چرا با یک استراتژی مشابه و جدید خدمت شما رسیدم ، خب استراتژی کویین واک ماینر پتانسیل بسیاری برای نتایج 3 ستاره دارد اما از طرفی خطر کم آوردن وقت ، یکی از مشکلات جدی و همیشگی این استراتژی است .

شما در بسیاری از اتک هایی که با استراتژی ماینر انجام می دهید احتمال زیادی دارد تا در معرض کمبود وقت قرار بگیرید ، و این نکته کلیدی است که این استراتژی با هوگ کاربرد خواهد داشت .

هوگ ها در مسیر خود همه ساختمان ها را هدف نمی گیرند و بسیار هم سریع تر از ماینر ها حرکت می کنند .

این به معنی است که شما می توانید هوگ های خود را پیاده سازی کنید تا ساختمان های دفاعی حریف را نابود کنند و سپس تعدادی نیروی پاکسازی کننده ارسال کنید تا سایر ساختمان های باقی مانده را نابود کنند و در انتها هوگ های شما به نیروهای شما بپیوندند و سایر ساختمان ها را نابود کنند .

این استراتژی بسیار سریع تر است و مشکل کمبود زمان را بر طرف خواهد کرد .

در حالت کلی من پیشنهاد می کنم از استراتژِی کویین واک ماینر برای افزایش کاپ و همچنین برای جمع آوری منابع استفاده کنید ، به این دلیل که بسیار مقرون به صرف است و برای تولید نیاز به دارک الکسیر ندارد .

استراتژی کویین واک هوگ
استراتژی کویین واک هوگ

اگر در تاون هال های لول 10 و لول 11 به دنبال یک استراتژی بسیار عالی برای افزایش کاپ و همچنین جمع آوری منابع هستید پیشنهاد می کنم مطلب آموزشی زیرا ببینید .

استراتژی کویین واک ماینر در سال 2018

اما اگر در آستانه کلن وار هستید و به دنبال یک استراتژی قدرتمند برای  ستاره کردن حریف خود هستید پیشنهاد می کنم از استراتژی کویین واک هوگ استفاده کنید .

کویین واک چیست ؟

ممکن است بسیاری از دوستان در جریان تمامی نکات استراتژیک این بازی نباشند ، برای آن دسته از دوستان باید عرض کنم که کویین واک عبارت است از کویین شما که با پشتیبانی هیلر ها و با کمک والبریکر ها به لایه های داخلی بیس نفوذ می کند و راه را برای ورود سایر نیروهای شما در استراتژی های مختلف باز می کند .

 

استراتژی کویین واک هوگ – مرحله به مرحله

در ادامه به شما آموزش خواهم داد که چطور از این استراتژی استفاده کنید .

در ابتدا نیاز است تا با یک دیگر نگاهی به ترکیب نیرویی مورد نیاز این استراتژی بیندازیم .

 • 5 هیلر
 • 8 والبریکر
 • 2-3 ویزارد ( برای پاکسازی ساختمان های باقی مانده )
 • 2 بیبی دراگ
 • باقی کمپ فول با هوگ
 • بولر یا هوگ در کلن کستل
 • 3 اسپل هیل
 • 2 اسپل ریج
 • 1 اسپل پویزن
 • 1 اسپل ریج در کلن کستل

تعداد 5 هیلر بسیار مهم است زیرا همواره امکان اسن است که یکی از آن ها به وسیله بمب های هوایی نابود شوند و کل استراتژی شما را در خطر خراب شدن قرار دهند ، پس بسیار مهم است که شما در ترکیب خود هیچ ریسکی نکنید و اتک خود را فقط بخاطر یک بمب هوایی غیر منتظره خراب نکنید .

 

مرحله اول – انتخاب نقطه شروع اتک

شما معمولا دو دسته از بیس ها را مشاهده خواهید کرد ، یکی بیس هایی با تاون هال مرکزی و دیگری بیس هایی با تاون هال در دسترس .

در مواردی که تاون هال بیس مورد نظر در مرکز بیس باشد شما باید اتک خود را به نحوی مدیریت کنید که ایگل هرچه زودتر از صحنه نبرد خارج شود .

در مواردی که تاون هال بیس مورد نظر در دسترس باشد بهتر است که به وسیله کویین واک تاون هال بیس مورد نظر را نابود کنید و سپس در ادامه مسیر کویین واک هوگ های خود را در مسیر ایگل ارسال کنید .

استراتژی کویین واک هوگ
استراتژی کویین واک هوگ

تجه کنید که نکات و تقسیم بندی که در بالا کردم حالت بسیار کلی است و نمی خواهم این طور بگویم که این حتما قانون این استراتژی است اما در حالت کلی این قوانین بر قرار خواهد بود .

نکته مهم بعدی این است که در حین کویین واک توجه ویژه به کویین هنگامی که منطقه مرگ به وسیله تسلاها و یا مورد هدف قرار گرفتن توسط چندین ایکس بو که در محدوده تاون هال هستند بسیار مهم خواهد بود .

 

مرحله دوم – کویین واک

اتک خود را به وسیله کویین و هیلر های خود ( به اضافه واردن در تاون هال لول 11 ) آغاز کنید ، به احتمال زیاد نیاز است تا از  اسپل ریج و قابلیت کویین ( و قابلیت واردن ) استفاده کنید تا او را در طول کویین واک زنده نگه دارید .

استراتژی کویین واک هوگ
استراتژی کویین واک هوگ

به سادگی با دقت فراوان تمام حواس شما به سطح سلامتی کویین باشد و در صورت نیاز از اسپل ریج خود استفاده کنید تا سطح سلامتی و قدرت تخریب او بوست شود ، و به وسیله والبریکر ها او را به لایه های داخلی بیس برسانید .

نکته بسیار مهم این است که در طول اتک حواس شما کاملا جمع باشد که کویین واک شما از مسیر نفوذ به داخل بیس منحرف نشود .

شما شدیدا نیاز دارید که وی را به داخل دپارتمان های بیس برسانید و در صورتی که سطح سلامتی او تمام شد هیلر ها به پشتیبانی ماینر ها بیایند .

 

مرحله سوم – پیاده سازی هوگ ها

وقتی مسیر دسترسی به دپارتمان های داخلی به وسیله کویین واک شما محیا شد حال نوبت به ارسال سایر نیروهای ترکیب شما می رسد .

کینگ و نیروهای کستل و هوگ های خود را ارسال کنید در طول مسیر حرکت دقت کافی روی سطح سلامتی آن ها داشته باشید و در صورت نیاز به وسیله اسپل هیل آن ها را ساپورت کنید .

استراتژی کویین واک هوگ
استراتژی کویین واک هوگ

شما می توانید به وسیله مطلبی که در خصوص استفاده از اسپل هیل نوشتم نکاتی بسیار کاربردی را یاد بگیرید .

اسپل هیل – جزئیات و نکات کلیدی

استراتژی کویین واک هوگ
استراتژی کویین واک هوگ

من خودم به شخصه چندین اتک را به وسیله این استراتژی انجام دادم و نتایج بسیار عالی بودند ، مخصوصا برای جمع آوری دارک الکسیر این استراتژی بسیار کاربردی و عالی خواهد بود .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>