معرفی دک پکا بالون ماینر

4 440

دک پکا بالون ماینر یک عرشه و دک سریع و قافل گیر کننده است که دشمن را در عمل انجام شده قرار داده و زمان فکر کردن و تصمیم گرفتن را به دشمن نمیدهد ، توضیحات بیشتر این دک را در ادامه مطلب بخوانید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک پکا بالون ماینر

معرفی دک پکا بالون ماینر
pekka-balloon-miner-deck-1

Ballon : کارت بالون در این دک وظیفه غافل گیر کردن و در عمل انجام شده قرار دادن دشمن است ! این کارت به دلیل اینکه به صورت مستقیم به برج ها حمله میکند و با منابع کاری ندارد و قدرت زیادی هم که دارد ؛ میتوانید در حملات سریع ، کار دشمن را یکسره کند و بسیار موثر باشد ! در استفاده از این کارت در محل و زمان مناسب دقت کنید !

Fire Ball : توپ آتشین یا فایر بال ، اگر به خوبی استفاده شود ، میتواند کارت سرنوشت ساز حملتاتتان باشد ! این کارت برای زمانی مناسب است که کارت های حریف در اطراف برج حریف هستند ، مناسب هست و در آن موقع باید فرستاده شود ! البته در زمانی هم که عده زیادی از نیروهای دشمن به سمت شما می آیند ، هم مناسب هست !

Ice Golem : غول یخی یا آیس گولم ، وظیفه سرگرم کردن نیرو های دشمنان در هنگام دفاع و حتی حمله را بر عهده دارد ! این کارت بعد از نابودی هاله ای از دور خود را برای مدت کوتاهی متوقف یا به اصطلاح فریز میکند تا زمان بیشتری برای شما بخرد !

حتماً بخوانید  امکان اضافه شدن ماینر به کلش اف کلنز بیشتر شد!

Mega Minion : مگا مینیون هم میتواند نقش موثری در این دک داشته باشد ! این کارت وظیفه خاصی ندارد و در دفاع و حمله میتواند نیروهای دیگر را پشتیبانی و همیاری کنید !

Miner : ماینر جزء نیروهای بسیار مهم این دک میباشد ، اگر این کارت را به همراه بالون به صورت همزمان رها کنید ، به دلیل سرعت بالا و قافل گیر کننده این 2 کارت ، قطعا میتوانید حداقل نصف سلامتی و جان یک برج را از آن بگیرید !

P.E.K.K.A : پکا ، از کارت های اصلی و مهم این دک هست ، اگر بتوانید پکا و بالون را در یک زمان در نقشه پیاده کنید ، شک نکنید که برج حریف را چشم بسته هم میزنید ! قدرت این 2 کارت با یکدیگر فوق العاده است !

Zap : اسپل زپ وظیفه از بین بردن نیرو های کم جان را بر عهده دارند ، البته این کارت میتواند قدرت بارگذاری شده در نیروهایی چون اسپارگی ، اینفرنو دراگون و … را از بین ببرد !

Electro Wizard : جادوگر برقی یا الکترو ویزارد هم همانند مگا مینیون ، میتواند نقش موثری در این دک داشته باشد ! این کارت وظیفه خاصی ندارد و در دفاع و حمله میتواند نیروهای دیگر را پشتیبانی و همیاری کنید !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک پکا بالون ماینر و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

حتماً بخوانید  معرفی دک گولم بی بی دراگون

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

دیدگاه بگذارید

4 نظر برای "معرفی دک پکا بالون ماینر"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
mohsen monfared
مشترک

سلام و با عرض خسته نباشید این دک واقعا عالیه تقریبا هیچ نقطه ضعفی نداره فقط اگه امکان داشت یه ساختمان دفاعی توش بود عالی می شد

شتر
مهمان

سلام.
بجای آیس گولم چیز دیگه ای نمیشه گذاشت؟
من آرنا هفت هستم و میخوام از این دک استفاده کنم.

نیروی دیگه ای میشه گذاشت آیا؟

تروخدا حواب بدید

wpDiscuz