بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

4 مپ مخصوص بیلدر هال 7

1 45,255

 

با سلام خدمت شما دوستان و کاربران عزیز ، امروز به مناسبت شروع 1397 و بعد از گذراندن تعطیلات ، تصمیم گرفتیم مطلبی با عنوان 4 مپ مخصوص بیلدر هال 7 ، برای بیلدر بیس در خدمت شما عزیزان باشیم . با ادامه مطلب حتما همراه باشید …

با استفاده از این مپ ها از حداکثر قدرت تدافعی بیس خود در بیلدر هال 7 بهره مند خواهید شد و در دفاع از دشمن بسیار بسیار موفق و قدرتمند ظاهر می شوید .

قبل از این‌ که شروع کنیم به شما پیشنهاد می‌کنم که اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌ را مشاهده کنید .

چرا که این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند .

استفاده از مپ های اینترنتی


4 مپ مخصوص بیلدر هال 7

تمام نقشه و بیس هایی که در این مطلب معرفی می شوند ، کاملا بروز هستند ?

مپ های بیلدر هال 7 :

قبل از اینکه بهترین مپ های بیلدر هال 7 را به شما معرفی کنم ، برخی از مقالات مربوط به بیلدر هال را توصیه می کنم که بد نیست اگر شما نیز آن ها را بخوانید :

استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7  نکات دفاعی و مپ های جدید بیلدرهال 3 تا 5

قبل از شروع مطلب ، اگر دو مقاله بالا که توسط دوستان خوبم منتشر شده اند را بخوانید ، بیشتر از جزئیات مپ ها در بیلدر بیس آگاه خواهید شد و مشکلی در این خصوص نخواهید داشت ?

مپ اول بیلدر هال 7 – ضد 2 ستاره :

4 مپ مخصوص بیلدر هال 7
bh7-base-layouts-1

با مپ ضد 2 ستاره شروع می کنیم ؛ همانطور که از اسم این مپ مشخص هست ، هدف نوع چینش این مپ این است که دشمن نتواند دو ستاره از ما بگیرد ؛ هنگامی که دشمن زیر 50 درصد به ما ضربه بزند و نتواند از ما 2 ستاره دریافت کند ، در آن طرف سکه و در حمله ما میتوانیم به راحتی به دشمن ضربه سنگینی وارد کرده و پیروز حملات مان باشیم !

در نگاه اول قسمت بالایی بیس کمی ضعیف و سست دیده می شود ، اما چینش این مپ به طوری ست که نیرو های دشمن به اطراف متمرکز می شوند و به بیلدر هال نمیرسند و نمیتوانند 2 ستاره از ما دریافت بکنند .

مپ دوم بیلدر هال 7 – الماس :

4 مپ مخصوص بیلدر هال 7
bh7-base-layouts-2

مپ دوم ، الماس نام دارد ، دلیل نام گذاری الماس برای این مپ را نمیدانم ، اما گمان می کنم که الماس این بیس جاینت کنون است ، چرا که در مرکز نقشه قرار گرفته و سرنوشت ساز بتل هاست !

مهم نیست که از چه طرفی مهاجم تصمیم نزدیک شدن به بیس را داشته باشد ، جاینت کنون قابل دستیابی نیست و آسیب مرگبار خود را در کل حمله نشان می دهد و جلوی دشمن را در همان اول کار می گیرد و به دشمن اجازه پیشروی نمی دهد !

روستر و ایر بمب ها مراقب هستند که حملات از بالا به سمت راست حرکت کنند چرا که برای دیگر دفاهی ها می توانند به اندازه کافی زمان بخرند تا نیرو های دشمن را متوقف کنند و این یک استراتژی بسیار خوب است .

مپ سوم بیلدر هال 7 – مقاوم در برابر بربرین ها :

4 مپ مخصوص بیلدر هال 7
bh7-base-layouts-3

این بیس با استفاده از بخش های دیوار عمودی در پشت به اشتباه بمب انداز ها را مشغول خود می کنند و از هدف اصلی شان آن ها را دور می کنند . این باعث می شود که بربرین ها دیوار ها را از بین ببرند و با دفاع دفاعی ها از بین بروند و این می تواند یک حمله را از بین ببرند.

مپ چهارم بیلدر هال 7 – ضد 3 ستاره :

4 مپ مخصوص بیلدر هال 7
bh7-base-layouts-4

این بیس به طوری چیده شده است که شما آن را اغلب جدی نمی گیرید اما مفهوم دفاعی پشت آن نیز قانع کننده است .

بیلدر هال توسط دفاعی هایی که در اطرافش قرار دارند محاصره شده و از آن محافظت می کنند ، کلاک تاور و آزمایشگاه با سلامتی بالا که دارند در کم کردن سرعت نیروهای مهاجم به اندازه کافی تاثیر گذار هستند .

موفق و پیروز باشید !

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
عمادرضا

کو لینک مستقیم؟؟؟!!

?>