بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

دراپ شیپ – استراتژی اتک در دهکده دوم

1 3,821

دراپ شیپ نیروی جدیدی است که در بیلدر هال لول 7 در دسترس شما خواهد بود و وقتی که در دسترس همگان قرار گرفت بر خلاف نایت ویچ نگرانی زیادی در خصوص قدرت بیش از حد آن وجود نداشت .

الان ما این جا هستیم تا چندین ماه پس از ارائه این نیرو آن را بررسی کنیم و متاسفانه در طی این مدت واقعا آن طور که باید از این نیرو استقبال نشده است ، اما من مدت ها روی این استراتژی کار کردم و به این نتیجه رسیدم که استراتژی مورد نظر در مقابله با بیلدر هال های لول 7 مکس قدرت تهاجمی بسیار بالایی دارد .

مخصوصا در مقابل بیس هایی که ساختمان های دفاعی اصلی آن ها مانند روستر ، جاینت کنون و ایر بمب آن ها در لایه های میانی است و دسترسی به آن ها بسیار پیچیده است ، خود من به وسیله این استراتژی در مقابله با این گونه بیس ها نتیجه 2 ستاره با درصد بالا بدست آوردم .

البته این در حالی است که استراتژی های دیگر در مقابله با این بیس ها نتیجه نا موفق داشتند .

 

دراپ شیپ در نبرد تن به تن

در ابتدا پیدا کردن مکان و جایگاه مناسب برای این نیرو در ترکیب مورد استفاده بسیار سخت بود ، این نیرو عبارت است از یک نیروی تانکی هوایی که بر روی ساختمان های دفاعی اسکلتون رها می کند و خود آن به تنهایی هیچ آسیبی را بر ساختمان دفاعی مورد نظر وارد نمی کند .

پس برای پیدا کردن جایگاه مناسب این نیرو شما باید به دنبال ترکیبی متشکل از این نیرو و نیروهای دیگر باشید که از مورد گفته شده سود ببرند و در مورد گفته شده نیروهای مورد نظر شما عبارتند از نایت ویچ ها و مینیون ها .

البته نایت ویچ ها و مینیون ها خود دارای استراتژی مخصوص و انحصاری هستند اما در مقابل بیس های بیلدر هال 7 مکس دارای محدودیت هایی هستند ، به این دلیل که ماشین جنگی شما در این استراتژی با سرعت زیاد توسط جاینت کنون نابود می شود و مولتی مورتار آسیب بسیاری به نایت ویچ های شما وارد می کند و سپس روستر و ایر بمب مینیون های شما را نابود می کنند .

البته این استراتژی در بیلدر هال 7 نیمه مکس بخوبی کارایی بسیار خوبی دارد ، اما در لول های مکس ساختمان های دفاعی کمی ضعیف عمل می کند .

در این جا است که جایگاه بسیار خوب دراپ شیپ مشخص می شود ، به وسیله اسکلتون ها مولتی مورتار و جاینت کنون را منحرف می کند و خود دراپ شیپ ها تا مدت مناسب از مینیون ها و خفاش های شما محافظت می کنند .

در واقع وظیفه دراپ شیپ ها این است که تا زمانی که وضعیت و تعداد نیروهای تهاجمی شما بصورتی شود که بصورت کامل غیر قابل کنترل شوند از آن ها محافظت کند .

 

دلیل استفاده از استراتژی دراپ شیپ

آپگرید دراپ شیپ ها واقعا بسیار دشوار است زیرا آن ها در لول 1 خود هم به بیش از 1 میلیون الکسیر و 1 روز برای آپگرید نیاز دارند و این به آن معناست که شما نمی توانید بدون وقفه لابراتوار را مشغول آپگرید آن ها نگه دارید .

همچنین برای استفاده از این استراتژی حتما باید دراپ شیپ های شما در لول 10 و یا بالاتر باشند ، پس تاکید می کنم فقط شمایی که در بیلدر هال 7 پیشرفت زیادی داشته اید از این استراتژی استفاده کنید .

اگر شما در بیلدر هال لول 7 دارای بربر و بمبر و نایت ویچ و مینیون لول مکس و ماشین جنگی لول 15 و بالاتر هستید وقت آن است که شروع به آپگرید دراپ شیپ بکنید .

اگر نه پیشنهاد میکنم از استراتژی بربر + بمبر و یا نایت ویچ + مینیون استفاده کنید .

در لینک زیر می توانید آموزش این استراتژی را به صورت کامل مشاهده کنید .

استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7

نکته مهم : اگر از بازی های کلنی اخیر دارای اسپل قدرت هستید می توانید بصورت موقت و برای 1 ساعت نیروهای خود را مکس کنید و از این استراتژی استفاده کنید .

 

آینده دراپ شیپ

دراپ شیپ Drop Ship بالن اسکت انداز کشتی

وقتی که از اسنیک پیک ارائه بیلدرهال لول 8 که بسیار هم نزدیک هست صحبت می کنیم ، من مطمئنم که در آینده بسیار نزدیک دراپ شیپ قابلیت های بسیار بیشتری پیدا می کند .

در بیلدر هال لول 8 ما شاهد مگا تسلا خواهیم بود که دارای قدرت آسیب رسانی بسیار بالایی هست ، همچنین شاهد نیرویی جدید خواهیم بود ، سوپر پکا .

با توجه با قابلیت اصلی دراپ شیپ که نیروی تانکی با اسکلتون ها برای منحرف سازی مسیر آتش ساختمان های دفاعی است ، مطمئنا این نیرو در مقابل مگا تسلا و در کنار آن جاینت کنون بسیار کارآمد خواهد بود .

دراپ شیپ
دراپ شیپ

پس هزینه های زیاد حال حاضر برای دراپ شیپ در آینده بسیار نزدیک که بیلدر هال 8 ارائه می شود به شما کمک بسیاری خواهد کرد .

 

چگونه با دراپ شیپ پیروز شوید 

آرمی کمپ شما بهتر است مطابق ترکیب زیر باشد :

  • 2 آرمی کمپ نایت ویچ ها
  • 2 آرمی کمپ مینیون ها
  • 1 آرمی کمپ دراپ شیپ ها

اگر تا حال اتک های استراتژی نایت ویچ را انجام داده باشید به خوبی می دانید که نقطه ورودی تا چه حد مهم است و زمان بندی دقیق شما می توانید فرق بین 0 و 2 ستاره باشد .

استفاده از دراپ شیپ ها فشار بسیار زیادی که در پیاده سازی نیروها و زمان بندی آن ها وجود دارد را از بین می برد زیرا پس از پیاده سازی آن ها شما سایر نیرو های خود را یکجا ارسال می کنید و این روند مشکل در نظر گرفتن ساختمان های دفاعی در بیس مورد نظر را بصورت کلی حذف خواهد کرد .

دراپ شیپ
دراپ شیپ

در تصویر بالا نوع استراتژیک اتک شما کاملا مشخص است .

شما نایت ویچ های خود را در یک خط پیاده سازی می کنید و اجازه می دهید آن ها خفاش های خود را ارسال کنند ، سپس ماشین جنگی خود را ارسال می کنید تا به سمت لایه های بیرونی بیس هجوم ببرد و مولتی مورتار را به سمت خود منحرف کند .

سپس شما دراپ شیپ های خود را پیاده سازی می کنید تا در محدوده ساختمان های دفاعی تانک نیروهای شما بشوند ، سپس مینیون های خود را بصورت خطی پشت آن ها ارسال می کنید .

شما می توانید 1-2 مینیون را برای انتهای اتک خود نگه دارید تا اگر ساختمانی باقی ماند آن ها برای دریافت درصد بیشتر آن را نابود کنند ، اما بسیار مهم است که در طول اتک روند پیش روی نیروهای خود را به خوبی دنبال کنید و قابلیت چکش الکتریکی ماشین جنگی خود را در اولین فرصت بزنید .

دراپ شیپ
دراپ شیپ

وقتی از این استراتژی استفاده می کنید همیشه باید اتک خود را از سمتی از بیس انجام دهید که نایت ویچ های شما در طول بیس خفاش های زیادی را به سمت ساختمان های محدوده داخلی بیس بفرستند و سپس خودشان با ساختمان های دفاعی درگیر شوند .

دراپ شیپ
دراپ شیپ

 

نتیجه گیری

به نظر من دراپ شیپ از وضعیتی که هم زمان با ارائه بیلدر هال لول 7 همگان آن را به عنوان نیرویی بی استفاده و بی کیفیت می دیدند خارج شده و در حال حاضر در صورتی که شرایط استفاده از آن را داشته باشید ، استفاده از آن چندان هم ریسکی نیست .

این استراتژی هم در کنار استراتژی های بربر + بمبر و یا نایت ویچ + مینیون دارای ثبات و قدرت بسیار خوبی است و در سطح بیلدر هال لول 7 استراتژی مطمئنی است .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محسن

سلام بااگه این کلش روفیلتربکنن خیلی عالی میشه بخدایک کاری کردن که اصلألوت نمیده مپه مرده که اصلأخیلی کم بابابازی روخراب کردین هرچی لوته که دادین به رباتاتون که پول بیشتربزنین بجیب دیگه ماهارودیگه نمی گین ایناهام دارن پوله نت میدن برایه ایناهام بزارخوب باشه می گین نه یک نظرسنجی بزنین ببینین دروغ می گم کلش کلش قدیم نیس

?>